Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499887/18 Témák: 19749 Tagok: 113683 Legújabb tag: stupeter Online: (240/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 18 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 446 üzenet

tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
191. Elküldve: 2022-01-19 09:08:01 [326.]

Parabola.cz oldalon az M7 group felmérést csinál ,hogy mi a legmagasabb elfogadható összeg az Ön számára fizetett TV-csomagnak?, na már érzem hogy itt ár emelés lesz !!!
do 150 Kč (do 6 eur) 27,2%
151 aľ 200 Kč (6-8 eur) 12,0%
201 aľ 250 Kč (8-10 eur) 11,9%
251 aľ 300 Kč (10-12 eur) 10,6%
301 aľ 350 Kč (12-14 eur) 6,3%
351 aľ 400 Kč (14-16 eur) 6,4%
401 aľ 450 Kč (16-18 eur) 4,6%
451 aľ 500 Kč (18-20 eur) 6,4%
501 aľ 600 Kč (20-24 eur) 4,5%
více neľ 600 Kč (nad 24 eur) 9,9%


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
5567. Elküldve: 2022-01-14 19:15:30 [327.]

.....egy régebbi bejegyzésben olvastam, hogy az Antik sat tervezi a Cseh és a Magyar platformot kiépíteni. Természetesen akkor a discovery csatik is magyarul tudnának.
https://www.parabola.cz/clanky/5439/antik-sat-chce-expandovat-do-ceska-i-madarska/



Téma: PowerVu Fórum: Sat
[válaszok erre: #5568] [előzmény: (5554) franjobp, 2022-01-14 15:40:57]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
2051. Elküldve: 2021-12-31 17:55:59 [328.]

Boldog újévet kívánok mindenkinek a fórumon, erőt, pénzt, sikert a munkahelyen, de legjobban egészséget !


Téma: Ünnepi Topic Fórum: Sat
[előzmény: (2050) pityu54, 2021-12-31 16:46:30]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
61146. Elküldve: 2021-12-28 19:50:01 [329.]

kösz, erről a dual audióról már olvastam, de nem jött össze, majd még kísérletezek valami appal is.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (61145) garga pista, 2021-12-28 19:42:38]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
61143. Elküldve: 2021-12-28 19:34:12 [330.]

Sziasztok, van rá valami mód, app vagy valami más, hogyan lehetne egy android boxhoz hozzá kapcsolni 2 Bluetooth fejhallgatót, egyel még működik de egy időben a másik fejhallgatót nem lehet használni.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #61145]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
13416. Elküldve: 2021-12-23 04:40:16 [331.]

kösz, a dvbapiban boxtype : NONE ez segített régen ez volt Dreambox és már a filmcafe nem akadozik rendesen nézhető, már csak a filmmánia akadozik, de nem is zavar annyira ha nézni akarom, átkapcsolom CW ra, valójában a JOJ Sport és a RTVS Sport miatt váltottam Irdeto ra


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (13415) pityu54, 2021-12-22 17:56:01]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
13414. Elküldve: 2021-12-22 17:30:43 [332.]

szinte majdnem ezt a megoldást kaptam PÜ ben, talán egy kicsivel egyszerűbben volt megírva, de elvileg működik, ez a lényeg. persze simán elég irdeto, ugyan úgy megyen minden csati Irdeto ban csak 2 csati van ami akadozik a Filmcafe és a Filmmánia, nem tudok vele mit csinálni, lehetetlenség nézni, úgy akadozik a kép.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13415] [előzmény: (13413) zólyma, 2021-12-22 06:50:35]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
13411. Elküldve: 2021-12-22 05:00:08 [333.]

én nem akartam egyszerre futtatni a kártyát 0D97,0653 kódolásban, én külön-külön, esetleg átkapcsolni, mint az Ellano reklámban is mutatja, meg van a megoldás, már akadt egy jószívű angyal a fórumon ki Pü ben elküldte a konfigot, és működik is.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13412 #13413] [előzmény: (13410) zólyma, 2021-12-21 21:57:03]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
13408. Elküldve: 2021-12-21 18:09:56 [334.]

már csak nem gondolod, hogy kifizettek 30€ az Ellánónak azért amit előbb vagy utóbb megtalálok a neten


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13409 #13410] [előzmény: (13407) joco_, 2021-12-21 12:28:13]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
13405. Elküldve: 2021-12-21 09:19:13 [335.]

Sziasztok, nagyjából 1-másfél hónapja feszegettem azt a témát, hogyan lehetne egy config alatt 2 kódolás (Cryptoworks és Irdeto), az enigmához, kaptam rá választ, de azt ,hogy ezt a nem lehet megcsinálni mert nem működne. Csak hogy nem hagyott nyugodni a téma, és egész véletlenül rátaláltam erre a videóra, https://satelity.ellano.sk/clanok/833/ako-prepnut-skylink-ice-kartu-do-irdeta-v-enigme/ , tehát ezek szerint működik!!
csak hogy a videó Szlovákul van, Bevallom én is Szlovákiából vagyok, hogy magyarnak születtem, és sajnos nem értem , mert nincs hozzá részletes leírás, a videóban , meg amúgy is Balckhole enigmát használok. Tudna valaki segíteni aki ért is hozzá.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13406 #13407]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
174. Elküldve: 2021-12-11 09:43:38 [336.]

Uj Sport csatorna a freeSAT felhasználóknak december. 20 tól.

RTVS ©port

satelit: Thor 6 (0,8°W)
frekvence: 12,283 GHz
polarizace: horizontální
SR: 30000
FEC: 3/4


norma: DVB-S2
modulace: 8PSK

RTVS Sport.
service ID: 31416
video PID: 2501 (MPEG-4/SD)
audio PIDy: 2511, 2513, 2514 (MPEG, slovensky), 2512 (AC3, slovensky)
CA systémy: Irdeto (CAID 0653), Conax (CAID 0B02)


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
60951. Elküldve: 2021-12-08 08:00:50 [337.]

Köszi a linket, már meg is rendeltem! valójában ilyet kerestem önszabályzó fűtőkábel 24 W / méter jelenleg legjobb áron.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (60944) ITI, 2021-12-07 12:34:32]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
60942. Elküldve: 2021-12-07 10:35:34 [338.]

icon2.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #60943 #60944] [előzmény: (60940) gomey, 2021-12-07 10:33:04]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
60941. Elküldve: 2021-12-07 10:33:49 [339.]

fűtőkábel !!! nagyon szépen köszönöm a választ, nem is értem, hogy a videó készítője, miért nem bírta már meg írni a termék nevét.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #60947] [előzmény: (60938) EnJoe, 2021-12-07 10:11:07]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
60937. Elküldve: 2021-12-07 10:03:22 [340.]

Sziasztok a Youtubon láttam egy videót ,hogy lehet venni egy olyan kábelt, 230V ra valahol a klímafelszerelés üzletbe árulják, ezzel fűti a kutyaházat, felmelegszik 60-70°C.
megtudná valaki mondani, hogy mit is kérjek valójában az üzletben, vagy esetleg a termék linkjét meg adni. https://www.youtube.com/watch?v=0nYHqz-n9Ng


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #60938 #60939 #60940]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
126866. Elküldve: 2021-11-23 19:17:01 [341.]

ez disznóság a Freesat előfizetőknek nem nyitja icon11.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #126867] [előzmény: (126865) franjobp, 2021-11-23 19:10:36]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
60833. Elküldve: 2021-11-22 18:14:44 [342.]

kösz a tippet, erre az egyre nem gondoltam, uram isten milyen boldog vagyok, hogy sikerült !!!!! a leges legnagyobb tisztelettel köszönöm icon32.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (60832) Gabywap, 2021-11-22 18:03:47]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
60831. Elküldve: 2021-11-22 17:54:59 [343.]

segítsetek már legyetek szívesek összement a menü a gmailban , hogy kell vissza állitani az eredeti állapotára <IMG src="<IMG src="7542.png";" border="0">; border="0">

az idegtől ezt a ku..a képet nem tudom feltenni


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #60832]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
17900. Elküldve: 2021-11-08 11:52:20 [344.]

Igazán, nagyon szépen köszönöm, ez nagy segítség számomra.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #17901] [előzmény: (17899) zottyus, 2021-11-08 10:59:21]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
17898. Elküldve: 2021-11-07 18:32:09 [345.]

Sziasztok, szeretném kitörölni kézzel az Oscamot, hol találom meg a Blackhole image ben , hova installálja be.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #17899]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
126601. Elküldve: 2021-10-25 18:20:43 [346.]

én a helyetekben boldog is lennék ennek az új hírnek, mert ez már valami..., hogy hosszú idő után valami történik a Magyar platformon icon21.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
126494. Elküldve: 2021-10-11 10:50:25 [347.]

....erre már én is kíváncsi vagyok, mert én is szeretnék egy Direct one kártyát külföldi címre (Szlovákiába) ha romlana a helyzet Szlovákiában a freesat előfizetők részére.
Esetleg megírhatnád pü ben a fejleményeket.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (126492) mazsolla1, 2021-10-11 10:20:18]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
13321. Elküldve: 2021-10-11 10:40:06 [348.]

Valójában igazad van, én is valahogy így akartam leírni, de abban a tévhitben voltam, hogy a Caid 0624 ez a Freesat kódolása az Astran és a 0653 az a Direct one a Thorron de valahogy nagy marhaságot írtam, írhattam....gondolom rajtam röhögnek most a fórumtársaim . De mindenesetre, csak neked köszönhetem, hogy felvilágosítottál.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (13318) franjobp, 2021-10-10 20:36:29]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 446
    / 18 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.021836042404175 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail