| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
28263. Elküldve:
2011-11-18 21:31:17 |
[2626.] |
Olyan nincs...
|
| |
|
[válaszok erre: #28264]
|
[előzmény: (28262) gerimur, 2011-11-18 21:10:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4910. Elküldve:
2011-11-18 20:55:08 |
[2627.] |
Ez olyan vírus..
A cseh állami híradó is lehalt ma este...
|
| |
|
[válaszok erre: #4912]
|
[előzmény: (4909) roland333, 2011-11-18 20:17:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
58. Elküldve:
2011-11-07 09:02:24 |
[2630.] |
Pont ez a lényeg!
Erre senki nem számított, hogy jön.
|
| |
|
[válaszok erre: #59 #60 #63]
|
[előzmény: (57) stubyte, 2011-11-07 08:59:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
56. Elküldve:
2011-11-07 08:49:45 |
[2631.] |
Nyugati 31,5 fokon üzembe állt az Intelsat 25.
A parabola.cz szerint náluk is lehet fogni akár 120-as antennával a mali tv-t az 1/2-es FEC miatt.
Nekem még nem volt időm ráhangolni, akit érdekel vadássza le. Érdekes lesz, ha mondjuk 150-es/180-as antennával több csatorna is vehető lesz majd a jövőben.
|
| |
|
[válaszok erre: #57]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
28172. Elküldve:
2011-11-06 21:10:09 |
[2632.] |
A wild hd indult el. A "sima" nem... nov végére/dec elejére ígérte egy ügyfélszolgálatos levél...
|
| |
|
[válaszok erre: #28173 #28197]
|
[előzmény: (28171) tibiajax, 2011-11-06 20:43:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
100. Elküldve:
2011-11-06 15:22:34 |
[2633.] |
Hm, kérdeztem már, hogy melyik településen veszed így?
Adataidat látva ránéztem én is a 26 fokra, eddig nem is próbáltam a Badr 5-t befogni (a Badr 6 gyenge jelei miatt), de most kipróbáltam Kistarcsán 150-es Gibertinivel.
A 10,770 V/H szépen jön blokkosodás nélkül Dream 8000-esen 5,5 dB-vel, és még az 10,810 H jött le, de az 5 dB alatt és már szaggat... A többi nem jön a Badr 5-ről...
|
| |
|
[válaszok erre: #101]
|
[előzmény: (99) LiMiX, 2011-11-06 11:51:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
28159. Elküldve:
2011-11-05 07:42:21 |
[2634.] |
"bárki nézheti"
Most...
|
| |
|
[válaszok erre: #28160]
|
[előzmény: (28158) Barczik L, 2011-11-05 04:53:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1623. Elküldve:
2011-11-04 10:00:25 |
[2635.] |
Na, ez szép, akkor van egy újabb egzotikus pozíció...
|
| |
|
[válaszok erre: #1624]
|
[előzmény: (1621) ING-SAT, 2011-11-04 09:46:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1620. Elküldve:
2011-11-04 09:38:39 |
[2636.] |
Mekkora antenna és hol?
|
| |
|
[válaszok erre: #1621 #1622]
|
[előzmény: (1619) feci01, 2011-11-04 08:55:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
28147. Elküldve:
2011-11-03 23:31:34 |
[2637.] |
Az MTVA multiplexeket ugyanaz a konzorcium adja továbbra is, függetlenül attól, hogy mi van a provider id-ban.
|
| |
|
[válaszok erre: #28151]
|
[előzmény: (28144) viktorkid, 2011-11-03 22:26:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2602. Elküldve:
2011-10-27 15:57:24 |
[2644.] |
Nem írtam be minden frekit az tény, de 2 napja este csináltam egy network scant és 600 csatorna tárolódott le...
Este ránézek megint és meglátjuk...
|
| |
|
|
[előzmény: (2594) hugok, 2011-10-27 10:35:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2593. Elküldve:
2011-10-27 10:24:15 |
[2645.] |
150-essel is jön...
|
| |
|
[válaszok erre: #2594 #2603 #2607]
|
[előzmény: (2592) hugok, 2011-10-27 10:22:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2575. Elküldve:
2011-10-25 22:42:17 |
[2646.] |
"Ez tényleg remek eredmény egy 150-essel! "
Még nem volt időm mindet megnézni, de 1-2 tp.-t megnéztem én is 150-es Gibertinivel Kistarcsán és jönnek, csak az OSN HD-s tp.-jén évő FTA kockásodott, de reggel az is jött rendben. Olyan 7 dB körüli értékeket ír a Dreambox.
|
| |
|
|
[előzmény: (2572) petronius, 2011-10-25 20:58:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
3749. Elküldve:
2011-10-25 15:44:30 |
[2647.] |
Kizárásos alapon máshol nem lehet majd, ha 1x elindul... (Ill. BIX-en igen)
|
| |
|
|
[előzmény: (3747) _erdely_, 2011-10-25 15:16:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
3740. Elküldve:
2011-10-25 08:34:52 |
[2648.] |
Valahogy sejtettem, mikor a Remény rabjai stáblistájánál elment a kép :-)
|
| |
|
|
[előzmény: (3737) defihu, 2011-10-25 00:14:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
3736. Elküldve:
2011-10-25 00:12:27 |
[2649.] |
Na. Fantáziadús a logó, semmi meglepi. :-)
Azért majd a TXT-t tegyétek rendbe...
|
| |
|
[válaszok erre: #3737]
|
[előzmény: (3735) defihu, 2011-10-24 22:41:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
10128. Elküldve:
2011-10-21 13:39:53 |
[2650.] |
Le van maradva...
Tegnap éjjel küldte be sanca2, de a levételét még nem küldte be senki...
|
| |
|
[válaszok erre: #10131]
|
[előzmény: (10127) belinea, 2011-10-21 13:38:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|