Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499890/21 Témák: 19749 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (264/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 18 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 446 üzenet

tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
237. Elküldve: 2023-05-18 20:41:04 [251.]

gondolom tudsz Szlovákul, hisz te kérdezted !
idézem :
Idézet:
Magyarországinak is elo lehet fizetni szlovák DTH -szolgáltatásra ?




Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[válaszok erre: #238] [előzmény: (234) djmrdee733, 2023-05-18 20:36:15]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
233. Elküldve: 2023-05-18 20:29:23 [252.]

persze, az Antiksat megengedi méghozzá legálisan regisztrálhatsz kártyát, nem kell semmi kamu cím, azt hiszem az Eutelsat 16.0 fokon sugároz
https://antiksat.sk/en/


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[válaszok erre: #235] [előzmény: (232) Hbalika, 2023-05-18 20:22:07]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
230. Elküldve: 2023-05-18 19:44:47 [253.]

Isten lássa lelkemet, igazán már régen átmentem volna a az Astrára, ha ot is lennének ugyanazok a magyar nyelvű csatornák mint a Thorron, és a gond, pont ez az , ezért nem mennek a Magyarok az Astrára, mert kb. 8 csatornával kevesebb van, ja és persze 5€ drágább, én csak húzom az időt, míg lehet, ha nem kapok csábitó ajánlatot az M7 Grouptól, irány Digi Szlovákia, nincs veszteni valóm, nemhiába megy minden nap furcsa módon a reklám a Digi Szlovákiára, igy akarják csábitani a felhasználókat a Freesattól.


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[válaszok erre: #231 #236] [előzmény: (229) longoria, 2023-05-18 19:18:28]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
18877. Elküldve: 2023-05-09 19:41:45 [254.]

Szia, erről amit írsz, igazad van, átéltem én is, nekem is ugyan ez a problémák merültek fel, ezt a hibás oscam csinálja , nekem a 11693 jött be, ezzel nem volt gond, jelenleg Openatv használok, ez is jó, szerintem csak a megszokás dolga, próbáld ki.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (18876) Sarti, 2023-05-09 11:55:39]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
129592. Elküldve: 2023-05-07 09:30:13 [255.]

hát persze, hogy nem, mert ez így nem az ügyfélnek olcsóbb a csatorna, hanem ők tudnak többet spórolni, Szlovákiában a Skylink, Szlovák Telekom, Antik Telekom, csak a Szlovák ügyfeleknek biztosítja a csatornákat, és még nem soroltam fel a többi Iptv szolgáltatót, ami 1-2 magyar csatorna kivételével semmilyen, csak Szlovák és Cseh csatornák vannak a kínálatban, és egyszerűen, magyarul megmondva szarnak a magyar nemzetiségű ügyfelek fejére.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #129593] [előzmény: (129591) kapazir, 2023-05-06 16:28:30]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
129587. Elküldve: 2023-05-06 09:24:34 [256.]

Szia, szerintem még várjál azzal a szlovák Digivel, az sem jobb mint a Freesat, itt a legnagyobb gond amiért nem mennek át az Astrára 23,5, hogy sokkal drágább az előfizetés mint a Thor műholdon. Mondok egy példát, nekem Freesat plus előfizetésem van ami 14,69€/hónap ami a legnagyobb csomag a Freesatnál, ugyan ez a csomag a Skylinknél a ,,kombi,, ami már 19,90€/hónap, csak hogy , mig a Freesaton megkapom a teljes magyar csatornákat, magyar hangsávval, ugyan ezeket a csatornáknak már csak a 60% kapom meg az Astrán 23,5, és még nem mondtam, hogy pl. nincs a Filmcafe, Filmania, AMC, Viasat 3, 6, Axn HUN és még nagyon sok magyar csatorna, persze, jeleztem(ünk) a az M7 group felé, megköszönték, és ennyi, má lassan egy éve nincs változás...tehát ne is csodálkozzunk, hogy miért is nem mennek át a felhasználók az Astrára....és még meg említeném, hogy ingyenesem kapom a Skylink live tv (Direct now) csatornákat, de itt is szinte csak az alap csatornákat kapom, semmi olyan, hogy Canal+, Canal+Action, Canal+sport stb, erre még külön elő kell fizetnem, ja és persze Angol vagy Cseh nyelven, a magyar előfizetőnek esélye sincs, hogy magyar nyelvű csatornát kapjon, de amúgy a S.Telekom vagy az Antik se jobb, itt is levették a magyar hangsávot, csak hogy olcsóbb legyen a csatorna, én is a Digi slovákián gondolkodok, de még várnák vele...




Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #129588 #129589 #129591] [előzmény: (129569) kapazir, 2023-05-04 20:28:27]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
64790. Elküldve: 2023-04-30 09:03:51 [257.]

Köszönöm a válaszodat, megértettem amit írtál, és hidd el , hogy sokkal nyugodtabb is vagyok, tehát maradok a Windowsnál míg lehet, és majd 2025 után meglátjuk mit hoz a jövő.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #64791] [előzmény: (64786) gomey, 2023-04-30 00:14:45]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
64772. Elküldve: 2023-04-29 16:47:44 [258.]

nem tudom megmondani, hogy BIOS-os vagy UEFI-s a gépem, még a bootolásnál ki írja, hogy UEFI, de ,hogy mit is jelent azt nem tudom. Jelenleg Windows 10 használok, a napokban olvastam, hogy 2025.10.14 ig lesz Windows támogatás, a nem éppen a legújabb alaplapom van még a socket 1151 és nem támogatja a Window 11 rendszert, nincs kedvem mindig új gépet vásárolnom, gondoltam itt van az idő, hogy váltsak,
hogy megtanuljak a Linux op. rendszerrel dolgozni. mert valójában nem használom ki a Windowst sem, sima böngészés a neten, youtube, stb, még online filmet se nézek, szerintem arra amire nekem kell, elég a Linux valamelyik változata.
A linux mint, indítható USB 3.0-ről is ? vagy csak merevlemezről ?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #64786 #64821] [előzmény: (64771) gomey, 2023-04-29 16:16:18]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
64765. Elküldve: 2023-04-29 15:08:11 [259.]

Sziasztok, szeretnék kipróbálni egy Linux operációs rendszert számítógépre otthoni használatra (nem szerverre) csak nem tudok választani, tudnátok segíteni, hogy melyik lenne a legalkalmasabb, melyik változatot használják a legtöbben, melyik hasonlít a Windows felületéhez.
https://www.linux.org/pages/download/


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #64767 #64769 #64771 #64784]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
459. Elküldve: 2023-04-24 15:07:57 [260.]

Reggel beregisztráltam ,,volna,, ha nem írta ki, hogy hibásan adtam meg az email címet, már próbáltam kisbetűvel -nagybetűvel beírni, de nem fogadja el, helytelen...hát már csak tudom, hogy mi az email címem.....???
Próbáltam valami telefon számot keresni, de semmi.. a kapcsolat gomb alatt is csak emailt küldhetek, gyanús ez nekem nagyon, ez is csak olyan mint a Hun tv. net ahol nemlétező magyar csatorna van a csatornalistában icon20.gif


Téma: Legális Streaming Szolgáltatások Fórum: Sat
[válaszok erre: #460 #462] [előzmény: (458) kl122, 2023-04-23 19:09:16]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
457. Elküldve: 2023-04-23 18:57:07 [261.]

Sziasztok, https://www.scream.hu/ ez legális szolgáltató ? érdemes kipróbálni ?


Téma: Legális Streaming Szolgáltatások Fórum: Sat
[válaszok erre: #458]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
129336. Elküldve: 2023-03-13 17:43:07 [262.]

Sziasztok, nektek sem megy a film4 csatorna ?


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #129337 #129338]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
64390. Elküldve: 2023-03-04 15:16:03 [263.]

Köszönöm a segítséget, erről a fórumról még nem is hallottam, na ez igen! itt aztán lehet válogatni a témák között, itt nem lehet unatkozni...még egyszer köszike icon70.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (64389) Kenderice, 2023-03-04 13:49:57]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
64386. Elküldve: 2023-03-04 11:04:07 [264.]

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni, akarok venni egy Asus routert ( régi routeremnek kinyiffant a wifije, csak a lan működik), ezt a modelt akarom meg venni https://www.asus.com/hu/networking-iot-servers/wifi-routers/asus-wifi-routers/rt-ax58u/ tudom, hogy még csak a Xiaomi Poco F2 Pro mobilom van ami támogatja a Wifi 6, de nem akarok venni minden 3 évben routert, és azt irja hogy, a trend micro rendszerére épülő AiProtection nyújt hálózati biztonságot, tehát ez azt jelenti, hogy nem kell külön használnom internet security programot?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #64389]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
129180. Elküldve: 2023-02-19 15:42:11 [265.]

Köszönöm az ajánlatot, de nem... a postaköltség drágább lesz mint a modul, én Szlovákiából vagyok.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #129181 #129182] [előzmény: (129179) ramsli, 2023-02-19 15:37:41]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
129177. Elküldve: 2023-02-19 15:30:08 [266.]

na most ha a kártyámat akarnám bedugni a tv készülékbe, akkor mi a megoldás ? akkor van valami más modul az Irdeto smit helyett ? amivel működik ?


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #129178] [előzmény: (129175) Amatőr61, 2023-02-19 14:54:25]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
129174. Elküldve: 2023-02-19 14:45:49 [267.]

Sziasztok, rákellet döbbennem arra a tényre, hogy már nem lehet venni szinte sehol Cam CA+ irdeto smit modult.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #129175 #129176 #129179]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
14007. Elküldve: 2023-02-18 12:35:45 [268.]

ilyen kártyám van, lehet hogy nem is működik irdetoban, hívtam az ügyfélszolgálatot, frissítette a kártyát, így sem megy, azt mondta hogy saját box, így nem tud segíteni
980k_rtya.jpg


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #14008]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
14004. Elküldve: 2023-02-17 17:46:52 [269.]

nem megy !!!!! valami történt a kártyával mert nem megy más boxban sem....tegnap még ment, ma már meg sem nyikkan irdetoban, elegem van mindenből, Pityu köszönök minden segítséget, de látod nem megy a [email protected], nem akar dolgozni...marad a CW mig nincsen migráció az Astrára elmegy így is , oszt majd beviszem a szervizbe.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #14005 #14006] [előzmény: (14003) pityu54, 2023-02-17 16:59:44]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
14001. Elküldve: 2023-02-17 15:54:55 [270.]

Szia, na ezzel se megyen az irdeto, ezzel csak megyen csak a 0D97 kódolással, a device = /dev/sci0 melyik olvasót jelöli ha két olvasó van a Solo2 vevőben? nekem az alsóban van a kártya, még meglehet , hogy hibás az oscam 11713-r798, esetleg ha küldnél egy aktuális oscamot Blackhole ra...még megpróbálom átinstallálni.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #14003] [előzmény: (14000) pityu54, 2023-02-17 13:18:49]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
13999. Elküldve: 2023-02-17 12:12:46 [271.]

Szia, még tegnap néztem a tvt este 23:40 kapcsoltam ki, most bekapcsolom a vevőt, semmi...nem megy semmi, mi lehet a gond ? visszatettem CW kódolásba megy simán , váltottam irdetora, meg se nyikkan...itt valami igencsak nincs rendben, nem kellet volna valamit állítani valahol ? nem is akarok nagyon senkit a problémámmal nyaggatni...talán hétfőn beviszem egy műholdas szaküzletbe, ha nem javul meg.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #14000] [előzmény: (13993) pityu54, 2023-02-16 17:35:57]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
13998. Elküldve: 2023-02-17 07:50:19 [272.]

bevallom az igazat a config amit használtam jól ismert satelity.ellano.sk oldalról származik, tőlük vettem anno a VU+Solo2 boxot, már be volt installálva, készre caid = 0D97,0624,0D96,0653 ez volt benne eredetileg, csak én még bele írtam a 1802,1880, gondoltam hátha elindulna a digi csatorna is... icon14.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #14103] [előzmény: (13995) franjobp, 2023-02-16 18:20:33]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
13994. Elküldve: 2023-02-16 17:42:58 [273.]

Idézet:
Jézuskától géppuskáig minden meg van adva a kártyaolvasónál ...



megírnád, légy szíves, hogy milyen hibák vannak megadva ?

oscam 11667 használok, de egyébként kipróbáltam azt a configot is amit írtál, működöt azzal is...de nagyon nehezen aktiválódot a kártya, de már azt hittem kidobom, de elindult.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13995] [előzmény: (13989) franjobp, 2023-02-16 16:37:30]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 446
    / 18 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023422002792358 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail