| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3667. Elküldve:
2006-01-28 21:53:15 |
[11151.] |
eddig is lehetett nezni,ha nem volt beirva a cyfra+ kulcs!
|
| |
|
|
[előzmény: (3666) baluno, 2006-01-28 21:13:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1473. Elküldve:
2006-01-27 17:27:57 |
[11152.] |
az nem uj csati,mar megy egy ideje.
|
| |
|
|
[előzmény: (1472) jános bácsi, 2006-01-27 17:23:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1471. Elküldve:
2006-01-27 15:20:06 |
[11153.] |
nalam nem tortent semmi valtozas
|
| |
|
|
[előzmény: (1469) snemes, 2006-01-27 14:29:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1470. Elküldve:
2006-01-27 14:35:03 |
[11154.] |
ha jol ertem akkor a fejbeallitasoknal alitsam at az adatokat??
|
| |
|
|
[előzmény: (1469) snemes, 2006-01-27 14:29:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3659. Elküldve:
2006-01-27 14:26:33 |
[11155.] |
en nem talaltam mast.lehet van veg,de en meguntam a keresgelest
|
| |
|
|
[előzmény: (3658) Levi.Hungary, 2006-01-27 14:23:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3657. Elküldve:
2006-01-27 14:17:01 |
[11156.] |
nyomd meg a menu gomb-keszulek info-ok-B gomb es a hardware vwrzio helyen megjelenik az utolso feltoltes ideje. ha ugyanitt megyomod a C-t akkor az audio Dac jon elo.ugyanezeket a sarga es a kek gombok is tudjak.
|
| |
|
[válaszok erre: #3658 #3663]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1708. Elküldve:
2006-01-27 12:10:14 |
[11157.] |
valoban,bar nekem akkor is kiirja ra hogy powervu
|
| |
|
|
[előzmény: (1704) Zolien, 2006-01-27 00:01:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1463. Elküldve:
2006-01-27 11:06:52 |
[11158.] |
jo ez is igaz,de mennyi ideig tar csinalni a padlasra aramot??vagy egy hosszabbito is megteszi.egyepkent meg ha tudod melyik jelszint mit jelez akkor nincs gond.
|
| |
|
[válaszok erre: #1465]
|
[előzmény: (1462) LZsolt, 2006-01-27 11:00:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1461. Elküldve:
2006-01-27 10:54:41 |
[11159.] |
nem jo az semmire!nekem is van,de mindent jelez csak azt nem amit kellene.ha a fej a tukkorre nez akkor semmi jelet nem mutat,de ha a tetore iranyitottam ott meg egybol jo volt.en azt tanacsolom vegyel egy kis hordozhato tv-t pl a tescoban 7000ft es azt vidd fel a tetore a belterivel egyutt.na akkor azonnal latod,mit is csinalsz!!!nekem ez valt be!barmilyen holdat megtalalsz gyorsan,es nemutolso sorban,de nem kell feleslegesen rohangalnod az antenna es a szoba kozott!
|
| |
|
[válaszok erre: #1462 #1464]
|
[előzmény: (1460) Tibi24, 2006-01-27 10:36:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1716. Elküldve:
2006-01-27 10:16:11 |
[11160.] |
szeretnek venni egy Dragon Box RS-1071 gepet.ki mit tud rola???jelenleg 200 euro az ara.sok erte vagy megeri???minden info johet!!Koszi.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
152. Elküldve:
2006-01-26 22:18:19 |
[11161.] |
ahhh,biztos vannak nallam kreativabbak is,meg akinek van rendes programja,hogy szerkesszen.nekem max feher papir es webkamera van.
|
| |
|
|
[előzmény: (151) fiat1954, 2006-01-26 22:15:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
150. Elküldve:
2006-01-26 22:12:19 |
[11162.] |
kezdetnek gondoltam
|
| |
|
[válaszok erre: #151]
|
[előzmény: (149) sztar1, 2006-01-26 21:58:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
149. Elküldve:
2006-01-26 21:58:21 |
[11163.] |
[i]MediaVox
T V [color=red][/color]
|
| |
|
[válaszok erre: #150]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3647. Elküldve:
2006-01-26 20:45:00 |
[11164.] |
a CAS dolog meg a hangal csinal valamit.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3646. Elküldve:
2006-01-26 20:42:31 |
[11165.] |
ja,megtalaltam csak az ertelmet keresem hogy mire is jo valojaban,azt ertem,ha jol ertem belole,hogy a slot a slot b az a kartya olvasohoz kapcsolodik,a remote meg a taviranyito lenne,persze az en angol tudasom szinte nulla.
|
| |
|
[válaszok erre: #3648]
|
[előzmény: (3643) pitiless, 2006-01-26 20:32:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3642. Elküldve:
2006-01-26 19:42:55 |
[11166.] |
ujdonsagot talaltam,most epp a hotbird csatikat nezem,es a zdf csatin kiirta zoldel hogy 16:9 kepmeret.ez is ujdonsag.
|
| |
|
[válaszok erre: #3643]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3640. Elküldve:
2006-01-26 14:07:52 |
[11167.] |
en annyit vettem eszre csak,hogy ha a csatorna lista vagyok es megnyomom a sarga rendezes gombot akkor mar nem dobja ki a kisablakot,biztos benne?? felirattal.mas nem valtozott
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
474. Elküldve:
2006-01-25 15:57:19 |
[11168.] |
most akkor ki is a mazohista ???
|
| |
|
|
[előzmény: (467) jános bácsi, 2006-01-24 17:56:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
473. Elküldve:
2006-01-25 15:51:08 |
[11169.] |
az a gyenge tp nalam sem jon,meg meg 1 par,de a h*r tv az legalabb jo.
|
| |
|
|
[előzmény: (472) LacBp, 2006-01-25 15:46:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3614. Elküldve:
2006-01-25 14:44:42 |
[11170.] |
nekem megg kellene a vectra kesziteshez minden,mert ez az allando varakozas mar idegesito,nameg ha az ember feleslegesen toltoget le mindent,az sem 1 tul jo dolog.
|
| |
|
[válaszok erre: #3615]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1440. Elküldve:
2006-01-25 14:31:54 |
[11171.] |
ha fix antennad van több fejjel,akkor ott a gond,ha pedig forgatod van akko be kellene jonnie.egyepkent azok gyengebben adnak mint a mmax.
|
| |
|
|
[előzmény: (1439) LacBp, 2006-01-25 14:25:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3611. Elküldve:
2006-01-25 13:50:21 |
[11172.] |
szivesen,ha nem neztem volna meg akkor nem irtam volna ide hogy megy vele.
|
| |
|
[válaszok erre: #3612]
|
[előzmény: (3608) siemensguru, 2006-01-25 13:48:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3610. Elküldve:
2006-01-25 13:49:29 |
[11173.] |
ezzel megy a d+ 100 %
|
| |
|
|
[előzmény: (3609) sztar1, 2006-01-25 13:48:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3609. Elküldve:
2006-01-25 13:48:49 |
[11174.] |
www.dvb-upload.com/index.php?action=download&pid=39105
|
| |
|
[válaszok erre: #3610]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3607. Elküldve:
2006-01-25 13:45:21 |
[11175.] |
küldenem,de nem megy a freemail.egyepkent mennie kell mert reggel meg tenyleg a regi volt fent,de azota az ujat tettek fel.egyepkent ez van fent a dvb.upload.com oldalon is!
|
| |
|
[válaszok erre: #3608]
|
[előzmény: (3606) siemensguru, 2006-01-25 13:27:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|