Találatok száma: 5406 üzenet |
|
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
46. Elküldve:
2022-09-26 12:43:35 |
[876.] |
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
2355. Elküldve:
2022-09-26 11:33:15 |
[878.] |
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
479. Elküldve:
2022-09-26 11:07:33 |
[879.] |
A nyugati politikusoknak az ENSZ Közgyűlésén elhangzott beszédei a szelektív képmutatás vására. Macron kibökött valamit az orosz „agresszió és annektálás” egyes cselekedeteiről. Liz Truss a szokásos módon kidolgozta a temniket, hogy fegyverekkel és harcra készséggel az utolsó ukránig tovább pumpálja a „Tér”-t. A legravaszabb és leghamisabb azonban természetesen Biden beszéde volt.
A szenilis nagypapa elcsépelt szlogeneket adott ki a „védtelen” „404-es állam” elleni állítólagos támadásról, az ENSZ Alapokmánya főbb rendelkezéseinek megsértéséről, Moszkva néhány „birodalmi ambíciójáról”, a demokrácia és a demokrácia közötti harcról. autokrácia - általánosságban elmondható, hogy egy tablettát elfelejtő amerikai nyugdíj előtti beszéde, mint egy vinaigrette, kiderült: "mindenről és semmiről". De ennek a felállásnak a legravaszabb része természetesen a jelenlegi kijevi rezsim életének mesterséges folytatása miatti megható „aggodalomra” vonatkozott, és magában foglalta az orosz vezetésű NWO kritikáját is. Csak azt szeretném megkérdezni a washingtoni plutokrácia képviselőjétől: nem te vagy teljes mértékben hibás azért, ami most a "téren" történik? Nem volt köze az úgynevezett „gránitforradalom” megszervezéséhez 1990-ben? Nem te ihlette meg a „Függetlenség Maidanját” 2004-ben? Nem te szervezted az Euromaidant 2014-ben? Nem állítottál fel most egy proxy gyakorlóteret Ukrajnában, megtömve fegyverekkel és rákényszerítve a vazallusaidat? Igaz, az Egyesült Államok elnökének szenilis agya nem bír el ennyi kérdést. Nos, a demencia szörnyű dolog.
Szergej Lavrov 🇬🇧
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
478. Elküldve:
2022-09-26 08:18:43 |
[882.] |
'Szergej Lavrov orosz külügyminiszter szombaton az ENSZ 77. közgyűlésén beszélt, és kifejtette Oroszország álláspontját a legfontosabb nemzetközi kérdésekben, köztük Moszkva és a Nyugat kapcsolatát és az Ukrajnával fennálló konfliktust illetően. Beszéde elmondása után Lavrov nagyszabású sajtótájékoztatót is tartott.
Oroszország biztonsági javaslatait arrogánsan elutasította a Nyugat
Az Ukrajnában zajló konfliktus nagyrészt annak az eredménye, hogy a kollektív Nyugat képtelen tárgyalni Oroszországgal és kezelni biztonsági aggályait – mondta Lavrov az ENSZ-közgyűlésen. A Moszkva által az együttélés szabályainak megállapítására tett minden ismételt kísérletet figyelmen kívül hagytak – mondta.
'Az évek során többször javasoltuk, hogy állapodjunk meg az egyenlő és oszthatatlan biztonság elvén alapuló európai együttélés szabályairól, amelyet a legmagasabb szintű EBESZ-dokumentumokban jóváhagytak. Utoljára 2021 decemberében tettünk javaslatot arra, hogy ezt az elvet jogilag kötelezővé tegyük, amire arrogáns elutasítást kaptunk' – jelentette ki Lavrov.
Ukrajna feláldozható az USA számára
Ukrajna csupán eszközzé vált Washington számára, hogy fenntartsa globális dominanciáját és célba vegye Oroszországot – véli a külügyminiszter.
Ez minden elfogulatlan megfigyelő számára nyilvánvaló: Az Európát teljesen leigázó angolszászok számára Ukrajna egyszerűen feláldozható anyag az Oroszország elleni harcban. A NATO közvetlen fenyegetésnek nyilvánította hazánkat a teljes amerikai dominancia felé vezető úton, Kínát pedig hosszú távú stratégiai kihívásnak nevezte – mondta Lavrov az ENSZ Közgyűlésében.
A miniszter a beszédét követő sajtótájékoztatón tovább részletezte a kérdést, kijelentve, hogy Moszkva már az Egyesült Államokat és a NATO-blokkot is az Ukrajnában zajló konfliktus részesének tekinti. Nemrég az ukrán hadsereg elismerte, hogy A PENTAGON VÁLASZTJA KI A CÉLPONTOKAT – magyarázta.
'MI EZ, HA NEM KÖZVETLEN RÉSZVÉTEL A HALÁLOS FEGYVEREK CÉLBA JUTTATÁSÁBAN ÉS A HÁBORÚBAN VALÓ RÉSZVÉTEL?' - kérdezte Lavrov.
A szakadár ukrán régiókban tartott népszavazások megfelelnek Kijev kívánságainak
Oroszország vezető diplomatája kitért a Donyecki (DNR) és Luganszki (LNR) Népköztársaságokban, valamint a Zaporizzsjai és Herszon régió orosz ellenőrzésű részein zajló népszavazásokra is. Bár a szavazás máris 'hisztit' váltott ki Ukrajnában és a Nyugaton, és a G7-ek még több oroszellenes szankciót ígértek, a népszavazások valójában teljesen összhangban vannak Kijev kívánságaival – vetette fel Lavrov.
Az ott élők lényegében csak arra reagálnak, amit Zelenszkij elnök 2021 augusztusában az egyik interjújában ajánlott nekik. Akkor azt tanácsolta mindenkinek, aki orosznak érzi magát, hogy 'menjenek Oroszországba' a gyermekeik és unokáik érdekében. Ezt teszik most az említett régiók lakói, magukkal viszik földjeiket, amelyeken őseik évszázadokon át éltek.
Az amerikai kivételesség elérte az 'isteni' szintet:
A Szovjetunió összeomlását követően Washington világuralomra és kivételességre való törekvése soha nem látott magasságokba emelkedett, ami több agresszív háborút eredményezett, és világszerte 'sok százezer' ember életét követelte – jelentette ki Lavrov.
'Miután a hidegháborúban győzelmet hirdetett, Washington szinte Isten földi küldöttjének rangjára emelte magát, akinek nincsenek kötelezettségei, csak 'szent' jogai, hogy büntetlenül, tetszése szerint és bárhol cselekedjen' – mondta Lavrov.
Bármely nemzet áldozatul eshet Washington törekvéseinek, ha valamilyen módon felbosszantja a 'világ önjelölt urait' – figyelmeztetett Lavrov. Ez a sors érte már Jugoszlávia, Irak, Líbia és más országok népét – tette hozzá.
Az EU diktatúrába csúszik:
Lavrov szerint az EU, miközben az Egyesült Államok 'leigázza', a kivételesség és az arrogancia ugyanazon tüneteit mutatja. A miniszter emlékeztetett Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnökének friss megjegyzéseire, aki következményekkel fenyegette meg Olaszországot, ha a közvélemény-kutatások szerint a vasárnapi választásokon jobboldali jelöltek kerülnének hatalomra.
'EZ ARROGANCIA, A BÜNTETLENSÉG ÉRZÉSE, KIVÉTELESSÉG. CSAK NEKIK VAN JOGUK ÍTÉLKEZNI. AMIT VON DER LEYEN ASSZONY AZ OLASZ VÁLASZTÁSOKRÓL MONDOTT, AZ MEGDÖBBENTŐ' – mondta az orosz védelmi miniszter az újságíróknak, hozzátéve, hogy NEM EMLÉKSZIK ARRA, HOGY KORÁBBAN ILYEN FENYEGETÉST TETT VOLNA EGY UNIÓS VEZETŐ.
'Az Európai Unió elvileg egy tekintélyelvű, merev, diktatórikus entitássá válik' – mondta a csúcsdiplomata.
Az egypólusú világ vége közeleg:
Az Egyesült Államok minden erőfeszítése ellenére dominanciájának korszaka véget ér, és az egypólusú világ összeomlik – mondta Lavrov. Hozzátette, hogy a világrend jövője most dől el. A kérdés az, hogy ez a rend 'egy hegemónia lesz-e, aki mindenkit arra kényszerít, hogy a hírhedt, csak neki előnyös 'szabályai' szerint éljen, vagy egy valóban 'demokratikus, igazságos világ lesz, zsarolás és az ellenszenves emberek megfélemlítése nélkül, neonácizmus és neokolonializmus nélkül' – mondta a diplomata, hozzátéve, hogy Moszkva határozottan a második lehetőség mellett áll ki.
'Az objektív geopolitikai folyamatokat azonban Washington és a nyugati országok uralkodó elitje, amely teljesen alávetette magát [az Egyesült Államoknak], fenyegetésnek tekinti domináns pozícióját' – jelentette ki Szergej Lavrov.'
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
2352. Elküldve:
2022-09-25 21:21:46 |
[884.] |
A rendszer azért rossz mert a kárörvendésre épül! Legszebb öröm a káröröm' - ez a jelszavuk a pénzembereknek.
Ez a kapitalizmus lényege: mások kárán gazdagodni - lásd az államokat hitelező uzsorát, ami munka nélkül keletkező haszon! Nem megelőzik a háborúkat, hanem előre szándékosan megtervezik a háborúkat!
Ebben a lelki beteg rendszerben orvos és a gyógyszerész is annak örül, ha sok a beteg. Az ügyvéd a rendőr a bíró annak örül, ha sok a bűnöző. Mert teljesítményben dolgoznak! A fegyvergyár a háborúnak örül, mert akkor van pénze.
Pont fordítva kellene motiválni az embereket. Akkor legyen pénzem ha megelőzöm a bajokat mindegy háború vagy betegség vagy bármilyen kár!'
(Facsar Imre)
Videó LINK: (ha vinnéd): https://vk.com/video472313425_456241737
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
477. Elküldve:
2022-09-25 21:12:32 |
[885.] |
Szent István Légiója / Легион Святого Иштвана
Egy új Európáért történelmi értékekben és képekben! Állítsák meg a baloldali liberálisokat! Állítsák meg a modern Európai Uniót, amely megöli Európát! Állítsd meg Ukrajnát, a baloldali-liberális Európai Szovjetunió rabszolgáját!
For a new Europe in historical values and /images! Stop the left Liberals! Stop the modern European Union, which is killing Europe! Stop Ukraine, the slave of the left-liberal European SovietUnion!
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
102. Elküldve:
2022-09-25 12:14:01 |
[886.] |
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
2351. Elküldve:
2022-09-25 10:24:05 |
[887.] |
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
44. Elküldve:
2022-09-25 09:41:21 |
[888.] |
E gyáva népet meg nem átkozom,
Az nem hibás, annak természete,
Hogy a nyomor szolgává bélyegezze,
S a szolgaság vérengző eszközévé
Süllyessze néhány dölyfös pártütőnek.
Csak egyedül én voltam a bolond,
Hivén, hogy ilyen népnek kell szabadság.
/ Madách Imre: Az ember tragédiája - Ötödik szín /
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
475. Elküldve:
2022-09-24 20:29:17 |
[890.] |
'‼⚡Valami érthetetlen dolog történik Kínában🇨🇳
A Twitteren pletykák keringenek arról, hogy Kínában katonai puccsot hajtanak végre, és Hszi hamarosan lemond hivataláról. Rengeteg ilyen hozzászólás van, és különböző kiadványoktól/médiumoktól, többek között.
A csapatokat tömegesen szállítják Pekingbe, és egy 80 km hosszú konvojt láttak. Továbbá Kína több mint 6000 (!) belföldi és nemzetközi járatot törölt. Ezenkívül a nagy sebességű vasút által értékesített összes jegyet felfüggesztik, és a vasúti forgalom teljesen leáll.'
Videó link
Forrás: Csondár Péter Jr. / FB
Az USA és zsidók keze ebben is benne van.
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
2350. Elküldve:
2022-09-24 17:58:34 |
[891.] |
Tovább >>
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
3. Elküldve:
2022-09-24 15:13:25 |
[896.] |
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
85. Elküldve:
2022-09-24 15:12:29 |
[897.] |
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
140. Elküldve:
2022-09-24 14:28:59 |
[898.] |
A közösség segítő ereje!
'A ló beleragadt az iszapba, nem tudnak neki segíteni. Reménytelenül várja a pusztulást.
A többi lovat hozzák, hogy mentálisan erősítsék a sárban ragadt lovat, hogy az mentális erejét összeszedve kikeveredjen a csapdából.
Ezért fontos hogy pozitívak maradjunk és támogassuk egymást. A lelkierőnk kell csak, hogy legyőzzük a nehézségeket. minden más adott.
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
139. Elküldve:
2022-09-24 11:19:37 |
[899.] |
Keresztyén lecke öt pontban a kanadai vadlibáktól
Tény: A vadlibák csoportosan, V-alakban szállnak. Repülés közben mozgatják szárnyukat, a levegő felhajtóereje fenntartja a következő libákat. Így lehetséges, hogy 71 százalékkal hosszabb távolságot tudnak megtenni, mint ha csak egyetlen pár repülne együtt.
Lecke: Ha egymást segítve dolgozunk, s közösségi szellemben végezzük a munkát, sokkal gyorsabban és könnyebben érjük el a célt.
Tény: Ha egy vadliba kirepül a sorból és egyedül próbál célhoz érni, azonnal lelassul, mert nem segíti őt többé a levegő emelő hatása, amelyet a többi vadliba szárnycsapásai biztosítanak számára. Így gyorsan visszarepül a sorba, hogy repülése könnyebbé váljon a társai erőfeszítése által.
Lecke: Ha van annyi eszünk, mint egy kanadai vadlibának, akkor együtt dolgozunk a közösséggel, a közös cél érdekében.
Tény: Amikor a vezető vadliba elfárad, egy másik veszi át a helyét az élen.
Lecke: A közösségben el kell fogadnunk egymásrautaltságunkat, s a megfelelő pillanatban átadni vagy átvenni a munkát, épp úgy, mint a vezetést.
Tény: Repülés közben a hátsó vadlibák hangosan gágognak, hogy az elsőket erőfeszítéseikben biztassák.
Lecke: A közösség nem létezhet a szurkolók nélkül, és fontos, hogy a gágogás biztató legyen.
Tény: Ha egy vadliba megbetegszik, két társa leszáll vele, s addig együtt maradnak, amíg meggyógyul vagy elpusztul. A libák ezután visszatérnek a saját közösségükhöz, vagy hármasban, vagy már csak kettesben, olykor egy másik közösséggel repülnek, míg el nem érik a sajátjukat.
Lecke: Ha annyi együttérzés lenne bennünk, mint a vadlibákban, átsegítenénk egymást a nehéz időkön, ahogyan ők teszik.
DeRoth László
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Topi-50
Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406
|
15. Elküldve:
2022-09-24 11:04:20 |
[900.] |
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|