| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3604. Elküldve:
2006-01-25 12:19:45 |
[11176.] |
a www.nemosat.com oldalon most mar a jo vectra van.D+ ok de pl az amos ah kulcsai nem jok benne.kiprobalva!!!
|
| |
|
[válaszok erre: #3606]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
468. Elküldve:
2006-01-24 18:15:35 |
[11177.] |
ez az adat a hir tv mutatja epp.erosseg 40% minoseg 96 %. en kepes vok felmenni ilyenkor is a tetore ha nincs ho.asszony meg nincs.nem valtunk el csak nincs mar kb 5 eve.
|
| |
|
[válaszok erre: #469]
|
[előzmény: (467) jános bácsi, 2006-01-24 17:56:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1644. Elküldve:
2006-01-24 17:36:38 |
[11178.] |
ez a regi,mert ezzel ment eddig!!
|
| |
|
|
[előzmény: (1642) dzsimi3, 2006-01-24 17:34:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1801. Elküldve:
2006-01-24 17:32:28 |
[11179.] |
ja ,maj amikor sorba viszik vissza a belteriket mert mar elso nap meghal akkor majd lehet gondolkodni,hogy hogy is van a gyarto anyukaja.errol ennyit.aki akrja az kinlodjon csak vele. befejeztem.
|
| |
|
[válaszok erre: #1802]
|
[előzmény: (1796) szbarna, 2006-01-24 17:22:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1794. Elküldve:
2006-01-24 17:16:18 |
[11180.] |
nem digi tv-t hanem premiere.onnan ismertem meg hogy teljesen ugyanaz a menuje!!!se uj szoft nem jon hozza,megbizhatatlan,a taviranyitot nem latja a belteri stb stb.szoval tenyleg 1 nagy rakas semmi.tapasztalat.
|
| |
|
|
[előzmény: (1793) SAT VADÁSZ, 2006-01-24 17:13:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1792. Elküldve:
2006-01-24 17:07:37 |
[11181.] |
ez a belteri ez a Katherin gyartmany.ezt hasznalja a nemet premiere is.ez egy rakasra valo szemet.nekem van ilyen.
|
| |
|
[válaszok erre: #1793]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
309. Elküldve:
2006-01-24 16:11:00 |
[11182.] |
ha ennyire porno adot akarsz nezni akkor vegyel elofizetest /szinte minden kereskedesben kaphato /hozza egy kartyafogados belteri es voala,lass csodat.
|
| |
|
|
[előzmény: (304) igazihold, 2006-01-23 19:53:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1735. Elküldve:
2006-01-24 13:41:56 |
[11183.] |
szerintem keresd a wc-s neni cimszo alatt.
|
| |
|
[válaszok erre: #1741]
|
[előzmény: (1733) szervezkedő, 2006-01-24 13:39:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1723. Elküldve:
2006-01-24 13:15:30 |
[11184.] |
az bisztos.sot amiota van upc azota szidja mindenki azt is.ne varjunk mar csodakat,ennyi penzert meg foleg ne.
|
| |
|
|
[előzmény: (1721) siemensguru, 2006-01-24 13:12:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
466. Elküldve:
2006-01-24 12:46:22 |
[11185.] |
ez lenne az amos erossege ha az astra a kozep allasom.szerinted meg lehet rajta javitani??
|
| |
|
[válaszok erre: #467]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1716. Elküldve:
2006-01-24 12:30:53 |
[11186.] |
de idegesek vagytok.komolyan mondom,szedjetek nyugtatot mert megorultok.minek ugraltok ennyit???maj lessz mindenhol forgalmazo es majd mindenki vehet mindent,de ezt mar rossz olvasni is.legyetek mar turelmesebbek.vagyha ennyire nem birtok varni,akkor menjetek vegig a varosok minden utcajan es nezzelodjetek,azutan ha megtalaltatok a forgalmazot akkor orulhettek. bocs az off-ert.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3585. Elküldve:
2006-01-24 11:09:00 |
[11187.] |
megneztem a multicam 6.9 xcryp-et es annyi a valtozas benne,hogy kezeli az nds katyakat is mostmar.
|
| |
|
[válaszok erre: #3593]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1632. Elküldve:
2006-01-24 11:01:04 |
[11188.] |
mivel minden adatot nyilvanossagra hoztak a d+ nagar2 kodrol igy csak akkor nem lessz nezheto,ha teljes kartya cseret eszkozol a d+.mostmar csak a kulcsokat kell varni,keresni. mar ha az infoim jok.ha tevednek akkor bocsi.
|
| |
|
|
[előzmény: (1631) tatra, 2006-01-24 10:55:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1630. Elküldve:
2006-01-24 10:54:17 |
[11189.] |
csak kulcsvaltas volt.remelem legalabbis.
|
| |
|
[válaszok erre: #1631]
|
[előzmény: (1628) abg, 2006-01-24 10:51:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
464. Elküldve:
2006-01-23 16:50:10 |
[11190.] |
na igen.tudod mi van itt...
egyepkent kerdeznek meg valamit,es aztan tenyleg kussolok.neked a fej telljesen fuggolegesen all vagy van valamekkora doles szoge le-fel iranyba??mar csak ha az astra a kozeppont.
|
| |
|
[válaszok erre: #465]
|
[előzmény: (463) jános bácsi, 2006-01-23 16:36:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
462. Elküldve:
2006-01-23 15:14:55 |
[11191.] |
igazad lett!!! csak a kabel szivatott meg.bar nem ertem miert de a hotbird jol jott vele,az amost meg nem akarta hozni.vettem ma 100 meter 2 szeresen arnyekolt kabelt a media markt-ban mindosszesen 40 euroert es az egeszet kicsereltem.mostmar egesz jol jon minden.Koszi nektek a segitseget,tanacsokat amit csak kaptam!!!
|
| |
|
[válaszok erre: #463]
|
[előzmény: (408) siemensguru, 2006-01-10 17:48:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3559. Elküldve:
2006-01-22 18:10:40 |
[11192.] |
hehe,mi is de meg nem talaltuk meg.ami van most az meg a 3.51 megtalalod a www.honsat.ru oldalon ahonnan regisztracio utan letoltheted!
|
| |
|
[válaszok erre: #3560]
|
[előzmény: (3558) igike1967, 2006-01-22 17:39:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
460. Elküldve:
2006-01-22 12:13:54 |
[11193.] |
de minden mas jon rendesen,astra-hotbird ok 100%-osan.szerintem betonba öntöm a fejet,ugy talan jo lessz!!
|
| |
|
|
[előzmény: (459) oldboy3, 2006-01-22 12:05:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1466. Elküldve:
2006-01-22 11:38:41 |
[11194.] |
kit erdekelnek a reklamok,mert engem nem nagyon.pl a hotbirden is a cartoon nem magyar reklamos,es??a tobbi a lenyeg,szerintem.
|
| |
|
|
[előzmény: (1464) Amd, 2006-01-22 11:32:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1465. Elküldve:
2006-01-22 11:36:31 |
[11195.] |
en biztos elofizetek,mert meg mindig olcsobb mint upc,megha nem is tokeletes a minosege.sot,helyszinen kifizetem a 2 evet mert nekem az nem nagy osszeg,foleg hogy nem elek magyarorszagon.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
458. Elküldve:
2006-01-22 11:11:09 |
[11196.] |
megmondana valaki,miert van az hogy az amos eltunik teljesen,de mellette az 5 fokon levo AtlanticBird az meg tokeletes,pedig itt most hovihar van.es ez meg csak nem is kockasodik be.nemertem az egeszet.
|
| |
|
[válaszok erre: #459]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
216. Elküldve:
2006-01-20 21:34:48 |
[11197.] |
igen,es mielott meg megkerdezned,igen ugyan ugy kell ratolteni mint a softwert.
|
| |
|
[válaszok erre: #217]
|
[előzmény: (215) kigyo70, 2006-01-20 21:29:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
66. Elküldve:
2006-01-20 19:54:37 |
[11198.] |
na igen,meg az is kerdes,hogy mikor jelenik meg a tobbi belterire a software /ha megjelenik egyalltalan valaha/es meddig mukodik majd,remelhetolog tovabb mint a D+.de erre meg varhatunk egy kicsit.kemenyebb dio ez mint a viaccess.
|
| |
|
|
[előzmény: (64) fiat1954, 2006-01-20 19:48:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
451. Elküldve:
2006-01-20 19:49:59 |
[11199.] |
Janos Bacsi.mi van akkor ha lecserelem a 03 db-es fejet ami az amoson van,egy 06-db-re ??lesz valami valtozas???romlik,esetleg javul a vetel???eddig a hotbirdrn volt 03-as fej es voltak gondok vele,de most ott is 06-os fej van,es ami eddig nem jott rendesen,most az is telljes gozzel jon.
|
| |
|
[válaszok erre: #452]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
63. Elküldve:
2006-01-20 19:42:55 |
[11200.] |
az emu meg magaban szep keves,kulcs is kell ahoz,hogy nezd.magaban semmit nem er!
|
| |
|
[válaszok erre: #64]
|
[előzmény: (61) pumukli1976, 2006-01-20 19:34:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|