Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499896/6 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (57/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 4 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 78 üzenet

kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
18577. Elküldve: 2022-11-02 10:02:49 [51.]

Köszönöm, kipróbálom.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (18576) Nandi1, 2022-11-01 19:15:17]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
18575. Elküldve: 2022-11-01 14:54:46 [52.]

Szevasztok!
Mostanában az Xbox usb tuner dib0700 driverrel (Uno4kse Openatv képpel) csak a box áramtalanítása és újraindítása után üzemel. Ha átkapcsolok műholdra, és vissza, akkor se kép, se hang.
Tud valaki tippet adni a hiba megoldására?


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #18576]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
18136. Elküldve: 2022-02-16 16:21:43 [53.]

Nem tudom, hogy a Vti-nél is így van-e - de az OpenATV 6.4-ben az /usr/share/enigma2/display könyvtárban van a skin_display.xml állomány, abban lehet tanulmányozni és javítani. A kezelőfelület újraindítása uatán látható a változás. (Az eredeti fájlt érdemes elmentani.)


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (18095) Király74, 2022-02-01 12:04:43]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
5242. Elküldve: 2021-12-14 13:15:47 [54.]

Mégegyszer köszönöm, működik!


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #5243] [előzmény: (5239) greba, 2021-12-13 19:14:54]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
5240. Elküldve: 2021-12-13 19:19:46 [55.]

Nagyon köszönöm, megpróbálom,


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (5239) greba, 2021-12-13 19:14:54]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
5238. Elküldve: 2021-12-13 19:04:54 [56.]

Ha egy *. xml fájlt megváltoztatok (pl. timers.xml-ből egy script segítségével törlöm egy már látott film felvételének bejegyzését), akkor hogyan érvényesíthetem a Vuuno4kse gépen a változtatást? A kezelőfelület újraindítása, vagy a teljes reboot nem megoldás: ilyenkor a fájl eredeti tartalma valahogy visszaíródik. Az áramtalanítás és innen újból indítás ugyan megoldás lehetne, de én valamilyen scriptbeli paranccsal szeretném a problémát megoldani.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #5239]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
4628. Elküldve: 2021-07-18 18:59:06 [57.]

Köszönöm, megnézem. megnéztem, nem segített.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (4627) greba, 2021-07-18 17:58:21]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
4626. Elküldve: 2021-07-18 17:22:02 [58.]

Köszönöm a válaszod.
A 4097-tel a csomag catornái nézhetők, felvehetők (ez nekem fontos), csak EPG nem töltődik le. Más bouqeteknél (szintén 4097 van) lejön az EPG is.
Német forrás szerint a bájtsorozatból:
#SERVICE 4097:0:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:http. ...
A 4097 = Gstreamer multimédia lejátszó; 5001,5002,5003 = ServiceApp plugin és további lejátszók Az EPG-e nem hatnak. Az adatsorban a 0 utáni érték jelentése a műsor fajtája (TV, rádió, adat). Az ez után következő értékek határozzák meg az EPG-t.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
4624. Elküldve: 2021-07-18 13:44:39 [59.]

SOS!!! Tudna valaki segíteni az alábbi problémámban?

Egy e2m3u2bouquet nevű plugin *.m3u fájlból generált egy „userbouquet.e2m3u2b_iptv_edem_all-channels.tv” buket fájlt, aminek egy csatornára hivatkozása így néz ki:
#SERVICE 4097:0:1:7648:7cdc:2911:1010101:0:0:1:http%3a//qkq8sbwi.otttv.pw/iptv/XXX/204/index.m3u8#sapp_catchup-days=7&sapp_tvgid=146:Первый HD
#DESCRIPTION Первый HD
Generált hozzá az /etc/epgimport könyvtárba egy e2m3u2b_iptv_edem.sources.xml fájt, aminek tartalma:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<!-- Automatically generated by the e2m3u2b for Edem -->
<sources>
<sourcecat sourcecatname="IPTV Bouquet Maker/Edem">
<source type="gen_xmltv" nocheck="1" channels="http://127.0.0.1/file?action=download&;file=/media/hdd/E2m3u2bouquet/epg/e2m3u2b_iptv_edem_channels.xml.gz">
<description>Edem - Main EPG</description>
<url>http://epg.it999.ru/edem.xml.gz<;/url>
</source>
</sourcecat>
</sources>
Az e2m3u2b_iptv_edem_channels.xml fájlnak a fenti csatornának megfelelő sora:
<channel id="146">1:0:1:7648:7cdc:2911:1010101:0:0:1:http%3a//example.m3u8</channel> <!-- Первый HD -->
Letöltve az url-ben magadott fájlt, annak megfelelő sorai:
<channel id="146">
<display-name lang="ru">Первый HD</display-name>
</channel>
Látszólag minden egyezik, de az epgimport plugin nem tölt le EPG-ket a generált csatornákhoz.
Próbáltam úgy is az e2m3u2b_iptv_edem.sources.xml fájt változtatva:
channels=" file:///media/hdd/E2m3u2bouquet/epg/e2m3u2b_iptv_edem_channels.xml.gz">
de így se töltötte le. Az se segített, hogy az EPG letöltés előtt újraindítottam a kezelő felületet.
Vuuno4kse gépen, OpenATV 6.4 imidzzsel dolgozom.
Miben lehet a hiba?



Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #4625 #4627]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
3740. Elküldve: 2020-11-05 15:42:36 [60.]

Szia lonewolf839!
Lefuttattam smb2-vel a parancsot, hibaüzetetet adott:
Enable-WindowsOptionalFeature : Feature name SMB2Protocol is unknown.
At line:1 char:1
+ Enable-WindowsOptionalFeature -Online -FeatureName SMB2Protocol
+ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
+ CategoryInfo : NotSpecified: (:) [Enable-WindowsOptionalFeature], COMException
+ FullyQualifiedErrorId : Microsoft.Dism.Commands.EnableWindowsOptionalFeatureCommand
Eszembe jutott, hnogy az smb1-et már korábban engedélyztem a NAS eléréséhez. Itt: Vezérlőpult - Programok és szolgáltatások - balodali menüben - Windows-szolgáltatások be- és kikapcsolása.
Kösz a próbálkozást.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (3739) lonewolf839, 2020-11-05 09:28:21]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
3733. Elküldve: 2020-11-03 16:37:38 [61.]

Szia lonewolf839!
Köszönöm a tanácsot. A parancs lefuttatása után a visszajelzés: Online:true, RestartNeed: false. Ezek szerint már a korábbi próbálkozásaimmal is engedélyeztem az smb1-et.
Átnézve a Webifen a telepített samba csomagokat, mindegyik samba4. Az /etc/samba/distro/smb-global.conf fájlban ez látszik: min protocol = SMB2_02.
Próbáltam a disable netbios = Yes-t No-ra állítani, a W10-ben engedélyezni a netbios over tcpip, de ez sem segített.
Sok beállítási lehetőség van az /etc/samba könyvtár fájljaiban, de a beállítások többségét nem tudom, hogy mit jelent. pedig az az érzésem, hogy itt kéne kereskednem.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #3739] [előzmény: (3728) lonewolf839, 2020-11-02 12:49:19]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
3727. Elküldve: 2020-10-31 11:42:06 [62.]

A w10 Home-os gép egyik fájlkezelője sem tudja elérni, a másik, a W10 Pro-s gép minden fájlkezelője teljesen eléri az Uno-t.
A jelszó tudomásom szerint csak az FTP-re, SSH-ra vonatkozik, a fájlkezelőre nem.
FTP-vel természetesen el tudom a Home-os gépről is érni, de a TC használata sokkal kényelmesebb: állandóan nyitna van, a szükséges könyvtár egy fülre kattintva megnyílik, a felvett filmbe közvetlenül bele tudok nézni, stb.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #3728 #3729] [előzmény: (3712) gorog67, 2020-10-27 20:20:32]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
3705. Elküldve: 2020-10-27 17:40:35 [63.]

Köszönöm, de nem az FTP-t szeretném használni, mert az csak a root főkönyvtárat látja, a harddiszket nem.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #3706] [előzmény: (3692) attila.scourgeofgod, 2020-10-26 18:42:32]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
3691. Elküldve: 2020-10-26 17:55:25 [64.]

A múlt héten váltottam az OpenATV 6.3-ról 6.4-re. Azóta a Windows 10 Home-os gépemen, amelyiken dolgozni szoktam, semelyik fájlkezelő (így a TC sem) tudja elérni a Vuuno4kse-t (hibaüzenet: hálózati elérési ót nemtalálható).
A Webif és a Dreamboxedit látja, sőt a W10 pro gép fájlkezelői is. A 6.3-on is már használtam jelszót.
A Google-n ajánlottak nem adtak megoldást a problémára.
Kérem, tud-e valaki segíteni a megoldásban.



Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #3692 #3693 #3695 #3699 #3709]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
3507. Elküldve: 2020-07-24 16:39:20 [65.]

Ellenőtiztem, az exteplayer3 van beállítva.
Hogyan kell konvertálni?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (3505) Blindspot, 2020-07-24 13:33:27]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
3504. Elküldve: 2020-07-24 13:30:54 [66.]

Próbálkoztam átszerkeszteni, de az nem segített. Az átkonvertálás az valami más?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #3505] [előzmény: (3501) balu91, 2020-07-23 18:48:31]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
3500. Elküldve: 2020-07-23 13:42:20 [67.]

Sziasztok!
Valaki meg tudná magyarázni, mi lehet az oka, hogy egyes IPTV csatornák megjeleníthetők buketből, mások csak E2iplayeren. (Fontos lenne számomra, hogy az előfizetett csatornáimat buketből tudjam lejátszani.)



Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #3501 #3501]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
3499. Elküldve: 2020-07-23 13:41:15 [68.]

Sziasztok!
Valaki meg á magyarázni, mi lehet az oka, hogy egyes IPTV csatornák megjeleníthetők buketből, mások csak E2iplayeren. (Fontos lenne számomra, hogy az előfizetett csatornáimat buketből tudjam lejátszani.)



Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
5623. Elküldve: 2020-07-13 18:33:05 [69.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[előzmény: (5578) petersk, 2020-07-11 11:09:39]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
5580. Elküldve: 2020-07-12 10:50:47 [70.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[előzmény: (5578) petersk, 2020-07-11 11:09:39]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
5576. Elküldve: 2020-07-11 10:02:30 [71.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #5577 #5578] [előzmény: (5573) petersk, 2020-07-10 18:08:07]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
5572. Elküldve: 2020-07-10 18:04:21 [72.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #5573]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
15688. Elküldve: 2020-07-09 19:17:22 [73.]

А Tvheadend-dal lehet időzített felvételt is készíteni? (A VLC is tud nézés közben felvenni.)


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15689] [előzmény: (15685) silent75, 2020-07-09 16:44:03]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
15687. Elküldve: 2020-07-09 17:09:58 [74.]

köszönöm.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (15685) silent75, 2020-07-09 16:44:03]
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacss49


Tagság: 2020-04-30 18:01:01
Tagszám: #136505
Hozzászólások: 78
15686. Elküldve: 2020-07-09 17:08:20 [75.]

Nálad azért nem működhet, mert a key utáni karaktersort átírtam XXXXXXX-re.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
Kezdő
kovacss49 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 78
    / 4 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022656917572021 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail