| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
172. Elküldve:
2011-06-09 16:12:33 |
[2826.] |
"pl. jövő év második felében valaki FTA csatornát indítana DVB-T-n? "
Ahogy a tv csatornák pénzéhségét ismerem nem ez a forgatókönyv... sajnos. De legyen csak FTA adás...
|
| |
|
[válaszok erre: #182]
|
[előzmény: (171) part_wish, 2011-06-09 15:51:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
169. Elküldve:
2011-06-09 13:06:03 |
[2827.] |
"az analóg lekapcsolását követően jelentős változások várhatóak"
A regionális adókat leszámítva szinte biztos, hogy kódoltak lesznek...
A szomszédos országokban meg DVB-T2 lesz lassan...
|
| |
|
[válaszok erre: #170 #171]
|
[előzmény: (166) Amatőr61, 2011-06-09 12:55:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
163. Elküldve:
2011-06-09 12:30:20 |
[2828.] |
"Ennek az a nagy előnye, hogy le lehet menteni róla a felvett műsorokat... "
Ha sikerül majd szóljál!
|
| |
|
|
[előzmény: (155) biggabe, 2011-06-09 12:02:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26923. Elküldve:
2011-06-09 10:51:46 |
[2829.] |
És ezt a BTel topcban légyszi...
|
| |
|
[válaszok erre: #26924]
|
[előzmény: (26919) gerimur, 2011-06-09 10:43:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
71956. Elküldve:
2011-06-09 09:32:21 |
[2830.] |
A 11.900-ról tudna csak a UPC átvenni, ez olyan erős, hogy stabilan megfeleljen a UPC vételi eszközöknek.
|
| |
|
[válaszok erre: #71957]
|
[előzmény: (71955) LackoVM, 2011-06-09 09:29:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
71954. Elküldve:
2011-06-09 09:16:29 |
[2831.] |
"Ha kitolnák a csat. sávsz. vagy egy kevésbé zsúfolt TP-re tennék"
Egyiknek sincs köze a vételi tartalékhoz...
|
| |
|
[válaszok erre: #71955]
|
[előzmény: (71953) LackoVM, 2011-06-09 09:05:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26905. Elküldve:
2011-06-08 21:53:22 |
[2832.] |
Nekem megy.
|
| |
|
|
[előzmény: (26903) enrico1, 2011-06-08 19:34:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26901. Elküldve:
2011-06-08 15:18:47 |
[2833.] |
Már kódolt... (Conax)
|
| |
|
|
[előzmény: (26899) iday, 2011-06-08 14:24:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
136. Elküldve:
2011-06-08 12:52:21 |
[2834.] |
Nincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #146]
|
[előzmény: (135) bogyo01, 2011-06-08 12:19:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
133. Elküldve:
2011-06-07 20:26:38 |
[2835.] |
Szia!
Úgy látom kezeli az AFD-t.
Attila
|
| |
|
[válaszok erre: #134]
|
[előzmény: (115) Csattogtatós, 2011-06-07 16:07:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
122. Elküldve:
2011-06-07 17:03:25 |
[2836.] |
"a lengyelek szerint kezeli az AFD-t. "
A lengyel és a magyar szoft eltérő...
|
| |
|
|
[előzmény: (118) attila.scourgeofgod, 2011-06-07 16:54:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
121. Elküldve:
2011-06-07 17:02:35 |
[2837.] |
"Upc mellé tökéletes lesz ez kiegészítőnek nekem. "
Őőőő, és mire használod?
Aktivált párosított kártya nélkül meg se nyikkan...
|
| |
|
[válaszok erre: #123]
|
[előzmény: (119) Csattogtatós, 2011-06-07 16:58:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
117. Elküldve:
2011-06-07 16:41:32 |
[2838.] |
Nekem úgy rémlik, hogy igen.
De megnézem este...
|
| |
|
[válaszok erre: #120]
|
[előzmény: (115) Csattogtatós, 2011-06-07 16:07:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
482. Elküldve:
2011-06-07 15:23:45 |
[2839.] |
http://www.origo.hu/teve/20110607-szuperszombatot-iger-de-regi-filmet-ad-a-tv2.html
|
| |
|
[válaszok erre: #483]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26893. Elküldve:
2011-06-07 11:42:07 |
[2840.] |
Van már ilyen néhány...
|
| |
|
[válaszok erre: #26894]
|
[előzmény: (26892) Madison 07, 2011-06-07 11:40:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26883. Elküldve:
2011-06-06 22:42:59 |
[2841.] |
DVB-T-hez túl nagy a sávszél.
De nem rossz az elgondolásod...
|
| |
|
[válaszok erre: #26886]
|
[előzmény: (26881) JV16BAR, 2011-06-06 22:20:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26860. Elküldve:
2011-06-06 10:56:28 |
[2842.] |
Azért kell az ASZF eltérést kiadni a szolgáltatónak, hogy ne kelljen x. oldalt átbogarásznod.
Ez legalább egy normális előírás...
|
| |
|
|
[előzmény: (26859) attila.scourgeofgod, 2011-06-06 10:53:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26856. Elküldve:
2011-06-06 10:27:53 |
[2843.] |
Talán olvasni kellenne...
Táplánszentkereszten változik a csatornakiosztás...
Ps:
Azért remélem a HWSW-n nem nézik be ezt is...
|
| |
|
[válaszok erre: #26858 #26859 #26861]
|
[előzmény: (26855) angyal76, 2011-06-06 10:26:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
85. Elküldve:
2011-06-06 10:25:21 |
[2844.] |
Ez nem kínálat, ez egy tp. scan...
|
| |
|
[válaszok erre: #86]
|
[előzmény: (84) film guru, 2011-06-06 10:14:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
83. Elküldve:
2011-06-06 09:26:05 |
[2845.] |
Nem értem mit problémáztok ezen a DVB-T tuneren...
Tök, jó, hogy benne van...
Jó lesz az még később.
Bárcsak a Hello Digitalos PVR-esben is benne lenne...
|
| |
|
|
[előzmény: (82) attila.scourgeofgod, 2011-06-06 09:22:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
80. Elküldve:
2011-06-06 09:18:23 |
[2846.] |
DVB-T-n az elétbe nem lesz 100%-os fedettség, tehát ez így nem használható.
Aki meg DTH-n fizet elő közszolgálatira bárkinél, az megérdemli a sorsát...
|
| |
|
[válaszok erre: #82]
|
[előzmény: (79) attila.scourgeofgod, 2011-06-06 09:12:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26849. Elküldve:
2011-06-06 08:39:26 |
[2847.] |
"Mármint, hogy a közszolgálati csatornák országos elosztása is kiesik egy ilyen malőr miatt. "
Kiesett az Pestről is elég sokszor...
Amikor volt még időm ilyenekre, vihar esetén többször néztem, hogyan megy el minden.
Nálam Pesten még jött egy műhold minden adása, de Budán már nem tudták feladni a felhők miatt se a Dunát, se az HBO-kat... (Ilyenkor lehetett jól látni, hogy a UPC Digital éppen honnan veszi a jelet...)
|
| |
|
|
[előzmény: (26834) LZsolt, 2011-06-05 12:40:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
78. Elküldve:
2011-06-06 08:36:37 |
[2848.] |
"miért választottak olyan boxot a szolgáltatáshoz, amiben van DVB-T tuner is..."
Azért mert lesznek regionális adások is DVB-T-n és nem rövidtávon néznek maguk elé, hanem a jövőre is gondolnak...
|
| |
|
[válaszok erre: #79]
|
[előzmény: (75) attila.scourgeofgod, 2011-06-06 07:55:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26815. Elküldve:
2011-06-03 11:16:47 |
[2849.] |
"Ha felmondok és néhány hónap múlva mégis visszalépek akkor kell-e újra belépési díjat fizetni? "
Kell...
Viszont lehet, hgy kifogsz egy akciót, ahol nem kell vagy kedvezményes...
|
| |
|
|
[előzmény: (26814) kugyu21, 2011-06-03 11:15:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26813. Elküldve:
2011-06-03 11:10:30 |
[2850.] |
"újra ki kell pengetnem a belépési díjat? "
Ha felmondod igen.
|
| |
|
[válaszok erre: #26816]
|
[előzmény: (26812) kugyu21, 2011-06-03 11:09:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|