Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499480/0 Témák: 19655 Tagok: 113656 Legújabb tag: KlingAIVideo Online: (63/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 18 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 446 üzenet

tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
21300. Elküldve: 2020-06-07 09:19:06 [426.]

nekem is Amiko android boxom van, ez az oldal pont jól jött , mégegyszer köszönöm


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #21301]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
21299. Elküldve: 2020-06-07 09:16:57 [427.]

irtam pü t


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (21294) Johnyopen, 2020-06-07 08:55:45]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
21298. Elküldve: 2020-06-07 09:15:23 [428.]

Minden esetre köszönöm a segítséget mindenkinek


Téma: AMIKO Fórum: Sat
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
21297. Elküldve: 2020-06-07 09:10:35 [429.]

valójában Amiko A6N android boxhoz keresek firmware t


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (21296) pityu54, 2020-06-07 09:05:19]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
121668. Elküldve: 2020-05-28 04:34:39 [430.]

most már 100% , hogy a Film+HD és az RTLII HD bekerul a kinálatba
https://www.parabola.cz/clanky/6864/film-plus-hd-a-rtl2-hd-v-nabidce-upc-direct/


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #121671]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
57127. Elküldve: 2020-05-25 08:41:41 [431.]

már kivárom azt a 30 nap próbaidőt, és utána meglátom, hogy hogyan tovább icon72.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
57120. Elküldve: 2020-05-24 16:23:54 [432.]

tehát azt jelenti, hogy nem fizethetek elő Németországból Magyar bánkártyával a Magyar Netflixre! ma regiztem a Netflixre és ha letelik a 30 nap próba idő akkor ezek szerint megtörölhetem a számat .


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #57121 #57122] [előzmény: (57119) egedi, 2020-05-24 15:57:01]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
57116. Elküldve: 2020-05-23 17:24:59 [433.]

Nagyon nagy köszönet, minden egyes segítségért, ami még nem teljesen világos, még egyre nem kaptam választ sehol sem, hogy ha Svájcban dolgozok és megnyitom a Netflix weboldalát automatikusan az ip cim helymeghatározás szerint bedobja a Német Netflixet , no most ha külföldön beregizek, külföldön regisztrált email címre, és külföldön is fizetek elő, ennek ellenére még nézhetek filmeket , sorozatokat magyar hangsávval ? vagy nem úgy működik mint pl. az HBO GO mert beregiztem előfizettem külföldön az HBO GO ra és csak angol vagy német hangsáv megyen, a magyar hangsáv sehol sincs, még a VPN szerver se segít , mert valahogy figyelembe veszi , hogy nem Magyar bankból volt a pénz átutalás stb. tehát a Netfilxnél nincs ilyen probléma, vagy hasonló képen működik.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #57117] [előzmény: (57115) net_user, 2020-05-23 10:11:18]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
57113. Elküldve: 2020-05-23 06:27:40 [434.]

Sziasztok, tudna valaki írni egy pár szó a netflix ről, pl. az érdekel ha van e film magyar hangsávval esetleg magyar felirattal
lehet -e választani hangsávot ?
külföldről is nézhetem ?
előfizethetek rá külföldről is?
kell hozzá vpn szerver, ha külföldön vagyok, hogy magyar nyelvű filmeket tudjak nézni?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #57114 #57115]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
57112. Elküldve: 2020-05-21 11:28:57 [435.]

na.....ez jó ötletnek tűnik, egy ilyen applikáció jól jönne nekem is


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (57108) Johnyopen, 2020-05-21 08:24:57]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
57075. Elküldve: 2020-05-16 08:05:24 [436.]

köszi szépen icon32.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (57074) Bigfic, 2020-05-15 18:46:18]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
57073. Elküldve: 2020-05-15 15:03:53 [437.]

Sziasztok, tudna valaki segíteni Kodi 18.6 témában ? no a segítség meg ott kellene, hogy tudja e valaki, hogyan lehet lementeni csak a kedvencek listát pl. egy usb kulcsra.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #57074]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15401. Elküldve: 2020-04-26 16:47:21 [438.]

Köszi a segítséget, már kipróbáltam, a szerkesztést is, igen így már sikerült a felvétel készítése is, még egyszer hálás köszönet a segítségért icon32.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (15400) Robertooo, 2020-04-26 16:29:35]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15399. Elküldve: 2020-04-26 16:25:57 [439.]

megtörtént, enyi az egész ?


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15400] [előzmény: (15398) Robertooo, 2020-04-26 16:22:44]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15397. Elküldve: 2020-04-26 16:01:21 [440.]

na ez eddig világos, innentől nem tudom hogyan tovább http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/04/26/595openwebif.jpg


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15398] [előzmény: (15396) Robertooo, 2020-04-26 11:22:24]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15395. Elküldve: 2020-04-26 11:03:35 [441.]

Szia én erre az Openwebifet már próbáltam, csak valahogy nagy sikerül, mert nem tudom pontosat, hogy mit is kell ott csinálni.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15396 #15396] [előzmény: (15394) Robertooo, 2020-04-26 10:28:50]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15393. Elküldve: 2020-04-26 10:21:53 [442.]

Sziasztok, a VU+ boxon , be lehet állítani ,hogy időzített felvételeket készitsek műsorújság használatával de a PC/Laptopon keresztül jelölném (manuálisan, esetleg más módszerrel) meg a műsorújságban szereplő műsor címét.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15394]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
121336. Elküldve: 2020-04-19 14:36:43 [443.]

Félek én nagyon ettől a Free To View akcióktól , mert a végén,nehogy már ár emelés legyen belőle.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (121335) franjobp, 2020-04-19 14:03:15]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
56301. Elküldve: 2020-03-11 19:00:55 [444.]

Szia,miket hordol itt ösze ? melyik a fizetős ? a VLC media player vagy a Deamon tools vagy LIte mindkettő ingyenes, nekem fogalmam sincs, hogy miről van itt szó, nekem nem volt ilyen problémám.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (56300) masodikmusor, 2020-03-11 14:11:58]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
56299. Elküldve: 2020-03-11 08:08:07 [445.]

A .bin fájlok általában ISO képek
töltsd le a VLC videó lejátszót, és nyisd meg a fájlt A VLC számos formátumot képes lejátszani, beleértve a DVD-ket is,
töltse le a Daemon Tools progit és nyisd meg a .bin fájlt. másold a videó fáljt a VLC progival konvertáld át más videó fájlra, pl. mp4, avi, tehát ha a fájl formázása megfelelő, akkor minden bizonnyal a VLC vel lejátszhatod
Működik tudom jól , mert nekem is Sony TVm van és már kipróbáltam és sikerült.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #56300]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
56286. Elküldve: 2020-03-10 08:37:43 [446.]

miért ne menne? használj VPN szervert, és a probléma megoldva. icon42.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #56289] [előzmény: (56285) sztar1, 2020-03-10 07:09:27]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15162. Elküldve: 2020-03-01 09:22:00 [447.]

Köszi a segítséget, ezzel a progival, sikerült jelszót cserélni icon70.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (15154) Johnyopen, 2020-02-29 06:38:41]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15152. Elküldve: 2020-02-29 06:17:49 [448.]

Szia, sajnos muszáj voltam ujrainstalálni az enigmát , más megoldás nem volt, a Dreambox explorer pluginnal , meglehet változtatni a jelszót feltéve ha tudjuk a régi jelszót icon33.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15154] [előzmény: (15148) Robertooo, 2020-02-28 19:01:14]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15145. Elküldve: 2020-02-28 08:32:41 [449.]

Sziasztok, elfelejtettem a jelszót a VU+ hoz, olvastam a neten, hogy van valami plugin Dream-explorer ezzel a pluginnal meglehet változtatni a jelszót, csak nem tudom ha működik e Blackhole alatt ? tudna adni valaki valami tanácsot? semmi kedvem törölni az enigmát...


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15148]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
55990. Elküldve: 2020-02-22 15:08:56 [450.]

Szia, igazad van, maximálisan egyetértek, inkább veszek egy eredeti akkumulátort Lenovo laptophoz, mert bárhogy számolok, a powerbank is a laptophoz belekerül annyiba, vagy még drágábba mint az eredeti akkumulátor a laptophoz


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #55991 #55994 #56006] [előzmény: (55988) gorog67, 2020-02-22 13:45:26]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 446
    / 18 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023545026779175 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail