| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17674. Elküldve:
2010-04-15 21:50:34 |
[6101.] |
minden csatorna eltünt! vajon mitörten??.
|
| |
|
[válaszok erre: #17675 #17677]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17672. Elküldve:
2010-04-15 21:40:06 |
[6102.] |
ez pont olyan mint a nemet Sky. ha gyari boxal akarok felvenni,akkor az nem lehetseges,sem scarton,sem hdmi-n keresztül.de ha atteszem a kartyat a vantageba,akkor siman tudok felvenni barmit korlatozas nelkül.
|
| |
|
|
[előzmény: (17668) Comecee, 2010-04-15 21:08:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17667. Elküldve:
2010-04-15 19:18:18 |
[6103.] |
igen,ezt tudom.irtam is. csak a piaci szabalyozast nem ertem,vagy legalabbis nem lelem benne a logikat.egyiknek lehet,masiknak meg nem
|
| |
|
|
[előzmény: (17666) freee hd, 2010-04-15 19:11:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17665. Elküldve:
2010-04-15 19:03:44 |
[6104.] |
nem kötözködni akarok,de egy korabbi beszelgetesre szeretnek visszaterni,nehany gondolat erejeig!
ugye beszeltünk a Cartoon Network-rol
ugyebar a Digi TV roman cég,es magyar nyelven is szollgaltat müsort.
ott miert is mehet a roman nyelvü verzios reklammal a csatorna?hiszen a magyar csomagnak is ugyan azt a verziot adja.
itt akkor ez miert megvalosithatatlan?
vagy ez megint a magyar jogok csapdalya??
|
| |
|
[válaszok erre: #17666]
|
[előzmény: (17664) Kardos Attila, 2010-04-15 17:05:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3934. Elküldve:
2010-04-15 18:59:24 |
[6105.] |
csak ugy,hogy 7 hozzaszolassal nem varj többet. tudod,biztos olvasta a forum szabalyokat!
|
| |
|
|
[előzmény: (3933) anas.tasia, 2010-04-15 18:52:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17663. Elküldve:
2010-04-15 16:57:13 |
[6106.] |
szivesen! ha adtok egy boxot,vagy csak egy kibontott merevlemezt.
|
| |
|
|
[előzmény: (17662) Kardos Attila, 2010-04-15 16:04:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17661. Elküldve:
2010-04-15 15:56:48 |
[6107.] |
aha.akkor passzolom.en siman kiszednem.lehetetlen nincs
|
| |
|
[válaszok erre: #17662]
|
[előzmény: (17660) Kardos Attila, 2010-04-15 15:52:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
185. Elküldve:
2010-04-15 15:55:09 |
[6108.] |
Bulsat 39°E Hellas active keys
FOR ALL EMUs 11/04/2010
key in use 03 or 06 depend of emus
Bulsat Fausto Format
0604:000000:02:91:[AE652B210BF89FC69507609842FD303E]; Bulsat (39°E) (ECM IV)
0604:000000:03:91:[98B4DCAD44E8C9504C3F4E51692A7047]; Bulsat (39°E) (ECM Seed)
0604:000000:01:02:[00000000000000000000000000000000]; Bulsat (39°E)
0604:000000:02:02:[00000000000000000000000000000000]; Bulsat (39°E)
0604:000000:03:02:[A7B4FE687C9BF7E3B0B67162679558A3]; Bulsat (39°E)
0604:000000:04:02:[00000000000000000000000000000000]; Bulsat (39°E)
0604:000000:05:02:[00000000000000000000000000000000]; Bulsat (39°E)
0604:000000:06:02:[00000000000000000000000000000000]; Bulsat (39°E)
Bulsat 39°E (Irdeto2 for All EMUs)
[Bulsat 39.0°E ] Emu Frequency |
060400 M2 [AE652B210BF89FC69507609842FD303E]; Bulsat (39°E) (ECM IV)
060400 M1 [98B4DCAD44E8C9504C3F4E51692A7047] ; Bulsat (39°E) (ECM Seed)
0604:06[A7B4FE687C9BF7E3B0B67162679558A3]; Bulsat (39°E)
[Bulsat 39.0°E ] Fausto Format Frequency |
0604:000000:02:91:[AE652B210BF89FC69507609842FD303E]; Bulsat (39°E) (ECM IV)
0604:000000:03:91:[98B4DCAD44E8C9504C3F4E51692A7047]; Bulsat (39°E) (ECM Seed)
0604:000000:03:02:[A7B4FE687C9BF7E3B0B67162679558A3]; Bulsat (39°E)
#################################################################
Nova Cyprus(13.0°E)
;-----------------------------------------------------------
; IRDETO Providers2
;-----------------------------------------------------------
I 000001 08 0A551B308614595FAE752B908DB0D82D ; Nova Cyprus(13.0°E)
;---------------------------------------------------------------
I 000001 06 448D0522A1472169ADBF8D3C4B4FC5DD ; Nova Cyprus(13.0°E)
;---------------------------------------------------------------
I 000001 04 0A551B308614595FAE752B908DB0D82D ; Nova Cyprus(13.0°E)
;---------------------------------------------------------------
I 000000 06 A7B4FE687C9BF7E3B0B67162679558A3 ; Bulsat (39°E)
;--------------------------------------------------------------
I 000000 04 04D14436BE3890F76EF8E670CD5590A4 ; C+Nederland (19°E)
;-----------------------------------------------------------
Nova Cyprus(13.0°E)
;Sys - ProviderID - Index - Key - Comments -
I 060400 08 0A551B308614595FAE752B908DB0D82D ; OP key
I 060410 04 235C056B852046C228811F70C3616A63 ; OP key
I 060410 03 9618E17635F3CED66D8A0813BB685559 ; OP key
I 060410 06 448D0522A1472169ADBF8D3C4B4FC5DD ; OP key
I 060410 M1 8E285D3EDB3E2BCB98164E21BA25BC10 ; I2 ECM-Seed
I 060410 M2 AFB049FC408D4D2C91B8588E3B691C47 ; I2 Common-IV
Nova Greece (Irdeto2 for All EMUs)
0604:000001:04:02:[0A551B308614595FAE752B908DB0D82D]; Nova CY (13°E) -> Active
I 060410 08 0A551B308614595FAE752B908DB0D82D ;Nova CY (13°E)
tesztelve!
|
| |
|
[válaszok erre: #187]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17659. Elküldve:
2010-04-15 15:52:09 |
[6109.] |
usb-n sem? nem kinal masolasi lehetöseget?
|
| |
|
[válaszok erre: #17660]
|
[előzmény: (17658) Kardos Attila, 2010-04-15 15:51:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17657. Elküldve:
2010-04-15 15:45:31 |
[6110.] |
akkor tedd fel a boxot asztali dvd irora es azzal szedd le!vagy usb-t tegyel neki,es masold at ra.nincs mas megoldas! vagy szedd ki es tedd asztalii geppbe,es GOM Playerrel megtudod nezni es utanna szerkezteni.
semmi mas lehetöseg nincs!
|
| |
|
[válaszok erre: #17658]
|
[előzmény: (17656) kugyu21, 2010-04-15 15:40:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
178. Elküldve:
2010-04-14 21:43:44 |
[6111.] |
Irderto2
10930 H
DVB-S/MPEG-2
27500 3/4
Nova Cyprus on 13°E Hotbird
FOR ALL EMUs
Fausto keys Format
0604:000001:03:02:[448D0522A1472169ADBF8D3C4B4FC5DD]; Nova CY (13°E)
Softcam format
I 060410 06 448D0522A1472169ADBF8D3C4B4FC5DD ;Nova CY (13°E)
I 060410 08 0A551B308614595FAE752B908DB0D82D ;Nova CY (13°E)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17645. Elküldve:
2010-04-13 21:55:31 |
[6112.] |
marmint ami nem mappelt?? olyan nincs.lenyegeben a History HD es NatGeoHD ami sajat feladas de ugy hogy azt nem optikan kapja,hanem masik holdrol veszik.
|
| |
|
|
[előzmény: (17644) dynamic, 2010-04-13 21:51:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2359. Elküldve:
2010-04-13 21:52:49 |
[6113.] |
es még igazad is van! akkor edes a vadaszat,ha megszenved erte az ember!
|
| |
|
[válaszok erre: #2360]
|
[előzmény: (2358) laca35, 2010-04-13 21:46:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17643. Elküldve:
2010-04-13 21:45:28 |
[6114.] |
illetve ha pontos akarok lenni,akkor nem is 8000 forint hanem a hamarosan indulo 10990forintos HD Royal csomagot fogod fizetni.mivel a royal az összes csatornat tartalmazza
|
| |
|
[válaszok erre: #17644]
|
[előzmény: (17642) sztar1, 2010-04-13 21:42:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17642. Elküldve:
2010-04-13 21:42:39 |
[6115.] |
igen.tehat 3 honapig 3990 forintert nezheted a royalt a HBO-val
utanna havonta 3990+2500 forint
tehat cirka 8000 forint/ho
|
| |
|
[válaszok erre: #17643]
|
[előzmény: (17641) dynamic, 2010-04-13 21:30:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17640. Elküldve:
2010-04-13 20:48:49 |
[6116.] |
csori ATV de ronda megint.olyan mosott homalyos.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4869. Elküldve:
2010-04-13 20:39:20 |
[6117.] |
igazabol vicces dolog ez a függöleges es nem függöleges kerdes. / hozzateszem,egy szerelönek,aki hivatas szerüleg telepit ilyet az kell hogy ertsen hozza majdnem 100%-ig /
szoval,nalam sem 100%-függöleges,de en a sokak alltal itt mar közzetett fotok alapjan sem allitok be motort.egyreszröl mert az jelen esetben,nem mindig ad helyes kiindulo pontot.
ha a motor helyesen van szerelve az arbocra,akkor a többi lenyegeben gyerekjatek.
a helyes szereles alatt azt ertem,hogy a motor nincs elcsavarodva hanem szepen aprankent kell meghuzni a csavarokat.
ezek utan jöhet az adott pozicio kiszamitasa,amit a motoron beallitunk,
antenna felszerel es beköt.
astra holdal kezdve beallitom a lehetö legjobb jelet,majd amennyiben van kilatas mindket iranyba,akkor a leggyengebb holdat megkeresem,es azt megnezem mit produkal.
termeszetesen erre mar van külön telepitö listam,igy az van olyankor a boxra töltve.ha jo jelszintet erek el rajta akkor utanna masik iranyban ugyan ezt eljatszom.
motor es antenna együttes finom beallitasanal nincs jobb.igaz nem 1 ora,de 2-be siman belefer.
sem függöon,se szögmerö,se egyeb gagyisagok nem kellenek,mert bar a szögmeröt nem,de a függöont siman megzavarja barmien kis szellö. a minket körülvevö radio hullamok es egyeb zavaro tenyezöket mar nem is mondom.
egyszoval: akinek van hozza erzeke,annak nem kellenek extra kisegitök.max egy kis kezi müszer,ha adott esetben a kistv es belteri aram hianyaban nem hasznalhato mondjuk tetön,es vagy padlason.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5953. Elküldve:
2010-04-13 19:43:32 |
[6118.] |
nem kulcsal megy! vegyel mtv unlimited kartyat.ja es egy technisat conax kartyat hozza,es igy ingyen nezheted a davinci-t es nezheted a zenecsatornakat is.mindez kb 15 ezer forint
|
| |
|
[válaszok erre: #5954 #5956]
|
[előzmény: (5952) szmore84, 2010-04-13 19:29:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4837. Elküldve:
2010-04-13 17:54:46 |
[6119.] |
mert nem a döles szöggel van a baj,hanem a tartod nincs stabilan függöbe azon a ponton,es igy az antenna sulya miatt mashova esik a terheles,ami ezt az par milimeter elterest okozza.
szedd le a cucost,az arbocot 4 iranybol merevitsd ki stabilra es ted visza a motort.
ha ez perfektül megvan akkor jönni fog
|
| |
|
|
[előzmény: (4835) psycohol, 2010-04-13 17:44:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5951. Elküldve:
2010-04-13 17:51:07 |
[6120.] |
pedig megy! legközelebb hasznald legyszi a valasz gombot!
Beallitasok skin9
|
| |
|
[válaszok erre: #5952]
|
[előzmény: (5950) szmore84, 2010-04-13 17:45:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20467. Elküldve:
2010-04-11 20:06:30 |
[6121.] |
nagy kerdes lesz!
hogyan rögzitsünk asztali dvd-felvevövel,plazma tv-be epitett dvb-t tunerröl?
nekem ugyanis nem jött össze! kenytelen voltam laptoppal megoldani a felvetelt,de igy nem az igazi.
|
| |
|
[válaszok erre: #20473]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1207. Elküldve:
2010-04-10 17:00:10 |
[6122.] |
a hollandok belehuztak a HD csatornazasba.
mar az RTL5 RTL7 Veronika es meg nehany csatorna HD-ra valtott.mindezt a 23,5 °-on
|
| |
|
[válaszok erre: #1215]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5939. Elküldve:
2010-04-10 16:34:08 |
[6123.] |
csak volt! mar nem az
|
| |
|
[válaszok erre: #5940]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17607. Elküldve:
2010-04-10 16:32:21 |
[6124.] |
mitörtent a Film+ csatornaval? kivetelesen hihetetlen szep a kep!
|
| |
|
[válaszok erre: #17608]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17604. Elküldve:
2010-04-09 21:17:18 |
[6125.] |
de a cartoon network meg a listaban van
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|