| Találatok száma: 2642 üzenet |
|
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
6876. Elküldve:
2014-03-04 01:17:30 |
[551.] |
Az LNB a felső sávot 10600, az alsót 9750 MHz-el csökkentve továbbítja, így ez a tp 12480-10600=1880MHz-en jön le a kábelen, ami sajnos eléggé zavart freki.
Érdemes ránézni az alsó sávban a 1880+9750=11630 körüli frekikre valamelyik másik holdon (itt nincs ezen a frekin tp), hogy nincs-e hasonló jelcsökkenés.
|
| |
|
[válaszok erre: #6877 #6878]
|
[előzmény: (6871) payback12, 2014-03-03 21:39:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
6857. Elküldve:
2014-03-01 22:35:32 |
[552.] |
100-assal 83% jelenleg Baranyában, tökéletes. Te merre laksz?
|
| |
|
|
[előzmény: (6855) payback12, 2014-03-01 18:03:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
3856. Elküldve:
2014-03-01 22:20:19 |
[553.] |
Eddig is 24 órás volt, csak a magyar kártyák 23-tól nyitották.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
39958. Elküldve:
2014-02-24 13:24:17 |
[554.] |
Nem csak az mtva csatornákon ilyen, hanem az összes csatornán...
|
| |
|
[válaszok erre: #39959 #39987]
|
[előzmény: (39954) benikeee16, 2014-02-24 07:26:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
39949. Elküldve:
2014-02-23 21:24:56 |
[555.] |
Mikor érjük már meg, hogy a mindigtv-n normálisan töltik ki az EPG-t? És nem a fejléc mezőben kezdődik a műsor tartalmának leírása, ami így bizonyos beltériknél és dvb szoftvereknél lemarad, így az egész érthetetlen lesz?
|
| |
|
[válaszok erre: #39950 #39951 #39953]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
39925. Elküldve:
2014-02-21 08:41:35 |
[556.] |
Gondolom a tv2-n csak nálam nincs hang. Eddig csak az eredeti hangsávon nem volt a kodekváltás óta, most már a simán sincs, biztos azt is átvariálták :/
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
39924. Elküldve:
2014-02-20 08:08:59 |
[557.] |
Nahát, valóban. Pedig így lenne logikus...
|
| |
|
|
[előzmény: (39920) treiby85, 2014-02-19 10:41:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
39919. Elküldve:
2014-02-18 23:50:30 |
[558.] |
Akkor a Minimax-ot is ki kéne rakni, mert azt a sávszélt használja a Dorcel este. Viszont a Muzsika helyett bármi jobb lenne...
|
| |
|
[válaszok erre: #39920 #39929]
|
[előzmény: (39918) treiby85, 2014-02-18 22:05:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
39210. Elküldve:
2013-12-30 23:09:01 |
[559.] |
Azért most, hogy kiürültek az analóg frekik, átrakhatnák valami olyan frekire a B muxot, ahol nem ilyen gyertyaláng teljesítménnyel kell adni. Úgyis nagyon benne vannak a frekicsereberében... Röhej, hogy az adótól 10-15 km-re már nincs jel...
Egyébként Kabhegyről lenne még sansz, onnan a 22-es csatit (C mux) akadásmentesen nézem, pedig papíron az a leggyengébb. Viszont a másik kettőt nem keresi le :/
|
| |
|
|
[előzmény: (39194) Németh Miklós, 2013-12-29 22:07:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
897. Elküldve:
2013-12-30 21:58:58 |
[560.] |
Az első wifi-re van.
|
| |
|
|
[előzmény: (894) bunyip, 2013-12-25 12:40:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
39193. Elküldve:
2013-12-29 21:23:32 |
[562.] |
Én is szenvedek a B mux-szal. 11 km-re van pécsi tv torony (takarásban), de csak az A és a C jön. Sajnos a B mux teljesítménye kevesebb, mint a harmada a másik kettőnek. Komoly antennára nem akarok beruházni, mert alig-alig vagyok itthon, most egy pici 20 elemes logper van kint.
|
| |
|
[válaszok erre: #39194]
|
[előzmény: (39141) teleholdkóros, 2013-12-26 17:30:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
724. Elküldve:
2013-12-20 16:45:14 |
[563.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #725 #727 #729]
|
[előzmény: (721) celeburdi, 2013-12-19 22:41:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
38600. Elküldve:
2013-11-27 14:41:56 |
[564.] |
Úgy tűnik, hogy a mindig az unatkozó háziasszonyok szolgáltatója akar lenni. A férfiak által is nézhető tartalmakat kiveszik, és ilyen szutykokat raknak a helyükre :/
|
| |
|
[válaszok erre: #38601 #38606]
|
[előzmény: (38588) miki2002, 2013-11-27 06:30:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
38561. Elküldve:
2013-11-26 06:25:45 |
[565.] |
Ez most komoly, hogy a pro4 kikerül? Ráadásul super tv2 lesz helyette? Minek még egy gagyi limonádé csatorna? Nincs elég műreality és szappanopera a két ingyenes kertévén? a d1-et már nem is kommentálom... Lassan szlogent lehetne váltani: semmi ami kell, és minden ami nem!
|
| |
|
[válaszok erre: #38562 #38577]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
37321. Elküldve:
2013-09-30 09:22:26 |
[566.] |
Azért abból elég nagy botrány lenne, ha a nagy dirrel-durral promotált digitális átállás végére a 7 ingyenes csatornából csak 6 maradna... Rózsa Gyurinak lenne mit magyarázkodnia. Mert ugye 6<7
|
| |
|
[válaszok erre: #37322]
|
[előzmény: (37319) yaksi, 2013-09-30 08:42:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
2199. Elküldve:
2013-09-07 15:38:54 |
[567.] |
Próbálj létrehozni egy movie nevű könyvtárat a pen gyökerében (ftp vagy telnet: mkdir media/usb/movie), a korábbi image-ekben csak akkor jelent meg a felvételi útvonal menü, ha látott ilyet...
|
| |
|
[válaszok erre: #2200]
|
[előzmény: (2198) Melba, 2013-09-07 14:26:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
3783. Elküldve:
2013-08-03 17:26:43 |
[568.] |
Astra 3B 23.5E 12402V DVB-S2 8PSK 30000 3/4
|
| |
|
[válaszok erre: #3784 #3785]
|
[előzmény: (3782) neo81, 2013-08-03 15:26:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
2140. Elküldve:
2013-07-25 20:10:13 |
[570.] |
Anno használtam 3G modemmel a duomat. Gisclub 3g vagy Galaxysat image volt a megoldás. Azóta lehet, hogy megy mással is, mostanában nem nagyon frissítgettem.
Gisclub:
http://gisclub.tv/index.php?topic=3130.0
A Galaxysat-ost most nem találom, mert azóta megszűnt az az oldal. Ha jól emlékszem, akkor egy patch-elt 1.6.6-os BH volt... Ha megtalálom valahol a vinyómon, akkor felrakom neked. Még anno ebben a hozzászólásomban írtam, de ezen a környéken többszor is foglalkoztam a témával:
http://www.netboard.hu/viewref.php?post=15672116
|
| |
|
[válaszok erre: #2141]
|
[előzmény: (2139) katalin888, 2013-07-22 13:24:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
10930. Elküldve:
2012-07-22 02:40:58 |
[573.] |
Ezek szerint feladtad a küzdelmet? :)
Ha csak 5 napra kell, akkor akármilyen pc vagy egy laptop segítségével is meg lehetett volna oldani internetmegosztással.
* Szerk: most látom, hogy figyelmetlen voltam, nem 5 nap, hanem 5 hét...
|
| |
|
|
[előzmény: (10920) babylonad, 2012-07-20 21:34:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
10918. Elküldve:
2012-07-20 19:40:18 |
[574.] |
Azért dev/sdf az útvonal, mert nem modemként, hanem meghajtóként látja a viruáliis cd romja miatt. A letiltást hiperterminál alatt kell csinálni. Ha jól emlékszem, akkor az AT+ZCDRUN=8 paranccsal... A vendor:product id is változni fog elvileg, ha megcsinálod. Erre vigyázz, amikor a mopedusban megadod az azonosítókat. (lsusb-vel megnézni az új azonosítót).
|
| |
|
|
[előzmény: (10917) babylonad, 2012-07-20 15:04:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642
|
10915. Elküldve:
2012-07-20 05:06:38 |
[575.] |
VU+Duon nekem szépen ment a mobilnet egy MF100-assal. Igaz, hogy speckós ruszki patch-elt image volt rajta. Rengeteget szoptam vele, míg összejött, de utána működött rendesen. Mára tárgytalanná vált, mert van rendes netem.
Elvileg 8000-esen könnyebb összehozni...
Az usb modem virtuális cd-jét letiltottad hiperterminálban?
|
| |
|
[válaszok erre: #10917]
|
[előzmény: (10912) babylonad, 2012-07-19 16:59:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|