Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499680/1 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (54/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 106 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 2642 üzenet

br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
43834. Elküldve: 2014-09-21 16:32:41 [526.]

Nem hivatalos, a Wayteq honlapján jelent meg ez a kép... Bár ha valakiknél lehet kiszivárogtatott infó, az pont a Wayteq.
C8 azért nem cserél, mert a minimax adásszünetében ad.
A Muzsika helyett szerintem a Da Vinci-hez akarták rakni az "új" feliratot.



Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #43838] [előzmény: (43825) mcfly100, 2014-09-21 08:30:50]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
43823. Elküldve: 2014-09-21 01:24:58 [527.]

mindigtv-csatorna-bovites-2014-osz.png


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #43824 #43825 #43827] [előzmény: (43347) Permi, 2014-08-30 17:07:40]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
43325. Elküldve: 2014-08-28 17:37:13 [528.]

Win 7 alatt kép-hang rendben lav filters-el.
https://github.com/Nevcairiel/LAVFilters/releases


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (43317) zpking, 2014-08-27 22:35:46]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
41916. Elküldve: 2014-06-30 19:49:17 [529.]

Pécsen nem lehetne egy frekicserét csinálni? B-D multiplexek... A B gyertyalángon, a D meg dönget, a legerősebb. E meg ahogy olvasom, még gyérebb lesz.
Legalább a jelenlegi csomagokat tudjuk normálisan fogni, ha már a bővítésből ki is maradunk a két korlátozott multiplex miatt...


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
4013. Elküldve: 2014-06-30 19:27:18 [530.]

V 030B00 E2 48C19B86A4E2EB7288DFDCE7C2BB7577

oscam ymod-dal megy az összes SD/HD


Téma: Viaccess Fórum: Sat
[válaszok erre: #4014] [előzmény: (4012) catalina, 2014-06-30 18:01:23]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
41660. Elküldve: 2014-06-22 08:20:21 [531.]

Azért pesten nem olyan könnyű megfogni a szlovákokat... :)


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (41657) AmikoLaci, 2014-06-21 20:41:37]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
41655. Elküldve: 2014-06-21 15:45:56 [532.]

Jó helyen lakhatsz, ha bejönnek a szlovákok. Pedig azok vertikálisan adnak...


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #41657] [előzmény: (41654) warp, 2014-06-21 12:14:02]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
41358. Elküldve: 2014-06-12 20:27:29 [533.]

Hát ez kb. annyit jelent, hogy vagy az RTL/TV2 páros jön HD-ban, vagy a DW. Arra kevés esélyt látok, hogy új, FTA HD jöjjön. Max Fix.HD jöhetne szóba, de arra az SD-t is sajnálnám.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (41347) treiby85, 2014-06-12 17:50:10]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
41357. Elküldve: 2014-06-12 20:21:43 [534.]

Én sem értem, hogy miért nem lehet normálisan kitölteni azt a nyamvadt epg-t. Évek óta ilyen szar.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #41359 #41361] [előzmény: (41352) kalimera, 2014-06-12 18:36:00]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
16861. Elküldve: 2014-05-20 22:14:49 [535.]

Értem én, hogy a gyerek sír az esti meséért, de ez azért tényleg vicc...

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mk-nem-lesz-elo-tv-kozvetites-az-ujpest-dvtk-dontorol-2336947


Téma: Magyar Televízió HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #16862]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
1279. Elküldve: 2014-04-28 22:50:18 [536.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #1281] [előzmény: (1267) Zkm, 2014-04-26 14:49:41]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
40655. Elküldve: 2014-04-28 22:15:46 [537.]

Vegyél inkább egy új kábelt, mint a régit toldozgatod...


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #40656]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
95. Elküldve: 2014-04-26 20:14:22 [538.]

Kérdés, hogy megéri-e egy erőművet üzemeltetni napi x órában, vagy olcsóbb az előfizetés :)


Téma: NDS kódrendszer Fórum: Sat
[válaszok erre: #96] [előzmény: (93) celeburdi, 2014-04-26 14:58:02]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
40596. Elküldve: 2014-04-23 08:27:10 [539.]

Ezek valószínűleg bekerülnek a bővítésnél, mivel az androidos appban elindultak a videotár szolgáltatásban:

FTA (?): hatoscsatorna
Fizetős: Film Cafe, Film Mánia, Megamax, Spektrum Home, Travel, TV Paprika


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #40599]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
2082. Elküldve: 2014-04-18 15:46:38 [540.]

I 060400 04 F3E9E5828C2B8C6ABBEC130DFBB883FD; Bulsatcom (39°E)


Téma: Ird** open Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
40486. Elküldve: 2014-04-11 08:40:39 [541.]

Hasonló a helyzet Pécsen is, a B mux gyertyalángon, a másik kettő meg dönget. A szomszédok miatt van korlátozás...


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (40479) t65lala, 2014-04-10 11:36:04]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
1574. Elküldve: 2014-04-07 06:36:52 [542.]

http://dtvnews.hu/hirek/uj-hangkodeket-tesztel-a-tv2

A tv2 LC-AAC kodeket használ, az összes többi adó pedig HE-AAC-t (a cikk óta már a normál hangsávot is átállították). A monogram sajnos nem képes váltani a kettő között. Nálam ha AC3-as csatiról váltok oda (pl. m1 HD), akkor működik, utána viszont a többi nem megy, csak ha előtte megint rákapcsolok egy AC3-asra... LAV-val nincs ilyen probléma.
https://github.com/Nevcairiel/LAVFilters/releases


Téma: DVBVIEWER Fórum: Sat
[előzmény: (1573) 444tibi, 2014-04-06 19:05:29]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
1570. Elküldve: 2014-04-04 12:03:50 [543.]

Monogram nem viszi a tv2 hangot. LAV-val menni fog, vagy esetleg DivX, bár a LAV jobb szerintem.


Téma: DVBVIEWER Fórum: Sat
[válaszok erre: #1571] [előzmény: (1568) 444tibi, 2014-04-04 10:31:07]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
3414. Elküldve: 2014-03-28 09:49:19 [544.]

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/valtozas-az-olcso-tv-ingyenes-csomagjaban.html?Itemid=2


Téma: Olcsó TV Fórum: Sat
[válaszok erre: #3415] [előzmény: (3413) zolpol, 2014-03-28 09:45:39]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
6935. Elküldve: 2014-03-10 20:15:58 [545.]

"Az erősítőt rakhatod a beltéri mögé közvetlenül"

Az erősítőt az antennához a lehető legközelebb kell rakni, különben nem csak a hasznos jelet, hanem a kábel által elnyelt zavarokat is erősíti. Rövid kábel (<20m) nem érdemes használni, mert csak zajforrásként funkcionál.


Téma: ASTRA 2E, ASTRA 2F (28.2°E) Fórum: Sat
[válaszok erre: #6936] [előzmény: (6926) Böszi, 2014-03-10 14:07:11]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
1566. Elküldve: 2014-03-09 23:10:20 [546.]

Próbáljátok ki a LAVFilters-t, nálam bevált. Minden mással csak bajom volt, instabil, hardveres gyorsítás hiánya, akadozás, rossz képminőség, képméretarány gond, kép-hang asszinkron... Ez tökéletes, bár én win7-et használok.

https://github.com/Nevcairiel/LAVFilters/releases


Téma: DVBVIEWER Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
6915. Elküldve: 2014-03-08 19:23:06 [547.]

A dokkoló is ki volt húzva?


Téma: ASTRA 2E, ASTRA 2F (28.2°E) Fórum: Sat
[válaszok erre: #6917] [előzmény: (6913) payback12, 2014-03-08 18:03:56]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
40053. Elküldve: 2014-03-07 16:48:59 [548.]

Nagyon sok helyen képtelenség befogni a pécsi B muxot, még az adótól 15-20 km-re is, miközben a másik két mux stabil. Sajnos a Mecsek terepviszonyai közbeszólnak. Főleg a Misinától északra fekvő településeken van baj, dél fele már nem sok hegy van. Én Kabheggyel próbálkoztam, sajnos onnan is pont a B nem jött be. A többi adó esélytelen, mert brutál takarásban van. Mindez egy 25 ezres város kellős közepén, és itt nincs átjátszó :/


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (40040) franjobp, 2014-03-07 09:44:06]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
6905. Elküldve: 2014-03-07 16:27:59 [549.]

Mi lenne, ha szép sorban kikapcsolnád a lehetséges zavaró berendezéseket?
Persze társasház esetén lehet, hogy nem is nálad van a bibi...


Téma: ASTRA 2E, ASTRA 2F (28.2°E) Fórum: Sat
[előzmény: (6904) payback12, 2014-03-07 16:24:52]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 2642
    / 106 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022378206253052 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail