Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (63/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3877 üzenet

hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1086. Elküldve: 2008-06-22 11:01:03 [2576.]

Jól összefoglaltad a káoszt, ami más nézőpontból a bőség zavara.
Talán az enigma összehozza a fejlesztő csapatokat.
A kibicek is átmentek cikizni a tojásfőzőket inkább, itt egyre nehezebb fogást találni.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1084) htibi58, 2008-06-22 09:13:37]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3838. Elküldve: 2008-06-20 21:32:03 [2577.]

Kerestem, kerestem, de csak a PB enigma dreamre való un-line update lett helyreállítva, a Dboxos nem.
A nagy keresésben találtam egy patch-et, ami állítólag gyógyítja a PB6.01 csatornafelejtését.
Az a bajom vele, hogy nekem magas, nem tudok vele mit kezdeni.
Ha érti valaki, ossza meg a közösséggel!

Index: cdk/make/buildenv.mk
===================================================================
RCS file: /cvs/tuxbox/cdk/make/Attic/buildenv.mk,v
retrieving revision 1.1.2.7
diff -u -p -r1.1.2.7 buildenv.mk
--- cdk/make/buildenv.mk 16 Nov 2007 22:54:00 -0000 1.1.2.7
+++ cdk/make/buildenv.mk 15 May 2008 20:21:45 -0000
@@ -41,8 +41,8 @@ CONFIGURE_OPTS_MAINTAINER =
endif

if TARGETRULESET_FLASH
-CONFIGURE_OPTS_DEBUG =
- --without-debug
+#CONFIGURE_OPTS_DEBUG =
+# --without-debug
MKSQUASHFS = *(hostprefix)/bin/mksquashfs
endif

Forrás:
Ez a link nem akar működni, kiegészítem később
http://anonym.to/?http://tuxbox-forum.dreambox-fan.de/forum/viewtopic.php?f=22&;t=47350


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[előzmény: (3821) Therion, 2008-06-11 19:28:05]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1083. Elküldve: 2008-06-20 15:39:04 [2578.]

Érdemesebb on-line letölteni a box BA menüjéből, ugyis csak BA formában létezik.
Bonyolítottak az 1.5-ön, forgató menüt tettek bele, de kamu-menü.
Külön kell kiegészíteni, ha valaki tényleg forgatni akar, de akkor sem lesz olyan jó, mint a telesat, mert elkeveredik a menüstruktúrában, és nincs popup, ami jelezné a forgatást.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1084] [előzmény: (1082) zsas2, 2008-06-20 15:16:44]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1071. Elküldve: 2008-06-15 19:07:08 [2579.]

Köszönöm.

Néhány video:

http://www.youtube.com/v/d4tsfnqj41c

http://nl.youtube.com/watch?v=zS0aRnU9v6s

http://www.youtube.com/watch?v=4PAVQXIrVwA


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1070) Oriza_Triznyák, 2008-06-15 19:01:58]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1069. Elküldve: 2008-06-15 18:09:35 [2580.]

Írj még róla valamit!
Mitől lett magyar, ott is van emberünk?
A free HD csatik jönnek?


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1070] [előzmény: (1068) Oriza_Triznyák, 2008-06-15 17:45:13]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1065. Elküldve: 2008-06-15 09:31:07 [2581.]

Egyelőre ezek a problémák:

Probleme mit Tunertreiber (die hälfte der Sender geht nicht)
- Kein Sendersuchlauf
- Ausgabe nur 576i
- mediaplayer geht noch nicht
- Aufnahme geht noch nicht
- Kein CI
- Kein Emu



Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1066] [előzmény: (1064) Oriza_Triznyák, 2008-06-15 08:07:56]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
7235. Elküldve: 2008-06-14 10:15:21 [2582.]

Egyszer tettem rá, ilyent találhatsz:
080430_Patchdata_&_softcam_MX04-40&clones.rar
A 12kb-os a kulcsfile, a többi másra való.
A prüfungos loader ismeri, de rég volt, csak saját felelősségedre ajánlom.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (7233) saalty, 2008-06-13 22:54:00]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1053. Elküldve: 2008-06-13 22:16:13 [2583.]

Én örülök, hogy segítesz, mindíg szivesen veszem a hozzászólásod.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1054] [előzmény: (1052) Gagliardo, 2008-06-13 22:05:48]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1051. Elküldve: 2008-06-13 21:59:50 [2584.]

Ez a b. nem a c.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1052] [előzmény: (1050) Gagliardo, 2008-06-13 21:55:58]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1049. Elküldve: 2008-06-13 21:48:24 [2585.]

Nem ismered a macskás mókát?
A sat-ulc-n is fennvan, de reges.
Ez a rapid a hdtvinfo linkje volt.
Az image nagyon hasonlít a "b" jelűre.
Szegényes menü az AAf-hez képest.
Az újdonság a kevert diseq lehetősége, amit nem menüből kell konfigolni.
Tehát lehet a dreamhoz hasonlóan egy motoros kimenetet tenni a diseq 4-es kapcsolóra.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1050] [előzmény: (1047) zsas2, 2008-06-13 21:31:28]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
922. Elküldve: 2008-06-13 19:03:44 [2586.]

TE leírtad a 6 lépést, én hozzáírtam a 7. 8.
a 8. lépésben megy rá a firm a Beta chipre. Pirossal írtam, amit neked kell begépelni!
Ha sikerül, ezt ki is fogja neked írni.
Ha hardver- hibája van a chipnek, azt is kiírja:
ERROR: Beta download not updated !
B_D= Error OK

Csak ekkor lehet lemondani a szoft javításról, jöhetnek a drótok.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[előzmény: (921) bullfrog2005, 2008-06-13 18:53:03]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1046. Elküldve: 2008-06-13 18:44:28 [2587.]

http://rapidshare.com/files/121999056/1.05c_Telesat_Mod.rar


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[előzmény: (1045) zsas2, 2008-06-13 18:24:31]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
920. Elküldve: 2008-06-13 18:13:18 [2588.]

Hibáztál, mert nem hajtottad végre a javítást.
Rátetted a javító szoftot, de nem töltetted be a beta chipbe a firmwaret.
KEZDD ÚJRA!
A drótozott box nem teljes értékű.
Nem tudja kezelni a camokat.
Érdemes megcsinálnod.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #921] [előzmény: (919) bullfrog2005, 2008-06-13 17:49:48]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
918. Elküldve: 2008-06-13 17:45:40 [2589.]

Addig jól csináltad, amíg a 6. pontot végrehajtottad.
Ha újra ott vagy.
7. Galaxis Terminal-t elindítani
Port--Com1-re állítani
8. A "t" billentyűt lenyomva bedugni a beltérit .
=== DEVICE on ====
Start TestTask

Int. Test SW:>
T
test: task_time= 536 ms, cs=1, cl=5
=== TESTMODE ENTERED! ===

=========================
Command Mode
=========================

Command >:b_d
Beta: START download < BOOT > len= 0x3094

Ha hiba nélkül lefut, akkor nem kell drótozni, mehet rá a 3.16_8


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #919] [előzmény: (917) bullfrog2005, 2008-06-13 17:28:21]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1043. Elküldve: 2008-06-12 19:25:43 [2590.]

A c változat tényleg megy, de a Tps nem és a Polsat au sem.
Pedig Dreamon és Dboxon a Tps muzsikál.


Téma: Kathrein UFS 910 HDTV Fórum: Sat
[válaszok erre: #1044] [előzmény: (1042) htibi58, 2008-06-12 18:40:44]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
2106. Elküldve: 2008-06-12 19:19:33 [2591.]

Nem szokták.
4kb -os bin kulcsfileje van.
Van szerkesztő- feltöltő progija, de annyira nem tetszett, 10 perc után letöröltem, egyszer.
Tudod, rövid az élet, sok a hülyeség...


Téma: Silvercrest SL65 Fórum: Sat
[előzmény: (2105) gombilaci, 2008-06-12 19:05:59]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
2104. Elküldve: 2008-06-12 19:04:41 [2592.]

Szerintem az ILÁ-ra egyik Truman key-file sem jó.


Téma: Silvercrest SL65 Fórum: Sat
[válaszok erre: #2105] [előzmény: (2103) gombilaci, 2008-06-12 18:55:11]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
2100. Elküldve: 2008-06-12 13:04:40 [2593.]

Részemről azért nem ajánlottam az új sor létrehozását, mert aki véletlenül töröl egy kulcssort, arra jobban kell vigyázni, nem frusztrálni.
Az ismerősödnek sikerélményre van szüksége, hiszen nem mindennapos egy ilyen kulcstörléses eset.
A létesítés manuálja nem hozzáférhető, anélkül esetleg 3des, biss vagy nemm kulcsot készít, nem beszélve az azonosítókról.


Téma: Silvercrest SL65 Fórum: Sat
[előzmény: (2098) x-800, 2008-06-12 12:11:27]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
2096. Elküldve: 2008-06-12 11:38:17 [2594.]

A kulcsreset nem túl barátságos parancs! Utána sok fáradság jön a kulcsokkal.
Ajánlott inkább új kulcsfile, vagy szoft!


Téma: Silvercrest SL65 Fórum: Sat
[válaszok erre: #2097] [előzmény: (2095) gombilaci, 2008-06-12 11:30:11]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
915. Elküldve: 2008-06-12 09:40:58 [2595.]

Elismerem, hogy ügyesség kell a megakasztáshoz, a Te módszered biztosabb.
Én rákészítem az egérmutatót a D gomb területére, kezem az egérgombon.
Távirányítóval box bekapcs, egérgomb be.
Minimum másodikra sikerül.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #916 #1465] [előzmény: (913) attilas, 2008-06-12 08:41:49]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
914. Elküldve: 2008-06-12 09:25:14 [2596.]

A telstar magyar csatiknak egyelőre annyi, amos seca kulcsok a luxsaton, a többi alma.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[előzmény: (910) Fantom-79, 2008-06-11 20:11:43]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
912. Elküldve: 2008-06-12 06:22:40 [2597.]

Létezik apa-apa kuplung.
Az 5 a test, a 2-3 a keresztbekötés, ha magad készíted.
Ha nem akarsz sokat pcsölni vele, rövid drótokat dugsz a 2-3-5 lukba és így dugod a boxba, mint apát.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[előzmény: (911) astib, 2008-06-12 04:47:12]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
909. Elküldve: 2008-06-11 17:28:52 [2598.]

Már leírtam párszor:
2.6, és 2.7 levő GXFIX tudja levenni a 3.41-es bootloadert.
Load módban Gxfix gombot aktiválni,
kiválasztani a 3.41-et és ok.
Ezzel rá is kerül a jó loader.
Ezután mehet az erase, kulcs, szoft.




Téma: Galaxis Fórum: Sat
[előzmény: (908) hopper, 2008-06-11 17:21:51]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
908. Elküldve: 2008-06-11 17:21:51 [2599.]

Meg kell fogni a PLgalaxis "d" gombbal. A 2.7 változatnál jelöld be az auto D-t ! pipával.
Ha down módba kerül, már nyert ügyed lesz.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #909] [előzmény: (907) gira, 2008-06-11 16:51:12]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
2897. Elküldve: 2008-06-10 10:03:07 [2600.]

Hasonló meggondolásból én is twin fejet tettem a forgatóba, de kényelmetlen használni, most meg csak a hátrányával találkozom: több az áramfelvétele a single fejeknél.
Emiatt pl. a dbox tápot meg kellett erősíteni.
Amikor szereltem, ezt nem tudtam, azóta találkoztam beírásokkal, ahol ezt tárgyalják.
Valószínű a quad sem fogyaszt kevesebbet a twinnél, aztán kiszavazza a gyengébb boxokat a sorból, persze a forgató fogyasztással megfejelve.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[előzmény: (2896) öCSIszan, 2008-06-09 22:05:28]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3877
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023218870162964 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail