Tudod, volt más kiállítás is, ahol (honlapokon olvastam a listát) a felsorolásban ott a kutya, de nincs kiírva semmi, pedig fel volt vezetve.........Most ki sincs írva a kutya...........Más nevezett, de nem felvezetett kutya mellé az van írva, hogy "Nem jelent meg".
Gondolom ha nem vagy ott, akkor nem érdekes, hogy ki nyert, hacsak nem az Év versenyben gondolkodsz. Abban meg a külföldi nem hiszem, hogy sok vizet zavar.
Te most tök hülyének akarsz beállítani! Csak az a baj, hogy én látok egy másik nyílt szukát benevezve........Annak nem tudom az eredményét, mert nem láttam a 2 felnőtt szuka osztály bírálatát!!!! Hihetetlen???? Ugyanis én a sajátjaimmal voltam elfoglalva..........Úgyhogy mondom!
Én arról beszélek csak, hogy végre valami változott a bírálatokban. Ennyi. Nem is értem, hogy miért kell ezen megint lovagolnod?
Nem arról van szó, hogy én mire vagyok kíváncsi, hanem arról, hogy vannak elvárásaitok velem szemben, de nekem ne legyen semmi!..........Mondjuk annyi sem, hogy ha kérdezek valamit, akkor valaki válaszolna. Ugyanis itt tettem fel a kérdést nyilvánosan, olvashatta mindenki, érintett, vagy nem érintett.
Nekem nem fáj semmi!! Vagy kellene, hogy fájjon valami?
Néha én is szoktam a TT eredményeket figyelni, mert ott is van mit nézni! De sosem kolbászoltam a TT fórumon ilyen ügyből kifolyólag, pedig azt hiszem, hogy lett volna mit kitárgyalni pontosan Veled kapcsolatban (is)...........De nem dumáltam bele!!!! Nyilván elmondtam volna én is az eredményeimet, mert nálam ez sosem volt titok..........Csak hagytam izgulni, ha már ilyen a hozzáállása (tuti bíró/kiállítás)...........Csak tudnám, hogy mitől izgul annyira?
Tudod, én erről azt gondolom, hogy minden bírónál esélyes lehet az ember, ha
1. jó kutyája van,
2. ha el tudja kerülni a konkurenciát.
Az utóbbit nem lehet kiszámítani, ezért azt sem lehet ilyenkor tudni, hogy esélyes vagy-e, vagy sem.
Arról nem is beszélek, hogy ha ilyen kijelentéseket teszel, akkor itt többeket kellemetlen helyzetbe hozol. Na és ha neked ilyen a felfogásod, akkor ezt nem kellene feltételezned másról is..........persze mindenki magából indul ki.
Én meg arról beszélek, hogy én is kérdeztem! Én választ nem várhatok..........Mert ki is vagyok én?!.........Mit is képzelek én?! Vagy azóta sem tudod, hogy mi volt???? Hm. De ugye megint én vagyok a.............?............Érdekes!!!
Azt hiszem, hogy én is kérdeztem 2 héttel ezelőtt valamit........kaptam rá egy jó kis kitérő választ..........gondolom magad sem hiszed el, hogy hihető, hogy nem tudsz semmit. Pedig nekem nem is érdekes, az a része, amit kérdeztem.........a honlapokon meg nem lehet kiigazodni, mert..........érdekesen vannak tálalva a dolgok...........(ott volt? nem volt? vagy megjelent, csak........).
Majd eltelt a hét, hozzám se szóltál..........de az eredmény nagyon érdekelt, hát társalogtál velem.
Aztán jött a bíróválasztási téma, természetesen nekem szegezve, pedig kicsit sincs rá okod!!! Mertem én balga felháborodni rajta, és megint úgy lett lezárva a téma, hogy én vagyok az, akivel nem lehet társalogni..........
Mondtam már többször is: Próbáld ki mással is ezt a stílust! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az alany meddig bírja, és hogy reagálja le! Ajánlanám kezdésnek, hogy egymás közt, a barátaiddal!
Most ugye nem nekem akarod mondani, hogy válogatok a bírók közt??? Mert ha igen, javaslom, hogy olvasd el a statisztikám a kutyáimról. Valahogy nekem nem ez jön le ebből.........
Miért kell nézni, hogy ki van kiírva? Nem mindegy?
Nem, nem azért volt tökös! Mert nyilván senkinek nem esik jól, ha a farkával verik a csalánt............Hanem azért, mert felvállalja, hogy azokat a nyomorult címeket nem KELL kiadni mindenáron, és ezt kellő érvvel meg is tudja indokolni! (lásd: Szolnok, fiatal kanok, még a HPJ sem repült senkinek).
Én csak merem remélni, hogy a fajtámban megtartja ezt a jó szokását, és máskor is hasonlóan bírál majd.
A bíró most lepett meg másodszorra. Ritka pillanatok egyike, amikor dicsérem a bírót, de most meg kell tennem. Nem mondom, hogy mindenben egyetértettem vele (hiszen én tartom a fajtát, Ő meg "csak" bírálja), de ma volt a második alkalom, hogy "tökösnek" tartottam!
Remélem, hogy megtartja jó szokását, és nem csak akkor lesz ilyen, amikor én is kiállítok...........