| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18191. Elküldve:
2010-05-20 19:42:58 |
[5951.] |
megint bele fogunk menni egy csunya vitaba,de legyen! szerinted anno az upc hogy kezdte??ugyan igy.tudom nagyon jol,mert az elsök között fizettem elö ra.ott sem volt meg akkor hude 50 magyar csatorna,megy extra.az sem volt olcso.havi 10 ezer volt az alap meg plusz az hbo külön dijjas.akkor miröl beszelünk? hiszen ez a ceg 2 eve van jelen,a upc meg 1x-eve.
|
| |
|
[válaszok erre: #18193]
|
[előzmény: (18188) LZsolt, 2010-05-20 19:31:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18187. Elküldve:
2010-05-20 19:21:50 |
[5952.] |
most nem teljesen mindegy hogy 2000 elöfizetö van vagy 10ezer?
nagyon örülnek,ha vegre tenyleg nem az irkalna mar eröl,akinek meg erre nincs elöfizetese.majd ha megszünik,akkor mi karunk lesz,es majd lesznek tovabbi lepesek.
egyenlöre nem a mi bününk hogy ennyien vagyunk.en kifizettem,a masik kifizette,ha meg a többi nem fizet,vagy a ceg nem tudja finanszirozni a dolgokat,es emiatt csödbe megy,az ne masnak fajjon mar.kicsit kezdem unni hogy valaki mindig ezzel a szammal jön es valojaban azt sem tudja menyi az annyi.
bele kellene szamolni az AD elöfizetöket is.
ha annyira csöd szelen allna,akkor nem tudta volna felvasarolni az AD halozatot.
akkor meg nemtudom miröl kell itt meseket kitalalni.kevesebb akcio filmet kellene nezni,es elvonatkoztatni a mese es a valosag vilagatol,figyelembe venni az üzleti vilagot,es vagy annak az allitolagos megszünesnek tekintendö jelensegnek a miben letet.
itt kanyarban nem arrol van szo,hogy a hello hd bukik.ha bukik is,akkor is a befektetök penze veszik el,nemis keves.de ez meg mar megint ne a mi dolgunk bajunk legyen.
|
| |
|
[válaszok erre: #18188]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18180. Elküldve:
2010-05-19 20:22:00 |
[5953.] |
biztos van ilyen.nezz szet a cardsharing.com / asszem ez az oldal cime,de google megmondja / es jo eselyel talalsz
szerintem 90%,hogy a hello hd nem fogja ezt betenni.
|
| |
|
|
[előzmény: (18179) BBmaster, 2010-05-19 20:13:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18170. Elküldve:
2010-05-19 17:36:59 |
[5954.] |
sajnalattal tajekoztatjuk,hogy a Mezzo HD franciaorszagon kivül egyenileg nem elöfizethetö.Kérjük vegye fel a kapcsolatot az ön szolgalltatojaval.
tömören a lenyeg ennyi
|
| |
|
[válaszok erre: #18171 #18182]
|
[előzmény: (18169) SimLock, 2010-05-19 17:30:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5330. Elküldve:
2010-05-19 14:38:36 |
[5955.] |
a Jager motoron hol lehet allitani a csonk kotyogasan? kivülröl nem latok rajta lehetöseget.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18164. Elküldve:
2010-05-18 18:41:15 |
[5956.] |
106 ezer forint full csomag 1 evre
|
| |
|
[válaszok erre: #18167]
|
[előzmény: (18160) igzol01, 2010-05-18 11:57:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1095. Elküldve:
2010-05-17 22:41:18 |
[5957.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1089) stubyte, 2010-05-17 12:25:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
51. Elküldve:
2010-05-16 17:57:57 |
[5958.] |
ertem en mit szeretnel,de nem megy.sajnos nem.nem beszelve arrol,hogy ha a technisat-tol rendelnel direktben,akkor 2 het a postazasi idö.ellemben az olbort 2 nap mulva ott van nalad,mert ök azonnal postaznak.tudom,hogy dragabb az olbort is de nem sokkal.jo,itt nincs lehetöseg 1-3 honapra elöfizetni,csak 6-12 honapra.de azert 39 euro a 12 honap,plusz 4 euro a posta.az ugye 43 euro.11000 forint egy evre.
|
| |
|
|
[előzmény: (48) lalipapi, 2010-05-16 16:45:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
47. Elküldve:
2010-05-16 16:27:37 |
[5959.] |
https://secure.olbort.com/index1.html
|
| |
|
|
[előzmény: (44) lalipapi, 2010-05-16 15:30:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
46. Elküldve:
2010-05-16 16:25:56 |
[5960.] |
közvetlen a technisat.de töl nem tudsz rendelni,mert csak nemetorszag-ausztria-svajc területere postazza ki.
viszont a www.olbort.at oldalrol tudsz rendelni,mert postaz magyarorszagra is,es van kartyas fizetesi lehetöseg. egyebkent meg akar honnan rendelsz,akkor is lesz postazasi költseg a vetelaron felül,ami minimum 4-maximum 8 euro lehet.ennyi erövel magyarorszagon is megveheted,mert ott sem kerül többe.
|
| |
|
[válaszok erre: #48]
|
[előzmény: (44) lalipapi, 2010-05-16 15:30:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5314. Elküldve:
2010-05-16 14:24:42 |
[5961.] |
1.1-es diseqC-m van,de a motor az 1.2-1.3 kepes
|
| |
|
[válaszok erre: #5315]
|
[előzmény: (5313) stubyte, 2010-05-16 14:16:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5312. Elküldve:
2010-05-16 14:04:19 |
[5962.] |
meg valami. egy fix antenna es motoros antenna hogyan köthetö össze egy boxra? diseqC alkalmas erre? ha igen,akkor melyik antenna melyik pontra jön?
|
| |
|
[válaszok erre: #5313]
|
[előzmény: (5311) sztar1, 2010-05-16 13:56:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5311. Elküldve:
2010-05-16 13:56:50 |
[5963.] |
hello andras! tanacsodat kernem.a 125-ös gibertinit hogyan lehet fixalni? az a gondom,hogy szepen be van allitva,de a motoron a tükör lebeg.sajnos erösen szel csatornaban van a tükör.tehat az a gond,hogy amikor beremeg a tükör, pl most is az erösebb szellökesek következteben,akkor a müsor sem jön,csak a motor forog informacio.maga a tarto oszlop nem mozog.csak a tükör.van erre valami megoldas?valami merevites,vagy nemis tudom.
köszi
|
| |
|
[válaszok erre: #5312]
|
[előzmény: (5310) raczandris, 2010-05-16 13:36:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
283. Elküldve:
2010-05-15 21:14:22 |
[5964.] |
ha jelenleg kodolatlan,akkor kulcs sem lehet hozza,mert nem is adnak ki a kartyakra informaciot.nem veletlen kodolatlan.ha ujra lezarjak,akkor mar nem valoszinü,hogy ujra nezhetö lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #284]
|
[előzmény: (282) snowman6705, 2010-05-15 20:58:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
281. Elküldve:
2010-05-15 20:56:01 |
[5965.] |
ha nem baj,akkor nincs is kodolva jelenleg.de ezek szerint nem is nezed
|
| |
|
[válaszok erre: #282]
|
[előzmény: (280) snowman6705, 2010-05-15 20:45:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18120. Elküldve:
2010-05-15 19:52:42 |
[5966.] |
na stopp!
a teszt kartya es az olcso kartya nem ugyan az! elöbbihez szerzödest kell kötni,es havi dijjas.
masodik egyszeri dijjas,de extra csomagok rendelhetöek hozza
|
| |
|
[válaszok erre: #18121]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21152. Elküldve:
2010-05-15 09:17:37 |
[5967.] |
ez pont olyan mint nalam.eloszor telepitettem a MAC-et,majd a win7-et.
majd win7-re az alltalam irt programot,es abban belehet allitani a boot sorrendet.tehat nyugodtan maradhat a win7 telepitve.a programban ugyanis szabadon allithato,hogy melyik legyen az elso a listaban.hiszen 2 op rendszer esetéeben ugyis boot kepernyo fogad,aholis a listabol kikell valasztani,hogy melyik opp-al szeretne indulni.
|
| |
|
[válaszok erre: #21153]
|
[előzmény: (21151) lorenzen, 2010-05-15 09:05:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
21150. Elküldve:
2010-05-15 08:34:41 |
[5968.] |
ha a mar telepitett win7-re felteszi az EasyBCD programot,akkor nem
|
| |
|
[válaszok erre: #21151]
|
[előzmény: (21147) lorenzen, 2010-05-15 06:49:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
12490. Elküldve:
2010-05-13 19:15:44 |
[5969.] |
nem kell meggyözni senkit sem.lehet nezni az analog adast ameddig van ra mod.aztan meg majd nem nezi,ha nem tudja követni a fejlödö vilagot.en ugy veszem eszre,hogy mind ausztriaban,mind magyarorszagon,sokan nem kepesek elfogadni azt a tenyt,hogy digitalis vilagban elünk,es az analog technika mar elavult.nezni ugyan szeretne,de nem hajlando ra aldozni annyit sem hogy a földi sugarzasu adokat elerje.holott ha pl meghibasodik a müholdvevö,akkor bizony sirnak,hogy mert nincs földi vetel.ja kerem szepen.aki nem hajlando nemi befektetest biztositani a sajat tv nezesi szokasaira,annak szerintem semmi keresnivaloja nincs a digitalis vilagban.az ilyen emberek maradjanak a vhs video kazettanal,mert az a nagyon jo minöseg.
amenyiben azt vesszük alapul,hogy egyre több es egyre olcsobb a földi vetelre tervezett es forgalmazott keszülekek tipusa,akkor egy atlagos csalad akar / mert ugye reszlet lehetöseg is van a vasarlasra / siman betud fektetni egy ilyen lehetösegre,felteve ha nem szandekozik mas elöfizetest es vagy müholdas szollgalltatast igenybe venni.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8082. Elküldve:
2010-05-13 12:52:58 |
[5970.] |
ha alkalmas lenne a magyarorszagi vetelre,akkor az az aldi magyarorszag honlapon fent lenne az ajanlatok között.ellemben en nem latom ott.
maga a Gran Prix nem forgalmaz egyetlen termeket sem magyarorszagon,legjobb tudasom szerint.eppen ezert nem is rendelkezik matricaval,hogy a keszülek alkalmas a magyar vetelrevagy sem.
|
| |
|
|
[előzmény: (8081) Kocsis F, 2010-05-12 20:34:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5265. Elküldve:
2010-05-12 22:24:51 |
[5971.] |
hehe itt csillagos az egbolt
|
| |
|
|
[előzmény: (5264) skystar, 2010-05-12 22:16:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5263. Elküldve:
2010-05-12 21:59:04 |
[5972.] |
ja,ugy igen.
|
| |
|
|
[előzmény: (5262) skystar, 2010-05-12 21:55:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5261. Elküldve:
2010-05-12 21:53:32 |
[5973.] |
dejo lenne akkora
de igen azzal.
|
| |
|
[válaszok erre: #5262]
|
[előzmény: (5260) skystar, 2010-05-12 21:52:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5259. Elküldve:
2010-05-12 21:45:24 |
[5974.] |
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
erösen akad a 70% minöseg ellenere is
|
| |
|
[válaszok erre: #5260]
|
[előzmény: (5250) Merlot, 2010-05-12 21:00:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8080. Elküldve:
2010-05-12 18:37:38 |
[5975.] |
azert kerdeztem mert nalam siman kiabal az usb vevöm,ha hd adas van.marpedig van.na de nem is lenyeg.
|
| |
|
|
[előzmény: (8079) Juve, 2010-05-12 18:10:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|