Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499892/2 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (103/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3877 üzenet

hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3805. Elküldve: 2007-08-19 12:31:54 [3626.]

Nincs, sajnos.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (3799) T.Béla, 2007-08-19 10:52:41]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
11776. Elküldve: 2007-08-18 21:06:52 [3627.]

Csengő, patkány, útvonal, sajt.
Nat- Geo-n megy egy ilyen program, szerintem egérre is kompatibilis,
Pc.-re meg lehet makrót írni.


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[előzmény: (11771) Lakkk, 2007-08-18 20:21:06]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3794. Elküldve: 2007-08-18 18:02:14 [3628.]

1.3.60


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3795 #3796] [előzmény: (3793) Peti31, 2007-08-18 17:16:19]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
11754. Elküldve: 2007-08-18 15:12:13 [3629.]

Vplug1.7.9 D+au


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[előzmény: (11751) vizes, 2007-08-18 13:22:46]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3791. Elküldve: 2007-08-17 12:36:08 [3630.]

Szia Lajos, állítólag rohamosan közeledik a tél, majd akkor jobban ráérek itt lenni.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3792] [előzmény: (3789) lala5, 2007-08-16 22:51:14]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3786. Elküldve: 2007-08-16 22:32:03 [3631.]

Az ali-key nem szerkeszthető formátum, de feltölthető.
A szerkeszthető bin keyt nem lehet feltölteni a boxra, előbb ali key-fomátumba kell alakítani.
Az az érdekes, hogy a szerkeszthető bin key azonos a régi globo tipusokéval, ezért bőséges a kínálat.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3789] [előzmény: (3778) chimpi, 2007-08-16 22:04:11]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3776. Elküldve: 2007-08-16 19:47:05 [3632.]

Kevesen tudják, hogy az 1.3.60 emu tudja az N2 au-t, ki lehet próbálni a premivel.
Ha valaki le tud mondani a secáról, ez a szoft tudja a cabót, tcm-cartoont is, a tps au-val együtt.
Elvileg, helyes NEMM, stb. kulcsokkal a D+ra is jó lenne, de hol vannak azok a kulcsok?


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (3775) hopper, 2007-08-16 19:36:35]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3775. Elküldve: 2007-08-16 19:36:35 [3633.]

3677 hsz. és utána a linkek vizestől, komplett válasz a kérésedre.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3776] [előzmény: (3773) chimpi, 2007-08-16 16:33:37]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
365. Elküldve: 2007-08-14 19:28:30 [3634.]

Premi 01 kulcsot az er3- szoftoknál 01 helyre be kell vinni és ok!

Ne töltsetek rá megbízhatatlan kulcsot, mert nem tudjátok majd szerkeszteni a nem kellően magyar providereket.

Most néztem premi ok kulcsot, amiben még az sem volt kijavítva a kedvenc oldalamon.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #366] [előzmény: (364) hopper, 2007-08-09 17:31:57]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
148. Elküldve: 2007-08-13 10:07:58 [3635.]

Működött magától is, a kulcsváltás aktiválta.


Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[előzmény: (147) istvan.t, 2007-08-13 08:14:39]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3743. Elküldve: 2007-08-12 22:27:38 [3636.]

Kulcsváltás volt, nézd meg a nagra tocsikot!


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (3742) miczu10, 2007-08-12 21:12:21]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3741. Elküldve: 2007-08-12 20:18:08 [3637.]

Hát, nem igazán, csak más boxokkal.
Az amos óta nincs Tcm,- cartoon, Cabo, de üzembiztos a premi és a tps, a d+, biss.
Ez van. (4000a. 7000a, stb)


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (3739) sziriusz, 2007-08-11 15:22:32]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
655. Elküldve: 2007-08-10 12:09:25 [3638.]

Két boxon teszteltem, jó.


Téma: TPS-Multivision Fórum: Sat
[előzmény: (653) Frency, 2007-08-10 11:44:29]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
364. Elküldve: 2007-08-09 17:31:57 [3639.]

Küldtem két pü-t!


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #365] [előzmény: (361) Jon Anderson, 2007-08-07 15:31:38]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
11406. Elküldve: 2007-08-08 15:08:25 [3640.]

Milyen frigidered van?
Abban a topicban biztos kapsz választ, mert úgy általában semmi baj a premivel.


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[előzmény: (11405) tricera, 2007-08-08 14:45:22]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
362. Elküldve: 2007-08-07 17:31:12 [3641.]

Sajnálom, drukkoltam neked.
Én találtam egy lomisnál egy kábelt, éppen négy napja, ezen van egy tápfesz. csatlakozó is, egy részben bekötött vincsi- cd táp.
Úgy emlékszem a galaxisnál ez nem kell.
A többi stimmel, nyomtatócsati, 14 pol. kvázi soros csati.
Aztán persze ellenőrízni kell 1-1-ben mindent, reménytelen, nem ér ennyit egy box.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[előzmény: (361) Jon Anderson, 2007-08-07 15:31:38]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
140. Elküldve: 2007-08-07 12:02:18 [3642.]

Azért vonták vissza az 5.05-öst,
mert náhány klón box (Koscom SDF-3510, Sab Expl. fta)
nem bírta az újdonságokat, Jtagos lett.
Openboxnál még nem okozott gondot, de jobb levenni!


Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[előzmény: (134) istvan.t, 2007-07-31 18:52:00]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
359. Elküldve: 2007-08-05 21:13:46 [3643.]

Ha Pl_gal 2.6- ot használsz, és először erase parancsot adsz, a régi szoft eltünik a semmibe.
Ezután kell a szoftot, meg a keyt, esetleg a csatornákat feltölteni.

Erase ablakban választani kell, ha üres ablakkal adod ki, nem mükszik!!


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #360] [előzmény: (358) tatra, 2007-08-05 16:13:37]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
357. Elküldve: 2007-08-05 07:55:51 [3644.]

Er3-hoz új kulcs bin és cf fájlokban.

Ha az egészet cf-re másolod, nem
kell többet a soros porttal bajlódnod,
hacsak nem akarsz shareval foglalkozni.

http://www.sat-ulc.com/ulc/jgs_db.php?action=show&;eintrags_id=20594&sid=


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #361] [előzmény: (356) hopper, 2007-07-25 18:54:14]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3673. Elküldve: 2007-08-04 02:41:27 [3645.]

Ez a legújabb a 7000A boxokra:
http://www.truman-support.com/vb/attachment.php?attachmentid=343&;d=1186132169


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (3666) Berlioz, 2007-08-02 22:47:36]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
132. Elküldve: 2007-07-31 18:37:31 [3646.]

Ha nem zavar titeket ideteszem németül, ha zavar, leveszem.
- BugFix der bei Speicherung der E-W änderungen in USUAL einstellungen wurde behoben
- Bei fehlgeschlagenem Scannen, bleibt der Receiver auf der gleichen Position, auf der er von dem Scannen sich befunden hat
- Verlängerung der Zeit, die beim senden des Command B4 bis 1ms
- Die unterstützung des Video/Audio wurde verbessert, für die kompensation beim arbeiten des OpenBox x820 mit MP4 Neotion CAM auf den MPEG 4 Kanälen ( Kann auf 40,0E getestet werden)
- Die neue Software, ist eine Absolut neue Version, weil in der Software fast ALLE Treiber des STi Prozessors auf neue Treiber geändert worden sind, außer des Videotreibers.. Für die Arbeit des Prozessors mit dem neuem Videotreiber wird ein Doppelt so großer DDR-Speicher benötigt als vorhandener



Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[válaszok erre: #133] [előzmény: (131) istvan.t, 2007-07-31 17:35:46]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
127. Elküldve: 2007-07-31 17:09:47 [3647.]

Én hülye észrevettem ezt, de files helyére a file nevet másoltam be, azt a hosszút.


Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[válaszok erre: #129] [előzmény: (125) lacka102, 2007-07-31 16:57:41]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
124. Elküldve: 2007-07-31 16:39:05 [3648.]

Most meg megjelent az 5.05, de az a nyüves oldal nem enged letölteni, pedig régebben regeztem.
http://www.openbox.ua/download.php


Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[válaszok erre: #125 #126 #127] [előzmény: (123) istvan35, 2007-07-31 15:58:43]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
1124. Elküldve: 2007-07-27 22:53:03 [3649.]

Én DiseqcU-t használtam a progdvb-hez, az ismeri az usalt, jól ment, míg jó volt a motorom.
Ha ez nem megy neked még, próbáld ki a DiseqcU-t, ha elakadsz talán ki tudlak segíteni.
A progdvb gyökérbe kell másolni a
DiseqcU.dll- t és ini-t.


Téma: Forgató kérdések Fórum: Sat
[válaszok erre: #1128] [előzmény: (1123) lorant80, 2007-07-27 20:39:32]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
356. Elküldve: 2007-07-25 18:54:14 [3650.]

Sajnos, a leírások alapján kell elkészíteni, jelenleg Németországban sem kapható a kábel.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #357] [előzmény: (355) Jon Anderson, 2007-07-25 15:38:37]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3877
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022858858108521 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail