| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
70176. Elküldve:
2011-04-20 09:54:16 |
[2951.] |
"hallottam olyat hogy a upc kimegy minden élőfizetőhöz"
Minek? Akkora költsége lenne egy ilyennek, hogy az élebe nem jön be.
Majd kiküldik az új kártyákat az adatbázisban lévő címre, aztán régiek kikapcs... De ez is eltart egy darabig...
|
| |
|
|
[előzmény: (70157) litafon joe, 2011-04-19 21:07:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25798. Elküldve:
2011-04-20 09:52:16 |
[2952.] |
Semmi ilyen nem lesz...
|
| |
|
[válaszok erre: #25799]
|
[előzmény: (25797) sztar1, 2011-04-20 09:49:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
8638. Elküldve:
2011-04-15 15:44:42 |
[2954.] |
Ehhez annyit, hogy a nagy hírcsatornák mind élőben adják majd: CNN, BBC, stb.
Ahogy élőben (HD-ben) adja majd a korcs ARD és ZDF is, nehogy a kultúrnémet lemaradjon róla... Az osztrákoknál az ORF2 tolja majd...
|
| |
|
[válaszok erre: #8639]
|
[előzmény: (8631) Samott, 2011-04-15 15:01:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
8632. Elküldve:
2011-04-15 15:05:07 |
[2955.] |
Ennyi erővel nem közszolgálati feladat az eurovíziós dalfesztivál se...
|
| |
|
[válaszok erre: #8633]
|
[előzmény: (8631) Samott, 2011-04-15 15:01:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
6952. Elküldve:
2011-04-15 14:48:00 |
[2956.] |
Bingó!
|
| |
|
|
[előzmény: (6951) K78, 2011-04-15 14:44:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25721. Elküldve:
2011-04-15 12:38:12 |
[2957.] |
"rtlklubra és társaira"
Láttad te már min. 42-es képernyőn a TV2/RTL Klubot?
Hányadék...
|
| |
|
[válaszok erre: #25722 #25723]
|
[előzmény: (25720) akisbandi, 2011-04-15 12:12:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
130. Elküldve:
2011-04-15 10:59:13 |
[2958.] |
Mezzo HD nem, ott a Brava HD.
|
| |
|
|
[előzmény: (128) sat_2joco, 2011-04-15 10:56:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
127. Elküldve:
2011-04-15 10:54:22 |
[2959.] |
Az egyik szerintem a Penthouse HD2, a másik meg a Fashion One HD.
|
| |
|
[válaszok erre: #129]
|
[előzmény: (126) taklad, 2011-04-15 10:47:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
60. Elküldve:
2011-04-15 10:11:09 |
[2960.] |
"a Barkács csaj"
Dekon ment.
|
| |
|
[válaszok erre: #61]
|
[előzmény: (59) mlaszlo, 2011-04-15 10:05:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
56. Elküldve:
2011-04-15 09:42:06 |
[2961.] |
"h sikerült a spektrumnak 2011-ben egy 4:3 adót inditania?"
Miért? Ez csak egy sima névcsere volt...
Új műsor nem is indult, ami ne lett volna a Spektrumon vagy a Deko-n...
|
| |
|
[válaszok erre: #57 #59]
|
[előzmény: (55) vasg, 2011-04-15 09:35:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
54. Elküldve:
2011-04-15 09:27:15 |
[2962.] |
"akkor a Hello HD-nak annyi."
A SkyLink nem előfizethető nálunk.
Ennyi erővel a bolgárok miatt is annyi...
No meg aki komolyan HD-zik, az más külföldi csomagot (is) vett már eddig is...
|
| |
|
|
[előzmény: (53) sat_2joco, 2011-04-15 09:16:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25701. Elküldve:
2011-04-15 08:19:58 |
[2965.] |
"A Globecast áthelyezi HDTV plattformját a a keleti 9 fokra"
Ezekben a hírekben az a jó, hogy HÓNAPOKKAL később jelennek meg. A Globecast már áthelyezte... A volt Hello HD-s tp.-n van...
|
| |
|
[válaszok erre: #25704]
|
[előzmény: (25687) GabeszI, 2011-04-14 20:35:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25623. Elküldve:
2011-04-13 16:16:52 |
[2966.] |
Ez csak kábel.
Erre egyébként lehet is, szerintem a legjobb szolgáltatás nálunk.
|
| |
|
|
[előzmény: (25622) puffer, 2011-04-13 16:13:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
5780. Elküldve:
2011-04-13 16:00:33 |
[2967.] |
"A hivatalos sajtóközlemény szerint Sport2,"
SD-ben ott lesz.
|
| |
|
|
[előzmény: (5779) attila.scourgeofgod, 2011-04-13 15:57:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
5778. Elküldve:
2011-04-13 15:54:51 |
[2968.] |
Helyesen Sport TV.
Kap egy új csatornát, ahogy tavaly, nem a Sport 2 lesz HD/3D...
|
| |
|
[válaszok erre: #5779 #5781]
|
[előzmény: (5777) attila.scourgeofgod, 2011-04-13 15:52:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25610. Elküldve:
2011-04-12 21:00:21 |
[2971.] |
"kb 2 heteg volt,majd utanna csak a Rock Tv futott. irtam a rock tv-nek,es egyböl lett epg. "
Hát, csak tudom, hogy mit csinálunk...
|
| |
|
|
[előzmény: (25583) sztar1, 2011-04-12 15:33:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25577. Elküldve:
2011-04-12 14:04:08 |
[2972.] |
"a rock tv-n az epg is akkor jo"
A Rock TV-n és társain akkor lesz EPG, ha végre kapok műsorinfót tőlük...
|
| |
|
[válaszok erre: #25579]
|
[előzmény: (25575) sztar1, 2011-04-12 13:56:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25561. Elküldve:
2011-04-12 09:44:56 |
[2973.] |
"ki az aki a szoftvert javítja?"
Az ADB. Van már náluk kint vevő, látják is, hogy gond van... A többi már rajtuk múlik...
|
| |
|
[válaszok erre: #25562]
|
[előzmény: (25559) Pignac, 2011-04-12 09:02:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25558. Elküldve:
2011-04-12 08:49:23 |
[2974.] |
"És eddig miért volt jó?"
Már leírtam korábban is: addig volt jó, amig az ESP nem cserélt encodert...
|
| |
|
[válaszok erre: #25559]
|
[előzmény: (25557) Pignac, 2011-04-12 08:42:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25485. Elküldve:
2011-04-10 09:35:48 |
[2975.] |
"Miért nem 16:9 az adás???"
Nem a Hello dönti el, hogy miben kapja a műsort... Így sajnos nem tud beavatkozni...
Pedig valóban jó lenne 16:9-ben...
|
| |
|
|
[előzmény: (25468) yaksi, 2011-04-09 21:09:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|