Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499894/4 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (58/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 455 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 11352 üzenet

sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
20996. Elküldve: 2010-05-08 18:24:09 [6001.]

Stohl András részegen balesetet okozott

Előállították Stohl András színész-műsorvezetőt, miután szombat hajnalban Budapest és Fót között balesetet okozott. Az ütközésnek egy súlyos és egy könnyebb sérültje van. A szemtanúk szerint Stohl részeg volt

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese annyit erősített meg, hogy egy 43 éves fóti férfit, S. Andrást előállítottak egy szombaton, 5 óra körül történt balesettel összefüggésben.

Kovács Viktória a baleset körülményeiről azt mondta: egy személyautó haladt Budapestről Fót irányába, amikor a bevásárlóközpontnál levő körforgalomhoz közel áttért a szemközti sávba és két másik járművel ütközött. A baleset következtében az egyik járműben egy ember súlyosan, míg a másikban szintén egy ember könnyebben sérült.

1451489_f95a88c3d8ce7711189bd55a376c2369_wm.jpg

A balesetben egy fekete Subaru Forester, egy vörös Citroen Berlingo és egy ezüst Skoda Fabia ütközött. A Fabia az árokba csúszott és az oldalára borult. Az Index információi szerint Stohl a fekete hobbiterepjárót vezette.

A sajtóügyeletes tájékoztatása szerint a balesetet követően a sofőr elhagyta a helyszínt. A Bors online úgy tudja, hogy élettársa érte ment és hazavitte Stohlt, aki a baleset helyszínén hagyta a papírjait. A sajtószóvivő közölte: mivel felmerült a gyanú, hogy S. András vezette a gépkocsit, otthonából vérvételre vitték.

Az egyik gépkocsiban utazó nő szombat délelőtt elmondta: hajnalban Egerből tartottak a főváros felé, amikor frontálisan beléjük hajtott egy autó, amelyet Stohl András vezetett, aki – mint állította – "láthatóan ittas volt". A balesetben könnyebben megsérült utas elmondása szerint a színész-műsorvezető meg sem kérdezte, hogy vannak, "csak kért egy cigarettát".

1451493_59dc902ebf75fab2864b133f5d8ab876_wm.jpg

A másik gépkocsiban utazó asszony ugyancsak arról számolt be, hogy Stohl András szállt ki a balesetet okozó autóból, és ő is vélelmezte a színművész ittasságát. Elmondta: a szintén a kocsiban lévő édesapja – akit a tűzoltóknak kellett kivágniuk a járműből – combnyaktörést szenvedett és meg kellett műteni.

S. Andrást a rendőrség a "balesetben részt vevő félnek" tekinti, meghallgatása után szabadon távozhatott. A Dunakeszi rendőrkapitányság ismeretlen tettes ellen indított nyomozást. Az ittasságot vérvétel útján állapítják meg, az – amúgy azonnal rendelkezésre álló – eredményt a rendőrség tájékoztatása szerint a jövő héten közlik.

Stohl már vezetett részegen

A színész-műsorvezető 2002. júliusában súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett, miután közlekedési balesetet áldozata lett Aszód és Gödöllő között a 30-as úton. Az autója felborult, hármat pördült, és a tetején landolt az útszéli árokban. A baleset okára nem derült fény. A rendőrség szerint a baleset idején közepesen ittas volt. Stohl 112 ezer forint pénzbüntetést kapott, a jogosítványát 1 év 9 hónapra bevonták.





Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #20998 #20999 #21007]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
1034. Elküldve: 2010-05-08 16:50:04 [6002.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[előzmény: (1032) doktorofsat, 2010-05-08 16:42:00]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
987. Elküldve: 2010-05-08 16:11:28 [6003.]

a vantage mint vadaszgep?? na azt nehezen hiszem. alacsony sr-re is majd 2 perc mire lockol,nemhogy c savban levöre.70% alatt meg mar bekockaz,es egyböl elis dobja a jelet.


Téma: C sávos vétel Fórum: Sat
[válaszok erre: #989] [előzmény: (983) doktorofsat, 2010-05-07 23:31:52]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
18069. Elküldve: 2010-05-08 15:38:32 [6004.]

nemtudom.nekem nincs gyari boxom,igy fogalmam sincs mi van rajta.csak sejtem hogy nem sok.


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[válaszok erre: #18070] [előzmény: (18068) freee hd, 2010-05-08 15:13:04]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
18066. Elküldve: 2010-05-07 19:44:45 [6005.]

nem akarok a hello ellen beszelni,de valoban jobb ha csak kartyat ker valaki.sokkal szabadabb minden.szabad csatorna lista,nincs merevlemez-box korlatozas.

bar nem elerhetö az online hirek meg nemis tudom meg mi van,de szerintem nem is sokat szamit.




Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[válaszok erre: #18068]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5179. Elküldve: 2010-05-07 17:29:54 [6006.]

csak ugy. hogy ne offoljak.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[előzmény: (5178) skystar, 2010-05-07 17:10:53]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5177. Elküldve: 2010-05-07 17:04:23 [6007.]

http://www.dishpointer.com/satellites/


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #5178]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
18020. Elküldve: 2010-05-05 21:34:53 [6008.]

jelenleg sem egyenileg sem müholdas csomagban nem hozzaferhetö.csak a francia kabel tv haozatokon vagy adsl halozaton.

kereshetsz olyan franciat,akinek van ilyen,es vagy stremeli neked kabelröl,vagy a felvett müsort feltölti neked.


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[előzmény: (18018) BBmaster, 2010-05-05 21:25:01]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
18017. Elküldve: 2010-05-05 21:14:12 [6009.]

egyenlöre ha jo latom akkor Viaccess 3.0 van rajta egyedül.


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[válaszok erre: #18018] [előzmény: (18016) BBmaster, 2010-05-05 21:10:30]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
20956. Elküldve: 2010-05-05 21:12:23 [6010.]

hat ez az.majd ha lesz akkor mar nem is lesz erdekes,csak arhivalni


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (20953) TonySoprano, 2010-05-05 21:06:08]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
20952. Elküldve: 2010-05-05 20:58:18 [6011.]

en kamerasat töltöttem le,es semmi baj nincs vele! a jobb minösegek a zart torenteken vannak! de ajanlom a Ztrackert! en is onnan töltöttem le.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #20953] [előzmény: (20935) letaylajos, 2010-05-05 19:04:56]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
1221. Elküldve: 2010-05-04 19:14:04 [6012.]

en eppen foci meccs veget latok rajta


Téma: HDTV Európában Fórum: Sat
[előzmény: (1220) f14a, 2010-05-04 19:08:03]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
7995. Elküldve: 2010-05-02 16:40:16 [6013.]

http://www.masteroffice.hu/main.php?ck=1&l=hu&m=0&p=5&pfi=5704&ck=0


Téma: Földfelszíni tv-adások vétele hazánkban és Európában Fórum: Sat
[előzmény: (7994) sztar1, 2010-05-02 16:37:44]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
7994. Elküldve: 2010-05-02 16:37:44 [6014.]

http://mp3plaza.addel.hu/detailproduct.php?productid=464692&PHPSESSID=6fce91da3d6bf1310b7d9a430f4d371b

ennel olcsobban nemigen fogsz talalni.sajnos ezzel akarnak most kaszalni. ha mpeg2-es lenne akkor kb 10ezer forint lenne.

jobban jarsz ha laptophoz valo usb vevöt veszel.az van mpeg4-es kivitelben 10ezer forint alatt


Téma: Földfelszíni tv-adások vétele hazánkban és Európában Fórum: Sat
[válaszok erre: #7995] [előzmény: (7993) Babics, 2010-05-02 16:25:41]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
17927. Elküldve: 2010-05-02 13:53:12 [6015.]

milyen igazad van,ezt nem is probaltam.na majd estere

icon53.gif icon53.gif icon53.gif


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[válaszok erre: #17928 #17930] [előzmény: (17926) sanca2, 2010-05-02 13:49:02]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
17925. Elküldve: 2010-05-02 13:33:21 [6016.]

nincs gyerekzar aktivalva! ha lenne akkor tudnak rola.de nincs.

ezt a kartya keri,nem a box.

de mindegy.


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[válaszok erre: #17926] [előzmény: (17924) sanca2, 2010-05-02 13:27:19]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5132. Elküldve: 2010-05-02 13:31:24 [6017.]

akkor sertödj meg. ha nemtudsz elvonatkoztatni egy bilincstöl,akkor arra mit mondjak.

ez van.ez ilyen tükör,ha tetszik ha nem.

lathatod hogy a linken meg az kepeim között kanyarban mekkora elteres van.az meg hogy szamomra felesleges dolgot nem tettem ra,az nem befolyasolja a dolgokat.

mert akkor mivel magyarazod hogy

astratol amosig rendben van minden,
megfelelö es maximum jelerövel,de tovabb nuku.ha nem lenne jo,akkor mar pl a 10° vagy 7° sem lenne jo.

meg 1x irom astratol-amosig-minden olyan erövel jön,hogy kiveri a kijelzöt az ertek.akkor pedig nem 1 kis vacak finombeallito fog segiteni a hiba elharitasaban.

multkor azert hurrogtatok le,mert a motor 35°-ra volt allitva,es azt irta valaki,hogy az nagyon jo máltán.
raczandris kepe alapjan belöttem 42°-ra a motort,de akkor is azt kapom,amit a 35° produkalt.

ha 80cm-rel tudja kovetni az ivet,akkor 125-el miert nem? akkor csak nem az antenna a ludas,hanem valami mas.teljesen atsiklottal azon amit irtam,hogy az antenna 14KG,es en arra gyanakszom hogy adott hol eseteben pont ott huz annyit lejebb ami mar elegendö a hibahoz.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #5133 #5134] [előzmény: (5130) lazarevich001, 2010-05-02 13:20:05]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5129. Elküldve: 2010-05-02 13:14:50 [6018.]

hogy nem amiatt van a hiba,az szerintem biztos,

ne a bilincsel foglalkozzunk mar,hanem azzal,hogy az a nemi emeles amit ezközölni kell,amiatt a tükör hatlap mehanikaja hozzaer a motorhoz! ez miert van! az akkor is olyan ha a bilincs rajta lenne.külömben meg annak a kis vacaknak semmi jelentösege nincs ott szerintem.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #5130 #5131 #5145] [előzmény: (5127) @ka, 2010-05-02 13:11:49]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5128. Elküldve: 2010-05-02 13:12:08 [6019.]

amit linkeltel,az teljesen mas tipus! semmi köze az enyemhez.teljesen mashogy nez ki.

az elsö kis kep hasonlit hozza,de az sem 100%-ig.

azon van az a kis ,menetes szár.na en azt levagtam a francba,mert semmire nem jo!


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[előzmény: (5123) lazarevich001, 2010-05-02 12:58:22]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
17921. Elküldve: 2010-05-02 13:09:05 [6020.]

hüha,senki nem tudja mi a jelszo?

icon26.gif icon26.gif icon26.gif


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[válaszok erre: #17922 #17923] [előzmény: (17920) sztar1, 2010-05-01 20:02:05]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5124. Elküldve: 2010-05-02 13:07:28 [6021.]

erröl csak a finom beallito menetes szár hianyzik.azt en vettem le.egyebkent jol van összerakva,mert gyari leiras szerint van.

a media marktban vettem,kibaxott dragan!


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #5127 #5144] [előzmény: (5123) lazarevich001, 2010-05-02 12:58:22]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5121. Elküldve: 2010-05-02 11:18:44 [6022.]

fixelni a hatoldalat?? marmint arra gondolsz,hogy a hatlapot es a motorcsonkot megfurni,es rögziteni??

jelen esetben nemhiszem hogy az szamitana valamit.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #5122 #5123 #5126] [előzmény: (5119) tompa, 2010-05-02 09:24:17]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5120. Elküldve: 2010-05-02 11:15:26 [6023.]

125-ös. a digipowerhez hasonlo motorra,csak a neve mas.nalam is kotyan a csonk,pedig zsir uj a motor,kb 1 honapos.

sajnos masra,marmint tolomotorra nincs lehetösegem.egyreszt mert nem az en hazam,masreszt meg nemtudok meg 100 metert bekabelezni,mert nem kivitelezhetö.
tolomotorhoz meg kellene külön pozicioner,meg annak tap kabel satöbbi.

epp most teszem fel a kepet,ugyhogy meglehet nezni.

ide mar nem merem kitenni mert megint lebaxtok a meret miatt.

töltsetek le.

a hatlap mehanikaval van a gond,mert a felsö resz,ahogy az a kepen is latszik,mar igyis majdnem a motorhoz er.azt a reszt viszont nem vaghatom ki,mert az mereviti is a tükröt.eppen ezert van az,hogy ötleteket kerek,nem okoskodast hogy mar korabban leirtuk.

itt nem a korabbrol van szo.egy sima 80cm-es noname tükörrel persze hogy nincs gond,mert annak nincs hatlap mehanikaja,csak a felfogato bilincsek,igy evidens,hogy könnyebben korigalhato.ellemben ez a tükör mindenestöl 14KG.a tarto alvanyon lathato ragszallag,a függöleges korrigalas vegett van,tehat a motor teljesen függöben van.ellenörizve van.marcsak a suly miatt is.

http://data.hu/get/2503352/2010-05-02.rar.html

itt vannak a kepek




Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[előzmény: (5119) tompa, 2010-05-02 09:24:17]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5118. Elküldve: 2010-05-02 09:00:50 [6024.]

Kosz! Csak az az erdekes,hogy pl 80 cm atmerovel ez az iv tokeletes! Es mielott belekotsz, igen tegnap delutan azzal allitottam be palyara a motort. Csak hogy a masik gond az hogy az antennan ha emelek tovabb akkor az belelog a motor hazba. Egyszoval nem okoskodast kertem. Csak meglatast! Nem fogom a hatlapot flexel vagdosni!


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #5119] [előzmény: (5117) lazarevich001, 2010-05-02 08:49:06]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
5116. Elküldve: 2010-05-02 08:28:47 [6025.]

Beallitottam ahogy irtad. De! Ugyan azzal a gondal kuzdok. Astratol amosig jo vagyok. Nillesat arabsat kakukk,telstal ok,hispasat nincs,hellasat sincs.
Mostmar tenyleg nem ertem mit rontok el. Astratol amosig minden jel maximumon van. Most vagy az van hogy ennyire bena vagyok,vagy az hogy az antenna megsem 100%-os,tehat elvan csavarodva. Vagy ,bar van megfelelo merevites,de az antenna ugye 14 Kg es enyit huz le az adott holdak eseteben ami elegendo a kieseshez.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #5117] [előzmény: (5115) raczandris, 2010-05-02 02:39:51]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 11352
    / 455 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.025192022323608 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail