| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19214. Elküldve:
2010-02-13 15:23:54 |
[6226.] |
csak fizetös verziot kinal az update oldal.
azert köszi.
megprobazom usb-röl feltolni az ultimate verziot.
|
| |
|
|
[előzmény: (19213) pirinyó, 2010-02-13 14:28:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19212. Elküldve:
2010-02-13 14:16:30 |
[6227.] |
ertem.tegnap vettem egy asus ee pc laptopot es ez ezzel a windows7 starter oprendszerrel van forgalmazva.
a baj az hogy a proci itt ugye csak 1,6 GHz igy a wista ultimate nem megy fel ra,mert nyavajog a kis processzor miatt.
elvagyok ugyan a nemet nyelvel,de jobb szeretem ha magyar is van benne
|
| |
|
[válaszok erre: #19213]
|
[előzmény: (19211) pirinyó, 2010-02-13 14:06:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19210. Elküldve:
2010-02-13 13:25:22 |
[6228.] |
Windows 7 Starter oprendszerre tud valaki magyar nyelvi csomagot??
|
| |
|
[válaszok erre: #19211]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
16016. Elküldve:
2010-02-08 18:29:58 |
[6229.] |
senkinek nincs mert Viaccess kodolas
van rajta egyedül! reklamacio az ügyfelszolgnal lehetseges
|
| |
|
|
[előzmény: (16012) freee hd, 2010-02-08 16:27:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8225. Elküldve:
2010-02-07 21:06:43 |
[6230.] |
feltettem ezt a MediaVox imaget,de ebben nincs semmi emu.
azt szeretnem kerdezni,hogy hogyan kell ebbe bele pakolni a cuccot?? a key file az egyertelmü,de kell-e uj mappat letrehozni vagy sem?
|
| |
|
[válaszok erre: #8226]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15986. Elküldve:
2010-02-07 13:06:44 |
[6231.] |
nalam nagyon-nagyon akad minden csati az Eurobird9-röl.de csak a hello 2 TP-je
az az erdekes hogy a jel erössege stabil 73% de a minöseg az ugral. amint 80% ala esik,mar akad is.
|
| |
|
|
[előzmény: (15985) Kardos Attila, 2010-02-07 13:02:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15984. Elküldve:
2010-02-07 12:59:14 |
[6232.] |
mi az isten ez a nagy akadozas?? ennyire nem megy a feladas?
|
| |
|
[válaszok erre: #15985]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18986. Elküldve:
2010-02-05 20:31:13 |
[6234.] |
a sebesseget ved le a legkisebbre! a tulzottan nagy irasi sebesseg miatt nem sikerül a feliras!
|
| |
|
|
[előzmény: (18975) letaylajos, 2010-02-05 19:06:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18984. Elküldve:
2010-02-05 19:30:21 |
[6235.] |
nem a grafikus kartyarol van szo.
a gep egy HP compaq d530. 3,3 GHz
1,5GB ram
|
| |
|
|
[előzmény: (18980) adriankoooo, 2010-02-05 19:22:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18983. Elküldve:
2010-02-05 19:28:45 |
[6236.] |
a SpeedFan szerint ennyi.
megadtam neki az automata beallitast,es azota stabil 35°-ot mutat. a proci hütö meg szepen csendben van.nem pörög fel hanem egyenletesen szepen fut.
|
| |
|
[válaszok erre: #18985]
|
[előzmény: (18978) 999999, 2010-02-05 19:18:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18977. Elküldve:
2010-02-05 19:15:26 |
[6237.] |
köszi.
azert valami erdekes.
Everest Ultimate szerint a CPU 60°-os
amit ajanlottal, aszerint viszont 30°-os.
akkor most melyiknek hidjek?
|
| |
|
[válaszok erre: #18978]
|
[előzmény: (18974) 999999, 2010-02-05 19:03:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18973. Elküldve:
2010-02-05 18:41:02 |
[6238.] |
IntelPentium 4 proci van. AMD nem csipazom
az a baj,hogy a cpu alap jaraton szepen elfut 60°-on,de ha 2 oldal van nyitva,akkor hirtelen felszökik 70-73°-ra.ekkor felpörög a ventilator is,aztan lelassul. nem szeretnem ha a proci megegne.
|
| |
|
[válaszok erre: #18974 #18980]
|
[előzmény: (18972) fiat1954, 2010-02-05 18:16:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18970. Elküldve:
2010-02-05 18:06:14 |
[6239.] |
CPU Hütöventillatort / sebesseget! / hol es hogyan lehet beallitani??
|
| |
|
[válaszok erre: #18972]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3433. Elküldve:
2010-02-03 21:26:33 |
[6240.] |
ja vagy ugy.
azt a csomagot is el lehet felejteni. ameddig a digi nem valt at addig semmi nem lesz ez ügyben nyilvanos.
|
| |
|
[válaszok erre: #3435]
|
[előzmény: (3431) zuzu66, 2010-02-03 21:18:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3430. Elküldve:
2010-02-03 21:01:57 |
[6241.] |
ertem.de akkor meg legalabb ne sporolj a karakterrel! mert kb minden holdon van MTV Dance
|
| |
|
[válaszok erre: #3431]
|
[előzmény: (3429) zuzu66, 2010-02-03 20:52:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3428. Elküldve:
2010-02-03 20:44:12 |
[6242.] |
biztos hogy itt akartad ezt megkerdezni???
|
| |
|
[válaszok erre: #3429]
|
[előzmény: (3427) zuzu66, 2010-02-03 20:41:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3426. Elküldve:
2010-02-03 19:28:38 |
[6243.] |
söt, a 4-es szeria nem is tartalmaz ilyet egyalltalan
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3425. Elküldve:
2010-02-03 19:18:56 |
[6244.] |
ez nekem nem mond semmit.enyire nem beszelek angolul!
|
| |
|
|
[előzmény: (3416) gigakezdő, 2010-02-02 21:36:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15768. Elküldve:
2010-02-02 20:51:58 |
[6245.] |
ez igaz! 2D nekem tenyleg nem jön. lehet hogy az eves dijjat perkaloknak / fuull csomagra / mas jelet adnak ki??
|
| |
|
|
[előzmény: (15764) sanca2, 2010-02-02 20:43:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15763. Elküldve:
2010-02-02 20:38:52 |
[6246.] |
nalam most is ugyan annyi a jel,mint a korabbi kepeimen!
|
| |
|
[válaszok erre: #15764 #15767]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3413. Elküldve:
2010-02-02 19:09:07 |
[6247.] |
en nem talalok ilyet
|
| |
|
[válaszok erre: #3414 #3416]
|
[előzmény: (3410) gigakezdő, 2010-02-02 16:57:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3404. Elküldve:
2010-02-02 14:40:40 |
[6248.] |
Rajottem a hibara amirol irtam korabban! Marmint hogy a tv kikapcsolasa utan a belteri egyseg bekapcsolva hagyasaval es a tv ujra bekapcsolasakor jelentkezo teljes lista nezet mitol van. Ugye nalam hdmi kabellel van oszekotve a box a tv-vel! A tv kikapcsolasakor a belteri bootol egy piszok nagyot. Esetlegesen a tv probalna kikapcsolni azt is? Ez mind ket soft eseteben igy van. Vagy esetleg ez is szoft hiba?
|
| |
|
[válaszok erre: #3410]
|
[előzmény: (3400) Zorro, 2010-02-02 09:35:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3397. Elküldve:
2010-02-02 07:38:54 |
[6249.] |
Zorro! Szerintem / mondom en buta gyerek! / valahogy biztos meglehetne csinalni a szervert ehez a boxhoz! Olyan letoltesi lehetoseg kene mint az ftp-n keresztuli hirek-epg -musor ujsag! Csak nem dydns szerveren keresztul. Bar akar onnan is lehetne, ha valaki a klienst at tudna irni vantagera. Kerdes hogy komunikalna, foleg hogy linux alatt ez nem gond. VT1 kepes lesz erre.
|
| |
|
[válaszok erre: #3398 #3403]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3382. Elküldve:
2010-01-31 21:32:15 |
[6250.] |
azert nem kell lirni ez a belterit. 40 ezret meger! ellemben ha te kizarolag kartyamegosztasra akarsz belterit hasznalni,akkor mindenfele keppen ajanlottabb egy linos box. viszont van linoxos vantage is,csak majdnem 300 ezer az ara. a dreambox hd boxok sem olcsobbak.
elöször is tedd fel a kerdest magadnak,hogy mit szeretnel! elöfizeteses kartyaval tv-t nezni vagy megosztassal? feltetlen erdekel-e a HD,vagy csak az SD csatornak?
mennyi penz az amit bele mersz fektetni?
megjegyzem,ez a box NEM kepes a kartyamegosztasra,csak hazon belül! ehez pedig egy wifi diablo cam kell a boxba,ami +30 ezer forint.akkor az mar 70 ezer a 40 ezres belterivel.
szerintem ne kepkodd el! van egy topik itt a milyen belterit erdemes venni temaval kapcsolatban.
oda ird le az imenti kerdeseket es majd masok is adnak tanacsot.
tudom mindenki elfogult a sajat maga alltal hasznalt boxal kapcsolatban.
en nem!
van jo es van rosz oldala.
nekem pl semmi bajom vele. kartyakat szepen olvassa, / HD+ is / nagra cryptoworks NDS szepen fut.
Hello HD szepen megy.
hatranya
neha tud buta dolgokat csinalni. nincs vak keresesi lehetöseg. sw kereseskor az SR ertekeket hibasan tarolja le,bar az adott csatornat megtalalja.manualisan kell modositani az SR-t kereses utan.
media lejatszo nem szeret sokmindent
de ez van. a penztarcad a döntö szereplö!
|
| |
|
[válaszok erre: #3383 #3384]
|
[előzmény: (3379) kabino, 2010-01-31 21:18:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|