| Találatok száma: 2642 üzenet |
|
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
43834. Elküldve:
2014-09-21 16:32:41 |
[526.] |
Nem hivatalos, a Wayteq honlapján jelent meg ez a kép... Bár ha valakiknél lehet kiszivárogtatott infó, az pont a Wayteq.
C8 azért nem cserél, mert a minimax adásszünetében ad.
A Muzsika helyett szerintem a Da Vinci-hez akarták rakni az "új" feliratot.
|
| |
|
[válaszok erre: #43838]
|
[előzmény: (43825) mcfly100, 2014-09-21 08:30:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
41916. Elküldve:
2014-06-30 19:49:17 |
[529.] |
Pécsen nem lehetne egy frekicserét csinálni? B-D multiplexek... A B gyertyalángon, a D meg dönget, a legerősebb. E meg ahogy olvasom, még gyérebb lesz.
Legalább a jelenlegi csomagokat tudjuk normálisan fogni, ha már a bővítésből ki is maradunk a két korlátozott multiplex miatt...
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
4013. Elküldve:
2014-06-30 19:27:18 |
[530.] |
V 030B00 E2 48C19B86A4E2EB7288DFDCE7C2BB7577
oscam ymod-dal megy az összes SD/HD
|
| |
|
[válaszok erre: #4014]
|
[előzmény: (4012) catalina, 2014-06-30 18:01:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
41660. Elküldve:
2014-06-22 08:20:21 |
[531.] |
Azért pesten nem olyan könnyű megfogni a szlovákokat... :)
|
| |
|
|
[előzmény: (41657) AmikoLaci, 2014-06-21 20:41:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
41655. Elküldve:
2014-06-21 15:45:56 |
[532.] |
Jó helyen lakhatsz, ha bejönnek a szlovákok. Pedig azok vertikálisan adnak...
|
| |
|
[válaszok erre: #41657]
|
[előzmény: (41654) warp, 2014-06-21 12:14:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
41358. Elküldve:
2014-06-12 20:27:29 |
[533.] |
Hát ez kb. annyit jelent, hogy vagy az RTL/TV2 páros jön HD-ban, vagy a DW. Arra kevés esélyt látok, hogy új, FTA HD jöjjön. Max Fix.HD jöhetne szóba, de arra az SD-t is sajnálnám.
|
| |
|
|
[előzmény: (41347) treiby85, 2014-06-12 17:50:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
41357. Elküldve:
2014-06-12 20:21:43 |
[534.] |
Én sem értem, hogy miért nem lehet normálisan kitölteni azt a nyamvadt epg-t. Évek óta ilyen szar.
|
| |
|
[válaszok erre: #41359 #41361]
|
[előzmény: (41352) kalimera, 2014-06-12 18:36:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
1279. Elküldve:
2014-04-28 22:50:18 |
[536.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #1281]
|
[előzmény: (1267) Zkm, 2014-04-26 14:49:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
40655. Elküldve:
2014-04-28 22:15:46 |
[537.] |
Vegyél inkább egy új kábelt, mint a régit toldozgatod...
|
| |
|
[válaszok erre: #40656]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
95. Elküldve:
2014-04-26 20:14:22 |
[538.] |
Kérdés, hogy megéri-e egy erőművet üzemeltetni napi x órában, vagy olcsóbb az előfizetés :)
|
| |
|
[válaszok erre: #96]
|
[előzmény: (93) celeburdi, 2014-04-26 14:58:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
40596. Elküldve:
2014-04-23 08:27:10 |
[539.] |
Ezek valószínűleg bekerülnek a bővítésnél, mivel az androidos appban elindultak a videotár szolgáltatásban:
FTA (?): hatoscsatorna
Fizetős: Film Cafe, Film Mánia, Megamax, Spektrum Home, Travel, TV Paprika
|
| |
|
[válaszok erre: #40599]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
2082. Elküldve:
2014-04-18 15:46:38 |
[540.] |
I 060400 04 F3E9E5828C2B8C6ABBEC130DFBB883FD; Bulsatcom (39°E)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
40486. Elküldve:
2014-04-11 08:40:39 |
[541.] |
Hasonló a helyzet Pécsen is, a B mux gyertyalángon, a másik kettő meg dönget. A szomszédok miatt van korlátozás...
|
| |
|
|
[előzmény: (40479) t65lala, 2014-04-10 11:36:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
1570. Elküldve:
2014-04-04 12:03:50 |
[543.] |
Monogram nem viszi a tv2 hangot. LAV-val menni fog, vagy esetleg DivX, bár a LAV jobb szerintem.
|
| |
|
[válaszok erre: #1571]
|
[előzmény: (1568) 444tibi, 2014-04-04 10:31:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
6935. Elküldve:
2014-03-10 20:15:58 |
[545.] |
"Az erősítőt rakhatod a beltéri mögé közvetlenül"
Az erősítőt az antennához a lehető legközelebb kell rakni, különben nem csak a hasznos jelet, hanem a kábel által elnyelt zavarokat is erősíti. Rövid kábel (<20m) nem érdemes használni, mert csak zajforrásként funkcionál.
|
| |
|
[válaszok erre: #6936]
|
[előzmény: (6926) Böszi, 2014-03-10 14:07:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
1566. Elküldve:
2014-03-09 23:10:20 |
[546.] |
Próbáljátok ki a LAVFilters-t, nálam bevált. Minden mással csak bajom volt, instabil, hardveres gyorsítás hiánya, akadozás, rossz képminőség, képméretarány gond, kép-hang asszinkron... Ez tökéletes, bár én win7-et használok.
https://github.com/Nevcairiel/LAVFilters/releases
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
6915. Elküldve:
2014-03-08 19:23:06 |
[547.] |
A dokkoló is ki volt húzva?
|
| |
|
[válaszok erre: #6917]
|
[előzmény: (6913) payback12, 2014-03-08 18:03:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
40053. Elküldve:
2014-03-07 16:48:59 |
[548.] |
Nagyon sok helyen képtelenség befogni a pécsi B muxot, még az adótól 15-20 km-re is, miközben a másik két mux stabil. Sajnos a Mecsek terepviszonyai közbeszólnak. Főleg a Misinától északra fekvő településeken van baj, dél fele már nem sok hegy van. Én Kabheggyel próbálkoztam, sajnos onnan is pont a B nem jött be. A többi adó esélytelen, mert brutál takarásban van. Mindez egy 25 ezres város kellős közepén, és itt nincs átjátszó :/
|
| |
|
|
[előzmény: (40040) franjobp, 2014-03-07 09:44:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
6905. Elküldve:
2014-03-07 16:27:59 |
[549.] |
Mi lenne, ha szép sorban kikapcsolnád a lehetséges zavaró berendezéseket?
Persze társasház esetén lehet, hogy nem is nálad van a bibi...
|
| |
|
|
[előzmény: (6904) payback12, 2014-03-07 16:24:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|