| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21447. Elküldve:
2011-01-15 09:09:28 |
[3226.] |
"mtv is csak 1 évre szerződött 9 fokra?"
12 évre, ha jól tudom.
|
| |
|
[válaszok erre: #21448]
|
[előzmény: (21438) biggabe, 2011-01-15 08:47:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21434. Elküldve:
2011-01-15 08:34:21 |
[3227.] |
Ilyen infókról nem szokott :-)
Max utólag az éves beszámolókban :-)
|
| |
|
[válaszok erre: #21441]
|
[előzmény: (21433) K78, 2011-01-15 08:32:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21432. Elküldve:
2011-01-15 08:31:56 |
[3228.] |
Sajna nem...
Én is kérdezgetem őket. :-)
|
| |
|
|
[előzmény: (21429) raptorszem, 2011-01-15 08:24:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21431. Elküldve:
2011-01-15 08:31:27 |
[3229.] |
"Legalább 10inaktív transzponder van a 16fokon!!"
Persze, de mind a 3 műhold csak részben működik... Ez a legnagyobb gondjuk...
|
| |
|
[válaszok erre: #21436]
|
[előzmény: (21430) enrico1, 2011-01-15 08:25:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21426. Elküldve:
2011-01-15 08:18:30 |
[3230.] |
"ez már a csőd előtti kapkodás"
Milyen csőd? Ne felejtsétek el, hogy a HHD nem csak műholdas, hanem ott mikrós sugárzás is!
Ezenkívűl bejön 3 olyan HD, amit régen vártunk: Mezzo HD, iConcert HD, ESP 2 HD. Sajnos az elfik nagy része nem beszél angolul, így a NatGeo HD és a Discovery HD kevésbé vonzó...
Amint lehet vissza lesznek hozva ezek is.
Sajnos a W3B betett rendesen...
|
| |
|
[válaszok erre: #21429 #21430 #21433 #21435 #21437]
|
[előzmény: (21423) EA38, 2011-01-15 08:12:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21419. Elküldve:
2011-01-15 08:01:14 |
[3231.] |
"B-teszt(??) "
Baby TV a HB-ről
|
| |
|
[válaszok erre: #21421]
|
[előzmény: (21410) raptorszem, 2011-01-14 23:43:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21289. Elküldve:
2011-01-14 00:46:53 |
[3232.] |
Ez a iConcert nagyon jó, remélem rövidesen megkapjátok...
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21140. Elküldve:
2011-01-13 16:09:28 |
[3233.] |
Tudtommal ideiglenesen az...
|
| |
|
[válaszok erre: #21141]
|
[előzmény: (21138) EA38, 2011-01-13 16:07:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21137. Elküldve:
2011-01-13 15:59:45 |
[3234.] |
Hát az m1 HD-n nem sok HD van sajnos...
Röhej, de az m2 HD-n több van...
És ezt kevésbé értem...
|
| |
|
[válaszok erre: #21138]
|
[előzmény: (21135) biggabe, 2011-01-13 15:56:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21131. Elküldve:
2011-01-13 15:46:51 |
[3235.] |
"A legtöbb HD-t a HelloHD adja, ugye? "
UPC Direct:
Discovery HD, History HD, ESPN America, NatGeo HD, HBO Hungary, Duna HD (FTA) ill. m1 HD.
Ez 5 +két "pici".
T-Home:
HBO HD, History HD, NatGeo HD, ESP HD.
Ez 4.
Hello HD:
ESP HD, ESP 2 HD, iConcert, myZen HD, Mezzo HD, FTV HD, Penthouse HD, Filmbox HD.
Ez 8 + az FTA-k: m2 HD, Fashion One HD, Luxe HD.
Ez 10+ egy "pici".
|
| |
|
[válaszok erre: #21132 #21135]
|
[előzmény: (21128) biggabe, 2011-01-13 15:36:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
7611. Elküldve:
2011-01-13 15:30:13 |
[3236.] |
Lehet, hogy elmaradtam a benyújtott indítványok tengerében, de korábban olyan bekezdése is volt, ami alapján egyes adók kaphatnak must curry státuszt. Talán 2 tv adóról is szó volt és rádiókról is....
(Lehetne pályázni a státuszért. Aztán ez lehet, hogy elhullott menetközben...)
|
| |
|
[válaszok erre: #7613]
|
[előzmény: (7610) puszilgatógép, 2011-01-13 15:24:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21107. Elküldve:
2011-01-13 12:52:34 |
[3240.] |
"Jön az új műhold... "
Az "csak" internethold és nem hiszem, hogy van rá fizetőképes kereslet nálunk...
|
| |
|
[válaszok erre: #21110]
|
[előzmény: (21104) Amatőr61, 2011-01-13 12:31:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
66599. Elküldve:
2011-01-13 08:53:00 |
[3241.] |
És ennek mi köze a UPC Directhez?
|
| |
|
[válaszok erre: #66601]
|
[előzmény: (66598) misidigital, 2011-01-13 08:51:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
21089. Elküldve:
2011-01-13 08:36:19 |
[3242.] |
Szerintem majd a februári számlán...
|
| |
|
|
[előzmény: (21088) lalibatyo, 2011-01-13 08:33:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1578. Elküldve:
2011-01-12 21:24:13 |
[3243.] |
Az is megy...
|
| |
|
[válaszok erre: #1579]
|
[előzmény: (1576) junior19, 2011-01-12 21:23:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1575. Elküldve:
2011-01-12 21:23:30 |
[3244.] |
Megy az...
|
| |
|
[válaszok erre: #1577]
|
[előzmény: (1574) junior19, 2011-01-12 21:21:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20991. Elküldve:
2011-01-07 16:06:39 |
[3247.] |
"Comedy Centralon hangpattogást? "
Nemhiába a UPC DIrect a kábeles elosztó... (január 1.-én szűnt meg a régi Amos feed)
Jártál abban a topicban mostanában?
|
| |
|
|
[előzmény: (20990) Oye-Mi-Canto, 2011-01-07 15:34:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
66357. Elküldve:
2011-01-07 10:28:26 |
[3248.] |
"A CC elosztója a T-SAT lenne?"
Nem, a UPC-nél van kábelfeed és "elvileg" lennie kellene 2. hangvivőnek is, de (még) nincs.
(Eredeti hanghoz.)
|
| |
|
[válaszok erre: #66358]
|
[előzmény: (66356) K78, 2011-01-07 10:14:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20981. Elküldve:
2011-01-06 12:43:05 |
[3249.] |
Tudtommal a Mezzo HD rövidesen elérhető lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #20982]
|
[előzmény: (20980) jorosz8, 2011-01-06 12:41:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|