| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20996. Elküldve:
2010-05-08 18:24:09 |
[6001.] |
Stohl András részegen balesetet okozott
Előállították Stohl András színész-műsorvezetőt, miután szombat hajnalban Budapest és Fót között balesetet okozott. Az ütközésnek egy súlyos és egy könnyebb sérültje van. A szemtanúk szerint Stohl részeg volt
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese annyit erősített meg, hogy egy 43 éves fóti férfit, S. Andrást előállítottak egy szombaton, 5 óra körül történt balesettel összefüggésben.
Kovács Viktória a baleset körülményeiről azt mondta: egy személyautó haladt Budapestről Fót irányába, amikor a bevásárlóközpontnál levő körforgalomhoz közel áttért a szemközti sávba és két másik járművel ütközött. A baleset következtében az egyik járműben egy ember súlyosan, míg a másikban szintén egy ember könnyebben sérült.
A balesetben egy fekete Subaru Forester, egy vörös Citroen Berlingo és egy ezüst Skoda Fabia ütközött. A Fabia az árokba csúszott és az oldalára borult. Az Index információi szerint Stohl a fekete hobbiterepjárót vezette.
A sajtóügyeletes tájékoztatása szerint a balesetet követően a sofőr elhagyta a helyszínt. A Bors online úgy tudja, hogy élettársa érte ment és hazavitte Stohlt, aki a baleset helyszínén hagyta a papírjait. A sajtószóvivő közölte: mivel felmerült a gyanú, hogy S. András vezette a gépkocsit, otthonából vérvételre vitték.
Az egyik gépkocsiban utazó nő szombat délelőtt elmondta: hajnalban Egerből tartottak a főváros felé, amikor frontálisan beléjük hajtott egy autó, amelyet Stohl András vezetett, aki – mint állította – "láthatóan ittas volt". A balesetben könnyebben megsérült utas elmondása szerint a színész-műsorvezető meg sem kérdezte, hogy vannak, "csak kért egy cigarettát".
A másik gépkocsiban utazó asszony ugyancsak arról számolt be, hogy Stohl András szállt ki a balesetet okozó autóból, és ő is vélelmezte a színművész ittasságát. Elmondta: a szintén a kocsiban lévő édesapja – akit a tűzoltóknak kellett kivágniuk a járműből – combnyaktörést szenvedett és meg kellett műteni.
S. Andrást a rendőrség a "balesetben részt vevő félnek" tekinti, meghallgatása után szabadon távozhatott. A Dunakeszi rendőrkapitányság ismeretlen tettes ellen indított nyomozást. Az ittasságot vérvétel útján állapítják meg, az – amúgy azonnal rendelkezésre álló – eredményt a rendőrség tájékoztatása szerint a jövő héten közlik.
Stohl már vezetett részegen
A színész-műsorvezető 2002. júliusában súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett, miután közlekedési balesetet áldozata lett Aszód és Gödöllő között a 30-as úton. Az autója felborult, hármat pördült, és a tetején landolt az útszéli árokban. A baleset okára nem derült fény. A rendőrség szerint a baleset idején közepesen ittas volt. Stohl 112 ezer forint pénzbüntetést kapott, a jogosítványát 1 év 9 hónapra bevonták.
|
| |
|
[válaszok erre: #20998 #20999 #21007]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1034. Elküldve:
2010-05-08 16:50:04 |
[6002.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (1032) doktorofsat, 2010-05-08 16:42:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
987. Elküldve:
2010-05-08 16:11:28 |
[6003.] |
a vantage mint vadaszgep?? na azt nehezen hiszem. alacsony sr-re is majd 2 perc mire lockol,nemhogy c savban levöre.70% alatt meg mar bekockaz,es egyböl elis dobja a jelet.
|
| |
|
[válaszok erre: #989]
|
[előzmény: (983) doktorofsat, 2010-05-07 23:31:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18069. Elküldve:
2010-05-08 15:38:32 |
[6004.] |
nemtudom.nekem nincs gyari boxom,igy fogalmam sincs mi van rajta.csak sejtem hogy nem sok.
|
| |
|
[válaszok erre: #18070]
|
[előzmény: (18068) freee hd, 2010-05-08 15:13:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18066. Elküldve:
2010-05-07 19:44:45 |
[6005.] |
nem akarok a hello ellen beszelni,de valoban jobb ha csak kartyat ker valaki.sokkal szabadabb minden.szabad csatorna lista,nincs merevlemez-box korlatozas.
bar nem elerhetö az online hirek meg nemis tudom meg mi van,de szerintem nem is sokat szamit.
|
| |
|
[válaszok erre: #18068]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5179. Elküldve:
2010-05-07 17:29:54 |
[6006.] |
csak ugy. hogy ne offoljak.
