| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8078. Elküldve:
2010-05-12 17:59:50 |
[5976.] |
csak irod,vagy tudod is??mert mar elnezest,de több mux van.ebben pedig van HD adas
|
| |
|
[válaszok erre: #8079]
|
[előzmény: (8077) Juve, 2010-05-12 17:50:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8074. Elküldve:
2010-05-12 15:31:29 |
[5977.] |
akkor nemi felvilagositast adnak,ha nem banod.
elöször is megnyugtatlak,hogy a dvb-t tuner mpeg2
masodszor,az osztrak orf1 servus tv,atv ad dvb-t-n HD felbontasban.
tehat meg egyszer mondom,NEM ALKALMAS A MAGYARORSZAGI FÖLDFESZINI adasok vetelere! a sat rezse termeszetesen alkalmas a HD vetelre.ezt annak erdemes megvenni aki kb Tatabanya környeken lakik,mert odaig elmeletileg van lehetöseg az osztrak /bulgerlani mux / vetelere.
annyit meg hozzatennek hogy GranPix termekek nem a legjobb minösegüek.
a GPX jelzes az a GranPrix röviditese.a Tevion cuccok viszont olcsok es jok!
különben meg magyarorszagi vetelre alkalmas vevöt mar lehet kapni usb-s kivitelben es nem is draga.6-8 ezer forint az ara.
|
| |
|
[válaszok erre: #8077]
|
[előzmény: (8070) MaximilianH, 2010-05-12 12:12:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8069. Elküldve:
2010-05-11 22:00:34 |
[5978.] |
oda is van irva
Digital-Empfang (DVB-T) von z. B. ORF 1,
ORF 2, ATV etc. - ganz ohne ORF-Karte
tehat mpeg2
|
| |
|
[válaszok erre: #8070]
|
[előzmény: (8068) sztar1, 2010-05-11 21:59:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8068. Elküldve:
2010-05-11 21:59:34 |
[5979.] |
nem mpeg4-es hanem mpeg2! magyarorszagi vetelre tehat alkalmatlan!
|
| |
|
[válaszok erre: #8069]
|
[előzmény: (8062) MaximilianH, 2010-05-11 12:37:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1338. Elküldve:
2010-05-11 21:51:32 |
[5980.] |
hat,kabel eleresem nincs,igy erröl nemtudok nyilatkozni.az biztos hogy analog-digitalis földfelszini sugarzas eseteben ez a beallitas jo,legalabbis jelen esetben az mpeg2 sugarzast tekintve. az osztrak atv szokott 4:3-16:9 formatumban adni,söt HD minösegben is,es a tv automatikusan tud valltani,mert megkepja az ugynevezett kapcsolo jelet.ilyenkor figyelmen kivül hadja a beallitott ertekeket.
|
| |
|
|
[előzmény: (1337) alex4, 2010-05-11 21:44:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1336. Elküldve:
2010-05-11 21:43:54 |
[5981.] |
nalam ezzel a beallitassal van a tv es semmi gyaszkeret vagy tojas forma.
ebben a beallitasi modban a tv at tudja alakitani a teljes kepernyönek megfelelö helyes keparanyra a kapott jelet.termeszetesen csak abban az esetben,ha ezt az adott box hdmi kimeneten keresztül küldi a tv-re.scart eseteben nem tudom,mert olyat en mar nem hasznalok.
|
| |
|
|
[előzmény: (1335) alex4, 2010-05-11 21:33:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1334. Elküldve:
2010-05-11 21:11:24 |
[5983.] |
beallitasok Kép opciok méret Képernyöhöz ig Képrnyömod 16:9
a belteri egysegen pedig automatikus kep beallitas legyen
|
| |
|
[válaszok erre: #1335 #1339 #1340]
|
[előzmény: (1333) masodikmusor, 2010-05-11 21:06:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5216. Elküldve:
2010-05-11 20:53:38 |
[5984.] |
na csak hogy ne hadjam valasz nelkül.
nem,nem all tul magasan a motor! jelen pillanatban pontosan 42°-on all,es igy tökeletes.most jöttem le egy röpke masfel oras szerelesböl.tiszta fejjel elöször is leszedtem a komplatt cuccost.motort vissza tettem,tükör visza es beallitottam a 42°-os motor allast.direkt a nillesattal löttem be,mert az gyengebb mint mas.es lass csodat tökeletes,mindenfele bilincs meg egyebek nelkül is.a hiba abbol adodott,marmint az a nemi lefele buktatas,hogy maga a motor csavarodott el a legutobbi hatalmas szellökesben,es ennyi elegendö volt a hibahoz.es most a teljes kinalat jön ugy ahogy annak jönnie kell.kepet mar nem postolok,mert megint szethuzza a topikot.de köszi mindenkinek a lampa gyujtast.
|
| |
|
|
[előzmény: (5145) skystar, 2010-05-03 08:43:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1836. Elküldve:
2010-05-09 21:50:50 |
[5985.] |
ertem a viccet! de ne tudd meg inkabb hogy hogy elek.
hadjuk inkabb.en tudom amit tudok,es megszerzem magamnak ami kell.nem fogok en sirni senkinek sem semmiert.eddig sem nagyon tettem.en inkabb csak tanacsot szoktam kerni,nem kesz dolgokat.
|
| |
|
|
[előzmény: (1835) józsi77, 2010-05-09 21:46:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
13761. Elküldve:
2010-05-09 21:33:31 |
[5986.] |
nem polar valtas gond,szerintem.ilyet en is lattam mar a sajat rendszeremben.nalam ilyenkor az segit,ha ujra leszkennelem az adott tp-t. ez csak egy tipp,konkret magyarazatot nemtudok ra
|
| |
|
|
[előzmény: (13760) @ka, 2010-05-09 21:25:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18083. Elküldve:
2010-05-09 21:31:23 |
[5987.] |
csak veletlen kapcsoltam oda.utalom a focit,de ilyen kockatengert regen lattam.föleg igy 106cm-en
|
| |
|
|
[előzmény: (18082) @ka, 2010-05-09 21:26:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18081. Elküldve:
2010-05-09 21:24:56 |
[5988.] |
a eurosport2 igen elvezetes
|
| |
|
[válaszok erre: #18082]
|
[előzmény: (18080) EA38, 2010-05-09 20:51:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1833. Elküldve:
2010-05-09 19:52:19 |
[5989.] |
mit miert?? nincs mit kifejteni.ertelmetlen
|
| |
|
[válaszok erre: #1839]
|
[előzmény: (1831) kex2, 2010-05-09 18:27:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1832. Elküldve:
2010-05-09 19:50:56 |
[5990.] |
nem vagyok en ideges.
de nezd meg,a kex is mit csinal. copy-paste moddal tetszöleges szöveget idez.de miert? amit idezett annak mar megint mas a jelentese.na ebböl van a xar kavaras.
|
| |
|
[válaszok erre: #1835]
|
[előzmény: (1830) csiga33, 2010-05-09 18:10:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1829. Elküldve:
2010-05-09 18:01:47 |
[5991.] |
en nem ertem ezt az egeszet! ki a fsxom mondta hogy a digi miatt fogjak felnyomni???
en kurvara nem! ennyire nem tudtok ertelmezni egy leirt mondatot??
arra varnak hogy valltsanak mar kodolast,nem arra hogy azt felnyomjak.
istenem,hat ezert van tele a tököm az egesszel.
|
| |
|
[válaszok erre: #1831]
|
[előzmény: (1828) csiga33, 2010-05-09 17:49:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1826. Elküldve:
2010-05-09 14:13:00 |
[5992.] |
ertem en miröl irsz.nem vagy te buta gyerek,csak nem feltetlen hiszel annak az informacionak ami az adott pdf-ben van.ez teljesegel erthetö.azt is tudod,hogy sokan vagyunk,aki nem a sült galambra var itt a forumon,hanem tesz is le valamit az asztalra.
az hogy egy zöldfülü belinkel valamit,ezzel botranyt kavarva,na az nem az en bünöm.
es szimpkan megjegyeztem azt,hogy igenis felvan törve.en is neznem szivesen az adott csatornakat,de nekem sincs több a tarsolyomban,hiaba ragom a föleg spanyol forumokat es pm-ezek sok felhasznaloval,hogy esetleg valamit kilehet-e adni vagy valami.
megvan mindennek a miertje.tehat ok-okozat.
de hadjuk.en ezzel lezartam reszemröl a dolgot.
|
| |
|
[válaszok erre: #1828]
|
[előzmény: (1825) KWP, 2010-05-09 14:00:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1823. Elküldve:
2010-05-09 13:41:37 |
[5993.] |
nembaj
|
| |
|
|
[előzmény: (1821) KWP, 2010-05-09 13:35:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1820. Elküldve:
2010-05-09 13:28:55 |
[5994.] |
ertettem en mire irtad! nem is sertödötsegböl irtam amit irtam.itt pontosan arrol van szo,hogy addig nem lesz publikus semmi,ameddig mindenki at nem all .es persze hogy a kartya belteri modul arusok is erre varnak,mert nem fogy a termekük.ha pedig nincs bevetel,csak kiadas akkor az nem jo üzlet egyiknek sem.
|
| |
|
|
[előzmény: (1819) [Bukta], 2010-05-09 12:37:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1817. Elküldve:
2010-05-09 11:31:37 |
[5995.] |
Csak mert szamodra kamu,az nem jelent semmit. Lehet te meg nem lattal kartya kiolvasast, es fogalmad sincs hogy mennyi adat van rajta es ebbol mi az ami hasznos es mi az ami felesleges. Mindenesetre ha valaha is gyartottal marmukodo softcam-et akkot tudnad a pdf tartalma mit rejt es mit kell vele majd csinalni. Amugy meg spanyol forrasbol van a tartalma,es ott nagyon is sok illusion belterit hayznalnak. De mindegy is. Maradjunk annyiban hogy van aki csak softra var,van aki tesz is erte.
|
| |
|
[válaszok erre: #1818 #1819]
|
[előzmény: (1815) [Bukta], 2010-05-08 22:55:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18075. Elküldve:
2010-05-08 21:37:50 |
[5996.] |
köszi.csak azert kerdeztem,mert ilyenkor a jelszint is 0-ra esik le.direkt kimentem,de sem a szel nem fuj sem nem esik.en a NatGeo-n tapasztaltam csak ezt.
|
| |
|
|
[előzmény: (18074) Pignac, 2010-05-08 21:32:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18073. Elküldve:
2010-05-08 21:16:24 |
[5997.] |
most pesten van vihar?? mert nalam jelenleg nem esik az esö,megis kimaradasok vannak! nehany masodperces.
|
| |
|
[válaszok erre: #18074]
|
[előzmény: (18072) freee hd, 2010-05-08 20:58:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1813. Elküldve:
2010-05-08 21:08:34 |
[5998.] |
hat,allitolag illusionsat-al mar megy.
en pofaztam hogy felvan törve,de nem hitte el senki.
|
| |
|
[válaszok erre: #1815 #1821]
|
[előzmény: (1812) dvb, 2010-05-08 20:54:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
993. Elküldve:
2010-05-08 20:12:38 |
[5999.] |
HD esetben nagyon tud melegedni.de en tettem neki nagyomm hütöbordat,igy elvan gond nelkül.nincs szivem ventilatort bele barmolni.meg csak laptop ventillator menne bele.
en nem probaltam c-savban,de a ku savban kis sr eseteben nehezen lockol.
|
| |
|
|
[előzmény: (992) doktorofsat, 2010-05-08 19:46:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
991. Elküldve:
2010-05-08 18:29:38 |
[6000.] |
nemtudom,azt a szeriat nemigazan ismerem.lenyegeben az illusionsat regi belterije is sokkal jobb volt vadaszatra.allitolag a hd mar nem anyirra.
na de sebaj.ez van
|
| |
|
|
[előzmény: (989) petronius, 2010-05-08 18:07:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|