Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499896/6 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (81/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3877 üzenet

hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
5833. Elküldve: 2008-06-09 19:23:39 [2601.]

Megjelent az mgcamd 1.30b
"kathrein is back"
sh file is van benne újra.



Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (5832) sanca2, 2008-06-07 15:27:47]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
906. Elküldve: 2008-06-09 18:26:20 [2602.]

Kulcshiányra a 899 Hsz. most is jó.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #907] [előzmény: (905) hopper, 2008-06-09 10:19:17]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
163. Elküldve: 2008-06-09 14:09:13 [2603.]

Nagy vagy, hogy ezt észrevetted, 1000x is nézegethettem volna, mégse tudtam vagy sejtettem volna, hogy nem dos parancssorról indítja a progit.
Bár még visszaigazolást nem kaptunk...


Téma: Vantage HD-s beltérik Fórum: Sat
[előzmény: (160) kajandor, 2008-06-09 10:44:11]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
2889. Elküldve: 2008-06-09 11:16:46 [2604.]

Nekem is 3 sorbakapcsolt usalsom működik, Relook- dbox2-kathrein.
A dbox2-t sleep módba kell tenni, hogy átmenjen a jel, a relook stby.
A kathin telesat-mod forgatós img van, ez is átmegy a láncon.
Még egyszer sem keveredtek meg.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #2890] [előzmény: (2878) @malacka@, 2008-06-06 21:10:29]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
905. Elküldve: 2008-06-09 10:19:17 [2605.]

Tölts fel egy komplett kulcsfilet, más megoldás nincs:
http://dvb-upload.com/index.php?action=download&;pid=187889


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #906 #911] [előzmény: (904) astib, 2008-06-09 06:32:09]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
155. Elküldve: 2008-06-08 17:28:56 [2606.]

Az biztos megint ntfs lesz.
De.
Mindegy, hogy mire akarja, ha ezt a parancssori Fat32Formatot futtatod, ez fat32-est csinál. Ha már van rajta partició, még ha ntfs is, meg kell hogy csinálja, hiszen egy létező particiót formattálsz.
De ez a sok sikertelenség már elbizonytalanít, nem tudom ellenőrízni, amit tanácsolok, én feladom.


Téma: Vantage HD-s beltérik Fórum: Sat
[válaszok erre: #156] [előzmény: (154) sztar1, 2008-06-08 16:42:57]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3815. Elküldve: 2008-06-08 15:01:16 [2607.]

Lehet, hogy kézzel kell nehány kulcsot átírnod, mert a dili meg a polsat tegnap újított, meg tán ma is.
A Home gomb néha jól jön, ha ki akarsz menni egy parancsból, és nem a piros a kedvencek, de majd belejösz.


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[előzmény: (3807) trasgo, 2008-06-08 13:25:02]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3814. Elküldve: 2008-06-08 14:55:42 [2608.]

Ezt írd be:
Hungarian#English#Czech
Menteni is kell!

Sárga gombot nem írtam!?


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[előzmény: (3813) Kapu48, 2008-06-08 14:32:12]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
901. Elküldve: 2008-06-08 14:44:35 [2609.]

Én is csak drótot szoktam, a 100 ohm is majdnem drót.
Még mindíg nem értem, hogy miér' vették ki azt a chipet?


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #902 #903] [előzmény: (900) kumpi, 2008-06-08 14:26:11]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3806. Elküldve: 2008-06-08 12:46:15 [2610.]

Nem kell félni, sok box el fog rohadni addig mire a dbox2 elavul, sokan szeretik még a te PB4 imagedat is, csak frissíteni nehezebb a PB6-nál.
Ha új kulcsokat teszel fel, lehet, hogy emut se kell cserélned, próbáld ki!


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3807] [előzmény: (3805) trasgo, 2008-06-08 11:20:21]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
153. Elküldve: 2008-06-08 12:31:35 [2611.]

Ha sikerült particionálnod a windows vez.pult.... lemezkezelés alatt, akkor már neve van a kötetnek, ez nem lehet hiba, a gyökérbe mentél, ahol ott van a program, ez se hibázhat, a parancs szintaktika pedig benne van az egyik előző hozzászólásban.
Az majdnem biztos, hogy kicsire fog formázni, ha nem dolgozod be pontosan a részleteket.
Én ezt a parancsot adnám:
Fat32Format -c8 X:
ahol X a meghajtónak kisorolt Win partició, amilyen néven a sajátgépen megjelenik.
Az, hogy ráklikkeléssel ez a progi nem működik, természetes, mert ilyenkor nincs meg a meghajtónév paraméter sem utána, mit formázzon?
Ezért látsz egy elfutó ablakot.


Téma: Vantage HD-s beltérik Fórum: Sat
[válaszok erre: #154] [előzmény: (149) sztar1, 2008-06-08 10:28:53]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
148. Elküldve: 2008-06-08 10:20:38 [2612.]

Tudom, nem is akartalak helyreigazítani, mert nagyon korrekt, amit írtál.


Téma: Vantage HD-s beltérik Fórum: Sat
[válaszok erre: #151] [előzmény: (147) Gagliardo, 2008-06-08 10:16:53]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
146. Elküldve: 2008-06-08 10:10:04 [2613.]

Rossz könyvtárban vagy.
cd \
után bekerülsz a gyökérbe. cd után szóköz!


Téma: Vantage HD-s beltérik Fórum: Sat
[válaszok erre: #147 #149] [előzmény: (145) sztar1, 2008-06-08 09:34:05]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3801. Elküldve: 2008-06-07 22:36:14 [2614.]

Ha van web-interface,
config-settings-Audio Channels Priority alatti ablakba kell a nyelvi sorrendet beírni # elválasztóval ALt+x


Téma: DBOX2 linux Fórum: Sat
[válaszok erre: #3813] [előzmény: (3800) Kapu48, 2008-06-07 21:31:19]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
899. Elküldve: 2008-06-07 21:03:28 [2615.]

http://www.luxsat.eu/superlux/luxnet/index_nagra2.htm


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[előzmény: (898) tomika77, 2008-06-07 20:10:54]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
135. Elküldve: 2008-06-06 21:13:08 [2616.]

Nem biztos, hogy az jobban tud formázni a belső rutinnál.
Elvileg az xp a vezérlőpult-admin tools-comp. Management-disk menagement alól formáz beállítható formátumra.
Próbát megér.
Én Paragonnal particionálok ilyen nehézkesebb dolgokat, de az
ágyú--verébre.


Téma: Vantage HD-s beltérik Fórum: Sat
[válaszok erre: #136] [előzmény: (134) sztar1, 2008-06-06 20:15:06]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
133. Elküldve: 2008-06-06 20:01:32 [2617.]

Van benne leirás, én mondtam, hogy nem ezzel csináltam, ha félrevezettelek, bocsánatot kérek.


Téma: Vantage HD-s beltérik Fórum: Sat
[válaszok erre: #134] [előzmény: (132) sztar1, 2008-06-06 19:55:05]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
131. Elküldve: 2008-06-06 19:30:31 [2618.]

Van egy segédprogi: H2format.zip
az ilyen nagyobb lemezek fat32-re formázására:
Én particionáló progival csináltam, de ez egyszerűbb lehet.
http://www.sat-ulc.eu/ulc/jgs_db.php?action=download&;download_id=37279&sid=

A link nem valami jó, az elérési út:
Nachtfalke DVB Sat Forum und Uploadcenter » Datenbank » Kathrein UFS-910 » Anleitungen & Tools » H2format.zip »


Téma: Vantage HD-s beltérik Fórum: Sat
[válaszok erre: #132] [előzmény: (130) sztar1, 2008-06-06 19:10:10]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
2055. Elküldve: 2008-06-06 14:32:54 [2619.]

Én most nem csereberélnék, mert elég kis lépésekben javítottak valamicskét.
A showtime pl. bazi nagy tükörrel jön csak be, szinte reménytelen.
Most az NDS-re hajtanak rá, hogy ki tud előbb működő emut kihozni.
A Trumanosok elég jók az új dolgokban, talán pár hét múlva meglesz.


Téma: Silvercrest SL65 Fórum: Sat
[előzmény: (2054) tomass21, 2008-06-06 13:35:36]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
896. Elküldve: 2008-06-06 13:07:22 [2620.]

Itt forgalmazzák, biztosan fel tudnak világosítani, hogyan frissíthető:

http://www.satele-digitalsat.hu/index.php?oldal=Show&;


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #897] [előzmény: (895) kex2, 2008-06-06 13:01:11]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
894. Elküldve: 2008-06-06 12:53:42 [2621.]

Sajnos, csak az SCM-hez (Cripto-cam), ahhoz javító progim is van.
A többivel nem találkoztam még.
Ha nem diablo- féle, ami okosítható, nem sokmindenre lehet használni a megfelelő kártya fogadásán és csatolásán kívül.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #895] [előzmény: (893) kex2, 2008-06-06 12:43:29]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
892. Elküldve: 2008-06-06 12:35:30 [2622.]

Az nem véletlen, de nem akarlak bántani vele.
Ha problémád van, azért szivesen segítek, itt a fórumon.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #893] [előzmény: (891) kex2, 2008-06-06 09:11:04]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
2048. Elküldve: 2008-06-06 09:33:42 [2623.]

Ünnepélyesen visszavonom a sértő megjegyzéseimet:
Tataniko nem művész, mégha magát annak tartja is.
Nem úr.
@tataniko:
Kipróbálom a magasra tartást, ha rajtad segített, varázsigével:
ne haragudj, tatani.. hülye, stb.
Emiatt nem kell jtagolnom, ugye.
Az élettapasztalatot meg majd megszerzem, legyél is büszke az öregségedre, az valódi érdem.


Téma: Silvercrest SL65 Fórum: Sat
[előzmény: (2046) nyuszi201, 2008-06-06 04:20:31]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
2043. Elküldve: 2008-06-05 23:44:01 [2624.]

Művész úr!
A fórumszabályzat tiltja a sértő megjegyzéseket, amiket gombilacira tettél.
Mi, akik régebben vagyunk fórumtagok, elnézően ámultunk azokon a marhaságokon, amiket néha magad is javítottál ki.
Én is írtam már marhaságot, laci is, Te is.
Azért, mert új vagy, nem bánt senki.
Ha okosabbakat írsz, talán még szeretni is fognak.

Márpedig itt rend lesz! - szólt a nagymama és berúgta a sz@rt az ágy alá.





Téma: Silvercrest SL65 Fórum: Sat
[válaszok erre: #2044 #2046] [előzmény: (2042) tataniko, 2008-06-05 23:21:50]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
610. Elküldve: 2008-06-05 22:53:04 [2625.]

Ez a :
Megújul az RTL Klub!
Arculatváltás a csatornán
nekem már:
Megúnjuk az RTL Klubot!
Arcátlanság a csatornán

Nekem annyira bejött ez a potyareklám, hogy minden létező listámból töröltem azt ami RTL.
Ennyire nem lehet szegény az eklézsia, hogy egy műholdas portálra erőltesse magát unos-untalan.


Téma: RTL (korábban RTL Klub) Fórum: Sat
[válaszok erre: #611 #613] [előzmény: (609) Shtirley, 2008-06-05 22:05:34]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3877
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022090911865234 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail