| Találatok száma: 2642 üzenet |
|
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
9070. Elküldve:
2023-06-27 17:14:39 |
[226.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #9071 #9072]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
9069. Elküldve:
2023-06-27 13:45:16 |
[227.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (9067) Csuhi, 2023-06-27 10:02:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
9066. Elküldve:
2023-06-27 02:28:44 |
[228.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #9067 #9068]
|
[előzmény: (9059) adam35, 2023-06-26 08:38:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
9032. Elküldve:
2023-06-23 00:50:32 |
[229.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #9033 #9034 #9038]
|
[előzmény: (9029) Benedek012, 2023-06-22 11:11:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
2600. Elküldve:
2023-06-04 21:34:27 |
[231.] |
Hát nem volt egy nagy ász, aki az encodereket beállította...
26fps az alapcsatornán...
A többi sd-ből felskálázva 30fps full hd-ra, hogy egye a sávot.
|
| |
|
|
[előzmény: (2599) drogos, 2023-06-04 20:24:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
4590. Elküldve:
2023-06-01 02:30:08 |
[233.] |
Szomorú, hogy itt tartunk 2023-ban...
Akinek a munkája nem engedi meg, hogy helyhez kötött TV előfizetést kössön, az teljes pénzért kap egy erősen korlátozott szolgáltatást...
A Sweet helyében kivenném az összes TV2 csatornát, vagy legfeljebb egy kiegészítő csomagként értékesíteném, ha van olyan, akinek így is kell.
Akik leszarják, vagy a technikai fejlettségük miatt nem tudják korlátozni, azokat majd bírságolják?
|
| |
|
|
[előzmény: (4587) attila.scourgeofgod, 2023-05-31 19:59:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
4586. Elküldve:
2023-05-31 19:26:19 |
[234.] |
Illetve Digi Online, Yettel TV, Direct One? Ezeknél mehet?
|
| |
|
[válaszok erre: #4587]
|
[előzmény: (4584) Kardos Attila, 2023-05-31 16:01:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
4585. Elküldve:
2023-05-31 16:30:44 |
[235.] |
Oké, de miért csak bizonyos műsoroknál? Egy 50 éve forgatott Columbo tabu, de egy 5 éves film mehet a Mozi+-on?
|
| |
|
|
[előzmény: (4584) Kardos Attila, 2023-05-31 16:01:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
4583. Elküldve:
2023-05-31 14:54:35 |
[236.] |
Erről van valami infó? Bizonyos műsoroknál jelenik meg a TV2 csoport csatornáin.
Sweet TV:
Telekom TV Go:
|
| |
|
[válaszok erre: #4584]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
8494. Elküldve:
2022-12-19 20:33:35 |
[238.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #8498]
|
[előzmény: (8493) noid, 2022-12-19 18:31:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
8488. Elküldve:
2022-12-18 15:37:32 |
[239.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #8489]
|
[előzmény: (8482) totopad, 2022-12-18 08:59:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
1544. Elküldve:
2022-07-13 19:29:05 |
[241.] |
Sajnos valóban meghalt... A régi api-t kilőtték. Érdekes módon pont akkor, amikor beszélgettünk róla. Akkor csak nézegessék odabent a stúdióban, mert én ez miatt nem fogok laptopon tévézni.
|
| |
|
[válaszok erre: #1546]
|
[előzmény: (1541) MrX, 2022-07-12 14:18:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
1540. Elküldve:
2022-07-10 22:37:41 |
[242.] |
Celeburdi féle mytvpro kell neked. Van pc-re és androidra is. Azzal még előcsalogatható a régi hls stream.
|
| |
|
[válaszok erre: #1541]
|
[előzmény: (1535) Voyager1977, 2022-07-06 21:30:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
7899. Elküldve:
2022-02-18 23:13:59 |
[243.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #7900]
|
[előzmény: (7893) wolf79, 2022-02-17 10:41:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
7892. Elküldve:
2022-02-17 00:24:52 |
[244.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #7893]
|
[előzmény: (7891) wolf79, 2022-02-16 08:03:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
6623. Elküldve:
2021-10-05 20:48:44 |
[245.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (6570) sirjohn771103, 2021-09-29 21:23:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
6592. Elküldve:
2021-10-01 20:55:07 |
[246.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #6593]
|
[előzmény: (6572) br, 2021-09-29 23:12:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
6574. Elküldve:
2021-09-30 21:27:31 |
[247.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #6575]
|
[előzmény: (6573) lacoka, 2021-09-30 01:06:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
6572. Elküldve:
2021-09-29 23:12:19 |
[248.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #6573 #6592]
|
[előzmény: (6571) lacoka, 2021-09-29 22:47:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
863. Elküldve:
2021-09-04 21:27:07 |
[249.] |
Ahol megtörtént a 700 MHz-es frekvenciák kiürítése, és az mpeg4-re átállás, ott sajnos ez a helyzet. Nincs már nagra2 a kódolt csatikon, kivéve a filmnow-t. Pár városban megy még az ingyenmozi, de már ott se sokáig.
|
| |
|
[válaszok erre: #864 #864]
|
[előzmény: (862) Droidservicer, 2021-09-04 20:11:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|