| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20499. Elküldve:
2010-12-08 20:13:34 |
[3302.] |
igen
|
| |
|
[válaszok erre: #20500]
|
[előzmény: (20498) sanca2, 2010-12-08 20:07:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20497. Elküldve:
2010-12-08 19:51:10 |
[3303.] |
Bocs, tényleg. A cikkbe jól irtam...
|
| |
|
[válaszok erre: #20498]
|
[előzmény: (20496) Atilu, 2010-12-08 19:43:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20494. Elküldve:
2010-12-08 19:19:14 |
[3304.] |
Kicsi változás, a 82-es tp-n 12,303(V) lesznek a tesztek.
|
| |
|
[válaszok erre: #20495]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
7345. Elküldve:
2010-12-08 15:25:14 |
[3305.] |
A lengyel állami adón karácsonykor 3D-s filmet nyomnak a TVP HD-n.
Az m1/m2 HD-n mikor várható ilyen?
(Megj: Nálunk szenteste lesz 1 db HD műsor az m1-n...)
|
| |
|
[válaszok erre: #7346]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20491. Elküldve:
2010-12-08 14:11:57 |
[3306.] |
Ezt a tp.-t a Eutelsat tesztcélokra használja...
|
| |
|
[válaszok erre: #20492]
|
[előzmény: (20490) Comecee, 2010-12-08 14:09:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18782. Elküldve:
2010-12-07 20:45:23 |
[3308.] |
Tévedsz...
|
| |
|
|
[előzmény: (18781) fodati, 2010-12-07 20:44:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
65260. Elküldve:
2010-12-06 19:50:28 |
[3310.] |
Eddig is volt...
|
| |
|
[válaszok erre: #65268]
|
[előzmény: (65259) LackoVM, 2010-12-06 19:40:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
65242. Elküldve:
2010-12-06 16:30:47 |
[3311.] |
"DVB-T-n gyakorlatilag 100%-os lefedettséget"
Műholdon is elő lehet fizteni, ha akarsz...
Szóval ez nem számít...
|
| |
|
|
[előzmény: (65241) K78, 2010-12-06 16:29:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
65183. Elküldve:
2010-12-06 08:52:14 |
[3313.] |
Beltéri függő.
Ha a beltéri az aktuális tp. now/next-jét favorizálja az UPC saját EPG streamje helyett, akkor van bukta. (Magyart addig látsz, amig nem veszi be az akutális tp. infóját.)
A problémára van megoldás, de ez a Telenoron múlik...
|
| |
|
|
[előzmény: (65182) djwave, 2010-12-06 08:46:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18638. Elküldve:
2010-12-04 15:42:46 |
[3315.] |
"nagyon messze lakom a fővárostól"
|
| |
|
|
[előzmény: (18632) János, 2010-12-04 07:34:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
65105. Elküldve:
2010-12-04 13:35:46 |
[3316.] |
"Nem bánnám ha HD- kal nyomnák tele"
Sajna az tp DVB-S-es, így nem valószínű...
|
| |
|
|
[előzmény: (65100) richy00, 2010-12-04 13:03:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17162. Elküldve:
2010-12-04 13:34:54 |
[3317.] |
"Kivéve ha a többi DTH szolgáltató is kap az alkalmon és emel. "
A UPC tudtommal nem emel kábelen se a verseny miatt.
|
| |
|
|
[előzmény: (17150) reimre, 2010-12-03 19:38:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18590. Elküldve:
2010-12-03 13:33:05 |
[3318.] |
Ez elég mókás, mert a NatGeo szerint ez kizárt...
|
| |
|
[válaszok erre: #18611]
|
[előzmény: (18589) orosznandor, 2010-12-03 13:14:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18586. Elküldve:
2010-12-03 12:54:27 |
[3319.] |
És megint csak decemberben?
|
| |
|
[válaszok erre: #18592]
|
[előzmény: (18584) part_wish, 2010-12-03 12:48:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
8660. Elküldve:
2010-12-03 12:46:04 |
[3320.] |
Passz, de Kisbéren is ugyanez a helyzet...
|
| |
|
|
[előzmény: (8659) anp, 2010-12-03 12:28:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
8658. Elküldve:
2010-12-03 11:59:25 |
[3321.] |
Dehogynem...
|
| |
|
[válaszok erre: #8659]
|
[előzmény: (8657) anp, 2010-12-03 10:24:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20355. Elküldve:
2010-12-02 15:43:37 |
[3323.] |
Konnektor ki/be-t próbáltál már?
|
| |
|
[válaszok erre: #20356]
|
[előzmény: (20354) tibiajax, 2010-12-02 15:37:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18531. Elküldve:
2010-12-02 13:24:47 |
[3324.] |
Lehet ortodox is... Akkor neki más.
|
| |
|
[válaszok erre: #18533]
|
[előzmény: (18530) sat_2joco, 2010-12-02 13:18:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
18519. Elküldve:
2010-12-02 10:02:38 |
[3325.] |
544-es a felbontása, a demo csatornán meg 704-esben adják tovább... Ez is ront a minőségen...
|
| |
|
|
[előzmény: (18518) K78, 2010-12-02 09:53:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|