| Találatok száma: 154 üzenet |
|
|

Dzsudimano
Tagság: 2016-03-06 17:51:19 Tagszám: #132654 Hozzászólások: 154
|
17016. Elküldve:
2016-04-24 19:19:06 |
[151.] |
Köszönöm szépen .Értem ... Az Enigma ezek szerint több lehetőséget nyújt...
|
| |
|
[válaszok erre: #17019]
|
[előzmény: (17014) Nandi1, 2016-04-24 09:57:00]
|
|
Haladó  |
|

Dzsudimano
Tagság: 2016-03-06 17:51:19 Tagszám: #132654 Hozzászólások: 154
|
17012. Elküldve:
2016-04-23 21:41:55 |
[152.] |
Köszönöm szépen.Annyit kérdeznék még,hogy felvételezésnél bír-e egyszerre 2 vagy több csatornát felvenni úgy,hogy közben egy másik csatornát nézünk?Akkor ezek szerint a gyári szoftvere vagyis a Spark rá az igazi?Az Enigma az inkább csak kísérletezés,szórakozás?
|
| |
|
[válaszok erre: #17013 #17014 #17015]
|
[előzmény: (17010) Jumapili, 2016-04-23 14:44:05]
|
|
Haladó  |
|

Dzsudimano
Tagság: 2016-03-06 17:51:19 Tagszám: #132654 Hozzászólások: 154
|
17011. Elküldve:
2016-04-23 21:36:35 |
[153.] |
Köszönöm szépen.Ez még elfogadható sebesség.
|
| |
|
|
[előzmény: (17008) Barczik L, 2016-04-21 19:54:54]
|
|
Haladó  |
|

Dzsudimano
Tagság: 2016-03-06 17:51:19 Tagszám: #132654 Hozzászólások: 154
|
17006. Elküldve:
2016-04-21 19:22:30 |
[154.] |
Sziasztok!Új vagyok itt a fórumon,de kb. 10 éve műholdazom. Azért írok ide mert átolvastam az alien topicot és tetszik a segítő készség illetve az amit közösen összehoztatok!A legutóbbi készülékem egy Golden Interstar DSR8001 volt ,sajnos a tavasszal behűlyült elősször hol jó volt hol nem utánna végleg feladta a harcot.A hiba a következő volt :-minden csatornát kódoltnak jelzett és ha ilyenkor lefuttattam egy új keresést annak ellenére hogy a jelszintet érzékelte tehát pl. a forgatót gond nélkül belehetett volna újra állítani,egy csatornát sem talált!Sajnos most már állandósult a hiba.Na ,de nem baj megszolgálta már az árát az emus időkben.Az utódján gondolkodom szeretnék valami komolyabbat,de nem 6 számjegyű árcédulával!Megtetszett az Alien 2 +Triple tuner a leírás illetve a tesztek alapján sokoldalú készüléknek tartom.Azt írjaa ugyanakkor az egyik teszt ,hogy gyenge a procija.Arra lennék kiváncsi,hogy ez miben nyílvánul meg pl. csatorna váltásnál mennyi idő kell.Az Interstar annak idején a maga 200Mhz-es procijával a digis beltériknél sokkal gyorsabb volt...
|
| |
|
[válaszok erre: #17008 #17010]
|
|
|
Haladó  |
|
|