Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499892/2 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (162/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3877 üzenet

hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
322. Elküldve: 2007-06-24 01:21:55 [3676.]

Feltörték az er3.16-ot.
Premiere, biss, minden megy cf bundle nélkül, az er2- höz hasonló,
de 22kb. kulcsfájlal.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #323] [előzmény: (320) attilas, 2007-06-21 18:06:46]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
47. Elküldve: 2007-06-21 13:43:52 [3677.]

Ezt keresd:

503_nano85.zip
klice pro ver. firmwaru 5.03 nano85 skylink irdeto2 Redlight,MCT




Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[előzmény: (45) Spriteboy, 2007-06-21 13:02:28]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
46. Elküldve: 2007-06-21 13:25:11 [3678.]

ISRAEL PLUS INTERNATIONAL (1W)
Index HEX key: 11 11 11 33 22 22 22 66

MEGASPORT (4W)
Index HEX key: AB CD EF 67 FE DC BA 94

Minden negyediket el kell hagynod az openbox kedvéért!
Csak ennyi a logika benne.


Téma: Openbox készülékek Fórum: Sat
[előzmény: (37) Spriteboy, 2007-06-14 15:11:37]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
10197. Elküldve: 2007-06-20 22:35:56 [3679.]

Vedd le, vagy javítsd!


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[válaszok erre: #10199] [előzmény: (10195) valaki 1979, 2007-06-20 22:00:29]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3158. Elküldve: 2007-06-19 08:36:50 [3680.]

Igazi csatorna-szex, nem tudni, hogy mi az, szőr vagy legyek.
Legalább tudjuk, hogy eddig értünk volt kódolva.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (3157) Zolien, 2007-06-18 23:32:42]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3150. Elküldve: 2007-06-18 16:28:35 [3681.]

Nekem is volt egy rossz félórám.
Furcsa módon a feltöltő csatornák nem működtek (nem volt kép), de a kulcsfeltöltés megvolt. Progdvb-n is néztem a jelenséget.
Negyedórája minden ok.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (3149) brunomezenga, 2007-06-18 14:28:26]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3145. Elküldve: 2007-06-17 22:18:26 [3682.]

http://www.tmsatsw.com/TM190/download.htm


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3146] [előzmény: (3144) Oli23, 2007-06-17 21:36:34]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3122. Elküldve: 2007-06-16 21:04:22 [3683.]

A kulcs a szerben jobb.
Tedd a 60-ast, mert a trumannak jobb a kinézete.
Utána loader patch módban serbia, akkor csak a kulcs megy fel róla.
Utána loader 64+64 mód régi szoftodról rámennek a csatornák.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3123] [előzmény: (3121) Peti31, 2007-06-16 20:53:39]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3119. Elküldve: 2007-06-16 20:47:49 [3684.]

Van 1.3.60. Jó szoft.
Nem veszek észre újdonságot 59-hez képest.
A secát ez sem tudja, de a RAI 1,és 3 csatikat nyitja, néha a Rai2-t is.
Ezt nem értem, mert progvb csak emuval nyitja ezeket a csatikat.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3120] [előzmény: (3118) hopper, 2007-06-16 18:27:54]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3118. Elküldve: 2007-06-16 18:27:54 [3685.]

Nem megy mind.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3119] [előzmény: (3117) rumulus68, 2007-06-16 18:07:25]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3116. Elküldve: 2007-06-16 17:57:01 [3686.]

Azon is sok megy, de pl. tcm nem.



Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (3115) Peti31, 2007-06-16 17:16:49]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3114. Elküldve: 2007-06-16 16:53:16 [3687.]

A serbian-al mennek.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3115] [előzmény: (3113) Peti31, 2007-06-16 15:48:01]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
315. Elküldve: 2007-06-15 20:11:58 [3688.]

Tökéletes, köszöm.
Majd alkalomadtán meg szeretném tudni, hogy ez miért van.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #318] [előzmény: (314) bull2004, 2007-06-15 20:03:07]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
311. Elküldve: 2007-06-14 21:16:36 [3689.]

Azok mennek.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #314] [előzmény: (310) bull2004, 2007-06-14 20:44:16]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3063. Elküldve: 2007-06-14 06:16:46 [3690.]

Legjobb a loadert használni erre.
Kell hozzá egy szoft, azt meg kell nyitni, mintha feltöltenél.
allcode, dump.
A megnyitott szoftra rámenti a boxon levő teljes szoftot listástúl, kulcsostúl, beálltásokkal együtt.
Lista visszatöltés 64+64 módban.
Ekkor csak a listát nyomja a boxra.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3066] [előzmény: (3061) kovitomi, 2007-06-14 00:05:22]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3056. Elküldve: 2007-06-13 20:26:58 [3691.]

Máshol már két napos.
Az sbcl a Satbazár kliens progi leánykori nevén.
Tehát ha neked ez a kisegítés kell, használd, én csak azért írtam, hogy a fix a javítás csak annyi, hogy rontani kell az érvényes pw kulcsot,
a e2e1... kezdetűt mert az emu részben már működik, ezért összeakad a kisegítő klens programmal.
Ez a kisegítés nagyon jól működik már a tps problémáktól sokan használjuk.
Ugyanígy használatos a Tmshare is, csak az rátelepszik a boxra, nem engedi a saját emut működni.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (3054) Peti31, 2007-06-13 20:07:31]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3053. Elküldve: 2007-06-13 20:06:30 [3692.]

Ez egy sima 57-es rontott pw kulccsal.
Erről írtam már 2947 hsz.
Lényeg: pc segít a boxnak, ha hagyja.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3054] [előzmény: (3052) Peti31, 2007-06-13 20:00:58]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3051. Elküldve: 2007-06-13 19:55:51 [3693.]

Nem jó, és valami rossz belső ciklust benthagytak, mert a távirányítóra 3-4 mp késéssel reagál.
A tps-re 4percet vártam, feladtam.
Seca, pw rossz.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3052] [előzmény: (3050) lala5, 2007-06-13 19:22:15]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
305. Elküldve: 2007-06-13 13:35:42 [3694.]

Kösz a választ bull.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[előzmény: (303) bull2004, 2007-06-13 12:11:45]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
302. Elküldve: 2007-06-13 11:02:46 [3695.]

Ha jobban megnézed, én éppen bull-tól kérdeztem, mert Telstáron nekem sincs kép,
Támadd le őt, de ha rám hallgatsz, annak sincs sok értelme.
Mi tudjuk, hogy mit visz a box.


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[válaszok erre: #303] [előzmény: (301) Fantom-79, 2007-06-13 08:33:26]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
300. Elküldve: 2007-06-12 23:35:40 [3696.]

Biztosan Er2-vel nézed?


Téma: Galaxis Fórum: Sat
[előzmény: (299) bull2004, 2007-06-12 20:58:04]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3026. Elküldve: 2007-06-12 20:47:09 [3697.]

A korai 44- es óta nem volt különbség a szoftok között képességben nevek szerint. A 44-ből volt orosz meg német. Azóta egy fejlesztő van, csak a külsőségek variálódnak.
A kulcsolás lényeges még, pl az 58-as másik kulccsal stabilan viszi a tps-t.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (3022) Peti31, 2007-06-12 20:39:42]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3020. Elküldve: 2007-06-12 20:35:38 [3698.]

Nekem az 57-es bevált, sbcl-el mindent visz, csak hát a Pc kell hozzá.
Már azt meg kell becsülni, hogy nem akasztja ki magát, mint az 52,54,55.
A seca annyira nem izgatja a német nyelvterületet, hogy nem veszik figyelembe a jelzéseinket.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3021 #3050] [előzmény: (3016) Peti31, 2007-06-12 19:36:56]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
3013. Elküldve: 2007-06-12 19:30:10 [3699.]

Ez az 1.3.58 csak gyakorló, állítólag még ma lesz éles is.


Téma: Globo műholdvevők Fórum: Sat
[válaszok erre: #3016] [előzmény: (3012) vizes, 2007-06-12 19:18:53]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
10093. Elküldve: 2007-06-12 19:27:53 [3700.]

Csütörtöktől megint lesz az egyik üzletláncnál tanítható távirányító, amit annyira szoktatok keresni, mert a lomisok nem tudják egyszerre behozni a beltériket a távirányítókkal.


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[előzmény: (10092) Gyu-La 51Géza, 2007-06-12 19:01:59]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3877
    / 156 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022985935211182 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail