Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (47/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3877 üzenet

hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4329. Elküldve: 2007-09-13 15:10:37 [3501.]

Az 1.3.73 au nem megy, hacsak nem valami csodagombra jár.(Optiontaste)
Ezt most senki nem tudja.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #4334]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4325. Elküldve: 2007-09-13 14:42:14 [3502.]

http://www.truman-support.com/soft/tm190/truman_EMU_1.3.73_AMSTAR.rar


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4324) vizes, 2007-09-13 13:51:57]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
5040. Elküldve: 2007-09-13 14:31:11 [3503.]

Találtam valamit, de te tudod, állítólag a 6004-re hasonlít az okosítás, az a Padb a kulcs.


Téma: Strong SRT patchek Fórum: Sat
[előzmény: (5038) agressor2010, 2007-09-13 13:05:15]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
13046. Elküldve: 2007-09-11 19:18:49 [3504.]

Nem.


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[előzmény: (13044) sathaver, 2007-09-11 19:14:49]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
13030. Elküldve: 2007-09-11 18:49:10 [3505.]

Legyen már bennetek egy kis büszkeség!
A §eggét nem nyalnátok ki érte?
Az is lehet, hogy szíívat!


Téma: Nagravision Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
218. Elküldve: 2007-09-11 13:07:07 [3506.]

Mi van a fejlesztőkkel, lassan kukára érik a boxom,
az Openboxom!


Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[válaszok erre: #219] [előzmény: (215) istvan.t, 2007-08-31 18:51:18]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
374. Elküldve: 2007-09-11 11:31:46 [3507.]

======================================================================
Időnként a fizetős er3 helyzetéről is beszámolok, hiszen egyszer úgyis megbotlanak megint és újra kikerül egy fejlesztés.
ER3.27
----
+ TV Cabo au
+ Polsat au
+ fake keyupdate attack protection on Polsat

A napokban nehány szolgáltató támadást indított az au. szoftokra.
Ez helyes, ez a dolguk, inkább, mint jogászkodni.
No, az utólsó bekezdés ennek elhárításáról szól.

Az ER3.16_8 Pw au. jól műkxik egyelőre, nem bénították le.
A key- fájlt egyelőre nem érdemes kicserélni, inkább kulcsoljátok kézzel.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
5034. Elküldve: 2007-09-11 11:09:29 [3508.]

Örülök, hogy megtaláltad a logikát benne, mert ennek ismerete nélkül azt hittem én is, hogy véletlenszerű a dolog.
Nem tudom, tudod-e hogy errefelé nyugat-dunántúlon mi az ORF1-en nőttünk fel sokan.
Akkor még nemes egyszerűséggel Grác-1-nek hívtuk és sok kowboyfilmet,Yul Brinnellel John Waynnel, San-Franciskói strassei seggorrú Karl Maldent, az akkor még fiatal gyémántvadász volt a rendőrtársa a Michael Douglas.
A magyar tv akkor kezdett rendesebb műsort adni, amikor beindult a Grác2.(Orf2)

Nosztalgia vége.


Téma: Strong SRT patchek Fórum: Sat
[válaszok erre: #5037 #5038] [előzmény: (5033) pheco, 2007-09-10 13:42:24]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
26. Elküldve: 2007-09-10 21:57:18 [3509.]

Ezt még nem tudtuk meg az új vevőkről, a dream utánzat mindkettőt tudja, de a másik kettő?


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (25) kisbíró2, 2007-09-10 21:41:51]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4279. Elküldve: 2007-09-10 21:21:19 [3510.]

Az Opticum topicban is ott voltál, persze.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4266) janesz11, 2007-09-10 18:59:20]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4274. Elküldve: 2007-09-10 20:46:18 [3511.]

Nem a secával van gondunk, hanem a 3000L-el.
Keveset, vagy egyáltalán nem találkoztunk vele.
Mintha a globo 4000-el lenne azonos.
Ha ideírnád, hogy milyen szoft van rajt, valaki ráismerne és tudna neked segíteni.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #4281] [előzmény: (4273) PBSAT, 2007-09-10 20:27:57]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
24. Elküldve: 2007-09-10 20:34:40 [3512.]

Szivesen, de nekem az tetszik benne, hogy egy hete nem kell kulcsot pötyögnöm, mégis megy kb.
500 kódolt csatorna vele a 8 au. miatt.
Most még Dcw kulcsokat is fogad, no ez nem au, de képesség.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #34 #951] [előzmény: (23) janesz11, 2007-09-10 20:29:33]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
22. Elküldve: 2007-09-10 20:05:35 [3513.]

9339
Teljes képernyő módban.
Ha ezután elakadsz, csodálkozni fogok.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #72] [előzmény: (21) janesz11, 2007-09-10 20:01:03]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
20. Elküldve: 2007-09-10 19:54:23 [3514.]