|
| |
|
|
[előzmény: (5178) skystar, 2010-05-07 17:10:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18020. Elküldve:
2010-05-05 21:34:53 |
[6008.] |
jelenleg sem egyenileg sem müholdas csomagban nem hozzaferhetö.csak a francia kabel tv haozatokon vagy adsl halozaton.
kereshetsz olyan franciat,akinek van ilyen,es vagy stremeli neked kabelröl,vagy a felvett müsort feltölti neked.
|
| |
|
|
[előzmény: (18018) BBmaster, 2010-05-05 21:25:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18017. Elküldve:
2010-05-05 21:14:12 |
[6009.] |
egyenlöre ha jo latom akkor Viaccess 3.0 van rajta egyedül.
|
| |
|
[válaszok erre: #18018]
|
[előzmény: (18016) BBmaster, 2010-05-05 21:10:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20956. Elküldve:
2010-05-05 21:12:23 |
[6010.] |
hat ez az.majd ha lesz akkor mar nem is lesz erdekes,csak arhivalni
|
| |
|
|
[előzmény: (20953) TonySoprano, 2010-05-05 21:06:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20952. Elküldve:
2010-05-05 20:58:18 |
[6011.] |
en kamerasat töltöttem le,es semmi baj nincs vele! a jobb minösegek a zart torenteken vannak! de ajanlom a Ztrackert! en is onnan töltöttem le.
|
| |
|
[válaszok erre: #20953]
|
[előzmény: (20935) letaylajos, 2010-05-05 19:04:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1221. Elküldve:
2010-05-04 19:14:04 |
[6012.] |
en eppen foci meccs veget latok rajta
|
| |
|
|
[előzmény: (1220) f14a, 2010-05-04 19:08:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17927. Elküldve:
2010-05-02 13:53:12 |
[6015.] |
milyen igazad van,ezt nem is probaltam.na majd estere
|
| |
|
[válaszok erre: #17928 #17930]
|
[előzmény: (17926) sanca2, 2010-05-02 13:49:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17925. Elküldve:
2010-05-02 13:33:21 |
[6016.] |
nincs gyerekzar aktivalva! ha lenne akkor tudnak rola.de nincs.
ezt a kartya keri,nem a box.
de mindegy.
|
| |
|
[válaszok erre: #17926]
|
[előzmény: (17924) sanca2, 2010-05-02 13:27:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5132. Elküldve:
2010-05-02 13:31:24 |
[6017.] |
akkor sertödj meg. ha nemtudsz elvonatkoztatni egy bilincstöl,akkor arra mit mondjak.
ez van.ez ilyen tükör,ha tetszik ha nem.
lathatod hogy a linken meg az kepeim között kanyarban mekkora elteres van.az meg hogy szamomra felesleges dolgot nem tettem ra,az nem befolyasolja a dolgokat.
mert akkor mivel magyarazod hogy
astratol amosig rendben van minden,
megfelelö es maximum jelerövel,de tovabb nuku.ha nem lenne jo,akkor mar pl a 10° vagy 7° sem lenne jo.
meg 1x irom astratol-amosig-minden olyan erövel jön,hogy kiveri a kijelzöt az ertek.akkor pedig nem 1 kis vacak finombeallito fog segiteni a hiba elharitasaban.
multkor azert hurrogtatok le,mert a motor 35°-ra volt allitva,es azt irta valaki,hogy az nagyon jo máltán.
raczandris kepe alapjan belöttem 42°-ra a motort,de akkor is azt kapom,amit a 35° produkalt.
ha 80cm-rel tudja kovetni az ivet,akkor 125-el miert nem? akkor csak nem az antenna a ludas,hanem valami mas.teljesen atsiklottal azon amit irtam,hogy az antenna 14KG,es en arra gyanakszom hogy adott hol eseteben pont ott huz annyit lejebb ami mar elegendö a hibahoz.
|
| |
|
[válaszok erre: #5133 #5134]
|
[előzmény: (5130) lazarevich001, 2010-05-02 13:20:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5129. Elküldve:
2010-05-02 13:14:50 |
[6018.] |
hogy nem amiatt van a hiba,az szerintem biztos,
ne a bilincsel foglalkozzunk mar,hanem azzal,hogy az a nemi emeles amit ezközölni kell,amiatt a tükör hatlap mehanikaja hozzaer a motorhoz! ez miert van! az akkor is olyan ha a bilincs rajta lenne.külömben meg annak a kis vacaknak semmi jelentösege nincs ott szerintem.
|
| |
|
[válaszok erre: #5130 #5131 #5145]
|
[előzmény: (5127) @ka, 2010-05-02 13:11:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5128. Elküldve:
2010-05-02 13:12:08 |
[6019.] |
amit linkeltel,az teljesen mas tipus! semmi köze az enyemhez.teljesen mashogy nez ki.
az elsö kis kep hasonlit hozza,de az sem 100%-ig.
azon van az a kis ,menetes szár.na en azt levagtam a francba,mert semmire nem jo!
|
| |
|
|
[előzmény: (5123) lazarevich001, 2010-05-02 12:58:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17921. Elküldve:
2010-05-02 13:09:05 |
[6020.] |
hüha,senki nem tudja mi a jelszo?
|
| |
|
[válaszok erre: #17922 #17923]
|
[előzmény: (17920) sztar1, 2010-05-01 20:02:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5124. Elküldve:
2010-05-02 13:07:28 |
[6021.] |
erröl csak a finom beallito menetes szár hianyzik.azt en vettem le.egyebkent jol van összerakva,mert gyari leiras szerint van.
a media marktban vettem,kibaxott dragan!
|
| |
|
[válaszok erre: #5127 #5144]
|
[előzmény: (5123) lazarevich001, 2010-05-02 12:58:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5121. Elküldve:
2010-05-02 11:18:44 |
[6022.] |
fixelni a hatoldalat?? marmint arra gondolsz,hogy a hatlapot es a motorcsonkot megfurni,es rögziteni??
jelen esetben nemhiszem hogy az szamitana valamit.
|
| |
|
[válaszok erre: #5122 #5123 #5126]
|
[előzmény: (5119) tompa, 2010-05-02 09:24:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5120. Elküldve:
2010-05-02 11:15:26 |
[6023.] |
125-ös. a digipowerhez hasonlo motorra,csak a neve mas.nalam is kotyan a csonk,pedig zsir uj a motor,kb 1 honapos.
sajnos masra,marmint tolomotorra nincs lehetösegem.egyreszt mert nem az en hazam,masreszt meg nemtudok meg 100 metert bekabelezni,mert nem kivitelezhetö.
tolomotorhoz meg kellene külön pozicioner,meg annak tap kabel satöbbi.
epp most teszem fel a kepet,ugyhogy meglehet nezni.
ide mar nem merem kitenni mert megint lebaxtok a meret miatt.
töltsetek le.
a hatlap mehanikaval van a gond,mert a felsö resz,ahogy az a kepen is latszik,mar igyis majdnem a motorhoz er.azt a reszt viszont nem vaghatom ki,mert az mereviti is a tükröt.eppen ezert van az,hogy ötleteket kerek,nem okoskodast hogy mar korabban leirtuk.
itt nem a korabbrol van szo.egy sima 80cm-es noname tükörrel persze hogy nincs gond,mert annak nincs hatlap mehanikaja,csak a felfogato bilincsek,igy evidens,hogy könnyebben korigalhato.ellemben ez a tükör mindenestöl 14KG.a tarto alvanyon lathato ragszallag,a függöleges korrigalas vegett van,tehat a motor teljesen függöben van.ellenörizve van.marcsak a suly miatt is.
http://data.hu/get/2503352/2010-05-02.rar.html
itt vannak a kepek
|
| |
|
|
[előzmény: (5119) tompa, 2010-05-02 09:24:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5118. Elküldve:
2010-05-02 09:00:50 |
[6024.] |
Kosz! Csak az az erdekes,hogy pl 80 cm atmerovel ez az iv tokeletes! Es mielott belekotsz, igen tegnap delutan azzal allitottam be palyara a motort. Csak hogy a masik gond az hogy az antennan ha emelek tovabb akkor az belelog a motor hazba. Egyszoval nem okoskodast kertem. Csak meglatast! Nem fogom a hatlapot flexel vagdosni!
|
| |
|
[válaszok erre: #5119]
|
[előzmény: (5117) lazarevich001, 2010-05-02 08:49:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5116. Elküldve:
2010-05-02 08:28:47 |
[6025.] |
Beallitottam ahogy irtad. De! Ugyan azzal a gondal kuzdok. Astratol amosig jo vagyok. Nillesat arabsat kakukk,telstal ok,hispasat nincs,hellasat sincs.
Mostmar tenyleg nem ertem mit rontok el. Astratol amosig minden jel maximumon van. Most vagy az van hogy ennyire bena vagyok,vagy az hogy az antenna megsem 100%-os,tehat elvan csavarodva. Vagy ,bar van megfelelo merevites,de az antenna ugye 14 Kg es enyit huz le az adott holdak eseteben ami elegendo a kieseshez.
|
| |
|
[válaszok erre: #5117]
|
[előzmény: (5115) raczandris, 2010-05-02 02:39:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|