| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20064. Elküldve:
2010-11-17 20:13:55 |
[3401.] |
Nekem még a kép se jön, mert közli, hogy nincs előfizetésem rá.
Szóval ne reklamálj...
|
| |
|
|
[előzmény: (20063) gerimur, 2010-11-17 19:51:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
7292. Elküldve:
2010-11-16 20:13:19 |
[3403.] |
Csak az egyik oldalt kell vetíteni, akkor hagyományos a kép.
|
| |
|
[válaszok erre: #7305]
|
[előzmény: (7291) masodikmusor, 2010-11-16 19:25:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
64347. Elküldve:
2010-11-16 10:50:12 |
[3404.] |
Valszeg igen.
|
| |
|
[válaszok erre: #64366]
|
[előzmény: (64344) ma6ma, 2010-11-16 10:34:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
64340. Elküldve:
2010-11-16 09:50:40 |
[3405.] |
Hétfőn hajnalban volt egy bejelentett lekapcsolás teszt, mivel a Direct több csatorna kábeles elosztója is.
Lehet, hogy kiderült még valami...
|
| |
|
[válaszok erre: #64341 #64344]
|
[előzmény: (64337) dezso0724, 2010-11-16 08:24:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20036. Elküldve:
2010-11-15 10:16:23 |
[3408.] |
Mondjuk, mert nem része a csomagnak...
Ezek "csak" tesztek.
|
| |
|
[válaszok erre: #20037]
|
[előzmény: (20034) Pignac, 2010-11-15 09:01:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20032. Elküldve:
2010-11-15 08:13:04 |
[3409.] |
"nem kezel le 8 pidnél többet."
Az Euronews-on 11 van.
De nem ezért nincs magyar hang.
|
| |
|
[válaszok erre: #20034 #20047]
|
[előzmény: (20026) br, 2010-11-14 23:42:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
20016. Elküldve:
2010-11-14 16:41:41 |
[3410.] |
A hellohd.tv a hivatalos domain, minden dokumentumban az szerepel!
|
| |
|
|
[előzmény: (20015) apricot, 2010-11-14 08:06:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17539. Elküldve:
2010-11-11 09:28:10 |
[3412.] |
És nem akarod eláruln itt senkinek?
|
| |
|
[válaszok erre: #17545]
|
[előzmény: (17533) hatos66, 2010-11-10 11:06:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19972. Elküldve:
2010-11-10 11:25:22 |
[3413.] |
Ez a mikrós kiosztás és a mikrós ASZF.
|
| |
|
[válaszok erre: #19973]
|
[előzmény: (19971) gerimur, 2010-11-10 11:22:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
64185. Elküldve:
2010-11-09 16:00:40 |
[3415.] |
Most akkor lemondod vagy nem?
|
| |
|
[válaszok erre: #64189]
|
[előzmény: (64181) taurus, 2010-11-09 15:59:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
64178. Elküldve:
2010-11-09 15:53:33 |
[3416.] |
"Amugy meg törik a magyart és érdekesen beszélnek"
MIvel a call center kiment Romániába...
|
| |
|
|
[előzmény: (64177) taurus, 2010-11-09 15:52:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4622. Elküldve:
2010-11-07 11:45:22 |
[3418.] |
Ezt küldte a SportKlub
|
| |
|
|
[előzmény: (4621) f2f2, 2010-11-06 21:27:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
64018. Elküldve:
2010-11-04 13:02:43 |
[3419.] |
"hiszen ő úgy sem tudja HD-ban nagy közönségnek eladni."
Dehogynem, a Digi Kábelen!
Pesten több helyen is párhuzamos a Digi és a UPC kábelhálózata. Itt nagyon nagy versenyelőny!
|
| |
|
[válaszok erre: #64021 #64022]
|
[előzmény: (64015) BBmaster, 2010-11-04 09:21:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4611. Elküldve:
2010-11-03 13:29:04 |
[3420.] |
Hm, érdekes.
Én pont tegnap este néztem meg az AD-s gyári HD-s boxszal (ADHD1000-es) és azon már jó volt és semmit nem kellett állítani rajta, magától átállt (miután bekapcsoltam, mert standbyba a téli időt mutatta).
|
| |
|
[válaszok erre: #4612 #4613]
|
[előzmény: (4610) kola04, 2010-11-03 13:21:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
264. Elküldve:
2010-11-03 09:39:29 |
[3421.] |
Drágák a Viasat csatornák és van egy rakat egyéb hasonló profillal...
|
| |
|
[válaszok erre: #265 #266]
|
[előzmény: (263) bunyip, 2010-11-03 09:35:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17393. Elküldve:
2010-11-02 08:43:04 |
[3424.] |
Part_wish!
Hétvégén láttam Békéscsabán új antennákat a tornyon. Mindjárt 2-t is. Ezek szerint kilőve a 20-ból egy?
Csaba és Gyula fedettségében bizos segíteni fog...
|
| |
|
[válaszok erre: #17408]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
4609. Elküldve:
2010-11-02 08:29:00 |
[3425.] |
"Jelenleg tv AD-tól UTC+1 nyári időt tölt le!"
Szia!
Az UTC+1 az pont a téli időszámítás.
"ugyan lehet modosítani időt kézzel tvn, (nem az időzónát) de ez nemsegít epgn)"
Hm, ez elég érdekes. Az EPG ugyanis mindig GMT-ben (~UTC-ben) megy ki és a beltéri/tv az időzóna alapján rakja ki belöle a tényleges időpontot. A DVB streamben 2 tábla utazik, ami az idővel kapcsolatos: az egyik a GMT idő a másik meg egy time offset tábla, amivel ol. a téli/nyári időátszámítást lehet vezérelni. Amennyiben a vevőd/tv-d ez utóbbit nem kezeli (ami nem is biztos, hogy olyan nagy baj, ha a tv-t sok időzonára adják el), akkor jöhet a kézi időzóna megadás.
|
| |
|
[válaszok erre: #4610 #4620]
|
[előzmény: (4608) kola04, 2010-11-02 01:29:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|