| Találatok száma: 446 üzenet |
|
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
12039. Elküldve:
2026-02-06 08:57:29 |
[26.] |
...azt is írtam, hogy a Kaspersky internet security jelzet be, de zárjuk le a témát, hiába fogok erőlködni, hogy meggyőzzem itt a fórumtársaimat, látom hogy senki se hisz nekem, pedig az utolsó 3-4 évben soha sem volt virus a számitógépemen, mert csak szinte, technikai oldalakon járok, meg a egy pár web shopot böngészek azelőtt Eset internet security használtam, hát nagyon nem voltam megelégedve, mert ha esetleg bejelzet egy vírusra, pl. Trojan ra be is engedte a számitógépbe, igaz utána meg is találta és kitörölte, de amióta Kaspersky internet security használok, bejelez de nem engedi be,és jóval olcsóbb is. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Most is csak bejelzet hogy troján 10 darab, de bevallom, hogy utólag beijedtem de nem engedte be a vírust, feleslegesen letöröltem a Windowst. Utólag rájöttem nem tudom ha van e valami összefüggés, a link amit konvertálni akartam DRM védett, hogy talán ez csinálta volna hogy bejelzet a virus irtó, hát nem tudom...
|
| |
|
[válaszok erre: #12040]
|
[előzmény: (12033) Csuhi, 2026-02-05 14:20:10]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
12031. Elküldve:
2026-02-05 11:41:09 |
[27.] |
Újra installáltam a Windowst, engem már nem érdekel, nem konvertálok semmit...
valójában egy DRM védett linket akartam volna konvertálni, de közben rájöttem, ezt nem lehet konvertálni
|
| |
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
12025. Elküldve:
2026-02-04 23:20:51 |
[28.] |
próbáltam ezt a convertert, de tele van Virussal Trojan.gen talált 10 darabot, le kontrolaltam Kaspersky internet security val, először csak azt hittem, hogy vaklárma, de a számitógép egyfajtába restartol, leteszteltem a laptopomon is azon Eset van az is jelzett 10db trojant. akkor jelez a security ha a converterben download gombra nyomok.
|
| |
|
[válaszok erre: #12026 #12027 #12032]
|
[előzmény: (12020) Csuhi, 2026-02-01 18:13:26]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
15727. Elküldve:
2026-02-04 10:34:26 |
[29.] |
valójában nem fontos, az srvid csak arra van hogy szépen írja ki a csatorna nevét, én erre inkább a encoding.conf filet használom
|
| |
|
|
[előzmény: (15726) Csuhi, 2026-02-04 10:28:30]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
431. Elküldve:
2026-02-04 10:28:37 |
[30.] |
Magenta TV, Magio TV, DIGI SK CANAL+ nélkül
Az IPTV/OTT internetes televíziós szolgáltatások ügyfelei, nevezetesen a MAGENTA TV, a csehországi T-Mobile üzemeltetője, valamint a Magio TV és a DIGI Slovakia, a Slovak Telekom (ST) üzemeltetője, jelentős változással néznek szembe a CANAL+ tekintetében.
2026. február 9-től a CANAL+ streaming platform, amely a szolgáltatók tarifáinak része volt, mindhárom listázott televíziós platformról eltávolításra kerül. Egy hét múlva a CANAL+ streaming platform csak az M7 Group, a CANAL+ tagja, a Skylink műholdas (DTH) platform és a Skylink Live TV internetes (OTT) szolgáltatás üzemeltetője közvetlen ügyfelei számára lesz elérhető.
A Magenta TV, a DIGI SK és a Magio TV ügyfelei számára ez csak egy dolgot jelent - elveszítik a gazdag CANAL+ videótár filmcímeinek és sorozatainak megtekintésének lehetőségét. Ha érdeklődnek a VOD szolgáltatás iránt, megvásárolhatják azt a szolgáltató weboldalán - canalplus.cz.
A CANAL+ streaming platform eltávolítása a Magio TV, a DIGI SK és a T-Mobile kínálatából a következő időszakra vonatkozó kereskedelmi feltételekkel kapcsolatos nézeteltérés eredménye. A változás csak a fent említett CANAL+ streaming szolgáltatásra vonatkozik. A lineáris csatornák - konkrétan az adrenalin program, amely filmekből, sorozatokból és sportból áll, a CANAL+ Action és a tisztán sportcsatornát sugárzó CANAL+ Sport továbbra is mindhárom megnevezett platform részét képezik, ugyanolyan mértékben.