Igen.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (19) janesz11, 2007-09-10 19:50:01]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
18. Elküldve: 2007-09-10 19:41:30 [3515.]

Ez a praktikus gondolkodás tényleg jó dolog.
Neked biztos swejci zsebkés van a zsebedben, amin az olló nem igazán olló, a konzervnyitó sem az igazi, a zsebedet meg jól kilyukasztja.
A műhódvevő behoz 2000-4000 adást, a földi extra körülmények között 20-at (no nem ma), talán három év múlva.
Ezeknek praktikusabb tartozéka az ethernet, vagy egy usb, amikkel fel lehet venni, vagy kapcsolatba hozhatod a nettel.
Csak elgondolkoztam, nem akartalak megbántani és befolyásolni sem döntésedben.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #25] [előzmény: (17) multi, 2007-09-10 19:00:23]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
16. Elküldve: 2007-09-10 18:55:36 [3516.]

1.3.72


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #17] [előzmény: (15) multi, 2007-09-10 18:45:18]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
14. Elküldve: 2007-09-10 16:46:34 [3517.]

A 2.4.02 a legújabb, de a combó ennek az egyik alváltozatával megy.
Ha már tettél fel szoftot Te tudod, mi volt utánaírva.
pl. all. vagy 5119house vagy 5105house

Ha nem akarod a válaszadót pl. engem kellemetlen helyzetbe sodorni, közöld az ilyen mellékesnek tűnő információkat és pontosabb választ kapsz a kérdésedre!
Lehet, hogy valaki más, aki nálam jobban érti ezeket, már válaszolt volna neked, ha ezt megírod.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #15] [előzmény: (13) multi, 2007-09-10 16:32:25]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
12. Elküldve: 2007-09-10 16:02:08 [3518.]

Látom a C boxokhoz is kijöttek a Trumanok
1.2.18
1.2.21
Ezekkel már fel lehet kantározni, azokat tudják, mint az A boxok, ami nem semmi.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #13] [előzmény: (11) hopper, 2007-09-10 11:44:33]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4259. Elküldve: 2007-09-10 15:30:26 [3519.]

Továbbra is tartom, hogy Nagra 2-nél nincs kitüntetett kulcsfeltöltő csatorna, de nekem nem muszáj hinni.
Régebben erről már érvekkel is szolgáltam. Ez azért zavar, mert a fórum 10%-a hülyeségre megy el.
Tudom, ez azért van, mert nehezen jön be néha és emögött ilyen-olyan titkos feltöltőket sejtünk.
Persze a hit az komoly dolog és nem kell mögé racionalitás.
Csak annak nem itt a helye, hanem az örökkévalóságban.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4256) vizes, 2007-09-10 15:02:04]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4257. Elküldve: 2007-09-10 15:16:11 [3520.]

Aki szeret óránként pötyögni a távirányítóval, az most ezekkel megteheti, mert lehet Dcw kulcsokat betenni.
i-gombra kiadott infok között jobb fenn-- service id 0xután pl.: 0A64

Ezt jegyezzük meg oszt hívjuk meg a kulcsszerkesztőt ott a Biss szerkesztőt.
Add (ződ gomb) provid helyére a
serv. id.
és a kulcsbevitel a medszokott módon OK
Ezzel létesítettünk egy DCW kulcsot, ami az adott csatornára érvényes, és általában rövid ideig érvényben marad.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4254) sziriusz, 2007-09-10 14:54:17]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4247. Elküldve: 2007-09-10 14:11:49 [3521.]

Érdemes, Tps fix (újra jó), + Orf au.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #4248] [előzmény: (4246) Fec004, 2007-09-10 13:55:19]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
11. Elküldve: 2007-09-10 11:44:33 [3522.]

Kösz, ha ilyen információkat kapunk, jobban ideszokunk.


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #12] [előzmény: (9) postatib, 2007-09-10 11:29:06]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4240. Elküldve: 2007-09-10 11:13:49 [3523.]

Úgy látszik, hogy most nagyot alakított a Mester (Trumanéknál),
köszönet érte.
A globo-opticumok most aratnak nemzetközi szinten.
A németeknél állítólag már napok óta nehéz ezeket beszerezni, engem is kértek már német fórumról, hogy vegyek itt nekik.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4239) drummond, 2007-09-10 09:41:54]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4233. Elküldve: 2007-09-09 21:35:48 [3524.]

Ok, megértem, ha türelmetlen vagy, de kell egy nap, mire megtudhatod, jó-e egy szoft.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (4230) csorba, 2007-09-09 21:01:19]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
4225. Elküldve: 2007-09-09 20:36:23 [3525.]

Ne kiabálj a Vizessel, nem érdemli, nem Ő rakja a hibákat a szoftokba!


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #4228 #4230] [előzmény: (4223) csorba, 2007-09-09 20:28:32]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3877
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022866010665894 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail