| Találatok száma: 446 üzenet |
|
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
237. Elküldve:
2023-05-18 20:41:04 |
[251.] |
gondolom tudsz Szlovákul, hisz te kérdezted !
idézem :
Idézet:
| Magyarországinak is elo lehet fizetni szlovák DTH -szolgáltatásra ?
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #238]
|
[előzmény: (234) djmrdee733, 2023-05-18 20:36:15]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
233. Elküldve:
2023-05-18 20:29:23 |
[252.] |
persze, az Antiksat megengedi méghozzá legálisan regisztrálhatsz kártyát, nem kell semmi kamu cím, azt hiszem az Eutelsat 16.0 fokon sugároz
https://antiksat.sk/en/
|
| |
|
[válaszok erre: #235]
|
[előzmény: (232) Hbalika, 2023-05-18 20:22:07]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
230. Elküldve:
2023-05-18 19:44:47 |
[253.] |
Isten lássa lelkemet, igazán már régen átmentem volna a az Astrára, ha ot is lennének ugyanazok a magyar nyelvű csatornák mint a Thorron, és a gond, pont ez az , ezért nem mennek a Magyarok az Astrára, mert kb. 8 csatornával kevesebb van, ja és persze 5€ drágább, én csak húzom az időt, míg lehet, ha nem kapok csábitó ajánlatot az M7 Grouptól, irány Digi Szlovákia, nincs veszteni valóm, nemhiába megy minden nap furcsa módon a reklám a Digi Szlovákiára, igy akarják csábitani a felhasználókat a Freesattól.
|
| |
|
[válaszok erre: #231 #236]
|
[előzmény: (229) longoria, 2023-05-18 19:18:28]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
18877. Elküldve:
2023-05-09 19:41:45 |
[254.] |
Szia, erről amit írsz, igazad van, átéltem én is, nekem is ugyan ez a problémák merültek fel, ezt a hibás oscam csinálja , nekem a 11693 jött be, ezzel nem volt gond, jelenleg Openatv használok, ez is jó, szerintem csak a megszokás dolga, próbáld ki.
|
| |
|
|
[előzmény: (18876) Sarti, 2023-05-09 11:55:39]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
129592. Elküldve:
2023-05-07 09:30:13 |
[255.] |
hát persze, hogy nem, mert ez így nem az ügyfélnek olcsóbb a csatorna, hanem ők tudnak többet spórolni, Szlovákiában a Skylink, Szlovák Telekom, Antik Telekom, csak a Szlovák ügyfeleknek biztosítja a csatornákat, és még nem soroltam fel a többi Iptv szolgáltatót, ami 1-2 magyar csatorna kivételével semmilyen, csak Szlovák és Cseh csatornák vannak a kínálatban, és egyszerűen, magyarul megmondva szarnak a magyar nemzetiségű ügyfelek fejére.
|
| |
|
[válaszok erre: #129593]
|
[előzmény: (129591) kapazir, 2023-05-06 16:28:30]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
129587. Elküldve:
2023-05-06 09:24:34 |
[256.] |
Szia, szerintem még várjál azzal a szlovák Digivel, az sem jobb mint a Freesat, itt a legnagyobb gond amiért nem mennek át az Astrára 23,5, hogy sokkal drágább az előfizetés mint a Thor műholdon. Mondok egy példát, nekem Freesat plus előfizetésem van ami 14,69€/hónap ami a legnagyobb csomag a Freesatnál, ugyan ez a csomag a Skylinknél a ,,kombi,, ami már 19,90€/hónap, csak hogy , mig a Freesaton megkapom a teljes magyar csatornákat, magyar hangsávval, ugyan ezeket a csatornáknak már csak a 60% kapom meg az Astrán 23,5, és még nem mondtam, hogy pl. nincs a Filmcafe, Filmania, AMC, Viasat 3, 6, Axn HUN és még nagyon sok magyar csatorna, persze, jeleztem(ünk) a az M7 group felé, megköszönték, és ennyi, má lassan egy éve nincs változás...tehát ne is csodálkozzunk, hogy miért is nem mennek át a felhasználók az Astrára....és még meg említeném, hogy ingyenesem kapom a Skylink live tv (Direct now) csatornákat, de itt is szinte csak az alap csatornákat kapom, semmi olyan, hogy Canal+, Canal+Action, Canal+sport stb, erre még külön elő kell fizetnem, ja és persze Angol vagy Cseh nyelven, a magyar előfizetőnek esélye sincs, hogy magyar nyelvű csatornát kapjon, de amúgy a S.Telekom vagy az Antik se jobb, itt is levették a magyar hangsávot, csak hogy olcsóbb legyen a csatorna, én is a Digi slovákián gondolkodok, de még várnák vele...
|
| |
|
[válaszok erre: #129588 #129589 #129591]
|
[előzmény: (129569) kapazir, 2023-05-04 20:28:27]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
64790. Elküldve:
2023-04-30 09:03:51 |
[257.] |
Köszönöm a válaszodat, megértettem amit írtál, és hidd el , hogy sokkal nyugodtabb is vagyok, tehát maradok a Windowsnál míg lehet, és majd 2025 után meglátjuk mit hoz a jövő.
|
| |
|
[válaszok erre: #64791]
|
[előzmény: (64786) gomey, 2023-04-30 00:14:45]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
64772. Elküldve:
2023-04-29 16:47:44 |
[258.] |
nem tudom megmondani, hogy BIOS-os vagy UEFI-s a gépem, még a bootolásnál ki írja, hogy UEFI, de ,hogy mit is jelent azt nem tudom. Jelenleg Windows 10 használok, a napokban olvastam, hogy 2025.10.14 ig lesz Windows támogatás, a nem éppen a legújabb alaplapom van még a socket 1151 és nem támogatja a Window 11 rendszert, nincs kedvem mindig új gépet vásárolnom, gondoltam itt van az idő, hogy váltsak,
hogy megtanuljak a Linux op. rendszerrel dolgozni. mert valójában nem használom ki a Windowst sem, sima böngészés a neten, youtube, stb, még online filmet se nézek, szerintem arra amire nekem kell, elég a Linux valamelyik változata.
A linux mint, indítható USB 3.0-ről is ? vagy csak merevlemezről ?
|
| |
|
[válaszok erre: #64786 #64821]
|
[előzmény: (64771) gomey, 2023-04-29 16:16:18]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
64765. Elküldve:
2023-04-29 15:08:11 |
[259.] |
Sziasztok, szeretnék kipróbálni egy Linux operációs rendszert számítógépre otthoni használatra (nem szerverre) csak nem tudok választani, tudnátok segíteni, hogy melyik lenne a legalkalmasabb, melyik változatot használják a legtöbben, melyik hasonlít a Windows felületéhez.
https://www.linux.org/pages/download/
|
| |
|
[válaszok erre: #64767 #64769 #64771 #64784]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
459. Elküldve:
2023-04-24 15:07:57 |
[260.] |
Reggel beregisztráltam ,,volna,, ha nem írta ki, hogy hibásan adtam meg az email címet, már próbáltam kisbetűvel -nagybetűvel beírni, de nem fogadja el, helytelen...hát már csak tudom, hogy mi az email címem.....???
Próbáltam valami telefon számot keresni, de semmi.. a kapcsolat gomb alatt is csak emailt küldhetek, gyanús ez nekem nagyon, ez is csak olyan mint a Hun tv. net ahol nemlétező magyar csatorna van a csatornalistában
|
| |
|
[válaszok erre: #460 #462]
|
[előzmény: (458) kl122, 2023-04-23 19:09:16]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
457. Elküldve:
2023-04-23 18:57:07 |
[261.] |
Sziasztok, https://www.scream.hu/ ez legális szolgáltató ? érdemes kipróbálni ?
|
| |
|
[válaszok erre: #458]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
129336. Elküldve:
2023-03-13 17:43:07 |
[262.] |
Sziasztok, nektek sem megy a film4 csatorna ?
|
| |
|
[válaszok erre: #129337 #129338]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
64390. Elküldve:
2023-03-04 15:16:03 |
[263.] |
Köszönöm a segítséget, erről a fórumról még nem is hallottam, na ez igen! itt aztán lehet válogatni a témák között, itt nem lehet unatkozni...még egyszer köszike
|
| |
|
|
[előzmény: (64389) Kenderice, 2023-03-04 13:49:57]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
64386. Elküldve:
2023-03-04 11:04:07 |
[264.] |
Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni, akarok venni egy Asus routert ( régi routeremnek kinyiffant a wifije, csak a lan működik), ezt a modelt akarom meg venni https://www.asus.com/hu/networking-iot-servers/wifi-routers/asus-wifi-routers/rt-ax58u/ tudom, hogy még csak a Xiaomi Poco F2 Pro mobilom van ami támogatja a Wifi 6, de nem akarok venni minden 3 évben routert, és azt irja hogy, a trend micro rendszerére épülő AiProtection nyújt hálózati biztonságot, tehát ez azt jelenti, hogy nem kell külön használnom internet security programot?
