| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5113. Elküldve:
2010-05-01 20:20:04 |
[6026.] |
akkor ott valami mas gond van.
|
| |
|
|
[előzmény: (5112) ateszko, 2010-05-01 20:09:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5111. Elküldve:
2010-05-01 20:03:51 |
[6027.] |
persze,mert ha reszetelted a belterit is,akkor abbol törlödtek a poziciok,marmint a te lakhelyed szerinti adatok.ezeket ujra bekell irni a motor beallitasokban.
|
| |
|
[válaszok erre: #5112]
|
[előzmény: (5110) ateszko, 2010-05-01 20:00:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17920. Elküldve:
2010-05-01 20:02:05 |
[6028.] |
pontosabban a 11881MHz-en levö Penthouse HD csatornara gondolok.
|
| |
|
[válaszok erre: #17921]
|
[előzmény: (17919) sztar1, 2010-05-01 19:57:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3593. Elküldve:
2010-05-01 19:58:45 |
[6029.] |
hogy mi??
kukants at a 10°-ra a 12611MHz-re,s megtudod.
|
| |
|
[válaszok erre: #3594]
|
[előzmény: (3590) stubyte, 2010-04-27 08:13:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17919. Elküldve:
2010-05-01 19:57:32 |
[6030.] |
azt tudja valaki,hogy mi a belepesi kod a PentHouse HD eseteben? nalam ugyanis megjelent egy pinkodot kerö ablak,de mint tesztkartyas vasarlasakor ilyet en nem kaptam.
|
| |
|
[válaszok erre: #17920 #17933]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
139. Elküldve:
2010-05-01 13:54:49 |
[6031.] |
Vu+ Duo VTI Enigma2 Image
Neues VTi "Vu+ Team Image" - V1.0-29.04.2010 Master
USB Version
Enigma 29.04.2010
Skins 29.04.2010
Plugins 29.04.2010
Änderungen im Image:
Eigene Bootlogo's und neues Radiomode Logo.
diverse Anpassungen am Images und diffs, sowie Link von /usr/keys bzw. /var/keys im Image und andere kleinere Sachen.
New* Fix "timer:waiting..." problem
New* Fix input event buffer allocation problem(no free fifo)
New* Update satellites.xml
New* Fix Vu_HD Skin color problem
New* change vuplus-solo kernel config
New* Update vuplus-solo kernel nand driver
New* Update vuplus-solo dvb-bcm7325 driver
Vom VTi Team angepasst oder gefixt
NEW* VTi Panel (Blaue Taste)
- (Mehrsprachig) bisher unterstützte Sprachen, Englisch, Deutsch, Niederländisch
- kurzer Druck auf die Blaue Taste öffnet direkt das VTi Panel, ein langer Druck hingegen das Pluginmenü
- diverse neue Tools (siehe untere Screenshoots)
NEW* HDD nach 60 Sek. Standart in Standby (kann aber geändert werden)
NEW* neue Cam Scripte sind auch gebaut worden. Bitte auch diese mal testen, bei Fehlern bitte melden.
NEW* Diverse Skin Anpassungen
Support-Thread
Kategorie Vu+ Duo VTI Enigma2 Image
http://www.sat-ulc.eu/ulc/local_links.php?action=jump&catid=2472&id=177669
|
| |
|
[válaszok erre: #140]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5108. Elküldve:
2010-05-01 13:37:02 |
[6032.] |
a belterid milyen tipusu?estleg azon probalj egy gari beallitasokat csinalni,es ujra konfiguralni.
|
| |
|
[válaszok erre: #5110]
|
[előzmény: (5107) ateszko, 2010-05-01 13:27:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17715. Elküldve:
2010-05-01 13:23:37 |
[6033.] |
ahh,dehogy.tudod,a nagra3 kulcsot reszelgette,de meg nem tökeletes,ezert nem megy a valltas.tudod,finomitgatni kell rajta,mert latod,sok csatorna nem szereti,ezert azok meg nagra2-vel futnak.
|
| |
|
[válaszok erre: #17716 #17717]
|
[előzmény: (17714) Robertooo, 2010-05-01 13:19:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17713. Elküldve:
2010-05-01 13:17:51 |
[6034.] |
hallod,azert a munka ünnepen had ne dolgozzon mar a kulcsos bacsi.ma majalis van,jol berugik,holnap kipiheni,es hetfön majd akcioba lendül.
|
| |
|
[válaszok erre: #17714 #17718]
|
[előzmény: (17703) qca, 2010-05-01 07:29:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5106. Elküldve:
2010-05-01 12:49:48 |
[6035.] |
hogy hogy hogy? hat felmaszol a motorhoz es egy kis drot darabot dugsz a kis reset nyilasba.par masodpercig nyomva tartod es kesz is. a motor kimegy a 0°-ra es vegesztel is.kb 5 perces muvelet a fel es lemaszast is beleertve.neha en is szoktam resetelni,függetlenül attol hogy csinal-e butasagot,vagy sem.
|
| |
|
[válaszok erre: #5107]
|
[előzmény: (5105) ateszko, 2010-05-01 12:44:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5104. Elküldve:
2010-05-01 12:40:48 |
[6036.] |
ez elöfordul akkor,ha a motor vezerlese megzavarodik. egy motor reset segit rajta.
ilyen jelenseget en is tapasztaltam mar.
|
| |
|
[válaszok erre: #5105 #5176]
|
[előzmény: (5101) ateszko, 2010-05-01 11:22:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5096. Elküldve:
2010-04-30 15:05:56 |
[6037.] |
Ha a szabadsaghegyen lakik,akkor az pest felett van elegge
:-)
|
| |
|
|
[előzmény: (5092) sanca2, 2010-04-30 12:05:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20854. Elküldve:
2010-04-29 21:26:33 |
[6038.] |
Hal? Hat adjal neki! De csak pontyot mert a keszeg tul kicsi
|
| |
|
[válaszok erre: #20855]
|
[előzmény: (20850) huni66, 2010-04-29 20:43:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1318. Elküldve:
2010-04-29 21:24:27 |
[6039.] |
Pc csatlakozas= a laptopot vagy asztali gepet ratudod kotni es monitorkent is mukodik. A HDMI a nagyfelbontasu csatornakhoz van kitalalva / ertsd HD / hogy az valoban abban a meretben es minosegben jelenjen meg ami valosaghu kepet mutat.
A D-Sub meg fingom sincs
|
| |
|
[válaszok erre: #1319 #1321]
|
[előzmény: (1317) masodikmusor, 2010-04-29 20:51:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5075. Elküldve:
2010-04-29 19:55:52 |
[6040.] |
köszönöm szepen a kepes illusztraciot!
sajnos ma mar nincs ra energiam,de megfogom nezni.
|
| |
|
|
[előzmény: (5066) raczandris, 2010-04-29 02:34:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17632. Elküldve:
2010-04-28 21:49:09 |
[6041.] |
inkabb
|
| |
|
[válaszok erre: #17633]
|
[előzmény: (17619) [Bukta], 2010-04-28 21:00:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5053. Elküldve:
2010-04-28 21:35:16 |
[6042.] |
es az biztos hogy jo nekem?
mert ha oda teszem,akkor is emelnem kell a tükrön,ekkor viszont mar a gibertini hatlapfelfogatasa hozzaer a motorhoz.
jelen beallitas mellett nehany milimeter allitast igenyelnek a szelsö holdak,de ezt ha megteszem,akkor a közepe esik ki.
ami anyibol zavaro,hogy az Eurobird HelloHD tp-je erre mar ezekeny.ha a minöseg leesik 90% ala,akkor kockasodni vagy akadni kezd.es sajnos az eurosport hd is a hotbirden.
|
| |
|
|
[előzmény: (5052) k01a, 2010-04-28 21:25:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5051. Elküldve:
2010-04-28 21:23:48 |
[6043.] |
veletlen irta neked.
|
| |
|
|
[előzmény: (5049) sanca2, 2010-04-28 21:21:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5050. Elküldve:
2010-04-28 21:22:47 |
[6044.] |
5036 alatt vannak a helyes adatok.
http://www.dishpointer.com/
ird be hogy Theresienfeld Blumengasse 2
nekem a 16° a 0°.tehat maskent nem tudom beallitani.
|
| |
|
[válaszok erre: #5052]
|
[előzmény: (5048) Layosh, 2010-04-28 21:17:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5047. Elküldve:
2010-04-28 21:15:20 |
[6045.] |
ha lejebb engedem a motor csonkot,akkor viszont az ediggi fix nem nezhetö.amint latod,35°-on van a motor,ahogy annak lennie kell!! ez utca hazszam szinten van kiszamitva.
de! es itt jön a kerdes
en vagyok ennyire barom,vagy a gibertinivel nem koser valami?bar csavarodas nem latszik rajta.
|
| |
|
[válaszok erre: #5048]
|
[előzmény: (5046) skystar, 2010-04-28 21:11:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5045. Elküldve:
2010-04-28 20:54:27 |
[6046.] |
.
|
| |
|
|
[előzmény: (5044) sztar1, 2010-04-28 20:51:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5044. Elküldve:
2010-04-28 20:51:44 |
[6047.] |
mar feltettem a kerdest
tehat bele zavarodtam,es nemtudom mit rontok el.
|
| |
|
[válaszok erre: #5045]
|
[előzmény: (5043) sanca2, 2010-04-28 20:44:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5042. Elküldve:
2010-04-28 20:42:05 |
[6048.] |
en ide nemtudok feltölteni.
de nem is ez a lenyeg!
nem terhetnenk a targyra???
|
| |
|
[válaszok erre: #5043]
|
[előzmény: (5040) sanca2, 2010-04-28 20:40:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5038. Elküldve:
2010-04-28 20:31:27 |
[6049.] |
nemar! kepfeltöltes.hu
nemtudom lejebb venn!
iphone ilyet csinal,ha tetszik ha nem.
de most ne ez legyen mar erdekes.
majd lejebb csuszik
|
| |
|
[válaszok erre: #5039 #5040 #5041]
|
[előzmény: (5037) stubyte, 2010-04-28 20:25:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5036. Elküldve:
2010-04-28 20:24:39 |
[6050.] |
Latitude: 47.8727°
Longitude: 16.2470°
Name: 16.0E Atlantic Bird 4 | Eutelsat W2
Distance: 38182km Elevation: 35.0°
Azimuth (true): 180.3°
Azimuth (magn.): 177.1°
ezek a helyes adataim,de ennek ellenere ugyan ebbe a hibaba ütközöm.
|
| |
|
[válaszok erre: #5066]
|
[előzmény: (5035) sztar1, 2010-04-28 20:21:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|