| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3378. Elküldve:
2010-01-31 21:10:30 |
[6251.] |
ha mindenkeppen ezen belteri mellett döntesz,akkor inkabb a 8000-es szeriat ajanlanam.kicsit dragabb de többet ad.
szoftverileg igazabol nincs gond,nehany hibatol eltekintve. pl EPG karakter hiba es vagy napkijelzes. de erre itt van 2 ember,aki ezt megoldja folyamatosan! / köszönet nekik! /
emuval nezhetö ami eppen aktualis. emus szoft es file alltalaban itt a topikban hozzaferhetö! / neha vissza kell lapozni! /
amint van ujdonsag es lehetöseg / meg nekem idöm ! / akkor idönkent közzeteszek itt uj adagot,az ujdonsagokkal. termeszetesen lehetöleg europara koncentralva,es az alltalanos veteli viszonyokat tekintve,a legtöbb elerhetö holdhoz tartozo adatokkal.
stabilnak stabil,de emuzva picit jobban melegszik. legalabbis nalam.
erre a celra en tettem a procira egy masodik hütö bordat is,es igy szepen fut.
szoftverileg a gyari vantage szoft vagy a NanoXX szoftvert tudod hasznalni. egyik dizajnosabb,masik meg lassabb.
mindenfele keppen ajanlom a DVB-T vevös verziot! kb 5-8 ezer forintal dragabb,de megeri!
|
| |
|
[válaszok erre: #3379]
|
[előzmény: (3377) kabino, 2010-01-31 20:57:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15693. Elküldve:
2010-01-31 16:50:24 |
[6252.] |
ja es a Nickelodeon elis felejti az EPG-t. 5 masod perc mulva mar csak a Nickelodeon olvashato.
|
| |
|
|
[előzmény: (15690) SimLock, 2010-01-31 15:29:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4687. Elküldve:
2010-01-31 14:52:21 |
[6253.] |
tegnap este lettem ra figyelmes en is.ezert is kerdeztem hogy minek van rajta vajon
|
| |
|
[válaszok erre: #4689 #4689]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4685. Elküldve:
2010-01-31 14:45:04 |
[6254.] |
szoftwer bug.de nem ez a lenyeges
|
| |
|
[válaszok erre: #4686]
|
[előzmény: (4684) doulabs, 2010-01-31 14:44:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19451. Elküldve:
2010-01-31 14:32:08 |
[6255.] |
ez varhato volt!
|
| |
|
[válaszok erre: #19456]
|
[előzmény: (19450) huni66, 2010-01-31 14:18:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4683. Elküldve:
2010-01-31 14:29:52 |
[6256.] |
a Pax-rol le is vettek,de a masik 2 meg rajta van.
|
| |
|
[válaszok erre: #4684 #4688]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4679. Elküldve:
2010-01-31 08:36:45 |
[6257.] |
Nem! Story tv, Pax,Minimax
ezeken is rajta van! A Pax kivetelevel a tobbi ott van a t-home csomagban. Eppen ezert nem ertem. Lehet lekerul hamarosan a seca1 es ez lesz helyette?
Dvb-t nem lehet, mert azt ugye foldrol tovabitja es kodolja conaxba
|
| |
|
[válaszok erre: #4680 #4681]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
4676. Elküldve:
2010-01-30 21:58:50 |
[6258.] |
A mediatec csomagon miertvan conax?
|
| |
|
[válaszok erre: #4677 #4678 #4682]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15674. Elküldve:
2010-01-30 20:41:34 |
[6259.] |
na latom a pesti havazas bekavart
comedy central meghalt.
|
| |
|
[válaszok erre: #15677]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
9. Elküldve:
2010-01-30 20:02:57 |
[6260.] |
en csak ajanlani tudom a www.olbort.at
web shop-ot.gyors posta,megbizhato
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3374. Elküldve:
2010-01-30 19:15:03 |
[6261.] |
technisat conax kartya kell hozza.de csak akkor müxik,ha az MTV Unlimited fel volt töltve,es lejarat utan nem töltötted ujra.
|
| |
|
[válaszok erre: #3375 #3377]
|
[előzmény: (3373) doulabs, 2010-01-30 19:13:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18824. Elküldve:
2010-01-30 19:08:02 |
[6262.] |
jo ertelemben irtam! ami jar az jar.
a hat megmosasra meg a kepen lathato alanyra gondoltam
|
| |
|
|
[előzmény: (18823) Zenki, 2010-01-30 19:02:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18822. Elküldve:
2010-01-30 18:20:39 |
[6263.] |
ugy legyen! en addig megmosom a hatát
|
| |
|
[válaszok erre: #18823]
|
[előzmény: (18821) Zenki, 2010-01-30 18:10:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18820. Elküldve:
2010-01-30 17:40:29 |
[6264.] |
arany arban mernek ott mindent.de sajnos itt is. havi 650 eurot fizetek alberletet. ebben benne a viz-gaz-villany-internet.
negyed evente 200 euro az auto biztositas.szal itt sem könnyü
|
| |
|
[válaszok erre: #18821]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18818. Elküldve:
2010-01-30 15:35:05 |
[6265.] |
2 virus irto egy idöben,egy gepre erösen nem ajanlott!!!
|
| |
|
|
[előzmény: (18817) hikjma, 2010-01-30 15:29:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18816. Elküldve:
2010-01-30 15:29:13 |
[6266.] |
Zenki
tudom nem vigasz,de ha beszelsz valamilyen nyelven,akkor a helyedben en mar elhuztam volna onnan!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18814. Elküldve:
2010-01-30 14:45:45 |
[6267.] |
na ja. aki jol el.
mondjuk annyira nem.
de egy technikai megszalott,azert megsem rohangalhat egy alsokategorias mobillal.meg itt nem olyan draga kez alatt vasarolni uj dolgokat sem.
|
| |
|
[válaszok erre: #18819]
|
[előzmény: (18813) tranceworld, 2010-01-30 14:36:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
18811. Elküldve:
2010-01-30 13:59:45 |
[6268.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #18813]
|
[előzmény: (18809) mlaszlo, 2010-01-30 12:24:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15669. Elküldve:
2010-01-30 12:59:39 |
[6269.] |
amig nalatok kemenyen havazik,itt ennyi a hömerseklet
|
| |
|
[válaszok erre: #15671]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3371. Elküldve:
2010-01-30 08:39:00 |
[6270.] |
Ertelek tokeletesen! Viszont ebben az esetben neked kell reklamalni a hello-nal,mert a honlapon most is a kinalat reszet kepezi! Esetleg mas holdon nezd meg hogy talalsz-e hd verziot.
|
| |
|
[válaszok erre: #3372]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15648. Elküldve:
2010-01-29 21:34:54 |
[6271.] |
sajnos nehanyan itt
ugymond hiperaktivak vagyunk
minket nem minden esetben a vett csatorna erdekel,hanem hogy mennyi az annyi
meg hogy miert es miert nem több.
beallitas gond vagy mas
|
| |
|
[válaszok erre: #15651]
|
[előzmény: (15646) Saughassy, 2010-01-29 21:31:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15647. Elküldve:
2010-01-29 21:32:01 |
[6272.] |
nem inkabb a boxok közti elteres van a dologban??csak mert az infosav kijelzese ugye nalam 73% de a belsö kezi kereseskori jelszint viszont 80% mind 2 TP eseteben.
|
| |
|
[válaszok erre: #15649]
|
[előzmény: (15645) sanca2, 2010-01-29 21:20:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15644. Elküldve:
2010-01-29 21:06:55 |
[6273.] |
ezt az 1 linket talaltam korabrol.de azt nem tudom hogy esöben keszült-e vagy sem.ezert is 26 oldalnyi hozzaszolasomat kerestem vissza. tehat a keletkezes idelye tavaly majus
|
| |
|
[válaszok erre: #15645]
|
[előzmény: (15643) sanca2, 2010-01-29 20:55:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15642. Elküldve:
2010-01-29 20:55:07 |
[6274.] |
kepfeltoltes.hu/view/090628/818833749005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15641. Elküldve:
2010-01-29 20:47:10 |
[6275.] |
regi meresröl jelenleg nincs kepem,de ha a tavalyi adatokra gondolsz akkor ugye a fec allitas elött elertük a 90%-ot is siman. utanna volt a kieses a 2 TP-n,aztan meg jött ez a 80% alatti ertek.
asszem korabban postoltam kepeket,de majd mindjarrt megnezem
|
| |
|
[válaszok erre: #15643]
|
[előzmény: (15637) sanca2, 2010-01-29 20:43:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|