| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20436. Elküldve:
2010-04-08 21:36:12 |
[6126.] |
joforman sehogy.sajnos mas a karakterkodolas az epg keszitesekor,mint pl az upc eseteben. mert ugye ezt a hello hd-rol irod.csak itt talalkoztam ezzel a jelenseggel en is.tehat nem box vagy szoftver hibarol van szo ezesetben,hanem a technikai külömbsegekröl.
|
| |
|
[válaszok erre: #20437 #20438]
|
[előzmény: (20435) huni66, 2010-04-08 21:30:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17593. Elküldve:
2010-04-08 20:58:00 |
[6127.] |
most a cool tv akadozik,stabil jelszint mellett.
erdekes.
|
| |
|
[válaszok erre: #17594]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1276. Elküldve:
2010-04-08 20:10:43 |
[6128.] |
a jéglovagok nem mas,mint a History HD-n futo kamionnal a jégen át,cimü sorozat.
|
| |
|
|
[előzmény: (1274) Zenki, 2010-04-08 19:25:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20406. Elküldve:
2010-04-07 21:29:10 |
[6129.] |
nem tud valaki NET. keretrendszert win7 64 bites verziora?? csak nemet nyelvüt
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1293. Elküldve:
2010-04-05 15:18:18 |
[6130.] |
mar 22´´-töl vannak. nekem volt egy FujitsuSiemens pc monitorom ami full hd volt. pc monitor es tv egyben. 2x hdmi bemenettel.mindez 50 ezer forint volt.
|
| |
|
|
[előzmény: (1291) f14a, 2010-04-05 11:00:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1288. Elküldve:
2010-04-04 22:39:56 |
[6131.] |
nekem ugyan Samsung plazma van,de a kep beallitasoknal en automatikusra tettem a dolgokat,es a müholdvevön is.
földi vetel eseteben a tv automatikusan allitja a kepet / orf eseteben ez sokszor valltozik! / ezert a megjelenites mindig tökeletes.legyen az 3:4 vagy 16:9
|
| |
|
|
[előzmény: (1286) alex4, 2010-04-02 16:04:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17565. Elküldve:
2010-04-04 20:50:56 |
[6132.] |
nekem tetszi a spektrum jelenlegi müsora.csak kar hogy a csatorna logon es a 12-es karikan kivül semmi mast nem latok,mint fekete kepernyöt.
aztan nyitottak-e valamit nektek husvetra? nagy a csend
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
53908. Elküldve:
2010-04-04 15:29:52 |
[6133.] |
de csak mert a piac szabalyozott
masreszrél meg 3 szollgaltato van a nemet piacon.a kabel deu,az arena es a sky.a upc csak ausztriaban van jelen,de joforman csak kabelen.sét,nincs is mas,csak a upc es aon
|
| |
|
|
[előzmény: (53904) yaksi, 2010-04-04 15:01:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20356. Elküldve:
2010-04-04 15:17:10 |
[6134.] |
kedden reggel a wiener neustad-i media markt-ban LG tipusu lcd tv lesz akciosan 429 euro-ert.de csak reggel 6-9-ig
nezd meg a www.mediamarkt.at oldalon,majd valaszd a wiener neustad linket
|
| |
|
[válaszok erre: #20357]
|
[előzmény: (20353) Zenki, 2010-04-04 13:20:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17537. Elküldve:
2010-04-02 16:37:57 |
[6135.] |
A magyar hang? Siman rajta van,ezt elhiheted. Nezd meg az audio pidet es elarulja magat a dolog.
De mind1
|
| |
|
[válaszok erre: #17539]
|
[előzmény: (17531) Kardos Attila, 2010-04-02 07:51:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2121. Elküldve:
2010-04-01 22:35:14 |
[6136.] |
sajnos ez szomoru! de ami a leg szomorubb,hogy valszeg ezek az emberek mar nem is fogjak többet nezni ezeket a csatornakat,mert mire össze sporolnak a vevöre a penzt,addigra mar lehet nem is elnek.
|
| |
|
|
[előzmény: (2120) baradka, 2010-04-01 22:25:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
689. Elküldve:
2010-04-01 22:21:45 |
[6137.] |
majd ejfeltöl 1-ig a 80-as
1-2-ig meg 90-es evek rock zenei lesznek
nekem mar fut a felvetel.legalabb nincs reklam meg egyebek.egyenlöre
|
| |
|
[válaszok erre: #690]
|
[előzmény: (688) huni66, 2010-04-01 22:19:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17528. Elküldve:
2010-04-01 22:01:25 |
[6138.] |
tudok rola.de a tcm meg angol,akkor az miert jobb?
|
| |
|
|
[előzmény: (17527) mlaszlo, 2010-04-01 21:56:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
686. Elküldve:
2010-04-01 21:11:29 |
[6139.] |
mostmar van epg is.
söt oras blokkokra van bontva.
most retro pop van.utanna meg retro retro rock lesz
|
| |
|
[válaszok erre: #687 #688]
|
[előzmény: (683) huni66, 2010-03-30 22:04:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17525. Elküldve:
2010-04-01 20:05:57 |
[6140.] |
is. de ha egy holdrol adnanak,akkor a hellonak meg nem kellett volna mast kivenni.
a magam rezseröl hianyolom a cartoont,megha nem is azert mert annyira nezem,de meg mindig kevesebb az eröszak rajta,mint pl az animax-on.
a hello helyeben a conaxot nyomatnam a 24-oras verziora a hotbirden.
|
| |
|
[válaszok erre: #17527]
|
[előzmény: (17524) Atilu, 2010-04-01 19:59:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17523. Elküldve:
2010-04-01 19:49:21 |
[6141.] |
elolvastam. azert durva,hogy a DUNA TV nem akart semmifele egyezsegre jutni,es nem kivant egy holdrol es egy tp-röl sugarozni az mtv-vel sem.nagyon nagy arca lett a dunanak.
tehat miattuk szivunk mi!
|
| |
|
[válaszok erre: #17524]
|
[előzmény: (17522) vigosz, 2010-04-01 17:53:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17496. Elküldve:
2010-03-31 21:05:09 |
[6142.] |
sajnalom! azt hiszem irtam elöre hohy maganvelemeny!.
nemtehetek rola,de valoban igy gondolom,pont azert mert mas vagyok,mint ahogy masok is masok mint en.
szal erted.
en akkor sem tamogatnam hogy bekerüljön.
ez van.lehet ezert engem utalni
|
| |
|
[válaszok erre: #17498]
|
[előzmény: (17495) Amatőr61, 2010-03-31 20:56:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20291. Elküldve:
2010-03-31 19:44:41 |
[6143.] |
hallod,en 3 napja töltök 184MB-ot,es meg csak 19% jött le.ez azert van mert senki sem seedel vissza es nem is tölti mas.tehat 0 seed es 25per keves.
|
| |
|
[válaszok erre: #20292]
|
[előzmény: (20286) zoro67, 2010-03-31 19:08:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17491. Elküldve:
2010-03-31 18:55:18 |
[6144.] |
teljesen magan velemeny következik!
en azt tamogatnam,ha az eletben nem kerülne be ilyen mezzo es egyeb szemetet sugarzo csatorna! az ilyennek semmi keresni valoja itt,vagy maximum napi nehany oraban!
reszemröl utalom a nyivakolos kornyikalos erthetetlenül krakogo es vagy csak tatogo,kultur majmokat.
most komolyan: pont egy ilyen szetre lenne szükseg?nem eleg,hogy az ember egesz nap gürizik,es meg este is csak a szemetet kell fizese es nezze? legyen elöfizethetö egyenileg,es aki akarja nezze! aztan meg nehany honap mulva el is tünne,mert senkit nem erdekel.
|
| |
|
[válaszok erre: #17492 #17495]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17480. Elküldve:
2010-03-31 16:43:43 |
[6145.] |
egy hatarozatlan idejü szerzödes pontosan akkor jar le,amikor ugy dönt az egyik fel.
mig a hatarozott,az x-idötöl y-ig terjedö idöszak.
|
| |
|
[válaszok erre: #17481]
|
[előzmény: (17479) EA38, 2010-03-31 16:36:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17463. Elküldve:
2010-03-31 09:48:39 |
[6146.] |
En eppen nem tudom megnezni,de a hotbird-en levo cartoon network nem lett kinyitva veletlen? Azt sem ertem eddig miert nem jott onnan. Bar korabban azt irta valaki,hogy a 24 oras verzio megszunik,ellemben mai napig sugaroz magyar nyelven is! Azt kellene betenni,nem azbidiota tcm verziot. Azt ugysem nezi senki!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
684. Elküldve:
2010-03-30 22:10:10 |
[6147.] |
futbal huligan
|
| |
|
[válaszok erre: #685]
|
[előzmény: (683) huni66, 2010-03-30 22:04:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
682. Elküldve:
2010-03-30 21:59:57 |
[6148.] |
na ja.nekem a box ennyit dob.lenyegeben gyors mozgasnal jelentkezik csak.a hang azert szep. bar csak 192 de szepen szol.
|
| |
|
[válaszok erre: #683]
|
[előzmény: (680) huni66, 2010-03-30 21:43:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
679. Elküldve:
2010-03-30 21:40:34 |
[6149.] |
a birate
|
| |
|
[válaszok erre: #680]
|
[előzmény: (678) huni66, 2010-03-30 21:39:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
676. Elküldve:
2010-03-30 21:33:27 |
[6150.] |
37,500 kicsi? vegülis villodzashoz igen
|
| |
|
[válaszok erre: #677 #678]
|
[előzmény: (675) huni66, 2010-03-30 21:26:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|