|
| |
|
[válaszok erre: #64389]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
129180. Elküldve:
2023-02-19 15:42:11 |
[265.] |
Köszönöm az ajánlatot, de nem... a postaköltség drágább lesz mint a modul, én Szlovákiából vagyok.
|
| |
|
[válaszok erre: #129181 #129182]
|
[előzmény: (129179) ramsli, 2023-02-19 15:37:41]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
129177. Elküldve:
2023-02-19 15:30:08 |
[266.] |
na most ha a kártyámat akarnám bedugni a tv készülékbe, akkor mi a megoldás ? akkor van valami más modul az Irdeto smit helyett ? amivel működik ?
|
| |
|
[válaszok erre: #129178]
|
[előzmény: (129175) Amatőr61, 2023-02-19 14:54:25]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
129174. Elküldve:
2023-02-19 14:45:49 |
[267.] |
Sziasztok, rákellet döbbennem arra a tényre, hogy már nem lehet venni szinte sehol Cam CA+ irdeto smit modult.
|
| |
|
[válaszok erre: #129175 #129176 #129179]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
14007. Elküldve:
2023-02-18 12:35:45 |
[268.] |
ilyen kártyám van, lehet hogy nem is működik irdetoban, hívtam az ügyfélszolgálatot, frissítette a kártyát, így sem megy, azt mondta hogy saját box, így nem tud segíteni
|
| |
|
[válaszok erre: #14008]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
14004. Elküldve:
2023-02-17 17:46:52 |
[269.] |
nem megy !!!!! valami történt a kártyával mert nem megy más boxban sem....tegnap még ment, ma már meg sem nyikkan irdetoban, elegem van mindenből, Pityu köszönök minden segítséget, de látod nem megy a [email protected], nem akar dolgozni...marad a CW mig nincsen migráció az Astrára elmegy így is , oszt majd beviszem a szervizbe.
|
| |
|
[válaszok erre: #14005 #14006]
|
[előzmény: (14003) pityu54, 2023-02-17 16:59:44]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
14001. Elküldve:
2023-02-17 15:54:55 |
[270.] |
Szia, na ezzel se megyen az irdeto, ezzel csak megyen csak a 0D97 kódolással, a device = /dev/sci0 melyik olvasót jelöli ha két olvasó van a Solo2 vevőben? nekem az alsóban van a kártya, még meglehet , hogy hibás az oscam 11713-r798, esetleg ha küldnél egy aktuális oscamot Blackhole ra...még megpróbálom átinstallálni.
|
| |
|
[válaszok erre: #14003]
|
[előzmény: (14000) pityu54, 2023-02-17 13:18:49]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
13999. Elküldve:
2023-02-17 12:12:46 |
[271.] |
Szia, még tegnap néztem a tvt este 23:40 kapcsoltam ki, most bekapcsolom a vevőt, semmi...nem megy semmi, mi lehet a gond ? visszatettem CW kódolásba megy simán , váltottam irdetora, meg se nyikkan...itt valami igencsak nincs rendben, nem kellet volna valamit állítani valahol ? nem is akarok nagyon senkit a problémámmal nyaggatni...talán hétfőn beviszem egy műholdas szaküzletbe, ha nem javul meg.
|
| |
|
[válaszok erre: #14000]
|
[előzmény: (13993) pityu54, 2023-02-16 17:35:57]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
13998. Elküldve:
2023-02-17 07:50:19 |
[272.] |
bevallom az igazat a config amit használtam jól ismert satelity.ellano.sk oldalról származik, tőlük vettem anno a VU+Solo2 boxot, már be volt installálva, készre caid = 0D97,0624,0D96,0653 ez volt benne eredetileg, csak én még bele írtam a 1802,1880, gondoltam hátha elindulna a digi csatorna is...
|
| |
|
[válaszok erre: #14103]
|
[előzmény: (13995) franjobp, 2023-02-16 18:20:33]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
13994. Elküldve:
2023-02-16 17:42:58 |
[273.] |
Idézet:
| Jézuskától géppuskáig minden meg van adva a kártyaolvasónál ...
| |
megírnád, légy szíves, hogy milyen hibák vannak megadva ?
oscam 11667 használok, de egyébként kipróbáltam azt a configot is amit írtál, működöt azzal is...de nagyon nehezen aktiválódot a kártya, de már azt hittem kidobom, de elindult.
|
| |
|
[válaszok erre: #13995]
|
[előzmény: (13989) franjobp, 2023-02-16 16:37:30]
|
|
Törzstag  |
|
|