Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (71/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3877 üzenet

hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1127. Elküldve: 2008-06-27 23:16:19 [2551.]

Ezt installálni kell, tmp-ből, ha nem tiszta az eljárás, inkább menüből csináld a szerverről!
A KCC program is segíthet.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1126) santi, 2008-06-27 23:06:00]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1125. Elküldve: 2008-06-27 22:59:03 [2552.]

Ehhez a baboot0.6tar.gz való.
A flashimg-nek kell aktívnak lennie a telepítéskor!


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1126 #1128] [előzmény: (1123) mpman, 2008-06-27 22:33:52]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1124. Elküldve: 2008-06-27 22:51:55 [2553.]

Ha normálisan futott le a BA telepítés, akkor van egy flash img a flashban, egy flashcopi a BA/ba/flash könyvtárban, meg amit felraktál az 1.5 Ba kiterjesztett menüjéből, akár 10 is. Ha a flash van flashból indítva, akkor látszik ftp-n a BA, lehet mókerászni turkálni benne.
Ha a BA-ról megy valami, nem látszik a stick.
DE annak a könyvtára látszik a flash helyett.
A menü külön megy rá, nem része a ba-nak.
Alapban a menő img-ban kell beállítani, hogy a következő img melyik legyen indításkor.
Utána hozták ki az ind menüt.
Megtalálod a plug-inek között, telepítsd, próbáld indítani a különböző img-kat!


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1123) mpman, 2008-06-27 22:33:52]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1122. Elküldve: 2008-06-27 22:17:12 [2554.]

másold a barry-allen-UFS-910-4.4.2_GOst.tar.gz filet a frissen fat 32-re formázott BA cimkéjű USB-Stickre. A BA nagybetű!
indítsd a TELNETET a PC-n
Start, kellékek, DOS parancssor c:\telnet 192.168.0.25 ,enter, root, enter, kathrein, enter
- USB Stick a Kathi hátsó steckjébe
copy-paste-val vidd be a telnet parancssorába ezeket egyenként, soronként:
a kötőjel és az első szóköz nem része a parancsnak, a pont, törtvonal igen!

- cd /tmp
- cp "/tmp/usb/XBA (1)/"barry-allen-UFS-910-*.tar.gz ./
- tar xzf barry-allen-UFS-910-*.tar.gz
- cd ba
- ./ba.sh install

türelem, kb 5 perc és kész.



Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1123] [előzmény: (1120) hopper, 2008-06-27 22:08:03]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1120. Elküldve: 2008-06-27 22:08:03 [2555.]

Frissítve a link:
http://www.speedyshare.com/811263635.html
A leíráson is kell kicsit frissíteni, előkészítem.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1122] [előzmény: (1119) amstrad, 2008-06-27 21:36:56]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1117. Elküldve: 2008-06-27 21:31:22 [2556.]

Sajnos, már nincs fenn.
Kb. 3 órája telepítettem, akkor még egy AAF2.0Rotor2 is volt fenn.
Azt nem töltöttem rá.
Lehet, hogy hibát fedeztek fel bennük.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1118] [előzmény: (1116) mpman, 2008-06-27 20:55:04]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1115. Elküldve: 2008-06-27 20:30:12 [2557.]

Sok elvetélt után, most a BA szekcióban van egy AAF2.0Rotor3.
Ez usalsban tökéletesen forgat a helyi koordináták beállítása után.
Van pop-up is, hogy mit csinál, jelzi.
Németek az üzenetek.
Felvesz, ha akarom. Gazdagon beállítható, csak a true-t kellet false-ra állítani, mert 1 W-os van csak.
Menüből letölthető, kellemes meglepetés.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1116] [előzmény: (1109) htibi58, 2008-06-26 19:09:28]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
928. Elküldve: 2008-06-27 18:31:24 [2558.]

Megnéztem, külsőre hasonlít az 5012-re, de én azt olvastam, hogy a szofja nam egyezik.
Ha nálad van, dugd össze, nézd meg a bootlogot, tedd ide, akkor látjuk mi van benne!


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #929] [előzmény: (927) zord11, 2008-06-27 18:18:20]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
926. Elküldve: 2008-06-27 18:18:09 [2559.]

Nem.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[előzmény: (924) zord11, 2008-06-27 17:33:30]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4483. Elküldve: 2008-06-27 14:45:56 [2560.]

