| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
674. Elküldve:
2010-03-30 21:14:28 |
[6151.] |
tenyleg nagyon jo,csak kar hogy sd.nekem ugye 106cm-nel mar elegge pixeles.
|
| |
|
[válaszok erre: #675 #695]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17423. Elküldve:
2010-03-29 22:29:54 |
[6152.] |
az összesen igy megy! kivetel nelkül.
ja a fim+ most is kaka
|
| |
|
[válaszok erre: #17424]
|
[előzmény: (17422) Kardos Attila, 2010-03-29 22:28:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
130. Elküldve:
2010-03-29 22:27:33 |
[6153.] |
nem butasag,de ebbe nem mennek bele.ma 3-an is hivtak hogy hogy kell az antennat at allitani.elmagyaraztam.mondom par perces müvelet.aztan kb 1 ora mulva hivtak megint,hogy nem sikerült es most nincs tv mert nem tudjak hogy hol allt az antenna eredetileg,igy nem tudjak vissza allitani.
na bumm.
magyar ember nem buta,de ami nem megy,nem kell eröltetni.
|
| |
|
|
[előzmény: (126) raczandris, 2010-03-29 22:21:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17421. Elküldve:
2010-03-29 22:23:46 |
[6154.] |
nalam is! bar en felvettem,de ot is jelentkezett.töbször is
|
| |
|
[válaszok erre: #17427]
|
[előzmény: (17420) Shtirley, 2010-03-29 22:22:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17419. Elküldve:
2010-03-29 22:21:35 |
[6155.] |
söt,az idö sem pontos vagy az epg siet! emiatt nem lehet rögziteni sem semmit automatikusan,mert az elözö musor meg fut mikor elindul a felvetel,de az aktualis felvetel csonka lesz,mert a vege lemarad. miert kell ugy idöziteni egy felvetlt mint a vhs korszakban?? akkor kellett rahagyni meg hamarabb inditani,mert akkor meg nem volt epg.
jo lenne ha ezt is javitanak mar
|
| |
|
[válaszok erre: #17422]
|
[előzmény: (17418) kalimera, 2010-03-29 22:17:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
124. Elküldve:
2010-03-29 22:08:46 |
[6156.] |
jelenleg egyet kell ertsek @ka irasaval,miszerint nagy butasag lenne.
ugyanis meglatasom szerint es ezzel te is tisztaban vagy,hogy ez azert tapasztalatot igenylö feladat.namarmost,az öregebbek vagy neadj uristen idös emberek nem biztos hogy ezt kivitelezni tudnak.esetleg a jaro bottal meglögdösi az antennat hogy hol a josi barat.masreszröl meg most ha valaki sajnal akar 5000 forintot az atallitasra,akkor az meg ne is fizessen elö.egyszeri dijrol van szo.
es megvalami.majd ha az ügyfel atalitotta maga az antennat,de nem sikerült neki,es vissza sem tudja allitani,akkor majd lesz anyazas,meg telefonalgatas,hogy menj erre meg arra a cimre,mert az efi nem boldogul.
|
| |
|
[válaszok erre: #126]
|
[előzmény: (121) raczandris, 2010-03-29 21:22:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
53356. Elküldve:
2010-03-28 20:57:03 |
[6157.] |
tudom,de felesleges helyet foglal,szerintem ugyanis a 2 csatorna a 2 helyen nem ugyan azokkal a parameterekkel megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #53358 #53359 #53360]
|
[előzmény: (53355) Barczik L, 2010-03-28 20:55:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
53353. Elküldve:
2010-03-28 20:49:27 |
[6158.] |
ugy latom minden atkerült! epp most futtattam egy keresest,es minden upc csati ott van..
csak azt nem ertem,a Duna csatornat miert mappelte be,miert nem lehet direktböl venni.
vagy ez megint megtevesztes lesz az elöfizetök szempontjabol?
|
| |
|
[válaszok erre: #53355]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
32125. Elküldve:
2010-03-28 16:22:44 |
[6159.] |
Vantage 7100HD S elado.kifogastalan allapotban,karcolasmentesen! eredeti tavval.
FIX ÁR!!! 70 ezer forint!
Csere erdekel DreamBox 800HD-ra rafizetessel!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17406. Elküldve:
2010-03-27 21:07:10 |
[6160.] |
na ja.csak erdekeseg keppen,nalam meg 02.28 adat van a kartyan.
|
| |
|
[válaszok erre: #17407]
|
[előzmény: (17403) mikulasp, 2010-03-27 17:34:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20236. Elküldve:
2010-03-27 20:42:46 |
[6161.] |
en is ezt hittem! es megsem
|
| |
|
[válaszok erre: #20237]
|
[előzmény: (20235) stubyte, 2010-03-27 20:11:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20233. Elküldve:
2010-03-27 20:10:20 |
[6162.] |
pl2303. de azok sem jok win7 alatt.akkor is arra nyafog,hogy nem telepithetö. kod 23
|
| |
|
|
[előzmény: (20232) sat_nobody, 2010-03-27 20:03:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20231. Elküldve:
2010-03-27 19:51:11 |
[6163.] |
Win7 alá keresek drivert a következö ezközhöz:
USB Serial Controller /rs232 /
sajnos sehol nem talalok.
esetleg valaki tuna?? driver kell nem telepitö program!
|
| |
|
[válaszok erre: #20232 #20235]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5896. Elküldve:
2010-03-27 17:35:19 |
[6164.] |
Amoson a MMegaSport kodolatlan jelenleg!
|
| |
|
[válaszok erre: #5897]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17395. Elküldve:
2010-03-27 12:05:10 |
[6165.] |
biztos sokat reklamoztad a felettebb imadott upc-t es szandekosan kilöttek!
tudod,manapsag barmi elöfordulhat
|
| |
|
[válaszok erre: #17397]
|
[előzmény: (17391) EA38, 2010-03-27 11:57:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
20216. Elküldve:
2010-03-25 21:43:33 |
[6166.] |
az osztrak ATV stab tagjai nalunk forgattak.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17362. Elküldve:
2010-03-25 19:26:13 |
[6167.] |
köszi
en erröl nem is tudtam.lehet irtatok,de elveszett a sok off között
|
| |
|
|
[előzmény: (17361) br, 2010-03-25 19:18:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17360. Elküldve:
2010-03-25 18:46:24 |
[6168.] |
nalam is rendben van mind.csupan azt nem tudom,a nickelodeon meddig fog meg nekem mas nyelven gagyogni.
|
| |
|
[válaszok erre: #17361]
|
[előzmény: (17359) br, 2010-03-25 16:45:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
37. Elküldve:
2010-03-23 18:51:50 |
[6169.] |
tudod,mondtam tegnap,hogy lehet rola szo!
|
| |
|
|
[előzmény: (36) @ka, 2010-03-23 18:50:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
35. Elküldve:
2010-03-23 18:42:53 |
[6170.] |
azert nem irigyellek benneteket,hogy ennek ellenere meg csinaljatok a szereleseket.majd ha nem csinalnatok,akkor fizetnenek.
en csak hobby szinten szerelek,de en igy is felelösseget vallalok a munkamert,es van igeny is a munkamra.söt,egyre többen keresnek meg naponta,hogy ide-oda kellene mennem.azt is hozzateszem,en nem nagyker aron vasarolok,hanem rendes üzletben forgalmazott aron,es erre tudok meg tenni pofatlan modon hasznot
is,es igyis megfizetnek rendesen.
|
| |
|
[válaszok erre: #36 #38]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2003. Elküldve:
2010-03-21 21:01:21 |
[6171.] |
ne aggodj! en is eszem a kefet rendesen.fogalmam sincs hogy hogy kivitelezzem az eurobird9 thor hotbird harmast.forgatoval ok,de emiatt verjem a megrendelöt plusz költsegbe?
|
| |
|
|
[előzmény: (2002) greba, 2010-03-21 20:50:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17346. Elküldve:
2010-03-21 20:03:15 |
[6172.] |
en sajnos nem,mert nekem meg teljes csomagom van!
valszeg husveti akcio lesz!
|
| |
|
[válaszok erre: #17347]
|
[előzmény: (17345) laller1, 2010-03-21 20:00:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2000. Elküldve:
2010-03-21 19:34:09 |
[6174.] |
most lattam az atallitasrol szolo videot.azert itt valami nem kerek nekem! ezzel a felhivassal nagyon kitolnak nehany emberel.hiszen sokan azt sem tudjak hogy hogy kell a frekvenciat beirni a manualis kereseshez. na meg egy idösebb ember ugysem tudja beallitani az antennat.meg a fiatalabbak sem.nemutolso sorban ez balesetveszelyes is lehet,pl tetö eseteben.
megis hogy gondoltak ezt a dolgot?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4787. Elküldve:
2010-03-20 21:38:26 |
[6175.] |
tudom,de magyar shop nem küld ide,nemetorszagbol meg hiaba tudnam megvenni 39 euroert,ha a posta költseg meg 20 euro.föleg mert kilora küldik.
|
| |
|
|
[előzmény: (4786) Merlot, 2010-03-20 21:30:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|