| Találatok száma: 11882 üzenet |
|
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
599. Elküldve:
2010-10-29 17:24:47 |
[3427.] |
Még annyit tennék hozzá, hogy a fellövés előtt 24 órával írt alá az Eutelsat újabb 5 fellövésre a biztosítókkal. Ma már nyilván drágábban mérnék.
|
| |
|
|
[előzmény: (598) Kardos Attila, 2010-10-29 17:23:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
598. Elküldve:
2010-10-29 17:23:34 |
[3428.] |
Szerintem ez is fog.
Ugyanaz történt vele, mint a Rascom 1-gyel 2 (vagy 3?) éve. Az is Thales hold. 3 évig tudott végül pályán maradni, 1 hónapja váltotta fel a Rascom 1R, most már deorbitálták.
Az Eutelsat azért nyilvánítja elveszettnek a holdat, mert nem tudja a tervezett élettartamát megközelíteni sem, viszont így megkapja 100%-át a biztosítási díjnak. A műhold meg a biztosítóé (vagy a gyártóé) lesz. Namost, hogy a biztosító csökkentse a veszteségét majd nagyon olcsón eladja 2-3 évre a holdat az Eutelsatnak. Szerintem fogunk még hallani róla.
(A W2M-et is totál leírták, aztán 1 év után már a keleti 3 fokon üzemelt, most meg ugye milyen fontos az a néhány tp, amit a megmaradt működő energiarendszer még elbír...)
|
| |
|
[válaszok erre: #599]
|
[előzmény: (597) K78, 2010-10-29 17:11:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17297. Elküldve:
2010-10-29 17:10:58 |
[3429.] |
A "statikus" power point se eszik sokkal többet, főleg MPEG4-ben...
|
| |
|
|
[előzmény: (17296) K78, 2010-10-29 17:10:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17295. Elküldve:
2010-10-29 17:02:27 |
[3430.] |
Akkor viszont egy dolgot nem értek, ha ezt az értelmezést a Matáv kérte, akkor a T-Home a műholdas FTA tesztábra csatornáján miért nem reklámozza magát egy ilyen infocsatornával...
Kár kihagyni!
|
| |
|
[válaszok erre: #17296]
|
[előzmény: (17293) K78, 2010-10-29 16:55:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17294. Elküldve:
2010-10-29 16:59:46 |
[3431.] |
Szóval egy határozat...
Köszi!
|
| |
|
|
[előzmény: (17293) K78, 2010-10-29 16:55:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17291. Elküldve:
2010-10-29 16:50:25 |
[3432.] |
Mert minden ilyen szar csatornát regisztrálni kellett (vételterülettel együtt) az ORTT-nél, még azt is ha betettél valami zenét képujság alá, mert az már rádió...
Mivel nincs új médiatörvény ez nyilván még érvényes... (Csak az ORTT utóddal.)
A fedettség miatt ez viszont országos adó...
|
| |
|
[válaszok erre: #17292]
|
[előzmény: (17288) part_wish, 2010-10-29 16:42:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17287. Elküldve:
2010-10-29 16:38:19 |
[3433.] |
Az egész az végülis...
|
| |
|
|
[előzmény: (17286) regeszter, 2010-10-29 16:35:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
17285. Elküldve:
2010-10-29 16:29:27 |
[3434.] |
Nocsak! Lett egy újabb országos szabadonvehető tv csatornánk!
(Merthát ezt biza regisztrálni kell a hülye magyar törvény miatt...)
|
| |
|
[válaszok erre: #17286 #17288 #17293]
|
[előzmény: (17265) part_wish, 2010-10-29 15:17:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19859. Elküldve:
2010-10-29 13:20:12 |
[3436.] |
Ha megfigyelted az Olcsó TV és a Hello HD márka kissé távolodik egymástól.
|
| |
|
[válaszok erre: #19860]
|
[előzmény: (19858) EA38, 2010-10-29 13:04:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19857. Elküldve:
2010-10-29 12:55:33 |
[3437.] |
Az még régebben volt...
|
| |
|
[válaszok erre: #19858]
|
[előzmény: (19856) EA38, 2010-10-29 12:51:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19855. Elküldve:
2010-10-29 12:03:52 |
[3438.] |
Olcsó TV kártyával nem, de rendes előfizetéssel működik a "felélesztés".
|
| |
|
[válaszok erre: #19856]
|
[előzmény: (19854) return, 2010-10-29 11:53:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19849. Elküldve:
2010-10-28 21:25:34 |
[3440.] |
A Filmbox Family-n azért van, mert a Hello HD adja a kártyát a kábelhálózatoknak...
|
| |
|
|
[előzmény: (19848) br, 2010-10-28 21:22:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19845. Elküldve:
2010-10-28 20:51:36 |
[3441.] |
Azon nem néztem, hogy van-e b0aa...
|
| |
|
|
[előzmény: (19843) augustus, 2010-10-28 20:43:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19844. Elküldve:
2010-10-28 20:51:17 |
[3442.] |
HB-s, a hivatalos kábel feed, hasonlóan az ESP HD-hoz (azaz a legjobb elérhető minőség)
|
| |
|
[válaszok erre: #19846 #19884]
|
[előzmény: (19842) dezso0724, 2010-10-28 20:42:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19840. Elküldve:
2010-10-28 20:24:26 |
[3443.] |
Már az EPG is rajta.
|
| |
|
[válaszok erre: #19841 #19842]
|
[előzmény: (19839) Pignac, 2010-10-28 19:51:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19838. Elküldve:
2010-10-28 19:41:51 |
[3444.] |
A Hello HD által használt Conax provider ID-ja. Ha ez megjelenik egy csatornán, akkor már nincs technikai akadálya az adott csatorna bekerülésének.
|
| |
|
[válaszok erre: #19843]
|
[előzmény: (19831) augustus, 2010-10-28 18:00:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19815. Elküldve:
2010-10-28 15:42:56 |
[3445.] |
Ha valakinek új kártyája van és még megy a preview akkor (ha éppen működik a Hellos kód) nyilni fog (ahogy a Filmbox Family is.)
|
| |
|
[válaszok erre: #19816 #19824]
|
[előzmény: (19814) SimLock, 2010-10-28 15:41:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
19813. Elküldve:
2010-10-28 15:34:15 |
[3446.] |
Ez majd egy külön történet, egyelőre nem kéne nyilnia a más boxokban sem, szerintem...
|
| |
|
|
[előzmény: (19812) enrico1, 2010-10-28 15:27:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1687. Elküldve:
2010-10-28 13:19:52 |
[3447.] |
Tényleg az, nekem is ez van fent a 150-es Gibertini alatt.
Az átmenőcsavarok egy részét újra kelett gyártani, mert tönkrementek, mire sikerült pontosan beállítani. Pekarik Tamás másfél napot küzdött vele, mire sikerült belőni...
|
| |
|
|
[előzmény: (1684) skystar, 2010-10-28 03:17:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
1708. Elküldve:
2010-10-28 11:48:47 |
[3448.] |
Nagyon nem jött össze ez a 9-es sorozat...
|
| |
|
[válaszok erre: #1709 #1710]
|
[előzmény: (1707) skystar, 2010-10-28 11:36:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
5237. Elküldve:
2010-10-28 09:39:11 |
[3449.] |
Directen a Canal Digitaltól átvett ESPN HD és NatGeo HD megy, ezek nem azonosak a kábeles verzióval.
|
| |
|
|
[előzmény: (5235) Pimpa29, 2010-10-27 20:00:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|