| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17799. Elküldve:
2010-04-21 21:45:31 |
[6076.] |
köszöntem! tenyleg nincs nyitva.
|
| |
|
[válaszok erre: #17800]
|
[előzmény: (17798) br, 2010-04-21 20:01:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17794. Elküldve:
2010-04-21 19:48:02 |
[6077.] |
aztan ez hol van? mert en etnyalaztam most a listat,de nem latom.
|
| |
|
[válaszok erre: #17798]
|
[előzmény: (17791) br, 2010-04-21 19:23:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20722. Elküldve:
2010-04-21 18:03:23 |
[6078.] |
persze!
|
| |
|
[válaszok erre: #20723]
|
[előzmény: (20721) Robertooo, 2010-04-21 17:48:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20717. Elküldve:
2010-04-21 16:55:51 |
[6079.] |
nekem van olyan! szivesen elküldöm.bar nem mai darab,de csendes.majd elödurom.
|
| |
|
[válaszok erre: #20721]
|
[előzmény: (20708) Robertooo, 2010-04-21 11:27:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20657. Elküldve:
2010-04-19 19:48:44 |
[6080.] |
led tv-re meg az osztrakok is sajnaljak a penzt
|
| |
|
|
[előzmény: (20653) Zenki, 2010-04-19 16:57:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17753. Elküldve:
2010-04-19 19:14:30 |
[6081.] |
te ne kavarj meg engem. meg szep hogy jo a fej. csak felkell tenni masikat melle,es egy diseqC-vel megdobni.de ebben az esetben is kicsi a upc tükör.
|
| |
|
|
[előzmény: (17746) BBmaster, 2010-04-19 18:38:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17750. Elküldve:
2010-04-19 18:59:46 |
[6082.] |
de itt upc-s tükörröl van szo! arrol erdeklödött a kollega.
amugy nem irta,hogy jelenleg fix vagy motoros az antenna,ezert irtam a fejre hogy az jo.
masreszröl en sem irhatok le mindent,mert akkor ti mit irnatok?
|
| |
|
|
[előzmény: (17746) BBmaster, 2010-04-19 18:38:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17749. Elküldve:
2010-04-19 18:56:51 |
[6083.] |
he,most pont neked magyarazzam el??
tudod,hogy a upc-s antenna nem sok tartalekot ad az Eurobird-en. hotbird még ok,de .....
|
| |
|
[válaszok erre: #17752]
|
[előzmény: (17747) sanca2, 2010-04-19 18:52:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17745. Elküldve:
2010-04-19 18:29:10 |
[6084.] |
upc fej az jo,de a tanyer az kicsi lesz.bar,ha elegge vedett helyen van / tetö alatt falon / akkor esetleg.de nagyobb esö eseten nem marad tartalekod,es akkor adas sem lesz.
nekem 125-ös tükör van,es itt akkor van kimaradas,ha nagyobb esöfelhö van.amugy esöben eröseb is lehet,a jelszint nem sokat valltozik.
en mindenfelekeppen ajanlanam a minimum 80 cm-es atmeröt.ha györ környeki vagy,akkor
egy 6000 forintert tudok neked nagyon jo tükröt.
|
| |
|
[válaszok erre: #17746 #17747]
|
[előzmény: (17742) mombullet, 2010-04-19 17:28:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17744. Elküldve:
2010-04-19 18:24:18 |
[6085.] |
nincs ennek semmi baja a HD megjelenitessel! szerintem.nalam szepen dolgozik.premiere hd is tökeletes.
amugy enszerintem siman meger annyit,ugyanis lehet kapni ujjonan / meg mindig!!! / a media markt-ban es ott 259euro az ara.
en is innen a forumrol vettem egy korrekt sractol,es a box azota is kitünöen müködik.
motort nagyon szepen kezeli.szinte hozza sem kell nyulni.igaz,neha picit lassu a gondolkodasa,de ezt en az NDS kartyakezelesnek tudom be.legalabbis nekem a sky kartya az nds verzio.emiatt kapott uj szoftvert a sky-tol.ettöl eltekintve tenyleg jo.
|
| |
|
|
[előzmény: (17743) augustus, 2010-04-19 18:18:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17741. Elküldve:
2010-04-19 17:20:22 |
[6086.] |
igen! minden tovabbi nelkül.
|
| |
|
[válaszok erre: #17742]
|
[előzmény: (17740) mombullet, 2010-04-19 17:12:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17486. Elküldve:
2010-04-19 16:39:40 |
[6087.] |
na ebben igazad van! tamogatom az ötletet!
|
| |
|
[válaszok erre: #17489]
|
[előzmény: (17484) ERNYÖ, 2010-04-19 16:35:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17479. Elküldve:
2010-04-19 16:28:00 |
[6088.] |
ide is kirhatod! csak batran!
lehet hogy en a te szavaiddal elve egy ,, istenverte bunko barom ´´ vagyok,de ez engem kifejezetten nem zavar! ilyen embernek is lennie kell.
igazabol ez addig jo nekem,ameddig te nem vagy ilyen ember,es nem alacsonyodsz le az en szintemre.hiszen itt mar nem fernenk el ketten! es külömben is,en jolerzem magam igy egyedül,eme megtisztelö rangban!
|
| |
|
[válaszok erre: #17481 #17484]
|
[előzmény: (17476) galiczadam, 2010-04-19 16:15:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17477. Elküldve:
2010-04-19 16:23:35 |
[6089.] |
ertem hogy te jot akartal,de nem veletlen lett betiltva a kulcsok cserelye a forumon! nem veletlen vannak piros moderatori kiirasok! es van 1 link is egy hasonlo,mar megtörtent esetröl,ami pontosan itt ezen a forumon esett meg! ja,valszeg nem olvastad! akkor ajanlom figyelmedbe.
