| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2666. Elküldve:
2006-01-10 22:01:01 |
[11226.] |
menü-szolgaltatasok-ok-vectra 3.xx-ok es ott a nyilakkal es az ok gombal van modod valasztani a kodolasok,szolgaltatok kulcsok beirasa szempontjabol.nincs minddig uj vectra ,csak uj kulcsok.
|
| |
|
[válaszok erre: #2667 ]
|
[előzmény: (2662) sat_nobody, 2006-01-10 21:54:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2663. Elküldve:
2006-01-10 21:57:08 |
[11227.] |
lehet persze,nem kell hozza feltetlen gep
|
| |
|
[válaszok erre: #2665 ]
|
[előzmény: (2662) sat_nobody, 2006-01-10 21:54:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3442. Elküldve:
2006-01-10 21:22:41 |
[11228.] |
uj MultiCam 6.9XCrypt a www.nemosat.com oldalon
|
| |
|
[válaszok erre: #3443]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
968. Elküldve:
2006-01-10 19:47:02 |
[11229.] |
van premiere is de csak a premiere ausztria van a komplett csomaghoz,minden ami benne van az van a nemeteknek is az elteres csak ez a premiere ausztria-premiere start csatorna,es ott is csak a reklam mas.egyepkent jobb mint az a magyar hbo marhasag!!!se logo se korhatar a filmeken,dolby hang,nemet-angol nyelv,jo sport musorok.
|
| |
|
[válaszok erre: #969]
|
[előzmény: (966) fiat1954, 2006-01-10 18:44:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
965. Elküldve:
2006-01-10 18:25:05 |
[11230.] |
nem rossz csak en nem szoktam nezni,a kartyat is most adtamm oda ocsemnek,a masikat meg egyik haver kerte.egyepkent ott is csak az unalmas filmek mennek.sajnos.
|
| |
|
[válaszok erre: #966]
|
[előzmény: (964) fiat1954, 2006-01-10 18:06:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
963. Elküldve:
2006-01-10 17:59:53 |
[11231.] |
mar 2 esay tv van a nevemen.tobb nem lehet.
|
| |
|
[válaszok erre: #964]
|
[előzmény: (961) fiat1954, 2006-01-10 17:53:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
409. Elküldve:
2006-01-10 17:51:40 |
[11232.] |
mien arban mozog a kabel??ja es azt biztos kapok barmely elektronikai boltban??
|
| |
|
[válaszok erre: #410]
|
[előzmény: (408) siemensguru, 2006-01-10 17:48:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
407. Elküldve:
2006-01-10 17:40:36 |
[11233.] |
Janos Bacsi!miert van az hogy ha felviszem a belterit a padlasra akkor az amosrol jon minden full jelszintel,de ha a szobaban van / kb 30 meter / akkor ott mar olyannyira vissza esik a jel,hogy kockasodik!!nem beszelve arool,hogy nehany tp 1alltalan nem jon. mit lehetne tenni???
|
| |
|
[válaszok erre: #408 #411]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
960. Elküldve:
2006-01-10 17:33:21 |
[11234.] |
en ausztriaban elek,van arra mod hogy itt is legyen belole valami????
|
| |
|
[válaszok erre: #961]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
400. Elküldve:
2006-01-09 21:10:14 |
[11235.] |
tenyleg melepodtem en is amikor a nillesat bejott 7w-n.de megvan az amos,igaz nem jon minden tp valamiert pl.sport klub tp de amugy sikerult behozni.ez a lenyeg.
|
| |
|
|
[előzmény: (398) fiat1954, 2006-01-09 19:18:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
394. Elküldve:
2006-01-08 19:24:06 |
[11236.] |
nem vagyok en gazdag,csak egy mezei paraszt.ill van penzem csak nem olyan sok,az meg masra kell.ugyhogy marad a 60-as tukor.majd meglatjuk mit csinal.fa,haz hegy,domb nem arnyekolja,az ido meg most jo/atvitt ertelemben/ csillagos az eg,meg fagy.ez van
|
| |
|
|
[előzmény: (392) jános bácsi, 2006-01-08 19:16:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
390. Elküldve:
2006-01-08 19:12:07 |
[11237.] |
hat tenyleg nem volt konnyu beloni,de megerte./nekem nincs ekezet karakterem/ itt ausztriaban lehet picivel erossebb a jele a holdnak/javitsatok ki ha nem jol tudom/ de sokat segitettetek amiert nagyon halas vagyok es persze koszonom szepen mindenkinek!!!
|
| |
|
|
[előzmény: (389) jános bácsi, 2006-01-08 19:07:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
388. Elküldve:
2006-01-08 19:01:20 |
[11238.] |
szoval,teljesen szetfagytam,de megtalaltam nagyon nehezen,mejeloltem a helyet is es majd megcsinalom a rendes tartot hozza holnap.egyepkent nekem egesz jol jott most majdnem minden tp bar csak eppen atfutottam rajta.most olvastam vissza amit irtatok kozben,hat mitmondjak???jol elvoltatok.
|
| |
|
|
[előzmény: (385) jános bácsi, 2006-01-08 18:39:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
371. Elküldve:
2006-01-08 17:30:26 |
[11239.] |
koszi,sokat segitett,bar nem talaltam meg csak a nille satot azt viszont remekul behozta a 60-as tukor.asztra a kozep pont nalam,de nem ertem miert nem akarja megtalalni akkor az amost.ötlet???
|
| |
|
|
[előzmény: (369) jános bácsi, 2006-01-08 15:58:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
368. Elküldve:
2006-01-08 15:55:50 |
[11240.] |
buta kerdesem lessz,lehet ,de ha szembe allok a tukorrel akkor ugye jobbra kell haladnom hogy meglegyen az amos????fix antenna van!!es korulbelul mekkora a tavolsag a hotbird es az amos fej kozott??cm.ben
|
| |
|
[válaszok erre: #369 #370]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3400. Elküldve:
2006-01-07 15:01:10 |
[11242.] |
ha valakit erdekel akkor a dvb-upload.com oldalon fennt van az ez evi telljes multivision tps kulcs keszlet.2006 december 31-ig terjedoen.
|
| |
|
|
[előzmény: (3399) mc60, 2006-01-07 13:26:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
25138. Elküldve:
2006-01-07 14:51:42 |
[11243.] |
technikai hiba volt tegnap es a magyar hang atkerult a lengyel helyere,varhatoan igy is marad egy darabig.szoljatok a szolgaltatotoknak errol mert egyhamar nem nezitek magyarul.
|
| |
|
[válaszok erre: #25139]
|
[előzmény: (25137) MrX, 2006-01-07 14:27:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2372. Elküldve:
2006-01-07 14:02:14 |
[11244.] |
ird a cimed es mar is
|
| |
|
|
[előzmény: (2371) peetr04, 2006-01-07 14:00:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2370. Elküldve:
2006-01-07 13:57:50 |
[11245.] |
nekem akkor is ott van magyar hang,illusion c3 van nekem
|
| |
|
[válaszok erre: #2371]
|
[előzmény: (2369) peetr04, 2006-01-07 13:54:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2368. Elküldve:
2006-01-06 20:18:44 |
[11246.] |
audio pid 6611 mono left oldal
|
| |
|
[válaszok erre: #2369]
|
[előzmény: (2366) sztar1, 2006-01-06 20:14:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
2366. Elküldve:
2006-01-06 20:14:15 |
[11247.] |
ott van csak felcsereltek!!ott jon a magyar ahol eddig a pol. jott.
|
| |
|
[válaszok erre: #2367 #2368]
|
[előzmény: (2365) peetr04, 2006-01-06 20:09:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3391. Elküldve:
2006-01-06 16:19:12 |
[11248.] |
www.mediavox.hu helyesen
|
| |
|
|
[előzmény: (3390) sztar1, 2006-01-06 16:18:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3390. Elküldve:
2006-01-06 16:18:25 |
[11249.] |
tessek letolteni a cleenar software-t a www. mediavox.hu oldalrol maj amikor felraktad a gepre es torolt mindent,akkor azonnal toltsd fel az uj software-t a gepre.
|
| |
|
[válaszok erre: #3391]
|
[előzmény: (3388) euston_flyer, 2006-01-06 15:00:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
3387. Elküldve:
2006-01-06 14:19:12 |
[11250.] |
ez nem is a mi cartoonunk,hanem az eredeti angol.
|
| |
|
|
[előzmény: (3386) sztar1, 2006-01-06 14:14:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|