(én meg pont a Canal+ miatt váltottam Digi SK ra )
|
| |
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
15724. Elküldve:
2026-02-04 10:02:18 |
[31.] |
az egészből csak a dvb.api a fontos, oscam.srvid nem fontos, és az oscam.provid oscam magától felismeri a PROVID ot, úgy hogy nem fontos, ha nincs igy is működik
|
| |
|
[válaszok erre: #15725 #15726]
|
[előzmény: (15723) picaro, 2026-02-04 07:04:49]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
361. Elküldve:
2026-01-30 19:00:21 |
[32.] |
nincs
|
| |
|
|
[előzmény: (360) gerimur, 2026-01-30 17:56:41]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
11987. Elküldve:
2026-01-13 19:21:58 |
[33.] |
írtam PÜt és mellékeljétek a log fájlt,
/tmp/archivCZSK.log
|
| |
|
[válaszok erre: #11988]
|
[előzmény: (11983) tobias40, 2026-01-10 14:41:28]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
15686. Elküldve:
2026-01-13 04:21:38 |
[34.] |
Szia, én csak javaslom saját tapasztalatból, hogy írjál az AI Copilotnak (benne van az Edge böngészőben) és olyan beállítást ad neked az oscam-ra amiről még álmodni sem mertél volna.
|
| |
|
|
[előzmény: (15684) K. Tibor, 2026-01-12 20:37:08]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
92. Elküldve:
2026-01-10 16:57:36 |
[35.] |
Sziasztok, csak érdeklődni szeretnék, hogy akinek van ez az új Canal+ applikáció, és van benne a live tv, hogy milyen minőségben adják a csatornákat SD vagy HD vagy vegyesen, vagy van e olyan minőségi szinten mint a Sweet tv.
|
| |
|
[válaszok erre: #93 #95]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
11964. Elküldve:
2026-01-07 05:59:13 |
[36.] |
Maximális dicséret a munkádért, azért nem gondoltam volna, hogy ilyen ügyes vagy, hogy csinálsz egy ilyen scriptet
|
| |
|
|
[előzmény: (11959) Gabywap, 2026-01-06 13:50:18]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
15660. Elküldve:
2025-12-22 14:37:06 |
[37.] |
hát egy próbát megér, ez volt a téma egy külföldi fórumon, kb. 130 x belájkolták, hogy felgyorsul a kapcsolási idő.
|
| |
|
|
[előzmény: (15659) Csuhi, 2025-12-22 14:13:53]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
15658. Elküldve:
2025-12-22 14:05:38 |
[38.] |
ratelimitecm = 4
ratelimitseconds = 10
10 másodperc alatt legfeljebb 4 ECM kérés mehet ki. Ha több lenne, az OSCam lassítja vagy blokkolja, megakadályozza a túl sok ECM küldését és stabilabb lesz a dekódolás persze kevesebb fagyás és nem fog kockásodni a kép.
|
| |
|
[válaszok erre: #15661]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
15654. Elküldve:
2025-12-21 12:59:15 |
[39.] |
Sziasztok, egy külföldi fórumon találtam ezt a bejegyzést, ha a oscam serverbe be írod ezt akkor felgyorsul a kapcsolási idő az egyik csatornáról a másikra, gondoltam megosztom veletek
ratelimitecm = 4
ratelimitseconds = 10
nekem Digi Szlovákia van saját boxban, észrevehetően felgyorsult a kapcsolási idő.
|
| |
|
[válaszok erre: #15655 #15656 #15657 #15664]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
11873. Elküldve:
2025-12-17 15:02:43 |
[40.] |
Köszi az infót.
|
| |
|
|
[előzmény: (11872) pityu54, 2025-12-17 11:02:11]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
11871. Elküldve:
2025-12-17 10:55:50 |
[41.] |
Sziasztok, adott egy vu+ készülék openpli 9.x enigma van rajta, hogy lehet megtudni, hogy milyen verzió oscam esetleg cccam van installálva a készülékbe.
