| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26810. Elküldve:
2011-06-03 10:49:52 |
[2852.] |
Belépésért elkért díjat ki ad vissza?
|
| |
|
[válaszok erre: #26812]
|
[előzmény: (26809) kugyu21, 2011-06-03 10:47:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26808. Elküldve:
2011-06-03 09:57:30 |
[2853.] |
Bármikor felmondod, a kártyát vissza kell adni.
Hivatalosan.
Aztán persze kérdés, hogy valóban keresni fogják-e rajtad...
(De mint mondtam ez nem csak itt van. Pl. ha MinDig TV Extra kártya lejár, van nem tudom hány napod, hogy visszaküld vagy leadjad...)
|
| |
|
[válaszok erre: #26809]
|
[előzmény: (26807) kugyu21, 2011-06-03 09:51:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26806. Elküldve:
2011-06-03 09:33:08 |
[2854.] |
A kártya mindenhol a szolgáltató tulajdona, vissza kell adni.
|
| |
|
[válaszok erre: #26807 #26820 #26820]
|
[előzmény: (26805) santi, 2011-06-03 09:30:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
41. Elküldve:
2011-06-01 17:14:46 |
[2855.] |
Komolyan nem értem minek ez a nagy "több csatornát" mizéria.
A MinDig Tv extra is összeszedett 25e előfizetőt, akinek elég annyi adó, ami ott van.
A BTel a nyilatkozatok szerint 10e-t szeretne év végéig. Ha a MinDig megcsinálja net+telefon nélkül, akkor a BTel miért ne tudná?
Egyet ne tessék elfelejteni: NEM elsődleges műholdas szolgáltató indul, NEM a tv előfizetőket akarja levadászni, hanem a 3play ügyfeleket keres vagy a meglévőinek akar tv-t IS adni...
Én nem lennék nagyon meglepve, ha BTel net+telefon mellé valóban bagóért adnák a tv-t... Ami önmagába előfizetve meg nem lenne versenyképes...
|
| |
|
[válaszok erre: #44 #47 #50 #52]
|
[előzmény: (40) Goldman, 2011-06-01 17:02:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
38. Elküldve:
2011-06-01 15:34:44 |
[2856.] |
"ráadásul nem éppen modern box. "
Hát, messze jobb nála...
Mondjuk nekem kicsit csalódás a várakozásaimhoz képest, de azért nem olyan rossz a motyó.
(Igen, megy rajta az MHP, meg van USB port rajta, de majd kiderül, hogy ez éppen milyen feature-ökkel fog a végén kijönni ez a doboz.)
|
| |
|
[válaszok erre: #39]
|
[előzmény: (37) stubyte, 2011-06-01 15:12:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4197. Elküldve:
2011-06-01 14:43:37 |
[2857.] |
Tuti.
|
| |
|
|
[előzmény: (4196) vpeti22, 2011-06-01 14:42:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
353. Elküldve:
2011-06-01 14:25:50 |
[2858.] |
Azért azt tegyük hozzá, nyilván nem az AH adott csak ennyi sávszélt.
A Neo nem fizet többet...
Végülis minek, ember alig van, aki itt hallgatja, de marketing szempontból meg milyen jól hangzik, hogy "DAB+-on is ott vagyunk"...
Ez a szolgáltatói igénytelenség...
Magyarnak ez is jó lesz...
|
| |
|
[válaszok erre: #354 #355 #356]
|
[előzmény: (352) Doga, 2011-06-01 14:23:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
351. Elküldve:
2011-06-01 14:18:39 |
[2859.] |
Nem tudom mit vártatok, ez a digitális jövő nálunk
|
| |
|
[válaszok erre: #352]
|
[előzmény: (350) attila.scourgeofgod, 2011-06-01 14:17:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4815. Elküldve:
2011-06-01 14:17:49 |
[2860.] |
"Elvileg 11-kor minden kábeles központban vannak"
A nagyoknál lehet, de ahol több tucat kábeles fejálomás van, ott nem...
A normális az lenne egyébként, hogy valamelyik DTH az átállás előtt két héttel feloldalná a kódolást a Hír TV-n, majd utánna 2 héttel vissza.
Ekkor mondjuk 2x kell átállni, de nincs műsorkiesés és kommunistázás...
|
| |
|
|
[előzmény: (4813) K78, 2011-06-01 14:12:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
7048. Elküldve:
2011-06-01 13:20:09 |
[2862.] |
"Rock tv,Music plus,Best of music"
Ezek is csak ideiglenesen azok...
|
| |
|
|
[előzmény: (7046) asr27, 2011-06-01 12:50:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26748. Elküldve:
2011-05-30 21:08:47 |
[2866.] |
Bingó!
|
| |
|
|
[előzmény: (26741) richy00, 2011-05-30 18:57:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26735. Elküldve:
2011-05-30 17:03:13 |
[2867.] |
"pld: ügyfélszolgálat, marketing "
Ott a pont!
|
| |
|
[válaszok erre: #26736]
|
[előzmény: (26734) postatib, 2011-05-30 17:02:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26733. Elküldve:
2011-05-30 16:59:32 |
[2868.] |
Hát nem...
|
| |
|
|
[előzmény: (26731) K78, 2011-05-30 16:56:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26730. Elküldve:
2011-05-30 16:55:50 |
[2869.] |
Virtuális.
Most ez a divat... (Nem csak nálunk...)
|
| |
|
[válaszok erre: #26732 #26734]
|
[előzmény: (26727) Samott, 2011-05-30 16:54:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26726. Elküldve:
2011-05-30 16:52:27 |
[2870.] |
Miért is ne?
Ha már abból indulunk ki, hogy nem az eddigi Hello-s vevők lesznek....
|
| |
|
[válaszok erre: #26729]
|
[előzmény: (26725) taurus, 2011-05-30 16:49:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26722. Elküldve:
2011-05-30 16:45:45 |
[2871.] |
Miért kéne ezt?
|
| |
|
[válaszok erre: #26725 #26731]
|
[előzmény: (26721) K78, 2011-05-30 16:45:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26720. Elküldve:
2011-05-30 16:43:01 |
[2872.] |
Azt még nem jelentették be hivatalosan...
De ez itt OFF.
|
| |
|
|
[előzmény: (26719) taurus, 2011-05-30 16:42:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26718. Elküldve:
2011-05-30 16:40:39 |
[2873.] |
Talán az info forrást (BTel) kéne megkérdezni...
De látom, hogy most ettől fog forrni a topic...
Amúgy meg indítani kéne egy BTel Sat TV-s topicot...
|
| |
|
[válaszok erre: #26719 #26721]
|
[előzmény: (26717) K78, 2011-05-30 16:37:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26714. Elküldve:
2011-05-30 16:21:29 |
[2874.] |
"Ha ez hivatalos hír"
Mivel a BTel-es vezér mondta, hivatalos...
(Hamarabb is kiderülhetett volna, de még senki nem vett észre semmit...)
|
| |
|
[válaszok erre: #26717]
|
[előzmény: (26711) SimLock, 2011-05-30 16:16:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26710. Elküldve:
2011-05-30 16:12:00 |
[2875.] |
A cikk írója ugyanaz, aki az mikrós ASZF-et is benézte...
|
| |
|
|
[előzmény: (26708) Atilu, 2011-05-30 16:09:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|