az ulc-röl mar reges regen kidobtak volna a moderatorok,ha csak 1 szoval is kulcsot kersz-irsz,vagy barmi nemü hasonlo eladast akarsz üzletelni,veghezvinni.
megjegyzem nem veletlen!
az egy dolog,hogy biztositanak ugynevezett letöltö öldalt,ahol megtalalhatsz mindent,de szabalyzatban irva vagyon,hogy az ott közzetett tartalmakert a forum semmilyen felelösseget nem vallal! valamit teljesen elhatarolodik a hasonlo illegalis tartalmak tamogatasatol! beszelgetni lehet,bizonyos keretek között.
es igen,tuti figyeli a rendörseg ezt az oldalt is.
|
| |
|
[válaszok erre: #17478]
|
[előzmény: (17476) galiczadam, 2010-04-19 16:15:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17474. Elküldve:
2010-04-19 16:13:02 |
[6090.] |
en nem ilyedezem! nincs miert! nem arulok es nem ajanlok senkinek elyen fajta tv-nezesi lehetöseget! nekem ez hobbi! hidd el,ha raszalnak a forumra,akkor nagyon nem lesz jo vilag itt.
|
| |
|
[válaszok erre: #17476]
|
[előzmény: (17471) galiczadam, 2010-04-19 16:08:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17468. Elküldve:
2010-04-19 16:03:46 |
[6091.] |
azert baj,mert a digi sem csipazza wazz az okositott belteriket,es azokat arulo egyeneket.
es joga van siman kikerni a rendörseginek a felhasznalok adatait,föleg azoket akik ilyet arulnak.szepen viszamenöleg elolvasak a hirdetes topikot,es vagy a publikalokat,akik anno a nyitast közzetettek.barmilyen formaban.
ugyhogy köszönet erte a többiek neveben is.
masreszröl meg ki a francot erdekel hogy mikor vallt. levan xarva nagyivben!
|
| |
|
[válaszok erre: #17470]
|
[előzmény: (17465) galiczadam, 2010-04-19 15:58:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7968. Elküldve:
2010-04-19 15:58:07 |
[6092.] |
aha,akkor en valamit nagyon beneztem ezzel kapcsolatban! köszi
amugy a dvb.t2 vetelere nem ugy gondoltam hogy en nem tudom nezni,hanem jelenleg az sem,akinek esetleg van ilyen vevölye. bar szerintem nincs,mert nem talalkoztam ilyen vevövel,meg reklam szinten sem.
az ORS lapjan irja,hogy ezek jelenleg belsö tesztek,tehat nem adnak ki semmifele jelet jelenleg.
igazabol azt sem ertem,hogy az ORS minek üzemeltet 2 darab service csatornat,ha arrol nem lehet semmit elerni.legalabbis nekem nem sikerült.bar lehet,csak az ORS WISI boxok kapnak rola barmit is.
|
| |
|
|
[előzmény: (7965) bamba, 2010-04-19 07:03:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17463. Elküldve:
2010-04-19 15:53:44 |
[6093.] |
nem sertö,de ez elegge megondolatlan volt! majd nezd meg kesöbb,milyen lavinat inditottal el ezzel!
|
| |
|
|
[előzmény: (17459) galiczadam, 2010-04-19 15:47:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7963. Elküldve:
2010-04-18 21:48:55 |
[6095.] |
persze,mert egyenlöre zart tesztelesröl van szo.ezert nincs minöseg jel.nekem sem sikerült becserkesznem,pedig nalam stabilan jön a becsi a bulgerlandi es a grazi ado is.a szolovakok is.viszont a sopronit meg en nemtudom behozni,holott dvb-t mpeg2 mpeg4 es tuner van a tv-ben.ennek ellenere nem tudom behozni.pedig ez csak 50 kilometer,legvonalban meg kevesebb.
|
| |
|
[válaszok erre: #7964 #7965]
|
[előzmény: (7962) MaximilianH, 2010-04-15 15:41:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17448. Elküldve:
2010-04-17 21:17:31 |
[6096.] |
latod latod,a enfajtam mar kihalt erröl a forumrol!
amugy meg üdv jelenleg frankfurtbol.
|
| |
|
|
[előzmény: (17433) radios01, 2010-04-17 18:42:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17689. Elküldve:
2010-04-15 22:13:51 |
[6097.] |
jaja. valyon mi lehetett
|
| |
|
[válaszok erre: #17690 #17692]
|
[előzmény: (17685) sanca2, 2010-04-15 22:12:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17683. Elküldve:
2010-04-15 22:09:03 |
[6098.] |
fizika,kerlek szepen.fizika. a feny terjedesi sebessege
|
| |
|
|
[előzmény: (17682) SimLock, 2010-04-15 22:05:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17681. Elküldve:
2010-04-15 22:01:26 |
[6099.] |
tudod,hogy tudom es nem arra gondoltam
de erdekes,mert elmeletileg nincs vihar pesten.
|
| |
|
[válaszok erre: #17682]
|
[előzmény: (17680) SimLock, 2010-04-15 21:57:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17678. Elküldve:
2010-04-15 21:55:30 |
[6100.] |
nekem nem ir kodolt csatornat.de a hotbird az megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #17680]
|
[előzmény: (17675) SimLock, 2010-04-15 21:52:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|