| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
8525. Elküldve:
2011-04-01 12:44:54 |
[3001.] |
Ha nem tudod elolvasni, akkor a now/nextben is ott kéne lennie...
|
| |
|
|
[előzmény: (8523) celeburdi, 2011-04-01 11:56:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4950. Elküldve:
2011-04-01 11:34:20 |
[3002.] |
Jé, BL élőben a DigiSport Pluszon...
Ezek a jövő heti élő közvetítések:
04.06 20:40 Bajnokok Ligája, Barcelona-Sahtar Doneck, ÉLŐ
04.07: 21:00 Európa Liga, Porto-Szpartak Moszkva, ÉLŐ
04.09 15:50 Premier League, Manchester United-Fulham, ÉLŐ
04.09 18:00 Serie A, Internazionale-Chievo, ÉLŐ
04.09 20:05 Serie A, Udinese-AS Roma, ÉLŐ
04.10 01:30 MLS, DC United-Los Angeles Galaxy (eredeti nyelven), ÉLŐ
04.10 14:55 Serie A, Bologna-Napoli, ÉLŐ
04.10 16:55 Serie A, Lazio-Parma, ÉLŐ
04.10 18:40 Röplabda női bajnoki döntő, első mérkőzés, BSE-Vasas, ÉLŐ
04.10 21:00 Ligue 1, Lyon-Lens, ÉLŐ
|
| |
|
[válaszok erre: #4951]
|
[előzmény: (4949) tsz, 2011-04-01 11:29:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4948. Elküldve:
2011-04-01 11:26:30 |
[3003.] |
Remek!
Akkor meg is van a hely a Digisport Plusznak!
|
| |
|
[válaszok erre: #4949]
|
[előzmény: (4947) Wade, 2011-04-01 11:07:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25073. Elküldve:
2011-03-31 23:11:22 |
[3005.] |
Pedig felmegy.
15 perce néztem én is.
|
| |
|
|
[előzmény: (25072) szabothistvan, 2011-03-31 23:00:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25045. Elküldve:
2011-03-31 16:26:06 |
[3006.] |
"szóval akkor már ez a cél..."
Nem hiszem, hogy célja lenne a Hellonak, hogy elmenjenek az elfik, de nyilván számolnak vele, hogy lemorzsolódik egy (jelentős) része.
Én csak arra a kérdésre válaszoltam, hogy mi lesz majd márc 31. után a fórumban...
|
| |
|
|
[előzmény: (25043) enrico1, 2011-03-31 16:21:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25042. Elküldve:
2011-03-31 16:19:54 |
[3007.] |
(Annyit még hozzátennék, hogy mind a szüleimnél, mind anyósomnál van lent Hello HD és nem jutott eszembe mást beköttetni...)
|
| |
|
|
[előzmény: (25041) EA38, 2011-03-31 16:17:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25040. Elküldve:
2011-03-31 16:13:21 |
[3008.] |
"Inkább csendben maradtál volna..."
Miért is?
"de a kedélyek nem csitulnak..."
Egy szóval nem mondtam, hogy fognak.
Szépen lemondják az elfik és utána csend lesz...
|
| |
|
[válaszok erre: #25043]
|
[előzmény: (25039) enrico1, 2011-03-31 16:10:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
25013. Elküldve:
2011-03-30 12:36:26 |
[3013.] |
Ez Hello Digital!
|
| |
|
|
[előzmény: (25012) szokolof, 2011-03-30 12:29:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
331. Elküldve:
2011-03-28 16:18:15 |
[3019.] |
Szerintem rajtuk kívűl te vagy egyetlen, aki ezt látja...
|
| |
|
[válaszok erre: #332]
|
[előzmény: (330) Doga, 2011-03-28 16:15:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
284. Elküldve:
2011-03-26 18:07:53 |
[3021.] |
Annyit tudok én is, mint, ami a honlapon van...
Én is sajnálnám, ha valóban vége lenne...
|
| |
|
[válaszok erre: #288]
|
[előzmény: (283) bogyo01, 2011-03-26 18:05:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
24923. Elküldve:
2011-03-25 16:19:47 |
[3022.] |
"A kozszolgalati csomag ingyenes lesz?"
Semelyik (műhold vagy sat) szolgáltatónál se az.
Elkérheti a csomag technikai költségeit...
|
| |
|
[válaszok erre: #24928]
|
[előzmény: (24919) Samott, 2011-03-25 16:04:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
24897. Elküldve:
2011-03-24 16:44:25 |
[3025.] |
Ott a svájci SD van.
RTL HD csak kódolva van műholdon (Astrán is).
|
| |
|
[válaszok erre: #24898]
|
[előzmény: (24896) gerimur, 2011-03-24 16:19:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|