| Találatok száma: 3877 üzenet |
|
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4220. Elküldve:
2007-09-09 20:01:58 |
[3526.] |
Mindenkinek ezt mutatja, ha nincs benne csatorna lista.
Próbálj keresni, vagy olyan változatot feltölteni, amiben van.
|
| |
|
|
[előzmény: (4213) Braien, 2007-09-09 19:36:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4205. Elküldve:
2007-09-09 18:24:17 |
[3527.] |
Ha az a hiba, amit jeleztél a régi szofoddal is megvót, egy alapos csatornalista tisztítás segít.
Kukába a felesleget.
Ha új a problem, akkor várnod kell a következő szoftot.
A Tps a francia Premiere, röviden Pw. a Hotbirden van.
A D+ a spanyol Pw. az asztrán és a hispasaton fogható
A Cabo a portugál Pw a hispasatról
A Polsat a lengyel Pw a la hotbird
Ezek a csomagok egy kulcsra járnak általában (most a Pw kivétel)
Egy -egy ilyen csomagban néha közel száz program tálálható.
Akarsz többet tudni?
Lingsat
Au: automatikus kulcsfrissítés
|
| |
|
[válaszok erre: #4208]
|
[előzmény: (4203) vízirájder, 2007-09-09 18:10:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4199. Elküldve:
2007-09-09 17:26:25 |
[3528.] |
Csak regesen elérhető.
Percek alatt kikerül
|
| |
|
|
[előzmény: (4198) Peti31, 2007-09-09 17:23:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4197. Elküldve:
2007-09-09 17:22:17 |
[3529.] |
Eddig jól megy nekem
Ez a Truman info:
Tps au fix
Polsat au
Test Cabo
D+ au
premier au
premierstar au
Gigitv au
|
| |
|
[válaszok erre: #4198 #4203]
|
[előzmény: (4195) vizes, 2007-09-09 16:37:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4194. Elküldve:
2007-09-09 16:25:35 |
[3530.] |
A Premiere Star a 11875 H 27500
Transponderen van.
Újak még a 12544 H 22000 vannak
Ezt a transp. úgy kell hozzáadni a tr. listához és rákeresni.
Érdemes, Tcm cartoon, Boomerang,
kinowelt, sok jó műsort találtok.
Az új 1.3.71 szoft stabilan tudja ismét a Tps-t. és ez eddigieken kívül-
(Premi-Star) tudja az Orf au-t is.
|
| |
|
|
[előzmény: (4191) feri, 2007-09-09 14:07:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
8. Elküldve:
2007-09-09 11:10:16 |
[3531.] |
Légy szives, ha lehet, írd le táblázatba ide, hogy melyik új tipus milyen számú alapszoftverrel kerül ki.
pl. opt. 4050 1.3.........?????
Ez jó alapot jelentene az azonosításhoz.
|
| |
|
[válaszok erre: #9]
|
[előzmény: (6) postatib, 2007-09-08 15:43:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4173. Elküldve:
2007-09-08 22:05:06 |
[3532.] |
Valóban tudja a Tps-t, meg még az srg au-t is. A Pw star au az újdonság, de ezt nem teszteltem.
|
| |
|
[válaszok erre: #4191]
|
[előzmény: (4172) lala5, 2007-09-08 21:53:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4170. Elküldve:
2007-09-08 21:48:39 |
[3533.] |
Légy szíves megnézni az elmúlt három nap beírásait.
Ha jól emlékszem ketten telepítettek
7000cr boxra szoftot.
Őket megszólíthatod, kérheted valami konkrétummal.
A beírásod egy segélykiáltás, nem látszik, hogy bármit is megnéztél az itt történtekből.
Pl. nem kérsz szoftot, loadert, kábelt, tanácsot.
|
| |
|
[válaszok erre: #4172]
|
[előzmény: (4168) mmodjo, 2007-09-08 21:21:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4166. Elküldve:
2007-09-08 21:18:11 |
[3534.] |
Polsat is au.
Akkor a Tps miatt lett volna az egész, nem érek el normális hírforrást a fejlesztésről
|
| |
|
[válaszok erre: #4168 #4169]
|
[előzmény: (4165) hopper, 2007-09-08 21:03:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4165. Elküldve:
2007-09-08 21:03:08 |
[3535.] |
Gigi au ok, D+ au ok.
Most visszanéztem, tényleg csak az új 71-essel megy a Tps.
Még a polsat au? és a SwissTsr au?
A cartoon ezzel se megy a E13, de lehet, csak kulcs kell.
Közben Tsr au ok.
|
| |
|
[válaszok erre: #4166 #4480]
|
[előzmény: (4162) hopper, 2007-09-08 20:40:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4162. Elküldve:
2007-09-08 20:40:51 |
[3536.] |
A Tps megy, premi au is. A többi nem, vagy nagyon lassú.
Még barátkoznunk kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #4164 #4165]
|
[előzmény: (4161) Peti31, 2007-09-08 20:32:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
5026. Elküldve:
2007-09-08 20:35:57 |
[3537.] |
Localia
|
| |
|
[válaszok erre: #5027]
|
[előzmény: (5024) sathaver, 2007-09-08 20:31:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
5025. Elküldve:
2007-09-08 20:32:18 |
[3538.] |
Nem tudja a nagra2 au-t, nem tudja az mecm-el kódolt normál és direct csatornákat.
Az új Premiere star csatornák normál nagra2 kódolásúak, ezért azokat tudja.
Jobb boxok ezt azért nem tudják, mert pl. mecm-ben akarják kikódolni, vagy nincsenek felkulcsolva.
Tehát csodákat ne várjatok!
|
| |
|
|
[előzmény: (5023) qca, 2007-09-08 20:20:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
5021. Elküldve:
2007-09-08 20:14:47 |
[3539.] |
Igen, tudja a Prem star csatikat.
D+. Gigi, cabo, 13E cartoon-tcm, 15W Dmc natgeo-wild
Azt az új portugált még nem néztem.
|
| |
|
[válaszok erre: #5023 #5024]
|
[előzmény: (5020) sathaver, 2007-09-08 19:54:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4158. Elküldve:
2007-09-08 19:58:31 |
[3540.] |
Na kijött az 1.3.71, most tesztelem.
Nem tudom, mit tudtak még beletenni, na azt azért csak nem?
|
| |
|
[válaszok erre: #4161]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
5019. Elküldve:
2007-09-08 19:30:51 |
[3541.] |
Fiúk, akikkel csak úgy Pü-ben telepítgettünk, írjátok ide be, mire mentetek, hagy butuljunk, vagy okuljunk belőle. Nem olyan nehéz a nyilvánosság, néha elszabja az ember, na és.
|
| |
|
[válaszok erre: #5020]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
5016. Elküldve:
2007-09-08 19:19:18 |
[3542.] |
Nem ok. orf2 is sötét néha.
Megnéztem, jasko felkulcsolta criptóra, teljesen hatástalanul, ha kiveszem a betát, annyi neki.
Tudod, criptonál is vannak rejtett kulcsok, ott lehetne kereskedni, vagy a nagra2 -3101
|
| |
|
[válaszok erre: #5017]
|
[előzmény: (5015) pheco, 2007-09-08 18:47:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
5013. Elküldve:
2007-09-08 17:53:56 |
[3543.] |
Ha ilyen makacs a bug, betehették volna a criptow. kódolást, a nagrát csak azért nem mondom, mert az még a vplugban sem stabil az Orf-re.
|
| |
|
[válaszok erre: #5014]
|
[előzmény: (5012) pheco, 2007-09-08 17:46:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
5011. Elküldve:
2007-09-08 17:41:19 |
[3544.] |
Bocsánat, ezt az időleges hibát nem figyeltem, én nem nézem annyit az orf1-et, inkább az Atv+. Ha észreveszem, szólok.
|
| |
|
[válaszok erre: #5012 #5015]
|
[előzmény: (5010) hopper, 2007-09-08 17:35:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
5010. Elküldve:
2007-09-08 17:35:53 |
[3545.] |
Nem au, csak megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #5011]
|
[előzmény: (5008) drogos, 2007-09-08 17:32:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
5007. Elküldve:
2007-09-08 17:26:47 |
[3546.] |
Igen.
|
| |
|
[válaszok erre: #5008 #5009]
|
[előzmény: (5006) pheco, 2007-09-08 16:00:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4140. Elküldve:
2007-09-08 12:37:42 |
[3547.] |
Én usalsban forgattam, mert az 1.2-be bele lehet bolondulni ezeken.
Csak vigyázz, mert mielőtt még beállítanád a koordinátádat, elkezd forgatni a barma'.
Ez azért veszélyes, mert beleforgathat a falba is mire észhez térsz.
Ha ezen túl vagy, akkor már nagyon szépen forgat.
Azért a végállást állítsd be, ne fogazza le magát!
|
| |
|
|
[előzmény: (4139) levis4, 2007-09-08 11:50:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
4137. Elküldve:
2007-09-08 11:34:09 |
[3548.] |
Ne sz@rj be, van élet a halál után!
Da Vinci meghalt, Edison is, Pavarottinak is annyi.
De látod mi mégis élünk!
Olyan kulcs még nem volt, ami után ne jött volna másik.
|
| |
|
|
[előzmény: (4136) csorba, 2007-09-07 22:41:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
2085. Elküldve:
2007-09-08 11:14:49 |
[3549.] |
Orf ez aktív:
05 B9DC19BBD68A5C32
|
| |
|
|
[előzmény: (2078) dezso0724, 2007-09-04 09:05:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877
|
5005. Elküldve:
2007-09-08 10:31:03 |
[3550.] |
Amióta a D+, a Cabo és a digi
felhagyott egy pár napja az esztelen és hiábavaló gyakori - néha óránkénti - kulcs-csere-berével,
érdemes ezt a boxot használni, mert különösen érzékeny Sharp tunerrel van ellátva a leggyakrabban.
A hispasat, gigisat, telstar jeléhez ilyen tuner kell.
Ez nem tesz több pixelt az adásba, talán még el is vesz belőle.
Nekem au.-s boxom is van ezekre, de ezt szivesebben nézem, különösen borult időben.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|
|