| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17335. Elküldve:
2010-03-20 21:28:16 |
[6176.] |
nagyon ronda most az M1 kepe.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4785. Elküldve:
2010-03-20 21:00:45 |
[6177.] |
en most vettem uj motort. egy Jäger tipusut.ennek is lent van a csonkja,de stabil es 120 cm-ig terhelhetö. 80 euro volt
|
| |
|
[válaszok erre: #4786]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17328. Elküldve:
2010-03-20 15:52:16 |
[6178.] |
nem indithatja el,mert az csak hellos box-al lenne elerhetö. igy pl en es meg sokan kimaradnanak belöle.
|
| |
|
[válaszok erre: #17329]
|
[előzmény: (17327) EA38, 2010-03-20 15:16:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4761. Elküldve:
2010-03-16 18:55:41 |
[6180.] |
nem sertesnek szantam!
ha szereltel mar bécsben,akkor tudhatod hogy ott nem olyan egyszerü a dolgok megvalositasa.söt,tovabb megyek! a legtöbb tetöterben 220V sincs,ahova bedugd a hosszabitot! csak a lakasig van behuzva a koax kabel es kesz!
tehat nem viccböl kerdeztem.
|
| |
|
[válaszok erre: #4763]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4758. Elküldve:
2010-03-16 16:19:31 |
[6181.] |
hahaha.
ezt a velemenyt megtarthattad volna magadnak. vegülis baromi jo a tetön lavirozni egy kis tv-vel meg belterivel.meg hosszabitot huzgalni.
|
| |
|
[válaszok erre: #4759]
|
[előzmény: (4757) Rick4, 2010-03-16 16:06:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1837. Elküldve:
2010-03-16 14:10:01 |
[6183.] |
na ez az,hiszen az ö kinalatukban eddig is szerepelt.es egyik sem adta ad hd-ben.
|
| |
|
[válaszok erre: #1839]
|
[előzmény: (1836) Samott, 2010-03-16 14:02:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1835. Elküldve:
2010-03-16 13:46:15 |
[6184.] |
ertem en mit mondasz,de jelen pillanatban teljesen mas a kep. nezd csak meg a hello hd-t. ugye alapbol eurobird9 kell.ehez kell a hotbird az eurosport es mtvhd vh1 miatt,es mostmar kell meg 1 fej a duna tv miatt. na ezt hogy kivitelezed? ne forgalmazo szempontjabol nezd,hanem megrendelö szempotjabol.
tegnap megkerdezte egy kedves ügyfel hogy akkor most ö elömerjen fizetni a hello-ra vagy sem?en felteszek neki 3 fejet,de akkor mar lassan annak az arabol kijön egy forgato.
arrol nem is beszelve,hogy 4 szobaba kell az egeszet bevarazsolni.
akkor valamilyen szinte megis csak az elöfizetö van ezzel megszivatva. föleg ha csak a fej arat szamolod.mert az ugye kb 12000 forint,es ehez meg a kabelezes es szereles költsege is hozza adodik.
pontosan az eszetlenseg miatt,es a nem koperalok massal hozza allas miatt.
tehat erted miröl beszelek.ha megszakadok sem tudom olcsobban kihozni a dolgot, egy adott öszegböl.
|
| |
|
[válaszok erre: #1836]
|
[előzmény: (1818) postatib, 2010-03-16 07:21:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1812. Elküldve:
2010-03-15 23:11:32 |
[6185.] |
bakker nem erted a lenyeget! itt nem a megegyezesröl van szo mar regen!
a hollandok sem csak 1 poziciobol adnak,es nem is csak 1 helyre adnak fel!
ha minden szollgaltato legyen az magyar vagy barmi mas,akkor nem kellene a töbfejes rendszer,nem kellene a dragabnal dragabb beallito müszer es az elosztok a fejek a motorok es a tucatnyi kiegeszitö gyarto mind becsukhatna a boltot,mert nem lenne forgalma.
es ami a hab a tortan,hogy ez a sok draga cucc,jo ha 1 evet kibir.mert annyira silany anyag.
a több kodolas 1 csatornan ugyan kivitelezhetö,es müködö dolog lenne,de akkor a csatornak üzemeltetöi nem tudnanak teged-engem-mast meg jobban lehuzni,mert igy rafogja hogy a tovabbitas dijja milyen sokba kerül az adott szolgalltato fele.
|
| |
|
[válaszok erre: #1818]
|
[előzmény: (1809) nyilasmisi, 2010-03-15 21:58:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19979. Elküldve:
2010-03-15 11:33:33 |
[6186.] |
Asus eee pc tudom ajanlani! Igaz nem nagy termet,de munkara nagyon jo. Aksi ido 11 ora! Es valoban ennyi! Igaz nincs benne cd-dvd iro-olvaso,de eros wifi kartya.
|
| |
|
|
[előzmény: (19978) hikjma, 2010-03-15 11:14:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5838. Elküldve:
2010-03-12 20:01:38 |
[6187.] |
hasznosnak nem mondanam,de neha erdekes.
amugy conax-kodolast fog kapni az amoson is.ugyan azt amit jelenleg is hasznal. a korabban jelzett trükkel nezhetö marad
|
| |
|
[válaszok erre: #5839 #5842 #5843 #5844 #5847]
|
[előzmény: (5835) István76, 2010-03-12 18:19:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17110. Elküldve:
2010-03-08 21:28:46 |
[6188.] |
azert had ne adjak mar tippeket! szerinted??
valszeg nem a porno adasra-adasbol szarmazo kep!
hadjuk,felejtsetek el!
gagyogjon mindenki bele mindenbe.a hellosok menjenek a upc vagy thome topikba fikazni,hamar ök meg itt fikaznak.ha ez nektek.nekik öröm,akkor legyen igy.az egesz forum lassan egy hatalmas szemet domb,mert azok akik az ünnepek alatt ingyen sasolhattak a dolgokat,azok tovabra is itt nyomjak a hude nagy elöfizetö vagyok,meg majd en megmondom a tutit ember.ellemben 1 evet kisem birna fizetni egy összegben.unalombol itt lognak a neten,mert / sajnos !!! / nincs munkajuk,es masal nem tudjak elütni az idöt!
2 hete nezem mi megy itt,de ez mar nem az ami regen volt!meg mindig azt mondom amit a regi nagy forumosok mondtak anno nekem ! ujoncnak kuss a neve es olvason! ha kerdezne akkor meg a forum a kezdöknek topik az ö helye.
nezd meg,azok akik valamit letettek a közösbe,majdhogynem szolasa nincs es hozzaszolasa az elmult idöben semmi,mert reges regen itt hagytak a forumot.
ide jutott az oldal.sajnos egy gagyi OFF topik az egesz.
nekem mindegy.csinaljatok.
|
| |
|
[válaszok erre: #17111 #17112 #17113 #17127]
|
[előzmény: (17109) yaksi, 2010-03-08 21:19:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17107. Elküldve:
2010-03-08 21:09:07 |
[6189.] |
nem kell szemelyes adat. ne a szavakat forgasd ki! aki egy kicsit is gerinces,az nem mas tollaval ekeskedik.
de mindegy. latom itt mar az lenne a megoldas ha a topikoz inkabb zarolnak örökre.
|
| |
|
|
[előzmény: (17106) Atilu, 2010-03-08 21:05:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17105. Elküldve:
2010-03-08 20:54:55 |
[6190.] |
siman! aki hello elöfizetö,az egy screenshot-al kell bizonyitsa egy nyitott topikban,es utanna kaphat jogot a belepesre egy zart topikba. keplopas es csalas lehetösege kizarva.
|
| |
|
[válaszok erre: #17106 #17109]
|
[előzmény: (17104) Atilu, 2010-03-08 20:37:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
17101. Elküldve:
2010-03-08 19:34:37 |
[6191.] |
tisztara mint a dedoban.
asszem mostmar nekem is rakell jönöm,hogy nem erdemes ide jonni.
irni meg vegkepp
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19542. Elküldve:
2010-03-01 22:36:19 |
[6192.] |
köszi!.addig csesztettem a biost,amig valamit sikerült jol eltalalni.mar ujra is telepitettem az egeszet.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19540. Elküldve:
2010-03-01 19:51:49 |
[6193.] |
hali.
mit lehet tenni ha:
adott egy Asus Eee pc
inditaskor azt irja ko,hogy no system disk
usb-s dvd-röl nem hajlando bootolni.
usb stick-röl ugyszinten.
probaztam ultra iso-val boot sticket letrehozni,de akkor sem hajlando!
|
| |
|
[válaszok erre: #19541]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19509. Elküldve:
2010-02-28 17:17:06 |
[6194.] |
mert kivonja a kalciumot a csontbol!
de ennek csak huzamosabb ideig tarto fogyasztas eseten lehet eselye.akkor sem sok.
|
| |
|
|
[előzmény: (19508) lorenzen, 2010-02-28 17:10:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
92. Elküldve:
2010-02-27 20:07:42 |
[6195.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #113]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
91. Elküldve:
2010-02-27 20:02:46 |
[6196.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (88) stubyte, 2010-02-26 23:02:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19474. Elküldve:
2010-02-27 18:56:56 |
[6197.] |
flas hiba,vagy az oldal informacios adatai is lehetnek hibasak.hasznalsz valami plusz kiegeszitöt?? esetleg az is lehet valami össze akadas miatt.
|
| |
|
[válaszok erre: #19475]
|
[előzmény: (19473) Robertooo, 2010-02-27 18:40:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16847. Elküldve:
2010-02-27 18:55:16 |
[6198.] |
teso! megneztem hozzaszolasaid,de ha jol tevedek,akkor UPC-s vagy! lehet ertesz a dolgokhoz,es azt is elismerem ha jobban mint en!
Hidd el,nem ma kezdtem a dologgal foglalkozni,es nem sertödötseg beszel belölem,
a masik meg az,hogy ha latnad,akkor külföldön elek,es bar magyar vagyok,nem sokat irok magyarul,föleg az utobbi nehany eveben nem! nemet billentyüzettel meg nem is olyan könnyü.
tudod en naponta nemetül irok es beszelek,ezert ehez vagyok szokva,es neha nem tudom a magyar helyes irast is eszben tartani.
masreszröl meg igyekeztem kulturalltan irni,es nem izlestelen modon.
valamit utoljara,de nem utolso sorban,igen,tettem le sok mindent az asztalra,a közösbe,es mai napig sok forumozo kikeri a velemenyem bizonyos kerdesekben.
ugyhogy reszemröl tema lezarva.
|
| |
|
[válaszok erre: #16848 #16849]
|
[előzmény: (16846) @ka, 2010-02-27 18:43:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19464. Elküldve:
2010-02-27 17:20:07 |
[6199.] |
en nem ertettem felre. söt,nem is ingyen piac amit csinalok.
csak kertek,hat betettem.
regebben en is tettem be filmet
azt sem töröltek.
ha majd szurja a mod szemet,akkor törli.
en nem ideskedem miatta.
aki leakarja tölteni,az mar ugyis lementette a linkeket
|
| |
|
[válaszok erre: #19466]
|
[előzmény: (19463) Robertooo, 2010-02-27 17:16:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16840. Elküldve:
2010-02-27 17:17:57 |
[6200.] |
hallod,en piszkosul kivagyok,de inkabb csak borulva,a sok sületlensegen. mert mindenki meg 1 szot tesz az eredeti mondathoz,es ezzel fals informaciokat juttat masoknak,aminek lehet semmi alapja sincs.
ertsük mar meg vegre,hogy azt ugysem teheti meg,hogy egyik naprol a masikra holdat vallt.ha vallt egyalltalan. teszteles van-volt-e mar?? sehol semmi nyoma. akkor meg felesleges itt panikot kelteni.
az egy dolog hogy letojjak a weboldalukon irtakat,es nem is javitjak.
az csak egy szaraz jogi anyag,aminek sokfajta jelentese lehet.
|
| |
|
|
[előzmény: (16839) sanca2, 2010-02-27 17:06:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|