Köszönöm, láttalak néha más helyeken, sok munkádba kerülhetett megtudni, kár, sajnálom, hogy ez az eredmény.


Téma: Relook, AB IP-Box 200S, 250 és 400S Fórum: Sat
[válaszok erre: #4484] [előzmény: (4482) @malacka@, 2008-06-27 14:28:10]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4477. Elküldve: 2008-06-27 11:53:09 [2561.]

Jó megoldás, a hirdetés topicban olcsón találsz is IDE-CF-et, bár arra kevés filmet tudsz felvenni.
Próbáltam utalni rá, hogy miért nem lelé a gemini4.4-et.
@malacka@ Kérdezném, sikerült a Master-Slave megoldás Cf-IDE viszonylatban?


Téma: Relook, AB IP-Box 200S, 250 és 400S Fórum: Sat
[válaszok erre: #4482] [előzmény: (4476) @malacka@, 2008-06-27 11:29:22]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4475. Elküldve: 2008-06-27 08:51:48 [2562.]

Ha merevlemezed van a boxban, akkor multiboot módban a DM7000-es bármelyik img-jét felteheted Flashwizarddal.
Flashba csak az átírt Relookos imagek tehetők, ami jóval ritkább.


Téma: Relook, AB IP-Box 200S, 250 és 400S Fórum: Sat
[válaszok erre: #4476] [előzmény: (4474) DaSnake, 2008-06-27 08:36:20]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
7303. Elküldve: 2008-06-26 20:47:56 [2563.]

Az a garancia, hogy addig nincs bót, amíg nem jön össze. Neked nincs más biztosítékod.
A box és a truman szoftok megbízhatók, a dolog a net miatt nem jön mindíg össze, vagy a partner szervere miatt. Itt minden 5-10 másodpercben adat megy - adat jön.
Ha nem időben, megáll a kép.
Amit konkrétan kérsz, én sose használtam TMshare progit sharera, csak Sbcl kódolásra, amikor Pc-n futó Vplug emulátor segíti a boxot a kódolásban, ezekre a beállításokra sem tudok visszaemlékezni, de nem volt nehéz, adta magát.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #7304] [előzmény: (7302) saalty, 2008-06-26 20:12:14]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1114. Elküldve: 2008-06-26 19:52:07 [2564.]

Ebből tényleg tanultam.
Az újabbaknál ez sosem fordul elő, tudod, az AAF 1.4-essel kezdtem, mindíg felment a következő.
Így már értem, miért volt süketek párbeszéde köztünk Amstraddal, amikor korrigálni próbáltam.



Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1112) Gagliardo, 2008-06-26 19:38:43]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1110. Elküldve: 2008-06-26 19:18:56 [2565.]

A múltkor enyhe korholást kaptunk, mert rábeszéltük valami újra a barátodat jódolgunkban.
Cserébe elárulhatnád, miért nem sikerült a flashelés, tanuljunk belőle!
Miért van egy kosár használhatatlan pen-driveje?


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1111 #1112] [előzmény: (1108) Gagliardo, 2008-06-26 19:00:41]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1102. Elküldve: 2008-06-26 15:46:04 [2566.]

Main folder: kathrein
Sub-folder: ufs910
Csupa kisbetüvel, mint nemecsek!
Ha olyan pen-t szerzel be, ami később BA (multiboot) célra is alkalmas, nem lesz haszontalan.
Az 1Gb Kingston data-traveller nem túl drága, 1.5 kFt. A cicoma ez esetben ártalmas, Pl. extra szolg., ultra-supra misszimusz.
Szóval mezei legyen!



Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1101) thortigris, 2008-06-26 14:49:14]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
7300. Elküldve: 2008-06-26 15:30:18 [2567.]

Aki neked a kártyamegosztást adja, el fog látni PC-segédprogrammal, hozzáférési jogokkal, tanácsokkal.
Ez benne van a költségekben.
Ritka, aki a TMshare-t ajánja, ez az araboknál divatos.
Itt, a hűvösebb éghajlaton a polák progik terjedtek el jobban.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #7302] [előzmény: (7299) saalty, 2008-06-26 15:06:46]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1100. Elküldve: 2008-06-26 13:54:39 [2568.]

1. Előlről kell bedugni
2. No folder hibát okoz, ha betüre nem egyezik a könyvtár szerkezet az előírttal.
3. Az is No folder hibát okoz, ha nem tetszik a formattálás a boxnak. Elvileg FAT, Vagy FAT32 jó, de legbiztosabb, ha a HP USB Disk Storage Format Tool-t használod.
Ez azért van, mert az USB szabvány túl laza, ahány stick- annyiféle keretprogram valósítja meg az USB disket.
4.Az 1.05 helyett az AAF 1.5 jobb, ha nem Fta boxot akarsz.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1101] [előzmény: (1099) thortigris, 2008-06-26 11:18:19]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1098. Elküldve: 2008-06-24 21:34:49 [2569.]

Még nem, de mivel NFS-ről úgyse tudnám, ezzel próbálkozom, lehet, hogy hiába.
Ne bízz bennem, mert valószínű GOsték is így csinálták volna, ha egyszerű lenne!


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1097) santi, 2008-06-24 21:29:01]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1096. Elküldve: 2008-06-24 21:17:32 [2570.]

Az NFS-nél nincs kötött könyvtár előírás, csak találja meg a box a fájlokat.
A kibontást csak olyan eljárással szabad csinálni, ami a jogokat másolja, beállítja.
Ezért nem megy a Wines NFS szerverről a buli.
A BA újabb változatai állítják XBA névre a sticket. Ezt automatikusan csinálják, a scripteknál figyelembe kell venni.
Ez a kieg elvárja a 4.4.2 verziót.
A bootp.conf a BA/BA/e2 könyvtárba kerüljön, ahol Pl. e2 vagy enigma lesz a név, ami a boot-menüben megjelenik.Induláskor innen olvassa ki a box az idítási adatokat.
Mivel nincs Linuxom én a BA stickről próbálom elindítani, sikerült oda bontani az e2-t.
NFS-ben nem tudok segíteni, gyenge vagyok benne.



Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1097] [előzmény: (1095) htibi58, 2008-06-24 20:36:45]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1093. Elküldve: 2008-06-24 11:28:56 [2571.]

Letölthető a BA kiegészítés az E2 enigma indításához.
Linuxos NFS szerver szükséges, How-To 11. pont tartalmazza a szerverbeállítások módját a bootp.conf fájlban.
reges:
http://www.aaf-board.com/wbb2/thread.php?threadid=11128


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1094] [előzmény: (1091) htibi58, 2008-06-23 12:01:36]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
5947. Elküldve: 2008-06-24 10:11:56 [2572.]

Ha valaki nem veszi észre azt a csavart, jobb ha nem áll neki, mert azt a kis csavarhúzót nem semmi kióperálni a tenyeréből.
Aztán, ha majd egyszer el akarja adni, hogy fogja a kutyára azt a sok karistolást, feszegetésnyomot, amit elkövetett?


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (5946) soson, 2008-06-24 09:24:52]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1090. Elküldve: 2008-06-23 11:27:48 [2573.]

A héten kijön egy BA-ról indítható Enigma, sajnos még mindíg kell NFS szerver hozzá, de a soros (COM-portos) cirkusz elmaradhat.
GOst4711 ígérete szerint.
A meleget illetően, nem sokat tesz rá a beépített Sata, kb 5-8 W.
Nekem toronyban is bírja, alatta 5.1 erősítő, rajta Dbox2 kicsit hátratolva.
Még nem olvadt bele, pedig műanyag a Nokia alja.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1091] [előzmény: (1088) htibi58, 2008-06-22 11:59:41]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3848. Elküldve: 2008-06-22 20:09:15 [2574.]

Ha a foglalat a probléma, a régi floppi kábelvégen is van olyan, amibe be lehet dugni az Sd-t, stimmel az osztása, akkor már csak a laposkábelt kell bekötni.


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[előzmény: (3846) louis73, 2008-06-22 11:20:24]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1087. Elküldve: 2008-06-22 11:31:40 [2575.]

Amikor nem BA imaget telepítek Pen-stickre én is szoktam így járni, nyilván nem tudja oda tenni a fájlt, ahova akarta, nekem ezt jelenti az üzenet, lehet ez pontosabb.
Ilyenkor a futó imageből helyettesíti be a hiányzó részt, ha ez nem kompatibilis, rossz a telepítés.
Jártam már úgy, hogy sok volt a hiba, - lett még egy AAF 1.5-ös a sticken, pedig telesatmod c-nek kellett volna lennie.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1088] [előzmény: (1085) htibi58, 2008-06-22 10:23:25]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3877
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023097038269043 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail