| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17966. Elküldve:
2010-11-25 11:11:23 |
[3378.] |
Ennyire nem voltak gonosz gondolataim...
|
| |
|
[válaszok erre: #17967]
|
[előzmény: (17965) mlaszlo, 2010-11-25 11:07:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17964. Elküldve:
2010-11-25 10:55:21 |
[3379.] |
Én simán el tudom képzelni, hogy a B-Muxot visszaveszik az AH-tól,mert nem teljesítette a vállaltakat.
Aztán ezt majd jól újrapályáztatják és erre mennek fel a közszolgálati adók és adja majd aki nyer...
|
| |
|
[válaszok erre: #17965]
|
[előzmény: (17963) K78, 2010-11-25 10:47:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17943. Elküldve:
2010-11-24 21:10:23 |
[3380.] |
Mindenből...
|
| |
|
[válaszok erre: #17945 #17946]
|
[előzmény: (17942) Samott, 2010-11-24 21:04:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17941. Elküldve:
2010-11-24 20:57:25 |
[3381.] |
Hát...
Ha az AH folyatni akarja, akkor ezentúl ingyé kell adni (mert kötelező) mind a 4 közszolgálati tv-t+3 rádiót... Persze nem HD-ban...
Vagy pedig (egy új pályázaton) nyer egy alacsony árral...
|
| |
|
|
[előzmény: (17940) Robertooo, 2010-11-24 20:48:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1518. Elküldve:
2010-11-23 22:38:03 |
[3385.] |
Mikor erről beszéltem vele azt mondta az EPG is ment vele...
|
| |
|
[válaszok erre: #1519]
|
[előzmény: (1516) stripped_HUN, 2010-11-23 22:16:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1515. Elküldve:
2010-11-23 22:03:40 |
[3386.] |
Minimee azt mondta őnála ment, valami 3D-s modellel...
|
| |
|
[válaszok erre: #1516 #1521]
|
[előzmény: (1512) stripped_HUN, 2010-11-23 21:34:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17899. Elküldve:
2010-11-23 20:20:30 |
[3387.] |
Szia!
Erről tudhatnánk többet?
Mely gerincadók kapják ugyanazt a jelet?
Ill. hol vannak encoderek?
Üdv
Attila
|
| |
|
|
[előzmény: (17895) part_wish, 2010-11-23 17:32:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1510. Elküldve:
2010-11-23 19:40:02 |
[3388.] |
"Elegge uncsi a fekete kepet nezni napkozben"
Ilyenkor használd a fantáziád...
|
| |
|
|
[előzmény: (1508) mcl2k6, 2010-11-23 18:55:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17879. Elküldve:
2010-11-23 09:57:57 |
[3389.] |
Gondolom oda is kerül majd átjátszóadó...
Part_wish nyilván ismeri a számokat, hogy jövőre hány átjátszó adó indul és hogy az év melyik részében...
Ha Mórra tettek (hogy minek azt nem tudom, mikor csak M1-et adták eddig onnan),
akkor a Dunakanyarba is tehetnek...
Van móri fórumtársunk, ő még az osztrák DVB-T adókat is simán veszi és eddig is vette a magyart, szóval nekem nem teljesen világos, hogy miért is kellett már most is átjátszó ide...
|
| |
|
[válaszok erre: #17883 #17894]
|
[előzmény: (17877) hoffmanng, 2010-11-23 09:22:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17824. Elküldve:
2010-11-22 16:21:06 |
[3390.] |
Kisbéren Pestre állított 92 elemes nagylepkével (+szélessávú erősítő) 90%-os a jel mindkét muxon.
(Kb 30 fokkal elnéz az adóról, szóval ez elég jó.)
|
| |
|
[válaszok erre: #17838]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1494. Elküldve:
2010-11-22 13:05:09 |
[3391.] |
??? A Minimax UPC adó egy ideje....
|
| |
|
[válaszok erre: #1496]
|
[előzmény: (1493) stubyte, 2010-11-22 12:56:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1492. Elküldve:
2010-11-22 12:52:40 |
[3392.] |
Meg a Hello HD-t is...
|
| |
|
[válaszok erre: #1493]
|
[előzmény: (1491) stubyte, 2010-11-22 12:52:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20120. Elküldve:
2010-11-22 11:59:13 |
[3393.] |
Nem lehet, tiltva van alapból...
|
| |
|
|
[előzmény: (20119) gerimur, 2010-11-22 11:58:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20118. Elküldve:
2010-11-22 11:25:58 |
[3394.] |
Ja, csak törlődik minden felvétel is...
|
| |
|
[válaszok erre: #20119 #20121]
|
[előzmény: (20116) Bencur13, 2010-11-22 11:20:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1488. Elküldve:
2010-11-21 19:11:29 |
[3395.] |
Az ügyfélszolgálat Pécel.
|
| |
|
[válaszok erre: #1490]
|
[előzmény: (1487) gerimur, 2010-11-21 18:49:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
64453. Elküldve:
2010-11-18 13:42:28 |
[3398.] |
Régebben szó volt róla, de ennek a nyugati 1 fokra költözés pillanatában lett volna értelme.
Mostanra már akinek kell az Astra 1 az megoldotta...
Innentől kezdve a saját csatornák elől veszi el a helyet, tehát szerintem tökönlőnék magukat...
|
| |
|
[válaszok erre: #64455]
|
[előzmény: (64452) ma6ma, 2010-11-18 13:20:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
64449. Elküldve:
2010-11-18 12:44:50 |
[3399.] |
A UPC Digital cseh/szlovák kábelen lesz, de hogy Directen, azt nem lehet tudni...
|
| |
|
[válaszok erre: #64450 #64452]
|
[előzmény: (64448) ihmik, 2010-11-18 12:39:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
2033. Elküldve:
2010-11-18 11:15:53 |
[3400.] |
"az nem tesz jót a tévének. "
Ezért mind a tévédnek, mind neked jót tesz, ha nézel 16:9-es közszolgálatit is mondjuk
|
| |
|
|
[előzmény: (2031) yaksi, 2010-11-18 11:07:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|