| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26527. Elküldve:
2011-05-21 12:09:25 |
[2901.] |
Szerintem az antennád/fejed mozdulhatott el.
Nekem is kell majd állítani a HB-s fejen, mert elmozdult és alacsonyabb most a minőségem, de szaggatásig még nem jutott el...
|
| |
|
[válaszok erre: #26529 #26533]
|
[előzmény: (26526) Kulcsár Imre, 2011-05-21 11:49:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26523. Elküldve:
2011-05-21 11:04:37 |
[2902.] |
Nálunk a családban 4 előfizetés van és mindegyikkel megy...
Ebből 3 gyári antenna, 1 multifókuszos...
|
| |
|
[válaszok erre: #26526]
|
[előzmény: (26522) upcboy, 2011-05-21 11:00:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26496. Elküldve:
2011-05-20 14:28:36 |
[2903.] |
Most biztos írtják az új cikket, hogy ilyen-olyan megtévesztő, meg ilyenek...
Pedig csak olvasni kell...
|
| |
|
[válaszok erre: #26497]
|
[előzmény: (26494) bacsa81, 2011-05-20 14:27:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26493. Elküldve:
2011-05-20 14:27:03 |
[2904.] |
Na, ez eddig tartott...
|
| |
|
[válaszok erre: #26494 #26495]
|
[előzmény: (26489) szucsok, 2011-05-20 14:16:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26490. Elküldve:
2011-05-20 14:16:36 |
[2905.] |
Hülyeség.
Integrált ASZF van a Hello HD-hoz, amiben bent a mikrós és műholdas kínálat is.
Csak a megfelelő csatornakiosztást kell megtalálni benne...
De a cikk írójának ez nem sikerült...
|
| |
|
|
[előzmény: (26487) nahello, 2011-05-20 14:06:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21842. Elküldve:
2011-05-20 11:53:44 |
[2906.] |
"Ukrajnában is DVB-T2-re "
Pontosan. Így kaptak engedélyt...
|
| |
|
|
[előzmény: (21839) sokKolo, 2011-05-20 11:08:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
71339. Elküldve:
2011-05-19 11:51:40 |
[2908.] |
Ott az ábrán: Canal Digital...
|
| |
|
|
[előzmény: (71338) Amatőr61, 2011-05-19 11:50:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
71336. Elküldve:
2011-05-19 11:27:46 |
[2909.] |
"A kábeleseknek is le kell valahonnan szedni"
Hot Bird-ről van elosztva. (És amúgy műholdon már megy.)
|
| |
|
[válaszok erre: #71338]
|
[előzmény: (71335) Amatőr61, 2011-05-19 11:25:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26441. Elküldve:
2011-05-19 08:51:30 |
[2910.] |
"2Cinemax"
Pedig az is eltér vagy el fog térni rövidesen...
|
| |
|
[válaszok erre: #26442]
|
[előzmény: (26432) enrico1, 2011-05-19 06:21:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26440. Elküldve:
2011-05-19 08:50:40 |
[2911.] |
"Így csak egy "na végre" jár a HHD-nak. "
A szoftvert NEM a Hello fejleszti, hanem az ADB...
|
| |
|
[válaszok erre: #26446]
|
[előzmény: (26434) firgrulez, 2011-05-19 08:02:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26424. Elküldve:
2011-05-18 20:44:35 |
[2912.] |
Most néztem rá az RTL-re, rendben van...
|
| |
|
[válaszok erre: #26425]
|
[előzmény: (26423) natomail, 2011-05-18 19:58:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26413. Elküldve:
2011-05-18 19:01:57 |
[2913.] |
Gyári box?
|
| |
|
[válaszok erre: #26414 #26417]
|
[előzmény: (26409) upcboy, 2011-05-18 18:16:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
71291. Elküldve:
2011-05-18 09:06:39 |
[2914.] |
"Hiatalos igéret erről szerintem sosem volt. "
Mire? A Discovery HD magyar hangra?
Hát...
1: a szerelők megkapták az örömködő levelet a UPC-től május 1-i magyar hangról
2: Banneren is kint volt az info...
|
| |
|
[válaszok erre: #71292]
|
[előzmény: (71240) taurus, 2011-05-17 13:11:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
86400. Elküldve:
2011-05-13 11:20:03 |
[2915.] |
Ha nem fizet az egyik országban, akkor marad a másikban...
|
| |
|
[válaszok erre: #86401 #86404]
|
[előzmény: (86398) Apa+Fia, 2011-05-13 11:01:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
70936. Elküldve:
2011-05-12 08:39:07 |
[2917.] |
"AXN nincs jobb forrásban? "
Nincs, annak 544-es a forrása.
A MinDig TV-n szarul van beállítva, csak ront a képen...
|
| |
|
[válaszok erre: #70938 #70947]
|
[előzmény: (70935) celeburdi, 2011-05-12 08:31:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
70889. Elküldve:
2011-05-11 10:48:47 |
[2919.] |
"hogy helyet csinálnak az új HD programoknak"
Hát akkor vegyék még csak lejjeb a felbontást és a sávszélt, mert DVB-S tp-kre berakni HD-t nagyhalál, lásd közszolgálati mux, ahol 2 HD adó+4 SD és vége...
Vagy, ki kell üríteni az egyik tp.-t és 13-14 SD adót elszórni a mostani tp.-kre és akkor egy tp.-t átállítani S2-re...
|
| |
|
|
[előzmény: (70887) taklad, 2011-05-11 10:27:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26237. Elküldve:
2011-05-11 09:18:44 |
[2920.] |
A szlovák SkyLink.
|
| |
|
[válaszok erre: #26238]
|
[előzmény: (26236) kcst, 2011-05-11 09:13:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
70837. Elküldve:
2011-05-10 15:00:59 |
[2921.] |
"Egy 63-as CRT-n szinte észre sem lehet venni a jelenlegi változásokat"
Pontosan.
De úgy gondolják a többség még ilyen.
|
| |
|
|
[előzmény: (70836) stomi, 2011-05-10 14:53:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
70834. Elküldve:
2011-05-10 14:48:25 |
[2922.] |
"szinte nem csináltak semmit"
A felbontás csökkentése a sávszélesség meghagyása mellett azt okozza, hogy életlenebb a kép, de kevésbé kockás.
|
| |
|
[válaszok erre: #70835 #70836]
|
[előzmény: (70833) stomi, 2011-05-10 14:43:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
5042. Elküldve:
2011-05-10 08:41:50 |
[2924.] |
"em kell feltétlenül box-ot igényelni, hanem CAM modult is lehet kérni"
Így van.
Az otthoni belső tv hálózatomon nekem a földi antenna helyett már egy ideje a mikro megy, a hálószobában meg szépen viszi a DVB-C tuneres tv...
|
| |
|
[válaszok erre: #5043]
|
[előzmény: (5035) vpeti22, 2011-05-09 20:47:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
26224. Elküldve:
2011-05-10 08:40:19 |
[2925.] |
Idén...
Az új szoftverrel rendben megy az ESP2HD...
|
| |
|
[válaszok erre: #26225]
|
[előzmény: (26222) Ati007, 2011-05-10 00:03:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|