| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19462. Elküldve:
2010-02-27 17:13:40 |
[6201.] |
törölve, keresre
|
| |
|
[válaszok erre: #19469]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16836. Elküldve:
2010-02-27 16:57:25 |
[6202.] |
huha.nehany napig nem vagyok,es mi van itt.
adjak nagyobb kanalat a xar kevergeteshez??
igazan abba lehetne mar hegyni ezt a megszünik meg masik holdra költözik dolgot.
szerintem akinek fingja nincs rola hogy mi lesz,az ne ugasson mar itt.
a szajbakurt upc fog költözni! nem a hello!
igazan örülnek,ha azok akik nem Hello elöfizetök,azok a sajat topikjukban osszak az eszt,es ne itt. en sem ugralok semmien mas topikban,mert nincs ra elöfizetesem.
a kedves moderatorok meg szedjek mar össze magukat,es a teli faradsagot ha kipihentek,akkor kis rendet tehetnenek mar itt. illetve itt is.
|
| |
|
[válaszok erre: #16839 #16842]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
14. Elküldve:
2010-02-21 19:31:25 |
[6203.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16589. Elküldve:
2010-02-21 16:46:40 |
[6204.] |
HD belteri kell!
|
| |
|
|
[előzmény: (16588) gerimur, 2010-02-21 16:44:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1867. Elküldve:
2010-02-20 19:40:28 |
[6205.] |
Rendörségi eljárás a kártya megosztokkal szemben!
Németország 2010
A német SKY feljelentést tett a rendörsegen,az illegálisas müködö kártyaszerverek tulajdonasi ellen.
Az eljárasban minden olyan IP cimet megvizsgalnak,és rendörségi eljárást kezdeményeznek,ahol a SKY csatornai megosztassal elérhetövé válltak.
Egyidelyüleg feljelentettete a Linux boxokat gyarto cégeket is,amiért az illegális tv-nézés támogatásával nem hagynak fel,és szoftvereikben szabad beavatkozast kinalnak.
többek közöt a DreamBox kerül erös figyelem középontjaba ezzel a lepessel.
hasonlo lepeseket tervez az Olasz SKY Italia is.
forás :www.pcgo.de
|
| |
|
[válaszok erre: #1868]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19338. Elküldve:
2010-02-19 22:11:54 |
[6206.] |
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office.0\Registration\{90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE
de nekem ilyen nincs is! ami van az a 0030 helyett 0014. abban pedig az alabbiak mar nemis szerepelnek.
|
| |
|
[válaszok erre: #19341 #19344]
|
[előzmény: (19335) stubyte, 2010-02-19 21:45:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19333. Elküldve:
2010-02-19 21:20:37 |
[6207.] |
na ja. de 606 eurot nem fogok fizetni legalis kulcsert.
|
| |
|
[válaszok erre: #19334 #19335 #19340]
|
[előzmény: (19332) stubyte, 2010-02-19 21:16:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19331. Elküldve:
2010-02-19 21:13:14 |
[6208.] |
nem akarok nagy office hasznalo lenni,csak a laptopra felvan installalva a Home and student verzio.megnyitas utan allandoan reg kulcsot követel a teszt verzio,de azt nekem nem adtak hozza. probaltam crackelni,latszolag le is fut a cucc,de ugyan ugy rinyal a kulcsert.addig pedig nem hajlando csinalni semmit.pedig uj a gep,1 hete vettem.esküszöm,ha felboszant,akkor letakaritom a francba,es inkabb egy masikat teszek fel. csak komolyabb verzio sajnos nem megy fel.
igazabol csak nemi jegyzetelesre kellene a naptar funkcioja,mert az legalabb szepen nyomtathato.
|
| |
|
[válaszok erre: #19332]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19327. Elküldve:
2010-02-19 20:55:56 |
[6209.] |
nem jo.
home and student vagy professional ami jo lenne.
az enterprise nem jo.
de köszi
|
| |
|
[válaszok erre: #19328]
|
[előzmény: (19326) djhoresz, 2010-02-19 20:52:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19325. Elküldve:
2010-02-19 20:44:37 |
[6210.] |
latom office fan vagy,vagy legalabbis othon vagy a dologban.
nekem szeria szam kellene vagy crack a 60 napos office 2007-hez. mar talaltam egy rakassal de egyik sem jo.mind incorrekt
|
| |
|
[válaszok erre: #19326 #19329]
|
[előzmény: (19323) sat_nobody, 2010-02-19 20:20:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
562. Elküldve:
2010-02-19 19:25:33 |
[6211.] |
Csaló kábeltévészerelőket kaptak el
Az egyik kábeltelevíziós társaság munkatársának adta ki magát az a két férfi, akik szolgáltatásokért csaltak ki pénzt, és loptak is a megkárosítottak lakásából. A 22 és 24 éves kisújszállási férfi közel hat hónap alatt az ország több városában károsítottak meg embereket hasonló módszerekkel, de több lakásból arany és ezüst ékszereket, valamint használati tárgyakat is elloptak. A rendőrségre a Digi Tv Kft. tett bejelentést, mert a férfi azzal csengetett be lakásokba, hogy a társaság megbízásából szoftverfrissítést végez, és ezért pénzt kért, a társaság azonban ilyen megbízást nem adott. A két férfit egy lakótelepi lakásban fogták el, előzőleg egy nőtől csaltak ki 20 ezer forintot, akinek kedvezményes előfizetési lehetőséget kínáltak. A kisújszállási férfiak ráadásul egyenruhába öltözve, vasutasnak adták ki magukat a vonatokon, így ingyen utaztak az országban. (MTI)
-------------------------------
hogy mi lesz itt még??
|
| |
|
[válaszok erre: #563]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16482. Elküldve:
2010-02-18 20:36:38 |
[6212.] |
nem szünik meg!!!
nemtudom ki terjesztette ezt a baromsagot el,de azert mert terjeszkedik az AD-on,atol meg nem foglya a satos sugarzast befejezni. vagy te norvegiabol ralatsz az AntennaDigital adojara?? ketlem.
pont ugy ahogy en sem.pedig en közelebb vagyok hozza.
|
| |
|
[válaszok erre: #16486]
|
[előzmény: (16481) nababika, 2010-02-18 20:27:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19308. Elküldve:
2010-02-18 20:32:24 |
[6213.] |
a majomparade torrenten fent van.de ha rendes cimet tudsz irni,akkor könyebb lenne megtalalni.föleg mert olyan nincs hogy gta1!
|
| |
|
|
[előzmény: (19307) tranceworld, 2010-02-18 20:29:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16480. Elküldve:
2010-02-18 19:41:14 |
[6214.] |
igen,en sem arra gondoltam!
csak nem akartam jobban OFF-olni
|
| |
|
|
[előzmény: (16479) SimLock, 2010-02-18 19:30:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16476. Elküldve:
2010-02-18 18:18:12 |
[6215.] |
na?? megjelentek az agitatorok?
vagy a valasztasok miatt itt is a gyere es hozz meg egy embert magaddal törtenet kezdödik?
volta en is UPC-s de köszi,többet nem kerek belöle. mégha csak ök maradnanak a piacon egyedül,akkor sem.
amikor indult az upc,en akkor fizettem elö.akkor meg sima tv-n nezve jo volt. most plazman szerintem nagyon VHS minöseget produkalna,mint pl a nemet RTL.
|
| |
|
[válaszok erre: #16479]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1385. Elküldve:
2010-02-17 21:03:52 |
[6216.] |
ne panikolj! a Pace is csak 1 box.
szal huzd ki a dugot a falbol.majd a bekapcsolo gombot tartsd nyomva a boxon,ezutan dugdb be a kabelt.ha ezzel nem megy,akkor a csatorna fel-le gombokkal ugyan ezt jatszd el. volt sky boxom,de ezek közül valamelyik helyre pofozza.
ha nem,akkor majd egy par masik lehetöseg meg van.
|
| |
|
|
[előzmény: (1384) zsolacs, 2010-02-17 20:55:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19267. Elküldve:
2010-02-16 16:49:13 |
[6217.] |
a windows7-hez keszült drivereket a laptopot gyarto ceg / asus-acer satöbbi / lehet letölteni!
|
| |
|
|
[előzmény: (19258) mlaszlo, 2010-02-15 21:50:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
7652. Elküldve:
2010-02-15 21:21:55 |
[6218.] |
nalam egy valami öskövulet hirschmann antenna van fent,ami sopron iranyaba figyel,szepen jön vele az orf, az STV1-3 es meg a joj csatorna is. meg van meg valami masik 2 cseh vagy milyen csatorna..mindez sopron fele iranyitott antennaval. etöl függetlenül szep es stabil a vetel.
|
| |
|
|
[előzmény: (7651) milan1991, 2010-02-15 21:13:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16402. Elküldve:
2010-02-15 21:15:34 |
[6219.] |
akinek nincs ralatasa az nem nezi. vagy a müholdas sugarzast valasztja. nekem sincs ralatasom csak a sat jöhet szoba.
|
| |
|
|
[előzmény: (16398) freee hd, 2010-02-15 16:58:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16395. Elküldve:
2010-02-15 14:14:53 |
[6220.] |
Szerintem eloszor mindefele keppen fel kell merni a teruletet,hiszen vaktaban nem lehet szerelni! Mert egy esetleges tarto telepites mar az ugyfelet terheli!
|
| |
|
[válaszok erre: #16396 #16409]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16383. Elküldve:
2010-02-15 07:57:38 |
[6221.] |
Nem latta valaki a HelloHD topikot????
|
| |
|
[válaszok erre: #16384 #16386]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6906. Elküldve:
2010-02-14 21:27:52 |
[6222.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #6907]
|
[előzmény: (6904) LF, 2010-02-14 21:08:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
6902. Elküldve:
2010-02-14 19:24:03 |
[6223.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #6904]
|
[előzmény: (6901) LF, 2010-02-14 18:58:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16629. Elküldve:
2010-02-14 16:36:11 |
[6224.] |
de amedig nem cserelte ki mindet,addig ugysem tudja lekapcsolni a nagra2-t
|
| |
|
[válaszok erre: #16631]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3. Elküldve:
2010-02-13 21:29:23 |
[6225.] |
ha esetleg tudod akkor a 4-2-2 adasokat megnezhetned hogy tamogatja-e.
|
| |
|
|
[előzmény: (2) postatib, 2010-02-13 21:22:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|