Szeretem biliben lógatni a kezem, mert a remény hal meg utoljára. Amúgy még mindig azon a véleményen vagyok az egészhez EMBER kell és semmi több és Én nem magam ellen beszélek.
Magam részéről annyi hiba, nem üzletszerűen foglalkozunk a kutyáinkkal.
A kölykök ára nem a díjaktól függ, hanem a vérvonaltól, külföldi fedeztetéstől pl.
A linket be kell tenni, de viszont a szövegedben írt "hobbi tenyésztőkkel" nem fér össze. A tenyésztői árakat meg garantálni nem lehet, ez mindig változó, hol fedeztettél, stb. A magam részéről nem szeretném ha azt hinnék 30 ezerért kaphatnak nálam kölyköt és csomószámra telefonálnának, mert ott az van írva, így is kapok elég sok "furcsa" hívást.
Egy barátnőm látta a kutyusokat azok Lhasák voltak. Szerveződtünk is kozmetikázásra, de sajnos mindig időt halasztottak a Mini-nél és elmaradt sajnos, nem a Mi hibánkból. De 1 kutyust örökbe fogadott a barátnőm ismerőse, nagyon aranyos, imádni való, hálás kutyus.
Akár lehetnének kis tanulságos történetek is, pl. miért vettem onnan, miért jó, hol jártam, mit láttam, vagy megvettem és csalódtam, valami ilyesmik, természetesen minden fajta reklám és személyeskedés nélkül.
Akár a 2 mentett shih-tzu lány története is felkerülhetne.
Félre ne érts, tisztelem amit a 2 shih-tzuval megtettél, de........... Nem látom hogy a gyomot ez esetben a szaporítást a gyökerétől fogva szüntetnénk meg.
A szaporítónak tök mindegy Hufnágel Pisti, vagy ép egy névtelen állatvédő veszi meg pénzért a kutyáját. Azt látja megvették, pénz lett belőle, csinálni kell tovább.
Az elkobzásban több rációt látok, tudom ez nem egyszerű megvalósítani. Ezeket a kutyusokat elkobozni kellene és nem megvenni.
Az emberek figyelmét felhívni, ne vegyenek ilyen helyeken kölyköt és egy idő után a nyakukon marad a kutya, bele un, nem lesz pénz belőle és kiteszi az utcára őket.
Ekkor jönne a nagy feladat, ekkor kellene gyorsan, hatékonyan menteni, rendbe tenni szegénykéket, oltatni, ivartalanítani és szerető családba adni.
http://www.expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-24039225/ Kedves leendő gazdi ÉN épp Rád Várok!! Enged meg, hogy bemutatkozzak neked: Kisméretű, dús szőrű kutyus vagyok, aki szobatiszta oltott, féregtelenített, játékos kis szeretett bomba vagyok. : ) Aki nagyon várja már, hogy szerető kis gazdi haza vigye már : ) Sajnos köldök sérvem van, de ez nem okoz semmi problémát a felnövés folyamatában.
Oktató képpel illusztrálva. shih tzu kiskutyám fedeztetés vállal 2 éves oltott rendszeresen féregtelenitve van. ügyesen fedez, majdnem hófehér a fején világos szürke. képen a saját szuka fedeztetés látható, ápolt szép szörzetű egyenes szálú jó minőségű szörzete van. 6-7 kiskutya van utána. szuka elhelyezése megoltható.lakásban tartott. a barna fehér szukának most van jelenleg kiskutyája most 7 hetesek képeken lehet látni és az anyját is.anya kutya szoptatás alatt így néz ki.és kölykök is örökli a egyenes szálú szörzetet. ár.10000ft érd. 06202478741
http://www.expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-24157351/