| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5035. Elküldve:
2010-04-28 20:21:26 |
[6051.] |
ez most normalis? vagy en vagyok mar teljesen idiota!
ha ezekkel az adatokkal van beallitva a tükör es a motor is,akkor 19,2°-Amosig jo vagyok.utanna meg nillesat fele emelest,23,5°-fele sülyesztest kivan.
igazsag szerint a google 34,6°-os emelkedest ad a motorra,de miota gibertinire valtottam,csak szivok.
<a href=" "><img src=" " border="0" alt="A képet a Képfeltöltés.hu tárolja."/></a>
|
| |
|
[válaszok erre: #5036 #5037 #5062]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17873. Elküldve:
2010-04-27 19:29:22 |
[6052.] |
nalam minden ok.
|
| |
|
|
[előzmény: (17872) Frency, 2010-04-27 19:28:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
963. Elküldve:
2010-04-26 21:14:15 |
[6053.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (961) öCSIszan, 2010-04-26 21:07:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
960. Elküldve:
2010-04-26 21:01:13 |
[6054.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #961 #962]
|
[előzmény: (958) yaksi, 2010-04-26 20:52:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
957. Elküldve:
2010-04-26 20:37:24 |
[6055.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #958 #959]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5013. Elküldve:
2010-04-26 19:59:42 |
[6056.] |
en mar nem foglalkozom ilyennel.hiszen a közelben mindig van telepitett antenna.az pedig elegendö kiindulo pont.antenna meret ugyszint arulkodo lehet es mar megis van az irany.
na hanyagoljuk ezt a temat.
|
| |
|
|
[előzmény: (5010) skystar, 2010-04-26 19:53:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5011. Elküldve:
2010-04-26 19:56:31 |
[6057.] |
ertem,de akkor az kesöbb mar nem is függöleges,hanem imbolygo.
|
| |
|
|
[előzmény: (5009) Layosh, 2010-04-26 19:53:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5008. Elküldve:
2010-04-26 19:51:24 |
[6058.] |
nem,mert en ugyis csak este vagy delutan szoktam enni.szal en delben alltalaban meg dolgozom
|
| |
|
|
[előzmény: (5005) skystar, 2010-04-26 19:48:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5006. Elküldve:
2010-04-26 19:49:04 |
[6059.] |
es melyik iranyba alsz?
|
| |
|
[válaszok erre: #5009]
|
[előzmény: (5002) Layosh, 2010-04-26 19:36:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5003. Elküldve:
2010-04-26 19:38:07 |
[6060.] |
most komolyan! muszaly ezt tovabb feszegetni??? nem hagynatok abba?
|
| |
|
[válaszok erre: #5005 #5007]
|
[előzmény: (5001) skystar, 2010-04-26 19:34:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4973. Elküldve:
2010-04-26 09:26:04 |
[6062.] |
Te nelegyel mar morcos, mert folra maszok! Pedig nem vagyok legy,es az sem fuggoleges. / marmint a fal :-) /
Nemteljesen mindegy hogy hol van a deli irany? Szomoru,ha valaki ezt nem tudja! Ennyi erovel akar siman az eg fele is iranyithatod az antennat,akkor sem fogod megtalalni.
De ha ennyire a deli iranyon van a hangsuly,akkor csinalj egy tablazatot,hogy miskolctol sopronig bezarolag hol van a pontos deli irany,pontos emelkedesi es dolesi szoggel.
|
| |
|
[válaszok erre: #4975 #4976]
|
[előzmény: (4966) jgyorki, 2010-04-26 07:22:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
940. Elküldve:
2010-04-26 09:16:18 |
[6063.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (938) skystar, 2010-04-26 08:51:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
937. Elküldve:
2010-04-26 07:19:49 |
[6064.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #938]
|
[előzmény: (934) skystar, 2010-04-25 22:36:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
931. Elküldve:
2010-04-25 20:40:38 |
[6065.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (930) Merlot, 2010-04-25 20:30:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
929. Elküldve:
2010-04-25 20:30:06 |
[6066.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #934 #936]
|
[előzmény: (928) sztar1, 2010-04-25 20:25:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
928. Elküldve:
2010-04-25 20:25:45 |
[6067.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #929 #930 #935]
|
[előzmény: (927) sztar1, 2010-04-25 20:23:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
927. Elküldve:
2010-04-25 20:23:46 |
[6068.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #928]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17863. Elküldve:
2010-04-25 16:59:16 |
[6069.] |
en biztos nem! de miert nem hivod fel a hibajelentöt??
|
| |
|
|
[előzmény: (17861) apricot, 2010-04-25 16:43:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7979. Elküldve:
2010-04-25 15:39:50 |
[6070.] |
ez mar dvb-t vagy még analog?
|
| |
|
[válaszok erre: #7980]
|
[előzmény: (7969) roberts5, 2010-04-21 18:51:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17855. Elküldve:
2010-04-24 17:35:16 |
[6071.] |
pont ez az. a belterik kepesek kapcsolni ezt a jelet automatikusan. igaz a regebbi tv-k nem,de szerintem akinek hello hd van,az mar reges reg nem crt-n nezi a csatornakat.
itt mar valoban arra kellene odafigyelni,hogy hamar minösegi,akkor a lehetö legjobb jelet kell megkeresni es azt tvabbitani.olyan kellemetlen nezni a tv ügyvedjet meg a kekfenyek es az atv hiradot,mert egyreszröl homalyos,masreszröl meg az emberek felye olyan szines,hogy az mar majdnem rozsaszin.
|
| |
|
|
[előzmény: (17853) SimLock, 2010-04-24 17:22:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17852. Elküldve:
2010-04-24 15:43:53 |
[6072.] |
akkor az ATV Homaly kepe sem a hello hibaja.
azert itt valamit en nagyon nem ertek! megpediglen,hogy miert kel enyi fele verziot sugarozni? nem igaz,hogy nem lehet azt kivitelezni,hogy a összes tv tipusnak megfelelö jelet kapjon minden szollgalltato.
|
| |
|
[válaszok erre: #17853 #17854]
|
[előzmény: (17850) Zichie, 2010-04-24 13:42:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17835. Elküldve:
2010-04-23 19:40:04 |
[6073.] |
hüha,a cool tv kinlodik.
|
| |
|
[válaszok erre: #17836]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
55060. Elküldve:
2010-04-23 19:35:42 |
[6074.] |
nem eliras! ugyanis erkezik a magyar hang hamarosan.
|
| |
|
[válaszok erre: #55062 #55065]
|
[előzmény: (55053) taklad, 2010-04-23 18:16:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3945. Elküldve:
2010-04-22 19:23:12 |
[6075.] |
HOTBIRD 11278V / 27500 /
EUROSPORT HD PL ( CYRFA+ )
CA F6 17 60 C4 5F 5A 08 A7 06 9C EE C3 92 E5 BB
nem teszteltem!
|
| |
|
[válaszok erre: #3946 #3947]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|