nem írja ki a verzió számot csak ennyit ír, hogy oscam
|
| |
|
[válaszok erre: #11872]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
111086. Elküldve:
2025-12-03 12:57:44 |
[42.] |
Sziasztok, amióta Digis vagyok , már ritkábban olvasom az one topicot, de most ,hogy testvérek lettek az One meg a Digi, hát igazán szívből sajnálok minden Magyar előfizetőt, igaz beraktak 2-3 új csatornát a kínálatba, meg ugyan úgy 2-3 csatornát lecsiszoltak HD minőségről SD-re, no meg a amit annyira várt mindenki a Canal+ Action, hát ez siralmas, 70% régi elavult sorozat este meg beadnak 3-4 filmet, hát most mit mondjak....ettől még a Film+ is jobb.
Összehasonlítani sem lehet a Szlovák Digi vagy Telekom csatornakiosztással és benne van a Canal + action, Canal+Sport ami 90% filmek, nehogy félre értse valaki (mert megtörténik itt gyakran) nem dicsekszem csak összehasonlítom a két szolgáltatót.
|
| |
|
[válaszok erre: #111087 #111088]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
900. Elküldve:
2025-11-26 04:32:48 |
[43.] |
Sziasztok, a Filmbox ra , hogy lehet regisztrálni, mert oda megyek, hogy hozzon létre egy új fiókot és valami voucher kódot kér, de honnan szerezzek kódot ?
https://play.filmboxplus.com/
|
| |
|
[válaszok erre: #902]
|
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
131. Elküldve:
2025-10-18 03:43:27 |
[44.] |
véletlenül nem a Temun vetted, ott árulnak ilyen lomokat 20€ ért, meg ennyi pénzért csodákat ne várjál.
két lehetőséged van, vagy visszaküldöd ahol vetted, vagy át installálod a firmwert, ha esetleg az instalálásnál döntenél...
innen le töltődheted a firmwaret : https://www.tanixtvbox.com/firmware-centre/
|
| |
|
|
[előzmény: (129) jofre0101, 2025-10-17 18:11:19]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
11657. Elküldve:
2025-09-30 14:50:32 |
[45.] |
estleg a plugin.imdb, én is használom.
|
| |
|
|
[előzmény: (11648) saalty, 2025-09-21 10:45:57]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
20323. Elküldve:
2025-09-25 06:19:42 |
[46.] |
Sziasztok, adott egy Vu+ solo2 készülék enigma Openpli 9.1, olvastam egy régebbi bejegyzést egy külföldi fórumon, hogy könnyedén lehet csinálni egy helyi proxy szervert (web szervert), PHP szkriptek futtatása, Cronjobok (automatikus feladatokra ) stb, csak a lényeg, nem volt oda irva, hogy hogyan kezdjem el....
tudna valaki segíteni, vagy valami linket dobni ahol részletesen le van írva..
|
| |
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
414. Elküldve:
2025-09-24 16:15:19 |
[47.] |
Sziasztok, szeretném megkérdezni mások nevében, konkrétan engem nem érint , no hogy most a Directone leadja a csatornákat az one nak akkor mi lesz a Szlovákiai magyarokkal akik nem akartak át menni a Thor műholdról az Astrára a 23,5 műholdra , mert gondolom a Directone től veszi a magyar csatornákat, ha nem tévedek.
Akkor most akkor marad minden a régi kerékvágásban ezen a téren? vagy lesz valami változás a Szlovákiában élő magyaroknak is akik az anno Freesatot használják.
|
| |
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
131903. Elküldve:
2025-09-24 07:58:42 |
[48.] |
Szia, ez a lista mi akar lenni, elárulod ?
|
| |
|
[válaszok erre: #131907]
|
[előzmény: (131899) beteg, 2025-09-23 18:32:09]
|
|
Törzstag  |
|

tamás_bátya
Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446
|
131894. Elküldve:
2025-09-23 12:41:41 |
[49.] |
lehet , hogy a lengyel canal + színvonalas, de a szlovák canal+ action inkább hasonlítanám film+ vagy mozi+ klónja , néha napján bedobnak valami újabb filmet, de semmi különös.
|
| |
|
[válaszok erre: #131895 #131896]
|
[előzmény: (131893) sky_digital, 2025-09-23 12:19:58]
|
|
Törzstag  |
|
|