Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499876/7 Témák: 19748 Tagok: 113682 Legújabb tag: song001 Online: (190/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 7 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 154 üzenet

Dzsudimano


Tagság: 2016-03-06 17:51:19
Tagszám: #132654
Hozzászólások: 154
17016. Elküldve: 2016-04-24 19:19:06 [151.]

Köszönöm szépen .Értem ... Az Enigma ezek szerint több lehetőséget nyújt...


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #17019] [előzmény: (17014) Nandi1, 2016-04-24 09:57:00]
Haladó
Dzsudimano adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dzsudimano


Tagság: 2016-03-06 17:51:19
Tagszám: #132654
Hozzászólások: 154
17012. Elküldve: 2016-04-23 21:41:55 [152.]

Köszönöm szépen.Annyit kérdeznék még,hogy felvételezésnél bír-e egyszerre 2 vagy több csatornát felvenni úgy,hogy közben egy másik csatornát nézünk?Akkor ezek szerint a gyári szoftvere vagyis a Spark rá az igazi?Az Enigma az inkább csak kísérletezés,szórakozás?


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #17013 #17014 #17015] [előzmény: (17010) Jumapili, 2016-04-23 14:44:05]
Haladó
Dzsudimano adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dzsudimano


Tagság: 2016-03-06 17:51:19
Tagszám: #132654
Hozzászólások: 154
17011. Elküldve: 2016-04-23 21:36:35 [153.]

Köszönöm szépen.Ez még elfogadható sebesség.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (17008) Barczik L, 2016-04-21 19:54:54]
Haladó
Dzsudimano adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dzsudimano


Tagság: 2016-03-06 17:51:19
Tagszám: #132654
Hozzászólások: 154
17006. Elküldve: 2016-04-21 19:22:30 [154.]

Sziasztok!Új vagyok itt a fórumon,de kb. 10 éve műholdazom. Azért írok ide mert átolvastam az alien topicot és tetszik a segítő készség illetve az amit közösen összehoztatok!A legutóbbi készülékem egy Golden Interstar DSR8001 volt ,sajnos a tavasszal behűlyült elősször hol jó volt hol nem utánna végleg feladta a harcot.A hiba a következő volt :-minden csatornát kódoltnak jelzett és ha ilyenkor lefuttattam egy új keresést annak ellenére hogy a jelszintet érzékelte tehát pl. a forgatót gond nélkül belehetett volna újra állítani,egy csatornát sem talált!Sajnos most már állandósult a hiba.Na ,de nem baj megszolgálta már az árát az emus időkben.Az utódján gondolkodom szeretnék valami komolyabbat,de nem 6 számjegyű árcédulával!Megtetszett az Alien 2 +Triple tuner a leírás illetve a tesztek alapján sokoldalú készüléknek tartom.Azt írjaa ugyanakkor az egyik teszt ,hogy gyenge a procija.Arra lennék kiváncsi,hogy ez miben nyílvánul meg pl. csatorna váltásnál mennyi idő kell.Az Interstar annak idején a maga 200Mhz-es procijával a digis beltériknél sokkal gyorsabb volt...


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #17008 #17010]
Haladó
Dzsudimano adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 154
    / 7 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.0067300796508789 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail