| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26707. Elküldve:
2011-05-30 16:05:36 |
[2876.] |
"3 "fórumtársunkat" tuti megüti a guta... "
Aztán miért?
|
| |
|
[válaszok erre: #26711]
|
[előzmény: (26705) SimLock, 2011-05-30 16:01:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
9114. Elküldve:
2011-05-30 15:10:10 |
[2877.] |
Holnap Orbán évértékelő.
Emiatt hosszabb Az Este az m1-en, de így az belelóg a "Királyért és a koronáért" c. filmbe...
Ez szándékos, hogy mindig ilyen műsorokat tesznek be ilyen időkre? Most szerencsére megjött 1 nappal hamarabb a műsorváltozás,
ha ezt holnap csináják, akkor lehetnének funny képernyőfotók megint...
|
| |
|
[válaszok erre: #9115]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26699. Elküldve:
2011-05-30 14:08:46 |
[2878.] |
"Ezt el lehetne képzelni az 1°-on is"
Az Invitel lesz majd ott virtuális operátor...
|
| |
|
[válaszok erre: #26700]
|
[előzmény: (26698) K78, 2011-05-30 14:06:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2235. Elküldve:
2011-05-29 12:15:34 |
[2879.] |
"Pont vasárnap szervízelnek? "
Vasárnap munkanap arrafelé.
Ott "szombat a vasárnap".
|
| |
|
[válaszok erre: #2236 #2237]
|
[előzmény: (2233) attuska, 2011-05-29 11:49:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
293. Elküldve:
2011-05-28 12:01:02 |
[2880.] |
Elvileg július elején lesz a következő szám...
|
| |
|
[válaszok erre: #308]
|
[előzmény: (288) bogyo01, 2011-05-11 11:42:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
9104. Elküldve:
2011-05-26 09:54:33 |
[2883.] |
Egyszerűbb átengedni, ahhoz nem kell encoder...
Egy kábelesnek több lehetősége van/lesz:
1. DVB-T jelet 1:1-ben lekapja és beteszi a hálózatra. Ezt csinálják vidéken a kicsik, így DVB-T vevős tv-vel jön kábelhálózaton a DVB-T.
2. DVB-T jelet transzkódolja T-ről C-re. (Ezt csinálja Digi ezek szerint.)
3. Optikán elhozza az MTV-től aztán maga encodolja...
4. Lekapja műholdról, aztán átereszti vagy (újra)encodolja.
|
| |
|
[válaszok erre: #9105]
|
[előzmény: (9103) pimpusek, 2011-05-26 09:49:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
9102. Elküldve:
2011-05-26 09:41:20 |
[2884.] |
Optika olcsóbb?
Hát...
|
| |
|
[válaszok erre: #9103]
|
[előzmény: (9101) pimpusek, 2011-05-26 09:36:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
9100. Elküldve:
2011-05-26 09:34:16 |
[2885.] |
"valószínűleg a DVB-T jelet továbbítják, aminek nem értem az okát"
Miért tennének máshogy?
A közszolgálati adók hivatalosan levehetők a DVB-T-ről (ezért is fizet az állam az AH-nak műsorterjesztésért), ez jelenleg az elsődleges elosztó platform.
Másrészt elég olcsók már a DVB-T>DVB-C konverterek.
|
| |
|
[válaszok erre: #9101]
|
[előzmény: (9099) pimpusek, 2011-05-26 09:26:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
71518. Elküldve:
2011-05-25 15:08:57 |
[2887.] |
"Lehet,hogy a Discovery HD magyar hangját mappelik befelé! "
Azt nem a Direct fogja csinálni, hanem a Canal Digital...
|
| |
|
[válaszok erre: #71520]
|
[előzmény: (71517) stomi, 2011-05-25 14:59:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
71496. Elküldve:
2011-05-25 08:39:42 |
[2889.] |
De nem UPC-s tp, akkor se.
Ez olyan, mint kelet 16 fokon az AXN mux, ahol az AXN Adria van feladva a Total TV-nek, mert a PowerVu-t nem tudják simulcryptelni...
|
| |
|
[válaszok erre: #71497 #71503]
|
[előzmény: (71495) attila.scourgeofgod, 2011-05-25 07:56:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
9080. Elküldve:
2011-05-24 21:20:53 |
[2890.] |
Ebben az is szerepet játszat, hogy a képernyőd 1920x1080-as...
Full HD-ra full HD-s felbontás való...
|
| |
|
|
[előzmény: (9077) robertut, 2011-05-24 20:00:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
71485. Elküldve:
2011-05-24 17:22:24 |
[2891.] |
Tisztába vagyok vele, de akkor is külön egység...
Vannak érdekes dolgok, pl. képzeld el amikor a Minimax (UPC) és a JimJam (UPC résztulajdon) küzd egy kábelesnél a helyért... És egymás alá igérgetnek... Mert van/volt ilyen...
|
| |
|
[válaszok erre: #71486]
|
[előzmény: (71484) sathaver, 2011-05-24 17:15:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
71482. Elküldve:
2011-05-24 17:06:46 |
[2892.] |
Azért azt tegyük hozzá, hogy a UPC Direct és Digi az ESS-sel dolgozik össze, nem pedig a Direct és a Digi egymással!
Az ESS általi cable feed-eken történik összedolgozás, nem pedig "saját" adókon.
|
| |
|
[válaszok erre: #71483 #71484 #71487 #71495]
|
[előzmény: (71478) taurus, 2011-05-24 16:48:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
86578. Elküldve:
2011-05-24 14:41:32 |
[2893.] |
A NatGeoWild-ból lett egy magyar verzió úgy 1,5 hónapja.
A Digi most állt át.
|
| |
|
|
[előzmény: (86577) sanyo2122, 2011-05-24 14:39:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26567. Elküldve:
2011-05-23 11:38:43 |
[2894.] |
Szar a fejed...
|
| |
|
[válaszok erre: #26568]
|
[előzmény: (26566) Runner42, 2011-05-23 10:57:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
5067. Elküldve:
2011-05-22 21:05:31 |
[2895.] |
Igen.
|
| |
|
|
[előzmény: (5065) defihu, 2011-05-22 20:10:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
5066. Elküldve:
2011-05-22 21:04:48 |
[2896.] |
Javítom magam, van olyan fej, amivel megy...
|
| |
|
|
[előzmény: (5063) Kardos Attila, 2011-05-22 19:34:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
5063. Elküldve:
2011-05-22 19:34:35 |
[2897.] |
Azzal a PVR-os box nem megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #5064 #5066]
|
[előzmény: (5062) sat_2joco, 2011-05-22 18:51:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
5061. Elküldve:
2011-05-22 18:17:23 |
[2898.] |
Az ADHD 100 is HDMI-s.
|
| |
|
[válaszok erre: #5065]
|
[előzmény: (5060) defihu, 2011-05-22 18:06:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26544. Elküldve:
2011-05-22 10:18:46 |
[2899.] |
Nekem szépen ment...
Nem biztos, hogy attól, hogy van jel, még nem a fej rossz.
Amúgy te hol vagy? Nem a Nap süt be neked akkor?
|
| |
|
[válaszok erre: #26545]
|
[előzmény: (26543) Kulcsár Imre, 2011-05-22 10:01:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26542. Elküldve:
2011-05-22 09:21:12 |
[2900.] |
További kínszevedés helyett, tessék bejelenteni az ügyfélszolgálaton!
(Azért egy hidegindítást adnék előbb...)
Majd kimegy a szerelő és beállítja...
Az új szoftverrel rendben jön mindegyik ESP HD adó, akinek gondja van, az hívja az ÜFSZ-t.
(Egy technikai megegyzés, az este folyamán jobb lett a HB vételem (majd jön egy tetőmászás ezért), csináltam egy gyors tesztet, nekem a Super Tennis a leggyengébb most, ott van némi BER is, de nem szaggat)
Állj rá légyszi az ESP HD-ra, majd rendszerdiagnosztika és mekkora az ANT2 jelszint/minőséged?
(Éppen Kiss Pál Tamás indul majd az élről GP3-ban, HD-ban...)
|
| |
|
[válaszok erre: #26543 #26549]
|
[előzmény: (26540) kdodi, 2011-05-21 22:55:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|