Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499899/9 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (106/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3877 üzenet

hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
357. Elküldve: 2007-10-22 17:43:14 [3351.]

A 7000a annyira elterjedt, hogy érdemes és egyszerű kölcsönkérni és betanítani a Lidist a távirányítóról.
A 77' -es szoft bugos nem ajánlom feltenni, de a 78' megint nagyon jó.
Vegyétek észre, hogy trumanosként a globó tocsikban sok infót tudtok felszedni!


Téma: Silvercrest SL65 Fórum: Sat
[előzmény: (356) -STALKY-, 2007-10-22 17:21:21]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
5000. Elküldve: 2007-10-22 17:31:43 [3352.]

Mi a baj peti?
Szia.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #5001 #5003] [előzmény: (4999) Peti31, 2007-10-22 17:26:17]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
113. Elküldve: 2007-10-21 09:46:51 [3353.]

Na!
Kapisi!


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #114] [előzmény: (112) Blasto1, 2007-10-21 09:40:40]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
111. Elküldve: 2007-10-21 09:23:21 [3354.]

Nem.
Úgy tesz, mint az intelligens mosópor,
megkeresi a koszt és kimossa a ruhát. Nincs pc, kapcsolat, com-port.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #112] [előzmény: (110) Blasto1, 2007-10-21 08:59:28]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4988. Elküldve: 2007-10-21 09:04:17 [3355.]

Tegnaptól a
http://www.tmsatsw.com/TM190/download.htm
linken friss keyfájlok is találhatók.

A keyfájl nem erotikus Mp2 stream, hanem alkalmatos kulcskellék a szoftok élesítéséhez.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #4989 #4995]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4987. Elküldve: 2007-10-21 08:30:20 [3356.]

Egy kolléga így foglalta össze:
Frissítés menete:
1. Kikapcsolt állapotu beltéri nullmodemmel a számítógéphez kötve
2. Upgrade.exe elindít, a soft betallózása
3. Com port kiválaszt
4. boot+all kiválasztása
4. Frissités indítás és amikor indul akkor a beltéri bekapcsolása
A többi már megy magától.
Ennyi.
A 4985 Hsz linkjén minden kellék megvan.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4986) megabyte, 2007-10-21 06:40:56]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
108. Elküldve: 2007-10-21 00:38:45 [3357.]

A globo tocsikban most foglalkoztunk a csatlista, kulcsfeltöltés témával, ha nem fáraszt, nézd meg!
A 7000A problémái inkább ott olvashatók kb 1évre vissza.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (106) Leslie T, 2007-10-21 00:25:16]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
104. Elküldve: 2007-10-21 00:12:58 [3358.]

Ezt a szavazást nem értem.
A digit előfizetéssel egyiken sem lehet venni,
Anélkül mindkettővel, az opticummal au.
Most au-ban az opticum minden készüléket ver, azboxt kivéve.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #105] [előzmény: (101) Blasto1, 2007-10-20 23:47:33]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
102. Elküldve: 2007-10-21 00:02:17 [3359.]

Igen.
A modulátor nem vételre szolgál, hanem adásra.
A vett műholdjel PAL adásjelként, általában a 36. csatornán megjelenik a mod kimenetén összekeverve a bemenetre adott Tv jelekkel. Nem stereo.
Alárendelt célra továbbítható a lakás más helyiségeibe.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (101) Blasto1, 2007-10-20 23:47:33]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
100. Elküldve: 2007-10-20 23:32:54 [3360.]

Nekem van mindkettő, most az opticum jobb két hónapja, az opboxosok fejlesztése lassult valami új típus miatt.
Kártyaolvasó nem használható a digihez és valószínű az új nagrás upc-hez sem.
Ha előfizut veszel, adják a boxot.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #101] [előzmény: (99) hopper, 2007-10-20 23:23:02]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
99. Elküldve: 2007-10-20 23:23:02 [3361.]

The day after, tudod Te.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #100] [előzmény: (98) Blasto1, 2007-10-20 23:12:08]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
279. Elküldve: 2007-10-20 22:55:05 [3362.]

Érdekes hagyomány, hogy klónozott kérdésre ritkán érkezik válasz, sokan sértésnek veszik.




Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[válaszok erre: #280]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
97. Elküldve: 2007-10-20 22:53:23 [3363.]

Érdekes hagyomány, hogy klónozott kérdésre ritkán érkezik válasz, sokan sértésnek veszik.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #98]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4985. Elküldve: 2007-10-20 22:47:22 [3364.]

http://www.tmsatsw.com/TM190/download.htm
Itt találod az ali editort, a boxról átjátszod a csatlistát pc-re és kimented az aktuális szoftra.
A készletben van az ali key upgrade a keyfájl feltöltéshez.
A normál upgradevel lementheted kompletten a szoftod a beállításokkal együtt dump módban.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4984) Peti31, 2007-10-20 22:09:37]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4983. Elküldve: 2007-10-20 22:01:52 [3365.]

Megnéztem, hogy a 2620-ra létezik szoft a sat-ulc-n.
regelni kell és hajrá!


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4982) csorba, 2007-10-20 16:32:24]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
95. Elküldve: 2007-10-20 21:56:26 [3366.]

Ha nem akarod leírni, milyen pc-vel, xp-vel, com-porttal próbálkoztál, legalább utalj rá, hogy segíthessünk.
Általában, ha valaki követi a 91. Hsz lépéseit, 90 % sikerrel jár.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (93) boly81, 2007-10-20 21:43:02]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
314. Elküldve: 2007-10-20 16:32:05 [3367.]

A régiek órajele sem 166Mhz, csak a proci névleges értéke.
A manuálban ez szerepel, de van specifikációs lap, ahol a 180Mhz van a régieken is.


Téma: AzBox Fórum: Sat
[előzmény: (313) Alien, 2007-10-20 10:49:31]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4981. Elküldve: 2007-10-20 11:34:14 [3368.]

Mi a bánat, Merlot?
Nem szereted a sört, vagy még mindíg a d+ ,vagy a polsat?
Ezektől függetlenül ilyen világ még nem volt, hogy ennyi nyitott csati legyen, lehet hogy nem is lesz sokáig.
A nicked alapján a vörösbor a gyengéd, vagy az erősséged.
Egs! icon61.gif


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4980) Merlot, 2007-10-19 19:12:51]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4979. Elküldve: 2007-10-19 19:08:28 [3369.]

Kösz, ilyen fekete sört Essenben ittam utóljára.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4978) LeweeGee, 2007-10-19 13:30:58]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
276. Elküldve: 2007-10-19 16:52:42 [3370.]

Jó hát, csak elkúrt szoftkészítők gondolnak arra, hogy az au örök.


Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[előzmény: (275) istvan35, 2007-10-19 15:58:55]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
273. Elküldve: 2007-10-19 15:37:24 [3371.]

Fura, neked ebbe miér' nem jó beírni?



Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[válaszok erre: #274 #275] [előzmény: (272) istvan35, 2007-10-19 11:47:21]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4977. Elküldve: 2007-10-19 13:17:38 [3372.]

Egyelőre az au-nak annyi, várni kell új szoftra és pötyögni.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #4978 #4980] [előzmény: (4976) LeweeGee, 2007-10-19 13:06:55]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4973. Elküldve: 2007-10-18 11:32:51 [3373.]

Ha valaki key fájlt szokott még csinálni - egy hónapja nem írtam még távirányítóval sem - annak segíthet az új key-merge.
http://www.tmsatsw.com/tm-155-ci/KeyMerge1.0.05.rar
Az előállított ali-key jó az au-s szofthoz, mert szerkezetileg más alikey-t csinál, mint a régi 1.0.04-es.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
90. Elküldve: 2007-10-18 11:14:02 [3374.]

Kiírta a problémát:
Teszt com port - alma, nem jó!
Próbálj másikat com1,2, 3,4 - valamelyik
Másik gép?
Kell egy COM port az átvitelhez!


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (89) Leslie T, 2007-10-18 10:27:08]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4971. Elküldve: 2007-10-18 01:34:47 [3375.]

Nem küldtem semmit, csak linket adtam.
Nekem is szokott ash- t kiírni feltöltés közben, ez nem hiba.
Próbáld meg másik pc-vel, mert a soros portod nem az igazi, nem megy át a teszten.



Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #4972] [előzmény: (4970) matyirobi, 2007-10-17 20:16:02]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3877
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.021919965744019 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail