Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499888/19 Témák: 19749 Tagok: 113683 Legújabb tag: stupeter Online: (269/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 18 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 446 üzenet

tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
348. Elküldve: 2024-07-02 15:50:28 [151.]

A 2023-as év végén váltottam a Digi szolgáltatásaira, és nagyon meg vagyok elégedve a kínálattal, hiszen számos magyar csatornát tartalmaz. Azonban a beüzemelés nem volt zökkenőmentes. Bementem a helyi Digi irodába, elmagyaráztam, hogy csak CA modult szeretnék, erre a Digi alkalmazott azt furulyázta , hogy a szerelő fog házhoz jönni. Azt hittem, egy CA modult én is be tudok tolni a készülékbe....
Megkérdeztem, ha ma megkötöm a szerződést, kapok-e CA modult vagy chip kártyát, de nem tudta megmondani... Tehát ki tudja? A szerelő hozza a kártyát és ő szereli be, így működik náluk. Még megkérdeztem, hogy mutassa már meg, hogy melyik gomb a távirányitón az EPG ? erre az mi ? nem tudja, hogy mit jelent ? Szerintem a Digi irodában csak azt tudják amire bevannak tanítva, azért ez szégyen ! meg szidja távol létében a kollega nőjét, hogy milyen hűje, meg semmit nem tud, hogy csak vele csináljam meg a szerződést, szerintem a provízió itt a motiváció, biztos kapnak 50-70€ egy szerződésért.
Majdnem két hetet vártam, amikor megjött a szerelő, kijelentette, hogy a Sony és a Panasonic televíziók nem kompatibilisek a CA modullal, és hogy Philips TV-t kellene vennem, mert azzal működni fog.
Ez már túl sok volt számomra! átvette a kártyát, és kirúgtam a házból a szerelőt.
Nekem egy VU+ készülékben van a kártya, Openatv 6 és CI+helper plugin segítségével tökéletesen működik.


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[válaszok erre: #349] [előzmény: (347) longoria, 2024-07-02 12:03:26]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
343. Elküldve: 2024-07-02 06:59:36 [152.]

Hát nem is csodálkozom, nem megy az üzlet, semmit mondó csatorna kínálat , az árak is csak emelkednek , akiknek van eszük menekülnek a Skylinktől.


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[előzmény: (340) arnold78, 2024-07-01 21:01:37]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
602. Elküldve: 2024-06-25 09:01:47 [153.]

Szia, én azért annyit hozzátennék, hogy ha van rá lehetőséged, legjobb hogy ha enigma2 alatt használod pl. én konkrétan Openplit használok , tökéletesen működik, userbouquetban vannak a csatornák , sorrendbe rakhatod a csatornákat, ja és gazdag epg tartalommal rendelkezik.
Android boxban, használva, szinte használhatatlan, epg szinte semmi, vagy csak minimális, idegbaj.....icon11.gif többször is kidobott, vagy lefagyott az aplikáció.
Már 2 éve Openpli alatt használom a sweet tv appot, és probléma mentesen működik.


Téma: Legális Streaming Szolgáltatások Fórum: Sat
[előzmény: (599) sztar1, 2024-06-17 21:06:12]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
130928. Elküldve: 2024-06-20 06:20:12 [154.]

arról nem írtak, hogy miért váltották le, esetleg nyugdíjba megy ?


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (130924) franjobp, 2024-06-15 08:10:39]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
19668. Elküldve: 2024-06-19 11:10:09 [155.]

Szia, ne vedd meg, nekem volt de nem tudtam szóra bírni Openpli alatt, viszont VTI vagy Blackhole alatt tökéletesen működöt. Igaz régi Solose boxon teszteltem ez nem támogatja a HEVC, igy ezt a funkciót nem tudtam kipróbálni.
Openplit használok, és nem akarok váltani más enigmára, igy visszaküldtem az ellanonak.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #19669] [előzmény: (19666) whalaky, 2024-06-19 06:33:02]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
595. Elküldve: 2024-06-17 12:50:59 [156.]

Köszi a választ. icon50.gif


Téma: Legális Streaming Szolgáltatások Fórum: Sat
[előzmény: (593) vpeti22, 2024-06-17 09:31:08]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
592. Elküldve: 2024-06-17 08:59:42 [157.]

Sziasztok, van valakinek Sweet tv ? Akarnák regisztrálni ,hogy ha kell-e a 7 napos próbaverzióhoz telefonszám és bankkártya szám ?


Téma: Legális Streaming Szolgáltatások Fórum: Sat
[válaszok erre: #593 #596 #597]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
575. Elküldve: 2024-05-23 13:37:35 [158.]

Szerintem ez az új MAX ez nem az anno HBOMAX, csak át nevezte magát MAX nak, megint 2-3 év és az új neve az lesz ,hogy X az új streaming szolgáltatás mindenkinek, és mindenütt nézheted stb. icon20.gif icon20.gif


Téma: Legális Streaming Szolgáltatások Fórum: Sat
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
19540. Elküldve: 2024-05-06 07:01:45 [159.]

Melyik fajta epg tűnt el teljesen? mert nekem működik eit és a lehel epg is , igaz openplit használok.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
9288. Elküldve: 2024-04-26 12:04:04 [160.]

köszönöm a tanácsot, igy már működik icon13.gif


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
9285. Elküldve: 2024-04-26 09:04:01 [161.]

Köszönöm neked is és Gabywap nak is, a screenshot sikerült, de csak fekete kép, nem jelenik meg a csatorna lista, persze tudom, hogy nálam van a hiba, valami nincs beállítva ...
0fd9ec828a0a71f182c0eaabf3d1c9a0.jpg

és homályos a kép is...


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #9286 #9287] [előzmény: (9283) Voyager1977, 2024-04-25 11:58:46]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
9281. Elküldve: 2024-04-25 09:27:59 [162.]

azt hiszem itt a megoldás,

Továbbfejlesztett exteplayer3

https://github.com/archivczsk/archivczsk/wiki/ServiceApp#vylep%C5%A1en%C3%BD-exteplayer3


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (9276) Sünce, 2024-04-24 16:36:38]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
9280. Elküldve: 2024-04-25 08:58:05 [163.]

Szia, lehet, hogy nem ide illő kérdés de érdekel nagyon, hogy ilyen Screenshot tot, a menüről ,hogyan csinálsz ?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #9282 #9283] [előzmény: (9278) Voyager1977, 2024-04-24 20:33:41]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
9269. Elküldve: 2024-04-23 09:07:44 [164.]

Szia, itt részletesen ír róla, mit hogyan...
Használj fordítót

https://digitalne.ellano.sk/magazin-7/pluginy-e2/item/chromium2#instplg


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #9276] [előzmény: (9268) Sünce, 2024-04-20 23:04:23]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
66498. Elküldve: 2024-03-13 13:27:21 [165.]

Bevallom az igazat, hogy nagyon nem olvastam bele a bejegyzésekbe a fórumon, mert valójában teljesen mást keresztem, csak valahogy bele botlottam a Spotify témába, tehát használható mobilra/tabletra és , hogy reklám mentes, stb.
Nem tudok visszaállni arra a bejegyzésre, mert az előzmények az böngészőmben ki van kapcsolva biztonsági okokból, de gondoltam, megkérdezem, hogy hátha esetleg van-e ilyen app? mert minden érdekel ami ingyenes icon21.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66499]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
66494. Elküldve: 2024-03-13 08:54:05 [166.]

Sziasztok, a napokban olvastam egy külföldi oldalon, hogy létezik egy ingyenes Spotify app androidra, csak nem találtam, hozzá linket, most akkor tényleg van ilyen, vagy csak kamu az egész?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66495 #66497]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
66421. Elküldve: 2024-03-01 10:59:59 [167.]

Valójában én sem értettem meg, csak ahogy a bepánikolt ismerőseim, mesélték, szinte mindenki ugyan azt a verziót mesélte, hogy mi történt a facebookal és a simkártyával, én biztos nem dőlök be ilyen mesének, hogy ,,küld már el a számod....stb.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (66420) e_lite, 2024-03-01 10:47:52]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
66419. Elküldve: 2024-03-01 09:43:13 [168.]

Sajnos ez van, helyesbitek a szimkártyát úgy teszi tönkre, hogy próbálgatja a pinkódot, persze 3 próba után a simkártya le blokkol .


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66420 #66422] [előzmény: (66418) garga pista, 2024-03-01 09:34:14]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
66417. Elküldve: 2024-03-01 08:57:09 [169.]

Sziasztok, figyelmeztetni szeretnék mindenkit, hogy a facebook messengeren terjed egy új virus !!!

Jön a barátodtól egy üzenetet ,, KÜLD MÁR EL A TELEFON SZÁMOD, HOGY RÉSZT VEHES AZ IKEA NYEREREMÉNY JÁTÉKBAN,, ha elküldöd a számod , kapol egy sms google verification kódot, ha a kódot beírod és elküldöd sms ben vagy a messengeren a Facebook fiókodnak lőttek.

Még az legrosszabb , hogy ez az új virus tönkre teszi a simkártyát is......!!!

Szerencsére nekem nincs Facebook fiókom, de nagyon sok ismerősöm felkeresett, elmesélte, hogy mi történt, hogy ha tudnák e segíteni, stb?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66418]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
66391. Elküldve: 2024-02-23 04:30:00 [170.]

Köszönöm a választ icon13.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (66389) KWP, 2024-02-22 21:59:16]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
66388. Elküldve: 2024-02-22 19:07:17 [171.]

Köszönöm mindenkinek az információt, de bevallom az igazat, hogy valahogy nem értetem, azt a részt értem, hogy Win 10 home ról nem mehetek át Win 11 pro ra,

De hogy ha vennék az üzleteben eredeti Win11 pro licencet, azt fel installálhatom ? fog működni legálisan? Ugyan azon a PC amire már egyszer regisztrálva volt egy Win10 home ?




Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66389]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
66380. Elküldve: 2024-02-22 14:52:34 [172.]

Sziasztok, adott egy 3 éves PC , már vettem rá eredeti USB Windows10 home oem licencet üzletben, azt szeretném meg tudni , ha erre a PC re vehetek e, és fel installálhatok Windows 11 Pro operációs rendszert?
Már próbálkoztam, letölteni a Microsoft oldalról a Windows 11 fájlt, el is kezdte installálni, de nem fogadja el a Windows 10 széria számot
Pedig a PC megfelel 100% a követelményeknek, és olvastam, hogy aki már megvette a Windows 10 operációs rendszert, ingyen, fel installálhatja a Windows 11 op.rendszert, de nekem nem akarja fel installálni, épp ezért gondoltam , hogy veszek egy uj Win 11 Pro.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66381 #66382 #66384 #66387]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
66335. Elküldve: 2024-02-18 13:10:57 [173.]

mi az a retekmost ?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66336] [előzmény: (66334) sztar1, 2024-02-18 10:04:42]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya


Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
6779. Elküldve: 2024-02-13 10:14:32 [174.]

esetleg még it van a vu+ https://rb.gy/zir4yr


Téma: Szakemberek segítsenek! Fórum: Sat
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 446
    / 18 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.021795034408569 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail