Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (80/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3877 üzenet

hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1218. Elküldve: 2008-07-29 21:39:02 [2501.]

Azért kell előre megcsinálni az E2 BA pent, mert ez a bootimage nem támogatja a BA készítést, tehát akkor már késő bánat, vissza kell állni egy normálra, hogy folytasd!


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1217) hopper, 2008-07-29 21:32:43]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1217. Elküldve: 2008-07-29 21:32:43 [2502.]

A sorrend más, egyébként helyes az értelmezésed.
Először kell csinálni egy friss BA sticket, aminek a gyökerébe kell kibontani az E2-t.
Sajnos érzékenyebb a gyártmányra, mint a BA.
Az AAf-en külön topic nyílt a megfelelő pendrivek miatt.
Általában a 2Gb -osok, vagy nagyobbak felelnek csak meg!
Ezután kell felrakni a mellékelt speciális imaget, ami az új bootloadert tartalmazza.
Sajnos, ez az image emu nélküli, sovány valami, éppen, hogy működik.
Ezután be kell állítani a hálózatot, ami nem egyszerű, mert bugos az osd, a javított pót- img rossz a 14W-nál.
A nagy katymaszban azért néha látszik a menü, installálni kell az új bootloadert.
Magától újraindul, megint menüből be kell kapcsolni az USB-boot-ot.
El kell távolítani az E2 pen kivételével minden USB eszközt, sata HDD-t.
Ha az E2-t Indítjuk, be kell nyomni a boxon az ext gombot, ez aktiválja az USB bootot.
Egyébként a flash img indul, a menü nem tartalmazza az Enigmát.
Ezután lehet BA imagekat telepíteni, de a megnövekedett Boot-idő ezt kellemetlenné teszi: Kb 2perc.
A flsh image legfontosabb fukciója a bootloader visszaállítás, mert csak ezután lehet rendes, vagy nootfall img. et újra telepíteni.
Nem akartam senkit elriasztani, holnap még sticket vadászok, mert a készletem szegényes volt ahhoz, hogy Enigmát lássak, a többit már begyakoroltam.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1218 #1219] [előzmény: (1216) htibi58, 2008-07-29 20:12:43]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
268. Elküldve: 2008-07-26 16:51:36 [2503.]

Pl. winrar3.71 jó rá.


Téma: Vantage HD-s beltérik Fórum: Sat
[előzmény: (267) Kapu48, 2008-07-26 16:36:36]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4536. Elküldve: 2008-07-26 16:20:59 [2504.]

A var/etc könyvtárban a satellites.xml fájl a bűnős a keresés hibáiért, sokszor nevetségesen pici file van az imagekban.
Itt találni frisset, de más portálokon is meg lehet nézni, ha nem elég jó az ismerősödnek:
http://www.rdi-dreambox.com/downloadfile.php/satellites230708latest.TAR


Téma: Relook, AB IP-Box 200S, 250 és 400S Fórum: Sat
[előzmény: (4535) vizes, 2008-07-23 14:55:16]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3947. Elküldve: 2008-07-26 12:03:18 [2505.]

http://www.dbox2.com/pi364874479_3.htm?categoryId=16
Ott van 30 Euroér'


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3948] [előzmény: (3946) geronimo256, 2008-07-26 11:48:19]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3943. Elküldve: 2008-07-26 11:02:17 [2506.]

MMc-SD bővítést mindenképpen.
Multicamot, ha kártyát akarsz olvasni, megosztani.
Ezeket Siemensgurutól jó, kipróbált minőségben megkapod.
A többi már csak olyannak való, aki pl. 3000 W-os HIFIT szerel a Trabijába.


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3945] [előzmény: (3941) lala5, 2008-07-26 10:42:37]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3940. Elküldve: 2008-07-26 10:38:31 [2507.]

Ugyanarról beszélünk.
A dbox2 tipusok közül egyedül a sagemet lehet 32Mb fölé bővíteni a ramot illetően.
Valószínűleg ezért van minden dbox-image úgy megírva, hogy ne legyen sose tele a ram.
Ez azt jelenti, hogy a programokat nem tartja állandó készenlétben a ramban, hanem szükség szerint behívja a flashból - mmc-ről.
Ha többlet ramot telepítesz, olyan image is kellene, ami másként szervezi a dolgot!
Addig gyorsulást nem remélhetsz.
Vannak imagek, amelyikeknél túl lehet a procit húzni 100 mhz-ig, gari nélkül.

Visszatérve a bővítésre, egy áthidalót kell beforrasztani valahová, ahhoz, hogy kezelje a többletet.
Ha még nem szerezted be a Hp memóriát, akkor ez még odébb van.
Csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy a ram bővítés nem túl gazdaságos, és kétes eredményre vezet.





Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3941 #3946] [előzmény: (3939) geronimo256, 2008-07-26 08:46:13]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
19. Elküldve: 2008-07-25 19:07:20 [2508.]

Ez lesz az első cucc, amit az osztrák sógorok fognak nálunk kikukázni, mert náluk marad az Mpeg2.


Téma: Echosmart DSB 991 Fórum: Sat
[előzmény: (17) yaksi, 2008-07-25 18:54:30]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3919. Elküldve: 2008-07-25 18:35:47 [2509.]

A memória bővítést egy átforrasztással engedélyezni kell!
Ennek nem jártam utána, mert egyik szoftnál sem tudtam a ramot túltölteni.
A flash szűkössége tényleg gyakori, ezen viszont az MMC-SD segít.



Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3939] [előzmény: (3917) geronimo256, 2008-07-25 17:06:07]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3918. Elküldve: 2008-07-25 18:27:21 [2510.]

Ha tényleg sikerrel telepítetted, a kék gomb kicsit hosszabb nyomására bejön a cam panel.
Ott választhatsz a telepítettek közül, pirossal elmented.



Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3942] [előzmény: (3916) varga998, 2008-07-25 16:38:07]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3914. Elküldve: 2008-07-25 13:56:49 [2511.]

Más u-codot használnak.
A 600-as a digitális hangképzésnél több módot támogat, Stps, stb.
Wikipediában többet is olvashatsz ezekről.



Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3915] [előzmény: (3912) lala5, 2008-07-24 21:55:17]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1201. Elküldve: 2008-07-25 11:13:48 [2512.]

Ez csak koppintás.
Akkor szoktak másik szoftot íratni, ha törvényes klónt gyártanak licenszre.
Ilyen az ali chipes klónok serege.
Itt csak a pénzről szól a dolog, 215-260 eu-ért lehet a hírek szerint Ausztriában megkapni, ami 30% körüli áresést jelent, hasonlóan a Dream klónokhoz.
Ebből csak akkor lesz valami hasznunk, ha a tömeges elterjedés miatt kezdenek szoftot írni hozzá, mint a dboxokhoz, mert a gyártói szponzorálás emiatt inkább csökkenni fog, ha volt is egyáltalán eddig.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1199) htibi58, 2008-07-25 09:23:49]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
958. Elküldve: 2008-07-24 22:59:19 [2513.]

Valószínű, más baja is van, mert itt nincs semmi értelme a 100 ohmoknak, csak a jelek mennek.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #959] [előzmény: (957) duceee, 2008-07-24 22:54:56]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1198. Elküldve: 2008-07-24 22:54:54 [2514.]

A kínaiak elkezdték koppintani a kathit.
http://rapidshare.de/files/40073197/Vergleich_Kathrein_UFS_910_Original_mit_China_Klon.rar.html


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
956. Elküldve: 2008-07-24 22:52:38 [2515.]

Simán is lehet drótozni.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #957] [előzmény: (955) duceee, 2008-07-24 22:35:02]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
172. Elküldve: 2008-07-15 20:16:54 [2516.]

Van olyan, ami most is csak Ci modullal jön, Pl. diabloval az északi tájakról, ne cikizd a kollégát, nem kérdezett hülyeséget!



Téma: IPBOX 9000 HD HDTV PVR Fórum: Sat
[válaszok erre: #173] [előzmény: (171) betadin, 2008-07-15 18:49:32]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1187. Elküldve: 2008-07-12 11:21:29 [2517.]

Nekem két "jungfrau" AAF2.0b telepítésemen műkszik a forgatás, az egyik flash.
Javítani csak a rotor.cfg fájlt kell.
A listám a telesat b -ből van, az vált be nekem, lehet, hogy ez a nyitja, mert a plugin gyökere is a telesatból van.
Jelezd, ha nincs meg neked ez a lista!


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1188] [előzmény: (1186) htibi58, 2008-07-12 10:40:35]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1184. Elküldve: 2008-07-11 23:13:55 [2518.]

Sajnos, nem.
Három javítást adtak ki, hogy a változást updatolni lehessen, egyik sem jött be, azért lett a "b" a Server Edition fantázianevű image.
Ezek az átírások arra elegendőek, hogy a Web- update menjen, boxmenűből minden régi image halott.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1183) htibi58, 2008-07-11 22:44:25]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1182. Elküldve: 2008-07-11 18:58:51 [2519.]

Ha a flashba telepítve van az AAF2.0b, és a BA-t telepíted, van lehetőség arra, hogy egy másolat készőljön a BA-ra a flashról.
Ez egy lehetőség.
A KCC-nek most már van funkciója arra, hogy Img rendszerű telepítő fájlokból a BA-ba telepítsen, ez a második módszer.
A harmadik, az online update, a box BA menűjéből telepíteni, most 11-ből választhatsz, de azok közül csak a 2.0b rendelkezik online uppal, a többi elavult.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1181) ki56, 2008-07-11 18:17:15]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1180. Elküldve: 2008-07-11 17:52:15 [2520.]

Azt tudnotok kell, hogy az a AAF2.0Rotor3 BA image, flashba nem tölthető.
Nem működik az online download sem vele, internet fehler hibajelzést ad, tehát FTp kell emukkal ellátni.
Van egy módszer a download helyreállítására, de csak ballábasan működik a Web-interfacen keresztül, korlátozottan.
Tehát az a helyes, ha az AAF2.0b-t telepítitek, ami teljes támogatással rendelkezik, és javítjátok a rotor3 felhasználásával, ami két file bemásolásával megoldható.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1183 #1186] [előzmény: (1179) zsas2, 2008-07-11 16:56:02]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1177. Elküldve: 2008-07-11 09:22:27 [2521.]

SatChannelListEditor 2.6 (reges):

http://www.aaf-board.com/wbb2/attachment.php?attachmentid=9675


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
944. Elküldve: 2008-07-10 20:17:34 [2522.]

Közreadhatnád a módszert, az lenne helyénvaló.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #955] [előzmény: (941) Fantom-79, 2008-07-10 18:25:37]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3888. Elküldve: 2008-07-10 20:03:45 [2523.]

Én dream-hoz valókat szoktam feltenni dreambox edittel, azokat jobban fogsz találni.


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[előzmény: (3887) fiat1954, 2008-07-10 19:59:41]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3886. Elküldve: 2008-07-10 19:50:03 [2524.]

Ismét működik az online update a PB6.01-nél.
Lehet frissíteni mindent, hajrá.


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3887]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1174. Elküldve: 2008-07-10 18:46:07 [2525.]

Most egy második generációs bootloadert tesztelnek, ami állítólag jó lesz az E2-höz is, hogy ne legyen rendszeridegen a mostani imagekhez.
A Ducktales-team meg egyelőre dolgozik és hallgat.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1173) dreammagic, 2008-07-10 18:38:34]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3877
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023226976394653 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail